لینک بازی های PS4 استخراج شده با PSX از PSN (پست اول خوانده شود)

javad_b76

کاربر سایت
Apr 25, 2014
124
ممنون اگر دوتا اپدیت داده باشه اینو دانلود نمیکنه باید همش یجا دانلود کرد اگر از psx بریزید،و از همه مهمتر ریجن بازی ،بازیم ریجن1 اپدیتشم باید 1 باشه،به هر حال ممنون

حجم بازی بنده صحیح بود به خاطر فشرده سازی پایین بود.

Minato

کاربر سایت
Dec 23, 2010
787
نام
امین
دوستان یه سوال راجب بازی Metal Gear Solid V: The Phantom Pain دارم یه سری از بچه ها میگفتن واسه اینکه بشه دیتا بازی رو انتقال داد باید اول آپدیتش رو انتقال بدی ولی من وقتی از داخل کنسول میزنم رو دانلود بازی فقط لینک دانلود بازی که 27 گیگ هست میاد دیگه آپدیتش به لیست دانلود ها اضافه نمیشه که اول آپدیت رو بگیرم انتقال بدم بعد دیتا اصلی بازی رو حال موندم دیتا بازی رو دانلود کنم یا نه ممنون میشم راهنماییم کنین.

Doctor Splinter

کاربر سایت
Apr 27, 2006
1,142
نام
سجاد

saeedscorpion

کاربر سایت
Mar 28, 2010
1,682
نام
saeed
آقا لطف کردی ولی این نصفش هست نصف بقیش کجاست؟؟
چون شنیدم 17 گیگه
دوست من یک گیگ و خورده ایه بقیشو با کنسول باید بگیری / اگه پچ ۱.۱۰ رو داری اینارو بریز بقیشو با کنسول بگیر اگه نه اخر پارت هارو تغییر بده درست میشه بزار با کامپیوتر بگیر

Doctor Splinter

کاربر سایت
Apr 27, 2006
1,142
نام
سجاد
دوست من یک گیگ و خورده ایه بقیشو با کنسول باید بگیری / اگه پچ ۱.۱۰ رو داری اینارو بریز بقیشو با کنسول بگیر اگه نه اخر پارت هارو تغییر بده درست میشه بزار با کامپیوتر بگیر
آخریش شد 721 مگ

nash

کاربر سایت
Feb 20, 2011
309
نام
Mohsen
سلام
من 2 گیگ از اساسین و با دستگاه دانلود کردم...الان میخوام از pc و از طریق PSX دیتا بازی و انتقال بدم.
الان باید اون 2 گیگ و که با دستگاه زدم پاک کنم یا احتیاجی نیست ؟؟؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر