لیگ یا جام جهانی FIFA

دوس دارید جام به چه صورت انجام شه؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    68

mrh3ds

کاربر سایت
Sep 8, 2010
727
نام
محمّد رضا
سلام مجدد خدمت فیفا دوستان
خب با یه جام دیگه درخدمتتون هستیم :d

جام قبلی خدارو شکر مشکلی به اون صورت نداشتیم و تقریبا همه بازی هاشون رو سر موقع انجام دادن :x

حالا واسه این جام لطفا تو نظرسنجی شرکت کنید تا تصمیم گرفته شه جام به چه صورت برگزار شه

1.اگر بخوایم به صورت جام قبل برگزار شه واسه تنوع یه جام جهانی برگزار میکنیم که طبیعتا فقط تیم ملی میشه انتخاب کرد
که حالا 2 تا گزینه داریم:1.فیفا 14 رو واسه این کار انتخاب کنیم 2.Fifa Worldcup که انتخاب به عهده ی شما دوستان هست(خودم Worldcup :d)

2.اگرم بخوایم به صورت لیگ برگزار کنیم که 16 تا تیم(حداکثر 20 تا) تو جدول قرار میگیرن و در اخر 1 نف قهرمان میشه(مثل لیگ برتر خودمون :d) که باز هم به عهده ی شما دوستان هست :x

قوانین:

1-این جام برای بهتر شناختن همدیگه داره برگزار میشه،لطفا توهین و بی احترامی توی کار نباشه.
2-هیچ کس حق نداره بعد از5 دقیقه بیاد بیرون،اگه انجام بشه باخت براش منظور میشه.
3-اگه بازی به هر دلیلی قطع شد،اگه تا دقیقه 30 نیمه اول بود،بازی توی همون زمین تکرار میشه،اگه از 30 تا دقیقه 65 بود فقط یه نیمه،و اگه بعد از 65 بود30 دقیقه دیگه بازی میکنید.
4-هر تیم توی یه روز فقط دو بازی با تیم حریفش میکنه ( بازی رفت و بازی برگشت ( لطفا میزبان و میهمان رعایت شود ))،اگه توی همون روز بازیتون رو انجام ندید تیمی که حاضر نشه همون جور که گفتم امتیازش رو از دست میده و تیم هایی که به مرحله ی بعد رفتن حدف میشن .
5- لطفا با نظم باشید و بازی های روزی که مشخص شده رو توی همون روز انجام بدید و جلو جلو بازی نکنید ...!

Invite Setting

Game speed:Normal
Time:6min
در حالت online

------------
خودتون رو برای شرکت در جام معرفی کنید ( لطفا کسانی شرکت کنن که در تمام روز ها بتونن بازی کنن ) ( id تون رو بگید )
خودم id :Fifa-God-IR-IRAN
-------------------
اگه چیزی فراموش کردم بگید تا توی همین پست ویرایش کنم
------------
راستی یادم رفت اینو بگم،تا آخر جام نمیتونید تیمتون رو عوض کنید:d

خب دوستان 24 نفر رو تو 3 تا گروه 8 نفره گذاشتم که این 8 نفر بازی هاشون رو به صورت رفت و برگشت انجام میدن و از هر گروه 3 نفر میان بالا که در مجموع میشه 9 نفر که اون 9 نفر یه بعدا تو یه لیگ قرار میگیرن و با هم بازی میکنن تا قهرمان مشخص شه... :x
گروه بندی هم به نظرم خوب انجام شده و اینطور نیس که بگید یه گروه قوی و یکی دیگه ضعیف ;)
بازی هاتونم میتونید از امروز انجام بدید دیگه هماهنگیش با خودتون
!
:>

توی هر گروه نفرات چهارم و پنجم (که میشه 6 نفر)و 2 نفرم از نفارت ششم که نسبت به بقیه گروه ها امتیازشون بالاتر بوده(در مجموع 8 نفر) به صورت حذفی باهم بازی میکنن!! و در نهایت قهرمانشون به عنوان نفر دهم لیگ انتخاب میشه:>(با تشکر از حسین(hosein123) :d)

بازی های رفت رو حداکثر تا دوشنبه و برگشت رو هم تا جمعه ی هفته ی دیگه انجام بدید(دوستانی که هفته دیگه احتمال داره برن مسافرت و نمیتونن رفت و برگشت رو جدا انجام بدن ،به من بگن تا با همگروهی هاشون هماهنگ کنیم که رفت و برگشت رو همزمان انجام بدن ;)

آخرین ویرایش:

kanway

کاربر سایت
Aug 3, 2013
2,558
نام
پوریا
اگر قرار باشه فیفا14 برگزار شه تیم من اروگوئه و اگر قرار باشه با وورلد کاپ برگزار شه تیم من برزیل و اگر لیگ باشه دورتمند.

آیدی: pooryaj

آخرین ویرایش:

hosein123

کاربر سایت
Sep 20, 2013
352
نام
HOSEIN
داداش اینکه شد 3تاگزینه!!!!:d
الان اگه بخوام رای بدم که لیگ باشه وگیم موردنظر fifa14باشه و فقط ملی باشه کدوم گزینه س؟
گزینه طلایی:d

mrh3ds

کاربر سایت
Sep 8, 2010
727
نام
محمّد رضا
اگه خوستید جام یا لیگ Fifa World Cup بذارید من هستم.
من آرش هستم. آیدیم هم DarkWarrior2996 هست (می‌دونم ضایع‌ست:d)

یعنی اگه fifa 14 باشه بازی نمیکنی؟

جام جهانی به نظرم بهتره چون رئال نداره:d

حرفت خیلی متین بود احسنت :d ولی بچه ها تو جام قبلی ثابت کردن که با وجود رئال هم میشه کاری کرد :d

داداش اینکه شد 3تاگزینه!!!!:d
الان اگه بخوام رای بدم که لیگ باشه وگیم موردنظر fifa14باشه و فقط ملی باشه کدوم گزینه س؟
گزینه طلایی:d

خب نه دیگه!!!!!!! اگه قرار شد لیگ بزاریم فقط فیفا 14 اخه وردکاپ فقط ملی داره و اونجوری سخته!

حالا شما این گزینه هم داشته باش :d

psn id= klllmex بایرن مونیخ، فقط فیفا میتونم شرکت کنم که اگر لیگ باشه خیلى بهتره. ممنون محمد جان

من با کسایی که دارن یه پای فینال میشن حرفی ندارم :-" خواهش میکنم وظیفست :p

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,479
نام
آرش
یعنی اگه fifa 14 باشه بازی نمیکنی؟
آره، فقط ورلد کاپ بازی می‌کنم. ورلد کاپ یه دنیای دیگه‌ست. تیم ها خیلی بالانسن و اینجوری نیست که فقط همه یه تیم بردارن. حتی تیم قهرمان جام جهانی یعنی آلمان هم اونقدر توش قوی نیست اما من خودم آلمان بر میدارم.

hamedfc

کاربر سایت
Nov 9, 2011
445
نام
حامد
سلام ....
شرافتن تا یکم یادوم ماه دیگه برگزارنکن ......
4روز دیگه اینترنتم وصل میشه.....
منم هستم
لیگ باشه بهتره...........
اگه فیفا14 برزیل میارم
ورلد کاپ باشه آرژانتین

mrh3ds

کاربر سایت
Sep 8, 2010
727
نام
محمّد رضا
سلام ....
شرافتن تا یکم یادوم ماه دیگه برگزارنکن ......
4روز دیگه اینترنتم وصل میشه.....
منم هستم
لیگ باشه بهتره...........
اگه فیفا14 برزیل میارم
ورلد کاپ باشه آرژانتین

سلام حامد جان نترس این دفعه منتظرت میمونیم :d
تو جام قبلی هم گفتم،تااون جام تموم شه شما هم میرسی به این جا م:)

- - -ویرایش - - -

آره، فقط ورلد کاپ بازی می‌کنم. ورلد کاپ یه دنیای دیگه‌ست. تیم ها خیلی بالانسن و اینجوری نیست که فقط همه یه تیم بردارن. حتی تیم قهرمان جام جهانی یعنی آلمان هم اونقدر توش قوی نیست اما من خودم آلمان بر میدارم.

من خودم به ورلد کاپ رای دادم ولی متاسفانه اکثر بچه ها فیفا 14 دارن

hosein123

کاربر سایت
Sep 20, 2013
352
نام
HOSEIN
TO-HELL-20KM
اگه ورلد باشه آلمان
اگه فیفا14 باشه REAL MADRID
====================
بعدمحمد رضا یه موضوعی هست که باید بگم......l-)
یکی از دوستام فردا یا پس فردا اینترنتش 100%وصل میشه اسمشو بنویس جا براش بمونه
اسمش معینه ......
OK؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟;)

mrh3ds

کاربر سایت
Sep 8, 2010
727
نام
محمّد رضا
:d

خب فیفا14باشه ولیگ کدوم گزینه س؟شیط شدیم کره/:)

گزینه ی 3 :d

TO-HELL-20KM
اگه ورلد باشه آلمان
اگه فیفا14 باشه REAL MADRID
====================
بعدمحمد رضا یه موضوعی هست که باید بگم......l-)
یکی از دوستام فردا یا پس فردا اینترنتش 100%وصل میشه اسمشو بنویس جا براش بمونه
اسمش معینه ......
OK؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟;)

تو بازیسنتر هست؟اگه نیست بگو بیاد چون هماهنگیش سخت میشه اونجوری!!
اسم psn شو بگو،تو شرکت کنندگان بنویسم معین؟ :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر