لیگ حذفی فیفا 12 بازیسنتر

آیا مایلید برنامه لیگ و بازی ها علاوه بر این فروم در یک

• مجموع رای دهنده‌ها
    44
من در صورتی که بازیها گروهی باشه امادگیم برای دور بعد رو اعلام میکنم , چون خیلی مسخرست همون اول کار لیگ تعداد اعضاش نصف بشه ! 2 گروه 4 تیمی درست کنین از هر گروه 2 تا بیان بالا بعد مرحله حذفی بشه ....

من هستم
sirsmrm

---------- نوشته در 02:26 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:24 AM ارسال شده بود ----------

منم هستم
sirsmrm

---------- نوشته در 02:30 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:26 AM ارسال شده بود ----------

دوستان یه شرایطی درست کنید بشه یه لیگ با جایزه نقدی درست کرد.
پیشنهاد من اینه یه گیمنت که کنسول داره قرار بزاریم در یک روز خاص بعد ورودی برای مسابقات مشخص کنیم بر اساس همان ورودی به نفرات اول تا سوم یه جایزه میدیم.
نظرتون چیه دوستان؟

امشب تا ساعت 12 اخرین فرصت بازی فینال اقای Heska و horizion هست .یک نیمه بازی میکنین 1-0 به نفع اقای heska.اگه کسی امشب حاضر نشه بازنده اعلام میشه و دور بعدی هم شرکت داده نمیشه.
مسابقات دوره بعد هم گروهی این دوره اول فقط برای ازمایش بود.یکی هم باید منو کمک کنه یک نفری سخته برا گروهی

---------- نوشته در 05:30 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:29 PM ارسال شده بود ----------

من هستم
sirsmrm

---------- نوشته در 02:26 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:24 AM ارسال شده بود ----------

منم هستم
sirsmrm

---------- نوشته در 02:30 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:26 AM ارسال شده بود ----------

دوستان یه شرایطی درست کنید بشه یه لیگ با جایزه نقدی درست کرد.
پیشنهاد من اینه یه گیمنت که کنسول داره قرار بزاریم در یک روز خاص بعد ورودی برای مسابقات مشخص کنیم بر اساس همان ورودی به نفرات اول تا سوم یه جایزه میدیم.
نظرتون چیه دوستان؟
مگه میشه گیمنت؟یکی شهرش تهرانه یک شیرازه یکی ....

---------- نوشته در 05:37 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:30 PM ارسال شده بود ----------

اسامی ثبت نام کننده به پست اول اضافه شد.اگه کسی اسمش نیس و می خواد ثبت نام کنه اینجا اعلام کنه.

تیم به همراه گیمرتگ.کسایی هم که دوره قبل ثبت نام کردن دوباره باید ثبت نام کنند مثل اقای behrad22 , farzadwar/farshad36 که اعلام امادگی برا دوره بعد کردن.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or