لینک بازی های PS4 استخراج شده با PSX از PSN (پست اول خوانده شود)

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
1.13 هم اومده مثل اینکه ولی من 1.12 دانلود کردم اگه میخوای لینک all بهت بدم.فقط یه نکته ای اگر بخوام از 1.12 به 1.13 آپ کنیم بازم 17 گیگ دانلود باید کنیم؟

اگه با کنسول بخوای دانلود کنی فک نکنم کل 17گیگو نیاز باشه.مثلا درایور کلاب که اینطوریه.بقیه رو خبر ندارم

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
1.13 هم اومده مثل اینکه ولی من 1.12 دانلود کردم اگه میخوای لینک all بهت بدم.فقط یه نکته ای اگر بخوام از 1.12 به 1.13 آپ کنیم بازم 17 گیگ دانلود باید کنیم؟

اگه آپدیت 1.12 رو قبلا انتقال دادی به PS4 و حالا آپدیت 1.13 اومده بهتره با دستگاه دانلود کنی چون دیگه لازم نیست 17گیگ دانلود کنی و فقط آپدیت آخر رو دانلود میکنه

ممکنه وقتی بزاری برای آپدیت خیلی طول بکشه که آماده دانلود شه، هر چقدر زمان لازم داشت صبر کن چون داره همه فایل های آپدیت رو کنار هم قرار میده

ramsar007

کاربر سایت
Oct 12, 2005
589
نام
حسین
سلام
من یه مودم مدل tplink archer d7 با پورت لن گیگلابیت و کامپیوتر من هم پورت لن گیگابیت داره
کابل ارتباط ps4 با مودم و کابل ارتباط کامپیوتر با مودم هم cat 6 هست
کارت pci-e به usb3 هم برای کامپیوتر خریدم با چیپ nec ژاپن و هارد اکسترنال من هم usb 3 هست
ولی حداکثر سرعتی که برام انتقال می ده 21 مگابایته
به نظر شما مشکل از چی می تونه باشه چون قانونا باید بالای 60 و 70 مگابایت در ثانیه انتقال بده
چیپست usb کامپیوتر من از سری Intel(R) 82801G (ICH7 Family) USB Universal Host Controller هست
اگه میشه منو راهنمایی کنید
با تشکر
کسی نبود منو راهنمایی کنه
با تشکر

- - -ویرایش - - -

سلام
لینک های بازی Unravel رو کسی نداره
با تشکر

m2

کاربر سایت
Jan 2, 2008
234
نام
میثم
بچها الانم black ops3 داشتم میریخنم به 9 گیگ که رسید دیگه جلوتر نمیره چیکارکنم از دیتا که نیست چون دوتا بازی امتحان کردم پس یه جای کار میلنگه.

بیشتر کمک کنید اقایون با چندتا کابل لن هم امتحان کردم.

اگه ارور cant download میده احتمالا فایل آپدیتت به روز نیست

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر