لینک بازی های PS4 استخراج شده با PSX از PSN (پست اول خوانده شود)

Ebrahim-ZH

کاربر سایت
Sep 27, 2014
325
بابت اسپمSorry(بهتر جواب میده اینجا:d).دوستان کسی تست کرده با مودم تک آنتن با برد 15متر با کنسول میشه انتقال داد یانه؟!مودم هم تک لن از این بابت هم نمیشه راهی پیشنهاد بدید.ممنون

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
حیف که حوصله بن شدن ندارم ... ولی ادب هم خوب چیزیه ، چند صفحه قبل 13 گیگ مارو به فنا داد عزیزم . اشتباه بود

خب عزیزه دل خودت بگیر دیگه با psx
من لینک آخرین آپدین رجین 1 رو گذاشته بودم و درست بود

- - -ویرایش - - -

کسی لینک آپدیت درایو کلاب همونی که 124 هست رو اگه داره بذاره ، من خودم یکی رو زدم واسه دانلود حجمش از فایل 123 کمتر بود

وقتی آپدیت جدیدتر میاد آپدیت قبلی رو نمیشه ریخت.آخریش فک کنم 1.26 باشه

M.Ssoft

کاربر سایت
Aug 9, 2010
6
سلام بچه ها
من اکانت دیجیتالیه بازی ویچره 3 رو خریدم ولی خداوکیلی پدرم دراومد تا دیتاشو بریزم ولی آخرشم نشد از یکی دیتا خریدم با آخرین آپدیتاش و ریختم بازم ارور داد هزار ترفندو تست کردم بازم ارور Canot Download داد کسی هست که لینک صحیح و درست این بازی رو خودش بگیره برام بزاره که قابل اعتماد باشه من مشکلی برای دانلود ندارم فقط بازی رجین آل باشه.....یا اینکه ترفن جدیدی بلد باشه تا من بتونم دیتا هارو بریزم!

Farhad1363

کاربر سایت
Jan 3, 2015
237
دوستان این آپدیت بلاد بورن فقط برای آنلاین بازی کردن هستش ؟ روی بخش آفلاین تاثیر داره یا نه ؟ چون من فقط میخوام آفلاین بازی کنم!

farhad_fr2

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,360
نام
فرهاد
سلام بچه ها
من اکانت دیجیتالیه بازی ویچره 3 رو خریدم ولی خداوکیلی پدرم دراومد تا دیتاشو بریزم ولی آخرشم نشد از یکی دیتا خریدم با آخرین آپدیتاش و ریختم بازم ارور داد هزار ترفندو تست کردم بازم ارور Canot Download داد کسی هست که لینک صحیح و درست این بازی رو خودش بگیره برام بزاره که قابل اعتماد باشه من مشکلی برای دانلود ندارم فقط بازی رجین آل باشه.....یا اینکه ترفن جدیدی بلد باشه تا من بتونم دیتا هارو بریزم!
پیغام خصوصی بده برات توضیح بدم

ahmadmdp

کاربر سایت
May 22, 2015
360
نام
ahmad
دوستان این آپدیت بلاد بورن فقط برای آنلاین بازی کردن هستش ؟ روی بخش آفلاین تاثیر داره یا نه ؟ چون من فقط میخوام آفلاین بازی کنم!

بیشتر برا بخش انلاین هست ولی 100 درصد روی افلاین هم تاثیر داره

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
بابت اسپمSorry(بهتر جواب میده اینجا:d).دوستان کسی تست کرده با مودم تک آنتن با برد 15متر با کنسول میشه انتقال داد یانه؟!مودم هم تک لن از این بابت هم نمیشه راهی پیشنهاد بدید.ممنون

شدن اش ميشه فقط بايد مودم ات تا اون برد رو حواب بده ولي سرعت انتقالت افتضاح ميشه !!!

من با وايرلس انتقال ميدم نهايتاً 2 مگ در ثانيه يا 1 مگ در هر ثانيه اما با كابل لن 10 متري حدود 10 مگ بر ثانيه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر