لینک بازی های PS4 استخراج شده با PSX از PSN (پست اول خوانده شود)

aligool21

کاربر سایت
Jan 25, 2008
272
پس این بازیهای ps4 که تو نت برای دانلود هست و رایگان دانلود میشن قضیش چیه؟

اونا فقط دیتا بازی ها هستش .

شما باید بازی از استور بخری بعد دیتاش دانلود نمیکنی با خود کنسول چون سرعت دانلود با کنسول پایینه میای با pc دانلود میکنی یا دیتا از این سایت که میفروشند میخری با برنامه انتقال میدی به کنسول

nimex

کاربر سایت
Jun 1, 2014
265
نام
Nima
پس این بازیهای ps4 که تو نت برای دانلود هست و رایگان دانلود میشن قضیش چیه؟

رایگان رو ک بزن تو سرش اره

- - -ویرایش - - -

برو بکس یکی جواب ما رو میتونه بده gta5 رو ک میخوام اپدیت کنم توی کنسول تقریبا در قسمت دانلود میزنه 4 خرده ای
ولی وقتی ب psx انتقال میدم 2 تا پارت 4 گیگ میده و 2تا 7 مگ و دوباره وقتی ک یکی از پارتای 4گیگ رو رینیم میکنم ی پارت 400 مگ دیگه هم میده همرو دان کنم ی نه؟

aligool21

کاربر سایت
Jan 25, 2008
272
رایگان رو ک بزن تو سرش اره

- - -ویرایش - - -

برو بکس یکی جواب ما رو میتونه بده gta5 رو ک میخوام اپدیت کنم توی کنسول تقریبا در قسمت دانلود میزنه 4 خرده ای
ولی وقتی ب psx انتقال میدم 2 تا پارت 4 گیگ میده و 2تا 7 مگ و دوباره وقتی ک یکی از پارتای 4گیگ رو رینیم میکنم ی پارت 400 مگ دیگه هم میده همرو دان کنم ی نه؟

برنامه هر فایل 4 گیگ دانود میکنه یعنی اگر 7 گیگ باشه دو تا فایل میکنه یکی 4 گیگ یکی 3 گیگ .اول که میزاری دانلود فایل 4 گیگ میده بعد از اینکه دانلود شد باید بریزی تو دستگاه وقتی به 4 گیگ رسید داخل کنسول یه فایل 3گیگ میده تو برنامه و دوباره مثل قبل میزاری دانلود بشه و میریزی داخل دستگاه .یا اگه از سایت دانلود کنی هر و تا فایل دانلود مکنی و میریزی داخل کنسول . یه روش دیگه هم داخل اموزش هست .

اپدیت شما چون 4 گیگ و 400 مگ تو دو تا فایل دانلود میشه.یه 4 گیگ یه 400 مگ
وقتی میزای دانلود معمولا 2 بار لینک میده چک میکه اگه ادرس 4 گیگ کپی کنی مبینی که هر دوتاش یکیه .
اون 7 مگ هم همینطور اون هم برای چک کردن ... بیشتر بازی ها میاد باید دانلود کنی

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
لینک دانلود بازیهای رایگان پلاس ماه May ریجن 1
----------------------------------------------------
Guacamelee! Super Turbo Championship Edition
لینک دانلود
لینک آپدیت
------------------------
™Hohokum
لینک دانلود
لینک آپدیت
------------------------
®RACE THE SUN
لینک دانلود
لینک آپدیت
------------------------
™The Unfinished Swan
لینک دانلود
------------------------
Ether One
لینک دانلود

poori007

کاربر سایت
Dec 31, 2014
91
نام
پوریا
بچه ها الان من دستگام ریجن یکه و بازی mortal که دارم ریجن 2 . الان باید آپدیت مورتال ریجن 1 رو دانلود کنم یا ریجن 2؟

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
آره آخرین آپدیتی که اومده برای بازی فعلا‌ همینه.
همین امروز صبح نصب کردم و مشکلی هم نداشت.

ممنون عزیز بله دیروز نصب کردم البته پارت آخرش اذیتم کرد نزدیک 1 گیگش رو از طریق کنسول مجددا دانلود کردم اما خب همین بود احتمالا مشکلشم از طرف خودم بوده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر