لینک بازی های PS4 استخراج شده با PSX از PSN (پست اول خوانده شود)

war game

کاربر سایت
Aug 27, 2011
12
سلام
من یه مودم مدل tplink archer d7 با پورت لن گیگلابیت و کامپیوتر من هم پورت لن گیگابیت داره
کابل ارتباط ps4 با مودم و کابل ارتباط کامپیوتر با مودم هم cat 6 هست
کارت pci-e به usb3 هم برای کامپیوتر خریدم با چیپ nec ژاپن و هارد اکسترنال من هم usb 3 هست
ولی حداکثر سرعتی که برام انتقال می ده 21 مگابایته
به نظر شما مشکل از چی می تونه باشه چون قانونا باید بالای 60 و 70 مگابایت در ثانیه انتقال بده
چیپست usb کامپیوتر من از سری Intel(R) 82801G (ICH7 Family) USB Universal Host Controller هست
اگه میشه منو راهنمایی کنید
با تشکر
حد اكثر سرعت انتقال 20-25 mb در ثانه هست بيشتر از اين كنسول ps4 كشش نداره (50 mb اشتباه يا نا درست هست)

آخرین ویرایش:

mybook

کاربر سایت
Jul 18, 2011
437
درود
وجدانا کسی نیست لینک
بازیهای ریجن 2 رو بزاره برای دانلود
یعنی کسی نیست دستگاهش ریجن 2 باشه همه ریجن 1 خریدن؟؟؟!!!!!
بابا چندتا لینک بازیهای ریجن 2 خواستیم عجب سایتیه !!!!

i-safe

کاربر سایت
Aug 11, 2013
390
نام
Omid
درود
وجدانا کسی نیست لینک

تورو خدا منو نخور:d
داداش من ببین اول از همه اطلاعاتی که داری غلطه ریجن دستگاه به ریجن لینک بازی ها مربوط نیست.بعدشم اکثر کاربرای ایرانی ه دلیل اینکه گیفت و بازی های آمریکا راحت تر پیدا میشه و تفاوت قیمت دلار و یورو هم هست بیشتریا ریجن 1 دارن.

Pixels

کاربر سایت
Oct 10, 2015
27
درود
وجدانا کسی نیست لینک

:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|
عزیز خداوکیلی پروفایلت رو چک کردی ببینی من بهت چند روز پیش چی گفتم ؟!؟!؟!؟!؟
بهت گفتم لینک بازی هایی که میخواستی برای ریجن 2 گیر آوردی یا بهت بدم اما شما اصلا جواب منو ندادی
بعد اومدی میگی چرا کسی لینک نمیزاره !!!!!!!!!!!

mybook

کاربر سایت
Jul 18, 2011
437
تورو خدا منو نخور:d
داداش من ببین اول از همه اطلاعاتی که داری غلطه ریجن دستگاه به ریجن لینک بازی ها مربوط نیست.بعدشم اکثر کاربرای ایرانی ه دلیل اینکه گیفت و بازی های آمریکا راحت تر پیدا میشه و تفاوت قیمت دلار و یورو هم هست بیشتریا ریجن 1 دارن.
درود
میشه بفرمایید چطوری میشه دیتای بازیهای ریجن 1 رو بر رویه دستگاه ریجن 2 بریزی؟؟؟!!!
دفه اخرت باشه دفه بعد میخورمت ;)

- - -ویرایش - - -

عزیز خداوکیلی پروفایلت رو چک کردی ببینی من بهت چند روز پیش چی گفتم ؟!؟!؟!؟!؟
بهت گفتم لینک بازی هایی که میخواستی برای ریجن 2 گیر آوردی یا بهت بدم اما شما اصلا جواب منو ندادی
بعد اومدی میگی چرا کسی لینک نمیزاره !!!!!!!!!!!

خوب اخوی اگه شما داخل پروفایل بنده پیغام گذاشتی من گلوم رو پاره کردم همینجا بزار تا بقیه هم فیض ببرن اینقدر سخته یعنی ؟؟!!!!

mehdi081

کاربر سایت
Dec 27, 2015
54
نام
مهدی
درود
میشه بفرمایید چطوری میشه دیتای بازیهای ریجن 1 رو بر رویه دستگاه ریجن 2 بریزی؟؟؟!!!
تو ps4 ریجن معنی نداره! یعنی بازی با ریجن های مختلف رو میشه رو یه کنسول بازی کرد ، فقط برای خرید dlc و غیره باید ریجن بازی با ریجن اکانت یکی باشه.

Pixels

کاربر سایت
Oct 10, 2015
27
درود
دفه اخرت باشه دفه بعد میخورمت
yahoo_3.gif

- - -ویرایش - - -

خوب اخوی اگه شما داخل پروفایل بنده پیغام گذاشتی من گلوم رو پاره کردم همینجا بزار تا بقیه هم فیض ببرن اینقدر سخته یعنی ؟؟!!!!

زمانی که من به شما پیغام دادم چند روز از درخواست شما گذشته بود و مهم تر از اون چند صفحه !
گفتم حتما شاید شما و اون دوست دیگه که عین شما ریجن 2 میخواست به فایلتون رسیدید که دیگه پست نمیدید اما بنا به معرفت به جفتتون پیغام دادم ولی بحمدالله هیچکدومتون جوابی ندادید !!!!!
شما یه جواب بله یا خیر که از 3 حرف تشکیل شده به من نمیدید بعد انتظار دارید من لینک 6-7 تا بازی رو اینجا بزارم و برام سخت نباشه !!!!!!!!!

MOHAMMAD369

کاربر سایت
Mar 5, 2007
679
نام
محمد
سلام
من یه مودم مدل tplink archer d7 با پورت لن گیگلابیت و کامپیوتر من هم پورت لن گیگابیت داره
کابل ارتباط ps4 با مودم و کابل ارتباط کامپیوتر با مودم هم cat 6 هست
کارت pci-e به usb3 هم برای کامپیوتر خریدم با چیپ nec ژاپن و هارد اکسترنال من هم usb 3 هست
ولی حداکثر سرعتی که برام انتقال می ده 21 مگابایته
به نظر شما مشکل از چی می تونه باشه چون قانونا باید بالای 60 و 70 مگابایت در ثانیه انتقال بده
چیپست usb کامپیوتر من از سری Intel(R) 82801G (ICH7 Family) USB Universal Host Controller هست
اگه میشه منو راهنمایی کنید
با تشکر

حد اكثر سرعت انتقال 20-25 mb در ثانه هست بيشتر از اين كنسول ps4 كشش نداره (50 mb اشتباه يا نا درست هست)

من با سرعت 60-70 مگابایت در ثانیه میریزم . مودم با پورت گیگابیت + کارت شبکه گیگابیت + کابل cat6 . و PS4 هم که پورت لنش گیگابیت هست.(با WiFi سرعت همون 12-20 هست)
از روی هارد و SSD هم تفاوتی نداره .دیگه از این بیشتر سرعت رایت هارد PS4 گشش نداره .

sirwan

کاربر سایت
Apr 4, 2010
223
نام
ssss
من با سرعت 60-70 مگابایت در ثانیه میریزم . مودم با پورت گیگابیت + کارت شبکه گیگابیت + کابل cat6 . و PS4 هم که پورت لنش گیگابیت هست.(با WiFi سرعت همون 12-20 هست)
از روی هارد و SSD هم تفاوتی نداره .دیگه از این بیشتر سرعت رایت هارد PS4 گشش نداره .
داداش اگه روشی داره بگید تا همه فیض ببرن

MOHAMMAD369

کاربر سایت
Mar 5, 2007
679
نام
محمد
داداش اگه روشی داره بگید تا همه فیض ببرن

روش خاصی نداره . یک مودم با پورتهای لن گیگابیت . دو عدد کابل cat6 با کیفیت. یکی برای اتصال مودم با کامپیوتر و یکی هم اتصال مودم با ps4.
بعد از این دیگه سرعتتون به حداکثر میرسه که دیگه سرعت هارد خود ps4 ازین بیشتر جواب نمیده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر