لیگ یا جام جهانی FIFA

دوس دارید جام به چه صورت انجام شه؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    68

nimex

کاربر سایت
Jun 1, 2014
265
نام
Nima
بچه ها اگه ادامه نمیدید بیاین بگید که تمومش کنیم روزی صد بار این تاپیکو باز نکنم اگرم ... بیان بگین دیگه

AMIR DRAKE

کاربر سایت
Mar 27, 2011
883
خوب منم بالاخره بازي هامو شروع كردم.

داداش نيما نتيجه بازي با منو گذاشت ( البته نام كاربري من نيما جون امير دريك هستش، اونم به عشق نيتان:x گذاشتم) و با علي جان ( klllmex ) هم بازي رفت و برگشتمو انجام دادم كه اين نتايج به دست اومد:

amir drake 4 - klllmex 1

amir drake 6 - klllmex 2

به طور كلي من الان از سه بازي، 6 امتياز دارم كه يعني دو بازي را بردم و يكي را باختم و همچنين 12 تا گل زدم و 6 تا گل هم خوردم.

mrh3ds

کاربر سایت
Sep 8, 2010
727
نام
محمّد رضا
دوستان منم ادد کنید تا بازی همون رو انجام بدیم
فقط اگر زحمتی نیست یه نفر لطف کنه جدول رو درست کنه بعد بده من تا اپلود کنم،خودم واقعا نمیرسم سرم خیلی شلوغه،ممنون میشم :x

nimex

کاربر سایت
Jun 1, 2014
265
نام
Nima
مگه بن شدی!!!!

- - -ویرایش - - -

دوستان منم ادد کنید تا بازی همون رو انجام بدیم
فقط اگر زحمتی نیست یه نفر لطف کنه جدول رو درست کنه بعد بده من تا اپلود کنم،خودم واقعا نمیرسم سرم خیلی شلوغه،ممنون میشم :x
مگه بن شدی!!

jose-mourinho

کاربر سایت
Sep 15, 2010
605
اقا من برای بار هزارم فهمیدم هرجا اسم این mourinho میاد همه انگیزشون چندبرابر میشه
اونموقع توی اسپانیا بود همه بارسایی ها انگار بازی مرگ و زندگی انجام میدادن جلوش:d
الانم تو انگلیس وضعیت همینه یعنی ادم انقد با ابهت....:d
منم ایدیم همینه بچه ها به من میرسن انگار بعد بازی قرار بهشون 100هزار دلار پاداش بدن یه جوری بازی میکنن اصلا کف میکنی
بابا منم ادمم دیگه ول کنید:d
فقط رضا از این قاعده دوره
محمدرضا من باعث شدم لیگ جون بگیره به تک تک اونایی که on بودن گفتم با هم.بازی کنن البته لطف کردن حرف این بنده حقیر رو گوش کردن
میگم اگه راه داره یه 2_3,امتیاز به من اضافه کن
خدا خیرت بده:d

mrh3ds

کاربر سایت
Sep 8, 2010
727
نام
محمّد رضا
اقا من برای بار هزارم فهمیدم هرجا اسم این mourinho میاد همه انگیزشون چندبرابر میشه
اونموقع توی اسپانیا بود همه بارسایی ها انگار بازی مرگ و زندگی انجام میدادن جلوش:d
الانم تو انگلیس وضعیت همینه یعنی ادم انقد با ابهت....:d
منم ایدیم همینه بچه ها به من میرسن انگار بعد بازی قرار بهشون 100هزار دلار پاداش بدن یه جوری بازی میکنن اصلا کف میکنی
بابا منم ادمم دیگه ول کنید:d
فقط رضا از این قاعده دوره
محمدرضا من باعث شدم لیگ جون بگیره به تک تک اونایی که on بودن گفتم با هم.بازی کنن البته لطف کردن حرف این بنده حقیر رو گوش کردن
میگم اگه راه داره یه 2_3,امتیاز به من اضافه کن
خدا خیرت بده:d

دستت درست شد؟
در راه رضای خدا بدم یا کادو؟ :d

jose-mourinho

کاربر سایت
Sep 15, 2010
605
دستت درست شد؟
در راه رضای خدا بدم یا کادو؟ :d
اره درست شد حالا بیا بزنیم حالتو.بگیرم:d
دیشب با دوست خیلی خوبم klllmex بازی کردم
بعد 13 تا شوت زدم 11 تا تو چارچوب بود همه رو نویر گرفت بعد میگه من رو زمین.کم گل میخورم من برای چند ثانیه رفتم تو کما:d
بازگشت همه به سوی اوست
اونم بده در راه خدا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر