لینک بازی های PS4 استخراج شده با PSX از PSN (پست اول خوانده شود)

MCapio69

کاربر سایت
Nov 6, 2015
9
سلام به همگی، دوستان یه سوال دارم، اینکه آپدیت black ops 3 region 2 رو میتونم برای region all بازی نصب کنم، منظورم ابنه که آپدیت region 2 با آپدیت region all یکیه؟؟ بهم میخورن؟؟

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,835
نام
علی متالیکا
سلام به همگی، دوستان یه سوال دارم، اینکه آپدیت black ops 3 region 2 رو میتونم برای region all بازی نصب کنم، منظورم ابنه که آپدیت region 2 با آپدیت region all یکیه؟؟ بهم میخورن؟؟
نه
آپدیت ریجن های مختلف به هم نمی‌ خورن.

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
لیست لینک های Uncharted: Nathan drake collection رو میخواستم. من یک دور ۴۳ گیگ دانلود کردم ولی الان که دارم با برنامه میفرستمش ی file میخواد که به A0102-V0101 ختم میشه و این تو ون file های که گرفتم نیست که همشون به UNCHARTEDTRILOGY_number ختم میشن .

اين لينكي كه به شما ميده مربوط به اپديت بازيه !
بعد يكي از اپديت هاي فريموير كنسول بود كه سوني كاربرهارو عملاً مجبور كرد كه براي برخي بازي ها اول اپديت رو دانلود كنن بعد بازي رو
شما اول همين لينكي رو كه بت ميده دانلود كن و بفرست رو دستگاه بعد اون 43 گيگ رو بريز رو دستگاه

• Like
Reactions: sep96

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
لیست لینک های Uncharted: Nathan drake collection رو میخواستم. من یک دور ۴۳ گیگ دانلود کردم ولی الان که دارم با برنامه میفرستمش ی file میخواد که به A0102-V0101 ختم میشه و این تو ون file های که گرفتم نیست که همشون به UNCHARTEDTRILOGY_number ختم میشن .
داداش اون لینک آپدیت بازیو، باید اون لینکو هم دانلود کنی و بزاری پیش بقیه لینکها

• Like
Reactions: sep96

Arash Moghadas

کاربر سایت
Aug 30, 2011
29
دوستان یک سوال: بلوری که کدگذاری شده هستش و دانلود از PSN هم تا جایی که من شنیدم احتیاج به کد دیجیتالی داره، پس این بازیها چطوری کار میکنه؟! این عملاً یعنی هک شدن دستگاه! باعث بن شدن دستگاه و ایجاد مشکل نمیشه؟!

sub_zero007

کاربر سایت
Jan 12, 2011
9
سلام دوسان ب مشکلی گیر کردم قبلا دیتا دانلود میکردم با سرعت 400 ولی 5 روز میشه ک سرعتم از 50 بیشتر نمیره دوسان اگ کسی راحلی بلده ممنون میشم کمکم کنه اگ لینک رو مستقیم کنم مشکل حل میشه دوسان؟؟؟؟؟؟؟

Naruto2012

کاربر سایت
Jul 7, 2012
245
نام
محمد
دوستان من کل دیتای بازی gta v دان کردم ولی یه لیمکک دیگه هم توی psx هست که اون اصن اسمش فرق میکنه مثلا اصلیه که 10 تا پارت با gs2 شروع میشه ولی اون یکی با i حتما باید اونم دان کنم؟؟

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
کسی نظری نداره از استادان
سلام دوسان ب مشکلی گیر کردم قبلا دیتا دانلود میکردم با سرعت 400 ولی 5 روز میشه ک سرعتم از 50 بیشتر نمیره دوسان اگ کسی راحلی بلده ممنون میشم کمکم کنه اگ لینک رو مستقیم کنم مشکل حل میشه دوسان؟؟؟؟؟؟؟

سلام داداش.راه بهترو بهت میگم.روی http://4upld.com/ اکانت بساز و لینکارو تو اون ریموت کن و با نهایت سرعت و بدون ثانیه شمار دانلود کن.50گگیم فضا میده
اگه اشتباه نکنم برای ریموت لینکهای خارجی باید روی سرور ایران ریموت نکنی چون نمیشه.سرور دیگه رو که خارجیه امتحان کن
راه دیگش دستکاری تعداد کانکشن دانلود منیجر هست که باید بذاری روی 2 یا 4 .باید تست کنی رو کدوم بهتره ولی بهترنی راه همون راه اوله

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر