لینک بازی های PS4 استخراج شده با PSX از PSN (پست اول خوانده شود)

milad755

کاربر سایت
Jun 28, 2016
20
وقتی دارم دیتا رو میریزم cannot download میاد وقتی هم که میذارم یه قسمتیش رو خودش بگیره هیچ عددی نشون نمیده و نمیگه که چقد دانلود شده دوباره هم که با psx میخوام دوباره بریزم بازم cannot download میاد الان کسی راه حلی داره؟ دوباره پارتشو دانلود کنم؟

سلام برای منم سر drive club این اتفاق افتاده
شما باید برید قسمت history برنامه psx و گزینه clear history رو انتخاب کنید
بعد دوباره برنامه رو اجرا کنید منتها تیک گزینه auto find replace file رو بردارید و هیچ فایلی هم select نکنید
بعد ادامه دانلود رو بزنید صبر کنید لینک هارو نمایش بده
به لینک ها دقت کنید باید فایلی که اخرش DP نوشته شده رو دانلود کنید
این فایل برای تنظیم اپدیت ها است که از کجا شروع کنه به ادامه دادن
خوب این فایل رو در پوشه بازی انتقال بدید.
حالا فقط فایل DP رو select کنید و اجازه بدید 1 تا 5 مگ به طور معمولی بازی دانلود شه و بعدش میتونید تیک auto find replace file رو انتخاب کنید و ادامه ی انتقال
هرجا به این مشکل برخورد کردید clear history کنید و فایل DP رو select کنید اجازه بدید 1 تا 5 مگ بگیره و بعدش دوباره تیک رو بزنید و ادامه ی انتقال سوالی بود در خدمتم

moxA.J

کاربر سایت
Aug 15, 2012
1,270
نام
Morteza
سلام برای منم سر drive club این اتفاق افتاده
شما باید برید قسمت history برنامه psx و گزینه clear history رو انتخاب کنید
بعد دوباره برنامه رو اجرا کنید منتها تیک گزینه auto find replace file رو بردارید و هیچ فایلی هم select نکنید
بعد ادامه دانلود رو بزنید صبر کنید لینک هارو نمایش بده
به لینک ها دقت کنید باید فایلی که اخرش DP نوشته شده رو دانلود کنید
این فایل برای تنظیم اپدیت ها است که از کجا شروع کنه به ادامه دادن
خوب این فایل رو در پوشه بازی انتقال بدید.
حالا فقط فایل DP رو select کنید و اجازه بدید 1 تا 5 مگ به طور معمولی بازی دانلود شه و بعدش میتونید تیک auto find replace file رو انتخاب کنید و ادامه ی انتقال
هرجا به این مشکل برخورد کردید clear history کنید و فایل DP رو select کنید اجازه بدید 1 تا 5 مگ بگیره و بعدش دوباره تیک رو بزنید و ادامه ی انتقال سوالی بود در خدمتم

ممنون دوست عزیز اینکار رو هم کردم ولی خودش دانلود میکنه ادرس رو هم دستی میدم بازم خودش با سرعت پایین دانلود میکنه پارت صفر که خراب بود رو دوباره هم دانلود کردم بازم میگه خرابه انگار قرار نیست ما ویچر بازی کنیم

دوستان یه مشکل عجیب پارت صفر و DP بازی ویچر رو چند بار گرفتم هر بار هم مشکل داره مشکل اصلی هم فایل DP ـه که نمیذاره قسمتای خراب پارت صفر رو دانلود کنم کسی اینجا دیتای بازی رو داره که فایل سالم DP رو اپلود کنه؟ چون از منبع اصلی چندبار هم گرفتم ولی هر بار مشکل داره و ارور خراب بودن دیتا میده لطفا یکی کمک کنه دیگه نمیدونم چکار کنم

Last edited by a moderator:

MOSIGAMER

کاربر سایت
May 30, 2010
42
نام
مصطفی
ممنون دوست عزیز اینکار رو هم کردم ولی خودش دانلود میکنه ادرس رو هم دستی میدم بازم خودش با سرعت پایین دانلود میکنه پارت صفر که خراب بود رو دوباره هم دانلود کردم بازم میگه خرابه انگار قرار نیست ما ویچر بازی کنیم
سلام دوست عزیز بنده خودم سر بازی ویچر حسابی اعصابم خورد شد ........
شما اگر پارت های بازی وچر قبلا دانلود کردی و مطمینی که تمامی پارت ها سالم و در هنگام دانلود هیج مشکلی پیش نیومده (مثل قطعی و ...) یه بار پلی استیشن بزار با اینترنت پر سرعت در حدود 50 مگابایت دانلود کنه و اصولا نوع فایل و حجم فایل کاملا مشخص کنه (درصد اولیه که نشون میده بزار 100 درصد کامل بشه )بعد شروع به دانلود میکنه که حالا بستگی به خودت داره تا چه حجمی بزاری دانلود کنه 50-100 مگابایت ....بعد کلا دانلود را پاس کن و اگر لپ تاپ داری ..لپ تاپ با یه کابل شبکه (lan) به پلی متصل کن و برنامه psx را اجرا کن بدون این که حتی لپتاب به اینترنت وایرلس یا هر چیزه دیگه ایی متصل باشه ....بعد فقط باید طبق اموزش برنامه پیش بری که در این روش فقط مهم بعد از تست کانکشن پلی استین گزینه ی Ip ok باشه و بقیه اگر faild هم شد اصلا اشکال نداره ...اینجوری وقتی میری تو داشبورد میبینی پلی استیشن فرضی به اینترنت متصل ...بعد در برنامه قسمتی که فایل های بازی قرار داره را مشخص کن و تیک گزینه شناسایی فایل هم بزن .بعد شروع به دانلود در پلی استیشن کن .........شرمنده طولانی شد ..........:D:D

• Like
Reactions: moxA.J

moxA.J

کاربر سایت
Aug 15, 2012
1,270
نام
Morteza
سلام دوست عزیز بنده خودم سر بازی ویچر حسابی اعصابم خورد شد ........
شما اگر پارت های بازی وچر قبلا دانلود کردی و مطمینی که تمامی پارت ها سالم و در هنگام دانلود هیج مشکلی پیش نیومده (مثل قطعی و ...) یه بار پلی استیشن بزار با اینترنت پر سرعت در حدود 50 مگابایت دانلود کنه و اصولا نوع فایل و حجم فایل کاملا مشخص کنه (درصد اولیه که نشون میده بزار 100 درصد کامل بشه )بعد شروع به دانلود میکنه که حالا بستگی به خودت داره تا چه حجمی بزاری دانلود کنه 50-100 مگابایت ....بعد کلا دانلود را پاس کن و اگر لپ تاپ داری ..لپ تاپ با یه کابل شبکه (lan) به پلی متصل کن و برنامه psx را اجرا کن بدون این که حتی لپتاب به اینترنت وایرلس یا هر چیزه دیگه ایی متصل باشه ....بعد فقط باید طبق اموزش برنامه پیش بری که در این روش فقط مهم بعد از تست کانکشن پلی استین گزینه ی Ip ok باشه و بقیه اگر faild هم شد اصلا اشکال نداره ...اینجوری وقتی میری تو داشبورد میبینی پلی استیشن فرضی به اینترنت متصل ...بعد در برنامه قسمتی که فایل های بازی قرار داره را مشخص کن و تیک گزینه شناسایی فایل هم بزن .بعد شروع به دانلود در پلی استیشن کن .........شرمنده طولانی شد ..........:D:D

سلام دوست عزیز من خودم این کار رو کردم موقع انتقال دیتا هم تا 9.5 گیگ میریزه ولی یک قسمتش خرابه و وقتی هم که میخوام اون قسمت خراب رو با خود کنسول دانلود کنم بعلت خراب بودن فایل DP دیگه نمیشه دانلود رو ادامه داد مگر اینکه کلش رو با خود کنسول بگیری مشکل اصلی من هم همین فایل DP ـه وگرنه خراب بودن بقیه دیتا مشکلی نیست
فایل DP رو هم چند بار با psx لینکشو گرفتم و دانلودش کردم اما همش مشکل داره

MOSIGAMER

کاربر سایت
May 30, 2010
42
نام
مصطفی
سلام دوست عزیز من خودم این کار رو کردم موقع انتقال دیتا هم تا 9.5 گیگ میریزه ولی یک قسمتش خرابه و وقتی هم که میخوام اون قسمت خراب رو با خود کنسول دانلود کنم بعلت خراب بودن فایل DP دیگه نمیشه دانلود رو ادامه داد مگر اینکه کلش رو با خود کنسول بگیری مشکل اصلی من هم همین فایل DP ـه وگرنه خراب بودن بقیه دیتا مشکلی نیست
فایل DP رو هم چند بار با psx لینکشو گرفتم و دانلودش کردم اما همش مشکل داره

شرمنده منظورت از Dp چیه ؟؟؟:D:D:D

راستش بنده خودم بازی ویچر همین چند روز پیش از یکی از دوستان همین سایت خریدم و با این که دیسک بازی کاملا سالم بود اما دیتا کامل نصب نمیشد و بعد از کلی جستجو فهمیدم که بازی ویچر کلا نصبش مشکل داره و باگ داره که خوشبختانه راه حلشو فهمیدم و تونستم نصبش کنم .....و بعد از نصب دیتا آپدیت بازی با همین روشی که گفتم ریختم ...شما ریجن دیتا با بازیت یکیه دیگه ؟؟؟

Last edited by a moderator:

moxA.J

کاربر سایت
Aug 15, 2012
1,270
نام
Morteza
راستش بنده خودم بازی ویچر همین چند روز پیش از یکی از دوستان همین سایت خریدم و با این که دیسک بازی کاملا سالم بود اما دیتا کامل نصب نمیشد و بعد از کلی جستجو فهمیدم که بازی ویچر کلا نصبش مشکل داره و باگ داره که خوشبختانه راه حلشو فهمیدم و تونستم نصبش کنم .....و بعد از نصب دیتا آپدیت بازی با همین روشی که گفتم ریختم ...شما ریجن دیتا با بازیت یکیه دیگه ؟؟؟
dp اونیه که موقع resume کردن دانلود میاد داخل psx نشون میده و حجم کمی هم داره برای ویچر حدود 30 مگابایته
ریجن که یکیه از psx لینکشو گرفتم
اگه میشه هم بگید همون راه حلتون رو شاید بدرد مام خورد:D

MOSIGAMER

کاربر سایت
May 30, 2010
42
نام
مصطفی
راستش کلا بازی من از رو دیسک کامل نصب نمیشد و بعد از درصدی از نصب دیسک از چرخش می ایستاد و ادامه بازی نصب نمیشد (بنده وارد بازی نمیشدم کلا صبر میکردم)..
بعد کلی ریست کنسول و rebuilding data تونستم بازی بدون مشکل نصب کنم ......بدین شکل که بنده طبق روال قبل و بدون اتصال به اینترنت دیسک بازی میزاشتم که نصب بشه و بدون این که وارد بازی بشم صبر کردم تا دیسک مثل قبل ار چرخش بیفته و اصولا صدای خواندن دیسک قطع بشه بعد کنسول ریست کردم یا خاموش روشن بعد وارد بازی شدم در همون قسمت اول بازی که نوشته press any botton صبر کردم و هیچ کاری انجام ندادم ...دیسک شروع به خواندن کرد و ما بقی دیتا بازی به کلی نصب شد و دیسک ار چرخش افتاد .....و بعد از بازی خارج شدم و دوباره کنسول خاموش کردم و به safe mode رفتم و rebuildig زدم و بعد بالا امدن کنسول به اینترنت متصل شدم و گداشتم دیتا آپدیت بازی تا 100 مگابایت بره و بعد پاس کردم و طبق روش قبل که گفتم و بدون اتصال به اینترنت و با کابل شبکه دیتا را از لپ تاپ به کنسول منتقل کردم وبازی کامل نصب شد ...
الانم جای شما خالی داریم حال میکنیم با گرالت ............:D:D:D
شرمنده اگر باز کارت نشد میتونی پیام خصوصی بدی یا با شمارم 09302376366 در تماس باشی چون این تاپیک جای ای بحث نیست ......میندازنمون بیرون :D:D:D:D
با عرض پوزش از تمامی دوستان و مدیر محترم ............^:)^^:)^^:)^^:)^^:)^^:)^

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
  • Like
Reactions: mybook

moxA.J

کاربر سایت
Aug 15, 2012
1,270
نام
Morteza
داداش فایل dp نهایت 150 مگ هس دان کن
سلام اگه منظورتون منم که باید بگم من تا حالا چند بار دانلودش کردم ولی هر بار خرابه هم فایل DP و هم پارت 0 دیتا هر دو رو چند بار دانلود کردم و هر بار هم خراب بوده میخوام ببینم اگه کسی دیتا رو از قبل داره میتونه فایل DP سالم رو یه جایی اپلود کنه یا نه

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
سلام اگه منظورتون منم که باید بگم من تا حالا چند بار دانلودش کردم ولی هر بار خرابه هم فایل DP و هم پارت 0 دیتا هر دو رو چند بار دانلود کردم و هر بار هم خراب بوده میخوام ببینم اگه کسی دیتا رو از قبل داره میتونه فایل DP سالم رو یه جایی اپلود کنه یا نه
سلام دوست عزیز. این مشکل را منم داشتم و با این روش حلش کردم.

چون میگی تا 9.5 گیگ میره و بعدش ارور میده. پیشنهاد میکنم که دوباره که خواستی بریزیش، این بار دیگه نزار به 9.5 گیگ برسه و مثلا وقتی به 9.460 رسید، رو ایست دانلود بزن و بعد برو تو قسمت network کنسول و ارتباط کنسول با مودم را مثل قبل رو easy بزار تا ارتباطش با psx قطع بشه.

بعد این کار برو دوباره بزن رو دانلود بازی و بزار مثلا تا 9.8 گیگ از طریق خود کنسول چلو بره ( البته ممکنه یه چند ثانیه و حتی دقایقی هیچ عددی را برای دانلود نشون نده، ولی اصلا مشکلی نیست ) و بعدش دوباره مثل قبل لینک را از طریق psx انتقال بده. من این کار را کردم و مشکلم حل شد.

• Like
Reactions: voldmort and ehsas1

moxA.J

کاربر سایت
Aug 15, 2012
1,270
نام
Morteza
سلام دوست عزیز. این مشکل را منم داشتم و با این روش حلش کردم.

چون میگی تا 9.5 گیگ میره و بعدش ارور میده. پیشنهاد میکنم که دوباره که خواستی بریزیش، این بار دیگه نزار به 9.5 گیگ برسه و مثلا وقتی به 9.460 رسید، رو ایست دانلود بزن و بعد برو تو قسمت network کنسول و ارتباط کنسول با مودم را مثل قبل رو easy بزار تا ارتباطش با psx قطع بشه.

بعد این کار برو دوباره بزن رو دانلود بازی و بزار مثلا تا 9.8 گیگ از طریق خود کنسول چلو بره ( البته ممکنه یه چند ثانیه و حتی دقایقی هیچ عددی را برای دانلود نشون نده، ولی اصلا مشکلی نیست ) و بعدش دوباره مثل قبل لینک را از طریق psx انتقال بده. من این کار را کردم و مشکلم حل شد.
ممنون دوست عزیز خودم این کار رو کردم اما مشکل اصلی وقتیه که میخوام دوباره دانلود رو resume کنم چون فایل DP مشکل داره دیگه نمیشه ادامه ی دیتا رو ریخت و همش هم میگه که دیتا خرابه الان مشکل من خرابی فایل DP ـه اگه سالم بود میتونستم این راه حل شما رو اجرا کنم این فایل DP رو چند بار هم دانلود کردم اما هر بار فایل خراب رو بهم میده
اگه راهی بود که موقع دانلود از psx فایل DP رو خودش دانلود میکرد خیلی خوب بود ولی متاسفانه وقتی ادرس DP رو به psx نمیدم دانلود قطع میشه و ادامه نمیده

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
ممنون دوست عزیز خودم این کار رو کردم اما مشکل اصلی وقتیه که میخوام دوباره دانلود رو resume کنم چون فایل DP مشکل داره دیگه نمیشه ادامه ی دیتا رو ریخت و همش هم میگه که دیتا خرابه الان مشکل من خرابی فایل DP ـه اگه سالم بود میتونستم این راه حل شما رو اجرا کنم این فایل DP رو چند بار هم دانلود کردم اما هر بار فایل خراب رو بهم میده
اگه راهی بود که موقع دانلود از psx فایل DP رو خودش دانلود میکرد خیلی خوب بود ولی متاسفانه وقتی ادرس DP رو به psx نمیدم دانلود قطع میشه و ادامه نمیده
با psx خودش dp رو میگیره دیگه.مشکلی نداره که
شما اگه dpرو که میگیری میگی خرابه بده دوستت دانلود کنه فلش بزنه بده بهت تست کن.این مشکل رو در مورد اپ ف ی س ب و ک اندرویید دوستم داره و هنوزم باهاش مواجهه.نمیدونم دلیلش چیه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر