لیگ یا جام جهانی FIFA

دوس دارید جام به چه صورت انجام شه؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    68

kanway

کاربر سایت
Aug 3, 2013
2,558
نام
پوریا
محمدرضا اسم منو خط بزن کنسولم احتمالا تا یکی دو روز آینده به فروش میرسه.

اقایون محترم بیاین لیگو بزنیم نهایتا 2"3 نفرم نیومدن نیومدن بهتر هم بازیا زودتر تموم میشه هم سطح مسابقات بالاتر میره هم هم دیگه
به نظر من از این به بعد هر کی خواست لیگ یا جام راه بندازه باید اضاف کنه افراد بالای18 حالا سنی هم نه از نظر روحی روانی و ذهنی ثبت نام کنن
بلا نسبت بعضیا

شما از جام نمیکشید بیرون ولی پیر آدمو در میارید تا بازیاتون رو انجام بدید!
اوندفعه بهتون پیام دادم بیا بازی لیگ رو انجام بدیم میگی آمادگی ندارم :|
انگاری که میخواید فینال مسابقات جهانی رو انجام بدید!
یا اینکه تو دور اول بهتون پیام دادم بیا بازی کنیم میگفتی لگم و از اینجور چیزا ولی پشت سرش میرفتید سیزن بازی میکردید!
در آخر احترام خودتون و دیگران رو نگر دارید.;)
با تشکر

nimex

کاربر سایت
Jun 1, 2014
265
نام
Nima

شما از جام نمیکشید بیرون ولی پیر آدمو در میارید تا بازیاتون رو انجام بدید!
اوندفعه بهتون پیام دادم بیا بازی لیگ رو انجام بدیم میگی آمادگی ندارم :|
انگاری که میخواید فینال مسابقات جهانی رو انجام بدید!
یا اینکه تو دور اول بهتون پیام دادم بیا بازی کنیم میگفتی لگم و از اینجور چیزا ولی پشت سرش میرفتید سیزن بازی میکردید!
در آخر احترام خودتون و دیگران رو نگر دارید.;)
با تشکر
اره حرفت درسته پیام دادی ولی موقعی که من 20 تا بازی کردم خسته بودم نمیخواستم ببازم ینی این حق نداشتم بعدشم من بازیامو سر موقع انجام دادم حالا شما میخواستی روز اول 10 تا بازیتو انجام بدی به من ربطی نداشته/من بلا نسبت گذاشتم ولی لابد...
در ضمن اون موقع خط تلفنمون کلا اتصال داشت شبا همیشه لگ داشتم سیزن هم که میزدم ارزششو پایین تر از این جام میدونستم ینی بد بوده خواستم با تمام وجود لیگ بازی کنم تا سطح مسابقات پایین نیاد حتما بد بوده دیگه:-o
تقصیر تو نیس ایرانی دیگه:-$
جنبه هم خوب چیزی :-&

- - -ویرایش - - -

داداش معلومه چی میگی!!!!!!!
کی بهت اجازه بی احترامی به بقیه رو میده
مگه شما مسؤل برگزاری هستی که با بقیه اینطوری برخورد میکنی
سن خودت چقدره؟
حالا هر کی نیومد حتما مشکلی داره دوستان نمیتونن مسافرت یا .... بخاطر یه گیم کنسل کنن
خودت شدی اقای نصیحت ,چندتا بازی تا حالا انجام دادی!!!
من با اون وضعیت یه شب بهت ۴_۵ تا pm دادم واسه بازی ولی جواب ندادی داشتی سیزن میزدی
دوباره فردا ظهرش pm دادم گفتی باشه شب ساعت ۷ بازم داشتی سیزن میزدی مگه مردم بیکارن
این نصحیت هایی که میکنی اول یه نسخه شو واسه خودت بفرست
:-$...............

- - -ویرایش - - -

jose-mourinho

کاربر سایت
Sep 15, 2010
605
اره حرفت درسته پیام دادی ولی موقعی که من 20 تا بازی کردم خسته بودم نمیخواستم ببازم ینی این حق نداشتم بعدشم من بازیامو سر موقع انجام دادم حالا شما میخواستی روز اول 10 تا بازیتو انجام بدی به من ربطی نداشته/من بلا نسبت گذاشتم ولی لابد...
در ضمن اون موقع خط تلفنمون کلا اتصال داشت شبا همیشه لگ داشتم سیزن هم که میزدم ارزششو پایین تر از این جام میدونستم ینی بد بوده خواستم با تمام وجود لیگ بازی کنم تا سطح مسابقات پایین نیاد حتما بد بوده دیگه:-o
تقصیر تو نیس ایرانی دیگه:-$
جنبه هم خوب چیزی :-&

- - -ویرایش - - -

:-$...............

- - -ویرایش - - -
داداش گلم اینجا کسی با هم دعوا نداره
اولا این موردی که پوریا اشاره کرد رو شما واسه منم پیش آوردی،...پس یه فکری به حال خودت کن
دوما ما به ایرانی بودنمون افتخار میکنیم حالا نمیدونم شما کدوم سیاره هستی؟خوش بگذره
سوما این بازیها بیشتر جنبه رفاقت داره حالا من آماده نیستم و این چیزا واسه جام باشگاههای اروپاست
واسه من که ارزش خاصی جز رفاقت نداره اینجا میزان درجه رفاقت ها مشخص میشه چون بعد این چندتا بازی که انجام بچه ها میدونستن دسته ام خرابه بعضی هاشون بعد بازی بهم گفتن اینو حساب نمیکنیم باشه هر موقع درستش کردی با هم دوباره بازی میکنیم(همین یه جمله ساده واسه من کلی ارزش داره) البته بعضی هام به روی خودشون نیاوردن......
منم از همه عذر خواهی کردم گفتم اگه دوست داشتید با همین شرایط ادامه میدم فعلا هم امکان خرید دسته جدید رو ندارم
امروز داشتم به محمدرضا میگفتم تو بعضی از شرایط خیلی ها رو میشه شناخت من آدم مغروری نیستم همه ی اونایی که با هام بازی میکنن میشناسنم،ولی میخوام بگم خیلی از اونایی که تا دو سه هفته قبل ازم پشت هم میباختن بعدش سریع میرفتن ولی الان میدونن شرایطم ایتطوریه بعد یه برد پر گل حتما اصرار میکنن دوباره باهاشون بازی کنم شاید بخوان گذشته رو جبران کنن
منم از باخت با این شرایط هم باکی ندارم چون به گیم از جنبه تفریح نگاه میکنم نه رقابت
بازم میگم با این شرایط هر موقع هر کسی آنلاین بود بهم pm بده من بقیه بازیها رو ادامه میدم ولی بعد این نتایج نخندید چون بالاخره یه دسته سالم گیرم میاد حالا یه هقته دیگه یا یه ماه دیگه،اونوقته...:d

Fifa-God-IR-IRAN 7_1 jose-mourinho2

mrh3ds

کاربر سایت
Sep 8, 2010
727
نام
محمّد رضا
داداش گلم اینجا کسی با هم دعوا نداره
اولا این موردی که پوریا اشاره کرد رو شما واسه منم پیش آوردی،...پس یه فکری به حال خودت کن
دوما ما به ایرانی بودنمون افتخار میکنیم حالا نمیدونم شما کدوم سیاره هستی؟خوش بگذره
سوما این بازیها بیشتر جنبه رفاقت داره حالا من آماده نیستم و این چیزا واسه جام باشگاههای اروپاست
واسه من که ارزش خاصی جز رفاقت نداره اینجا میزان درجه رفاقت ها مشخص میشه چون بعد این چندتا بازی که انجام بچه ها میدونستن دسته ام خرابه بعضی هاشون بعد بازی بهم گفتن اینو حساب نمیکنیم باشه هر موقع درستش کردی با هم دوباره بازی میکنیم(همین یه جمله ساده واسه من کلی ارزش داره) البته بعضی هام به روی خودشون نیاوردن......
منم از همه عذر خواهی کردم گفتم اگه دوست داشتید با همین شرایط ادامه میدم فعلا هم امکان خرید دسته جدید رو ندارم
امروز داشتم به محمدرضا میگفتم تو بعضی از شرایط خیلی ها رو میشه شناخت من آدم مغروری نیستم همه ی اونایی که با هام بازی میکنن میشناسنم،ولی میخوام بگم خیلی از اونایی که تا دو سه هفته قبل ازم پشت هم میباختن بعدش سریع میرفتن ولی الان میدونن شرایطم ایتطوریه بعد یه برد پر گل حتما اصرار میکنن دوباره باهاشون بازی کنم شاید بخوان گذشته رو جبران کنن
منم از باخت با این شرایط هم باکی ندارم چون به گیم از جنبه تفریح نگاه میکنم نه رقابت
بازم میگم با این شرایط هر موقع هر کسی آنلاین بود بهم pm بده من بقیه بازیها رو ادامه میدم ولی بعد این نتایج نخندید چون بالاخره یه دسته سالم گیرم میاد حالا یه هقته دیگه یا یه ماه دیگه،اونوقته...:d

Fifa-God-IR-IRAN 7_1 jose-mourinho2

تو عزیز دلمی :d تو psn هم گفتم بهت فقط 2 تا از گلامو قبول دارم،اونم چون رو کرنر بود و کاری نمیتونستی بکنی:d
البته بگذزیم که همیشه از من باختیا :-" :d
شوخی :d
نمیتونی دستتو بدی بیرون برات درستش کنن؟

- - -ویرایش - - -

حیف شد داش پوریا،قهرمانی مال خودت بود :( :x
یعنی تو اون یکی جام هم گفتی حذفت کنن:d میتونم به جات بازی کنم؟:d
هنوز کنسولشو نفروحته وارث پیدا کرذ :d =))

محمدرضا میشه منو جایگزین این دوستمون که انصراف داده بزاری؟

باشه داداش چون یه پایه فینال بودی جایگزین میشی:x

hosein123

کاربر سایت
Sep 20, 2013
352
نام
HOSEIN
من اومدم ............
آقا اددکنیدتابزنیم خواهشا........
نمیدونستم جام دوباره راه افتاده..........

تشکرفراوان از محمد رضا داداش گلم;)

mrh3ds

کاربر سایت
Sep 8, 2010
727
نام
محمّد رضا
پست اول شدیدا آپدیت شد /:):d

دوستان چون چند نفر از لیگ انصراف دادن و یه دو نفر هم اضافه شدن،همه ی بازی هاتون رو از اول انچام بدیدl-)

rezi_71

کاربر سایت
Aug 10, 2011
1,060
نام
رضا
خب میبینم بعد از مصدومیت بازیکنان و خستگی اونها گزینه بعدی امادگی روحی و روانی(!) دوستان برای بازیه:lol:
/
الان دقیقا کی ب کیه؟:-/ 1کی چراغ روشن کنه تاریکیه!:|:d
مسئول جام که میاد از همه خداحافظی میکنه میره و رسما و کتبا(:d) میبوسه میزاره کنار...بعدش 1کی میاد بعنوان سرپرست(:lol:) ادامه لیگ بدست میگیره بعدشم خوزه و پوریا میان پتشُ میریزن روی اب:bighug::d وانگهی مسئول جام 2باره میاد سکان این کشتی بی اب بدست میگیره:d
درکل یاد لیگ ایران افتادم 1کی میره 1کی میاد همه از هم اتو دارن و....:d:|
الان دقیقا برنامه چیه ادامه میدین یا نه؟!:-/ چون من کم کم دارم این فیفا میذارم کنار و منتظر15 میشم تو این مدتم میخوام مولتی چندتا بازی دیگه برم:bighug::d
پ.ن:پوریا اخه چرا فروختی مردک:punish: میری PS4 یا کلا بوسیدی گذاشتی کنار؟!:d
پ.ن1:خوزه هم الان فیتنسش زیره 50:d فقط جلویه من 150!!:|:d...باوو درستش کن تا 15نیومده:|
بگم گلریزون بگیرن:p:d

kanway

کاربر سایت
Aug 3, 2013
2,558
نام
پوریا
خب میبینم بعد از مصدومیت بازیکنان و خستگی اونها گزینه بعدی امادگی روحی و روانی(!) دوستان برای بازیه:lol:
/
مسئول جام که میاد از همه خداحافظی میکنه میره و رسما و کتبا(:d) میبوسه میزاره کنار...بعدش 1کی میاد بعنوان سرپرست(:lol:) ادامه لیگ بدست میگیره بعدشم خوزه و پوریا میان پتشُ میریزن روی اب:bighug::d وانگهی مسئول جام 2باره میاد سکان این کشتی بی اب بدست میگیره:d
الان دقیقا برنامه چیه ادامه میدین یا نه؟!:-/ چون من کم کم دارم این فیفا میذارم کنار و منتظر15 میشم تو این مدتم میخوام مولتی چندتا بازی دیگه برم:bighug::d
پ.ن1:خوزه هم الان فیتنسش زیره 50:d فقط جلویه من 150!!:|:d...باوو درستش کن تا 15نیومده:|

میخوام برم رو ps4 :d

تریلرای فیفا15 نسل بعدی رو دیدم نتونستم جلوی خودمو بگیرم! :d

jose-mourinho

کاربر سایت
Sep 15, 2010
605
/
رضا یه دونه ای
تو باید سردبیر روزنامه میشدی قسمت طنز:d
من هرکی رو نبرم حال تو رو میگیرم
دیروز به این نتیجه رسیدم با این شرایط حالا که دفاهام به هیچ دردی نمیخورن بیام سیستم 1_10 بچینم:d بعدش هر کاری کردم دفاهامو ببرم اونور زمین نشد رضا بلد نیستی:d
منم بازی که دیشب از چلسی دیدم دوست دارم زودتر فیفا 15بیاد
خدایی خوزه استاد خرید کردنه چه اون زمان تو اینتر بود زلاتان رو به پپ انداخت در عوضش اتؤو رو با کلی پول گرفت و اسنایدر و میلیتو و پاندف و لوسیو رو خرید
تیمو زد ترکوند،تو ریال هم خدیرا،دیماریا،مودریچ،اوزیل،واران،فابیو رو خرید
الان هم لوییز رو فروخت به پی اس جی ودمبابا به بشیکتاش ولی در عوضش ۴ تا غول گرفت کاستا،فابرگاس،فیلیپه،دروگبا
اصلا دیشب با اینکه بازی اول بود چلسی ترکوند
شدیدا منتظر فیفا 15 هستم شاید اینطوری بشه جلوی ریال رو گرفت هر چند بعیده چون بازم ده تا بازیکن بزاری کریس در میره:d

mrh3ds

کاربر سایت
Sep 8, 2010
727
نام
محمّد رضا
رضا یه دونه ای
تو باید سردبیر روزنامه میشدی قسمت طنز:d
من هرکی رو نبرم حال تو رو میگیرم
دیروز به این نتیجه رسیدم با این شرایط حالا که دفاهام به هیچ دردی نمیخورن بیام سیستم 1_10 بچینم:d بعدش هر کاری کردم دفاهامو ببرم اونور زمین نشد رضا بلد نیستی:d
منم بازی که دیشب از چلسی دیدم دوست دارم زودتر فیفا 15بیاد
خدایی خوزه استاد خرید کردنه چه اون زمان تو اینتر بود زلاتان رو به پپ انداخت در عوضش اتؤو رو با کلی پول گرفت و اسنایدر و میلیتو و پاندف و لوسیو رو خرید
تیمو زد ترکوند،تو ریال هم خدیرا،دیماریا،مودریچ،اوزیل،واران،فابیو رو خرید
الان هم لوییز رو فروخت به پی اس جی ودمبابا به بشیکتاش ولی در عوضش ۴ تا غول گرفت کاستا،فابرگاس،فیلیپه،دروگبا
اصلا دیشب با اینکه بازی اول بود چلسی ترکوند
شدیدا منتظر فیفا 15 هستم شاید اینطوری بشه جلوی ریال رو گرفت هر چند بعیده چون بازم ده تا بازیکن بزاری کریس در میره:d

خوشم میاد میدونی جلو رئال رو نمیشه گرفت :d
رونالدو رو ببندی بیل میره،بیل رو ببندی بنزما میره،بنزما رو ببندی رودریگز میره،اینو ببندی کروس میره حالا همه ی اینارو ببندی اگه دی ماریا از رئال نره،دی ماریا میره :d :lol:
من همیشه عاشق چلسی بودم یعنی تیم دومم چلسی هست،ولی چه کنیم،عشق اس رئال :d

nimex

کاربر سایت
Jun 1, 2014
265
نام
Nima
خوشم میاد میدونی جلو رئال رو نمیشه گرفت :d
رونالدو رو ببندی بیل میره،بیل رو ببندی بنزما میره،بنزما رو ببندی رودریگز میره،اینو ببندی کروس میره حالا همه ی اینارو ببندی اگه دی ماریا از رئال نره،دی ماریا میره :d :lol:
من همیشه عاشق چلسی بودم یعنی تیم دومم چلسی هست،ولی چه کنیم،عشق اس رئال :d
اگه میخواین لیگ ادامه پیدا کنه جدول واپدیت کن بدونیم با کی بازی کنیم اگرم که نه ...

nimex

کاربر سایت
Jun 1, 2014
265
نام
Nima
یکم پستارو بخونی بد نیستا :d
خوبه گفتم همه بازیا از اول انجام میشه
اون 2 نفر ک اضاف شدن کین
اگه میخوای جام ادامه بدی دقیقا یه جدول بزار اونایی رت ت ک ر ت ت و اوناییم که اومدن ایدیشونو بزار که ببینیم کین اینجوری ماست خیاری انجام نشه بهتره تا دوباره بعد 2 بازی ف ت ت بشه
:-o

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر