لینک بازی های PS4 استخراج شده با PSX از PSN (پست اول خوانده شود)

Nik-no

کاربر سایت
Jul 28, 2011
236

من این رو دانلود کردم همونی هستش که دو تا بازیکنش فقط بازه.چکش کردم رایگان نشده.
البته من اپدیتش رو نریختم.

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
دوستان
کاربرد این اپدیت چیه؟
تیمی اضافه شده یا تغییرات فنی هست؟
ربطی به بخش انلاین داره یا خیر؟

من این رو دانلود کردم همونی هستش که دو تا بازیکنش فقط بازه.چکش کردم رایگان نشده.
البته من اپدیتش رو نریختم.
بالاخره تکلیف چیه؟
بازی رایگان شده یا خیر؟
تو استور که زده رایگان شده

yavar-mac

کاربر سایت
Nov 22, 2013
14
سلام من دیتا ی این بازی را War Thunder - Region 1 از این جا دانلود کردم ولی وقتی با برنامه میخوام منتقل کنم ارور میده و دانلود متوقف میشه دستگاهم ریجن یک هستش .... فقط یک مسئله که ذهن من را درگیر کرده این هستش که اسم فایل تو لینک که برنامه از پلی استشن میگیره با اسم فایل دانلودی فرق داره مثلا فایل نصبی که رو لینک هستش اسمش هستش

UP4432-CUSA00224_00-WARTHUNDER000000-A0121-V0100_0 ولی فایلی که من دانلود کردم از اینجا اسمش هستش

UP4432-CUSA00224_00-WARTHUNDER000000-A0120-V0100_0 من این عدد رو دستی هم ری نیم کردم باز ارور داد میشه یکی راهنمائی کنه مشکل کجاست.

moha112233

کاربر سایت
Jun 26, 2012
974
نام
محمد
سلام من دیتا ی این بازی را War Thunder - Region 1 از این جا دانلود کردم ولی وقتی با برنامه میخوام منتقل کنم ارور میده و دانلود متوقف میشه دستگاهم ریجن یک هستش .... فقط یک مسئله که ذهن من را درگیر کرده این هستش که اسم فایل تو لینک که برنامه از پلی استشن میگیره با اسم فایل دانلودی فرق داره مثلا فایل نصبی که رو لینک هستش اسمش هستش

UP4432-CUSA00224_00-WARTHUNDER000000-A0121-V0100_0 ولی فایلی که من دانلود کردم از اینجا اسمش هستش

UP4432-CUSA00224_00-WARTHUNDER000000-A0120-V0100_0 من این عدد رو دستی هم ری نیم کردم باز ارور داد میشه یکی راهنمائی کنه مشکل کجاست.

بازی آپدیت شده و فایلی که شما دانلود کردی مربوط به آپدیت قبلی هست. باید دوباره از اول دانلود بکنید. بازی مثل War Thunder زود به زود آپدیت میده و آپدیت جداگونه هم نداره و هر دفعه فایل اصلی بازی تغییر میکنه. برای همین باید در عرض 2-1 روز سریع دانلود بکنید و فایل رو انتقال بدید.

yavar-mac

کاربر سایت
Nov 22, 2013
14
بازی آپدیت شده و فایلی که شما دانلود کردی مربوط به آپدیت قبلی هست. باید دوباره از اول دانلود بکنید. بازی مثل War Thunder زود به زود آپدیت میده و آپدیت جداگونه هم نداره و هر دفعه فایل اصلی بازی تغییر میکنه. برای همین باید در عرض 2-1 روز سریع دانلود بکنید و فایل رو انتقال بدید.

یعنی چی یعنی هر بار اپدیت میشه من باید ده گیگ دانلود کنم که بازی دوباره به سرور وصل بشه؟!!!

moha112233

کاربر سایت
Jun 26, 2012
974
نام
محمد
یعنی چی یعنی هر بار اپدیت میشه من باید ده گیگ دانلود کنم که بازی دوباره به سرور وصل بشه؟!!!

نه. بعد اینکه شما مثلا 20 گیگ دانلود کردی و با PSX انتقال دادی، اگه آپدیت جدید بازی بیاد مثلا 200 مگ میتونید همون 200 مگ رو با کنسول بگیرید. فقط فرق War Thunder با بقیه بازی ها اینه که فایل آپدیت و گیم برای کسایی که میخوان بازی رو تازه دانلود بکنن یکی هست.

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
دوستان کسی میتونه fifa 16 رو جا اپلود کنه .

نت با استور سونی مشکل داره سرع 100 کیلو بیشتر نمیشه

داداش دوتا راه بهت پیشنهاد میکنم که خودم نتیجه گرفتم
یکی اینکه لینکارو توی Upload Files - 4upld - File Sharing Made Simple ریموت کن بعد با نهایت سرعت دانلود کن.بنظرم این آپ سنتر سرعتش و حجمی که میذاره ریموت کنی از همه بهتره
دوم اینکه تعداد کانکشن دانلودت توی دانلود منجیر رو بذار روی 1 یا 2 یا 4.هرکدوم که سرعتش بیشتره.روی 32 یا 24 یا 16 سرعتش همینقده که میگی
تست کن نتیجه رو بگو
یا اینکه متظر باش من ریموت کنم لینکارو بهت بدم.چون تازه شروع کردم به ریموت کردن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر