لینک بازی های PS4 استخراج شده با PSX از PSN (پست اول خوانده شود)

mosi_alfa

کاربر سایت
Dec 15, 2012
11
بازی دیجیتالی میخری به دیسک میخای آپدیت کنی؟
والا نفهمیدم چی گفتی! اکانت بازیام که دیجیتالی روش بازی داره ریجن یک هست اما کنسول ریجن 2
وقتی با psx لینک می گیرم گاهی EPگاهی UP
چطوری ممکنه؟ باید همه up باشه

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
سلام
من دیتای ریجن 1 uncharted 4 رو از چند صفحه قبل همین تاپیک دانلود کردم الان که میخوام دیتا رو بزنم بعد 400 مگ ارور data is crupted! میگیرم!!!
firewall و انتی ویروس رو هم قطع کردم فرقی نکرد!!
ممنون میشم راهنمایی کنید...
راستش من یه بار سر ریختن آپدیت درایور کلاب همچین گیری کردم.کلی سرچ کردم چیزی پیدا نکردم اما اتفاقی کنسول و سیستم و نت رو ریستارت کردم دیدم دیگه این ارور رو نمیده.حالا نمیدونم شانسی بود یا نه.اینم یه تست بزنی ضرر نداره.امیدوارم درست شه

• Like
Reactions: nash

saleh.p

کاربر سایت
Jul 19, 2014
60
نام
صالح
Doom R1 ( Full Game )

http://gs2.ww.prod.dl.playstation.n.../f/UP1003-CUSA02085_00-DOOMNORTHAMERICA_0.pkg

اعداد لینک 0 تا 10 می باشد

لینک آخرین آبدیت
Uncharted 4: A Thief’s End R1 Update 1.02

http://gs2.ww.prod.dl.playstation.n...nloadId=00000087&downloadType=ob&product=0187

اعداد لینک 0 و 1 می باشد

Uncharted 4: A Thief’s End R2 Update 1.02

http://gs2.ww.prod.dl.playstation.n...A00917_00-UNCHARTED4000000-A0102-V0100_0.pkg?

اعداد لینک 0 و 1 می باشد

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
والا نفهمیدم چی گفتی! اکانت بازیام که دیجیتالی روش بازی داره ریجن یک هست اما کنسول ریجن 2
وقتی با psx لینک می گیرم گاهی EPگاهی UP
چطوری ممکنه؟ باید همه up باشه

اکانت هکی ها خریدی؟

خب معلومه دیگه، بسته به ریجن اکانتی که بازی داخلش هست بعضی موقع ها ریجن 1 و بعضی موقع ها ریجن 2 میشه

mosi_alfa

کاربر سایت
Dec 15, 2012
11
اکانت هکی ها خریدی؟

خب معلومه دیگه، بسته به ریجن اکانتی که بازی داخلش هست بعضی موقع ها ریجن 1 و بعضی موقع ها ریجن 2 میشه
متوجه فرمایش شما هستم ، اکانت بازی یک هست اما گاها لینکی که psx میده باEP شروع میشه! داریم اصن؟

nash

کاربر سایت
Feb 20, 2011
309
نام
Mohsen
راستش من یه بار سر ریختن آپدیت درایور کلاب همچین گیری کردم.کلی سرچ کردم چیزی پیدا نکردم اما اتفاقی کنسول و سیستم و نت رو ریستارت کردم دیدم دیگه این ارور رو نمیده.حالا نمیدونم شانسی بود یا نه.اینم یه تست بزنی ضرر نداره.امیدوارم درست شه
ممنون بابت راهنمایی..همه اینکارایی رو که گفتی رو انجام دادم ولی بازم فرقی نکرد! منم مثه بعضی از بچه های همین تاپیک با پدیده input string was not in a correct format مواجهم!
اگه کسی میدونه قضیه این ارور چیه بگه تا ما هم یه حرکتی بزنیم.....

• Like
Reactions: ehsas1

hojjjat2

کاربر سایت
Feb 19, 2016
516
متوجه فرمایش شما هستم ، اکانت بازی یک هست اما گاها لینکی که psx میده باEP شروع میشه! داریم اصن؟
ریجن ۱ دارای دیتا های مختلفی هست
مثلا برزیل دیتاش با امریکا فرق میکنه
همینظور مکزیک
ولی امریکا و کاندا یکی هستند

• Like
Reactions: mosi_alfa

nash

کاربر سایت
Feb 20, 2011
309
نام
Mohsen
یه سوال داشتم اگه امکانش هست کمک کنید...
برای انتقال دیتا به دستگاه، باید دیتا بازی رو به طور کامل دانلود کرد؟! بیشتر منظورم اینه که تو قسمت اخر که باید تیک auto find replacefile رو بزنیم دیتا بازی رو باید به طور کامل دانلود کرده باشیم یا مثلا 30 گیگ از 50 گیگ یه بازی رو هم دانلود کرده باشیم میشه از همون روش ( auto find replacefile ) انتقال داد؟!

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
یه سوال داشتم اگه امکانش هست کمک کنید...
برای انتقال دیتا به دستگاه، باید دیتا بازی رو به طور کامل دانلود کرد؟! بیشتر منظورم اینه که تو قسمت اخر که باید تیک auto find replacefile رو بزنیم دیتا بازی رو باید به طور کامل دانلود کرده باشیم یا مثلا 30 گیگ از 50 گیگ یه بازی رو هم دانلود کرده باشیم میشه از همون روش ( auto find replacefile ) انتقال داد؟!

سلام

بعضی بازیها به این صورت هست که اول دیتا شماره 0 و بعد دیتا شماره 1 و همینطور انتقال میده، ولی بعضی بازیها لینکهارو به صورت رندم میگیره، یعنی همون اول بعد از انتقال 0 ممکنه لینک 3 بخاد، ولی اگه به هر صورت لازمه که اینکارو بکنی،چنتا فایل اول رو بگیر + آپدیت آخر بازی ، میتونی چنتا فایل اول رو انتقال بدی، بازیهایی که جدیدا م انتقال دادم لینکهاش به صورت پشت سر هم میخاست

• Like
Reactions: nash

mehran

کاربر سایت
Jul 16, 2006
809
نام
Wander
  • Like
Reactions: WW_EA and sirwan

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟