لینک بازی های PS4 استخراج شده با PSX از PSN (پست اول خوانده شود)

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
دستت درد نکنه عالی بود ! ممنون تست کردم اوکی شد ! فقط مشکلی که پیش نمیاد ؟ بعد دانلود میشه دیتاشو داد دیگه ؟ اینکه دارم اینرو حذف میکنم اشکالی در دیتای بازی پیش نمیاره ؟ مثلا نشناسه به عنوان دیتای بازی یا ... چون حجمش زیاده میپرسم !
نه داداش.خیالت راحت.عین قبل میشه دیگه.مشکلی نداره

• Like
Reactions: Debronee

CoLoNeL_F

کاربر سایت
Oct 30, 2013
42
دوستان من وقتی میخوام بزنم لینکها دانلود بشه از gs2 به ic تغییر میکنه و لینک ها با سرعت خیلی پایین تری دانلود میشه
چطور میتونم توی همون gs2 نگه دارم لینک هارو و اینکه یه اپلودر خوب جز 4upld و اپلود بوی معرفی میکنید که بشه لینک هارو ریموت کرد توش لینک با سرعت بالا بده

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
دوستان من وقتی میخوام بزنم لینکها دانلود بشه از gs2 به ic تغییر میکنه و لینک ها با سرعت خیلی پایین تری دانلود میشه
چطور میتونم توی همون gs2 نگه دارم لینک هارو و اینکه یه اپلودر خوب جز 4upld و اپلود بوی معرفی میکنید که بشه لینک هارو ریموت کرد توش لینک با سرعت بالا بده

من چندبار امتحان کردم، معمولا 2 تا لینک رو بهت میده اگه صبر کنی، بعضی موقع ها هم نمیده متاسفانه، یه جورایی شانسیه

در هر صورت فکر میکنم 4upld این مدل لینک رو هم بتونه مستقیم کنه

afshin-rnj

کاربر سایت
May 9, 2016
107
سلام دوستان من چهارشنبه دیتای استاروارز ریجن یک رو خریداری کردم ولی فروشنده بی انصاف ورژن قبل از اپدیت ۴ می رو داده بهم الان باید دوازده گیگ از اول اپدیت کنم یا چیز دیگه؟

Sent from my HUAWEI G750-U10 using Tapatalk
راه حلی برا مشکل من ندارید؟

Sent from my HUAWEI G750-U10 using Tapatalk

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
سلام دوستان
کسی هست از اپدیت آخر ویچر خبر داشته باشه؟
فقط شنیدم 16 گیگ هست
ممنون میشم اگر یکی لطف کنه لینکش دانلودش رو قرار بده واسم

ویرایش:

بازی ریجن all
درود

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر