لیگ حذفی فیفا 12 بازیسنتر

آیا مایلید برنامه لیگ و بازی ها علاوه بر این فروم در یک

• مجموع رای دهنده‌ها
    44

amir0831

کاربر سایت
May 29, 2011
827
نام
امیر
برنامه در سایت یعنی مسابقات فیفا 12 قرار گرفت بازی ها هم فردا هست.و می تونین با هماهنگی یا اگر فرد انلاین هست زود تر یا همین امشب بازی کنین.
فعلا گروه a رو گذاشتم تا شب b هم میزارم

amir0831

کاربر سایت
May 29, 2011
827
نام
امیر
yashar vamp
real madrid
فقط یه سوال من ظهر ها نیستم سر کارم فقط مسابقات من ظهر ها نباشه
یک نفر جا هست گذاشتمت!

---------- نوشته 10-05-2012 در 12:01 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی 09-05-2012 در 11:20 PM ارسال شده بود ----------

برنامه هر دو گروه در سایت قرار گرفت برای مشاهده به سایت برین.مسابقات فیفا 12

آخرین ویرایش:

behrad22

کاربر سایت
Apr 13, 2010
321
خب با اجازه دوستان به خصوص امیر جان من برنامه بازی های روز اول یعنی فردا رو قرار بدم...
گروه A:
amirkms Vs Farshad360 ساعت 22 تا 22:30

pill4egar Ve5tal Vs mojtaba-5913 ساعت 22 تا 22:30

Silent city Vs amirkms ساعت 00:00 تا 00:30

sirsmrm Vs I am al1ive ساعت 23 تا 23:30

NaTo Vampire Vs FarzadSparta ساعت 1:00 تا 1:30

yashar vamp Vs sirsmrm ساعت 00:00 تا 00:30

این رو هم بگم با اجازه امیر جان بدلیل اینکه فیلم برداری از بازی و اپلود اون دردسر های زیادی داره واسه اثبات نتیجه از صفحه نتیجه اخر بازی عکس برداری شه و تو انجمن گذاشته بشه.
(لازم نیس هردو بازیکن عکس بزارن فقط کافیه یکی از بازیکنان که عکس رو گذاشت فرد مقابل تایید کنه تا خدایی نکرده تقلبی صورت نگیره)
____________________________________________________________________________________________________________________________

بازم اگه چیزی بود که از قلم افتاده یا لازم به ویرایش هست بگید تا انجام دهم.
یا علی...

آخرین ویرایش:

Tαylor Swift

کاربر سایت
Apr 25, 2012
3,679
دوستان من انروز یعنی 5شنبه فقط تا ساعت 18 هسنم و فردا هم شب میام به احتمال زیاد.....امشب ولی ساعت 30:11 به بعد میتونم بیان
در ضمن این دوستممون Mojtaba05913 ادد نمیشه چرا؟؟؟؟

farzadwar

کاربر سایت
Jan 22, 2010
1,086
نام
farzad
سلام
دوست عزیز من نمیتونم ساعت 11 تا 11:30 بیام لایو اگه امکانش هست بازی من با NaTo Vampire یا امروز ساعت 6 عصر باشه یا شب ساعت 2 یا فردا صبح .خیلی شرمندم چون پنجشنبه ها برنامه کاریم سنگینه و تا ساعت 2 سر کارم .بازم معذرت و تشکر از دوستان بخصوص این آقای NaTo Vampire .

behrad22

کاربر سایت
Apr 13, 2010
321
خوب با توجه به اینکه اقای Heska و silent city درخواست تغییر ساعت دادن...به اینگونه تغییر یافت بازی هاشون...
Silent city Vs amirkms ساعت 23 تا 23:30

اقای farzadwar که با بنده مسابقه دارن هم شماتا ساعت 1 تا 1:30 برسونی خودت رو من نوکرتم هستم چون ساعت 2 ساعت رایگانم شروع میشه پینگ میره بالا دیگه نمیشه بازی کرد.
بازم نظری بود درخدمتتونم...

Tαylor Swift

کاربر سایت
Apr 25, 2012
3,679
خوب با توجه به اینکه اقای Heska و silent city درخواست تغییر ساعت دادن...به اینگونه تغییر یافت بازی هاشون...
Silent city Vs amirkms ساعت 23 تا 23:30

اقای farzadwar که با بنده مسابقه دارن هم شماتا ساعت 1 تا 1:30 برسونی خودت رو من نوکرتم هستم چون ساعت 2 ساعت رایگانم شروع میشه پینگ میره بالا دیگه نمیشه بازی کرد.
بازم نظری بود درخدمتتونم...
میشه مال من از ساعت 00:00 باشه تا 00:30 ا؟///ین طوری بدون چون و چرا هستم

amir0831

کاربر سایت
May 29, 2011
827
نام
امیر
خب با اجازه دوستان به خصوص امیر جان من برنامه بازی های روز اول یعنی فردا رو قرار بدم...
گروه A:
amirkms Vs Farshad360 ساعت 22 تا 22:30

Silent city Vs amirkms ساعت 00:00 تا 00:30

sirsmrm Vs I am al1ive ساعت 23 تا 23:30

NaTo Vampire Vs FarzadSparta ساعت 1:00 تا 1:30

yashar vamp Vs sirsmrm ساعت 00:00 تا 00:30

این رو هم بگم با اجازه امیر جان بدلیل اینکه فیلم برداری از بازی و اپلود اون دردسر های زیادی داره واسه اثبات نتیجه از صفحه نتیجه اخر بازی عکس برداری شه و تو انجمن گذاشته بشه.
(لازم نیس هردو بازیکن عکس بزارن فقط کافیه یکی از بازیکنان که عکس رو گذاشت فرد مقابل تایید کنه تا خدایی نکرده تقلبی صورت نگیره)
____________________________________________________________________________________________________________________________

بازم اگه چیزی بود که از قلم افتاده یا لازم به ویرایش هست بگید تا انجام دهم.
یا علی...
من الان متوجه شدم من تو برنامه ای که گذاشتم با silent city1 بازی ندارم!بلکه با heska بازی دارم!اشتباه شده ؟یا خودت تغییر دادی؟
اها فهمیدم .بخاطره تغییر ساعت .ok هست!

---------- نوشته در 05:21 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:13 PM ارسال شده بود ----------

نظر شخصیم هم ای هست که Sirmrm و yashar vamp نمیان سر کاریه!البته نمیدونم حس ششمم میگه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر