لینک بازی های PS4 استخراج شده با PSX از PSN (پست اول خوانده شود)

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
داداش این که لینکی که بهش دادمو پشتیبانی نمیکنه که
سلام داداش.

منم همین مشکلو داشتم و راه حلش اینه که اگه شیلتر شکن داری، موقع دانلود دیتا فعالش کنی. چون اینجوری سرعت دانلود را مثل قبل خوب میکنه.

برای من که نتیجه داده.

• Like
Reactions: ehsas1 and moxA.J

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,521
بابت لینک ممنون ولی یه سوال
چرا اپدیتش 13گیگه با کنسول؟ :think::neutral:
برای بقیه هم همینقده؟من اپدیتهای قبلی رو هم ریخته بودم کامل.ینی خود اپدیت 14 به تنهایی 13 گیگه؟:frowning:
اگه میخوای از ادامه دانلود کنی که باید بزاری با کنسول بره چون کنسول فایلها رو چک میکنه ببینه کدوما رو داری بقیه رو دانلود میکنه اما psx چک نمیکنه لینک دانلود رو میده

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
اگه میخوای از ادامه دانلود کنی که باید بزاری با کنسول بره چون کنسول فایلها رو چک میکنه ببینه کدوما رو داری بقیه رو دانلود میکنه اما psx چک نمیکنه لینک دانلود رو میده
داداش اگه دقت کنی نوشتم با کنسول و حرفی از psx نزدم اصلا.با کنسول گذاشتم داره 13گیگ دانلود میکنه .برا خودت چند مگه این آپدیت 14؟
یکی نیست بگه این چه مرگشه؟

zexo

کاربر سایت
Jan 3, 2012
59
بابت لینک ممنون ولی یه سوال
چرا اپدیتش 13گیگه با کنسول؟ :think::neutral:
برای بقیه هم همینقده؟من اپدیتهای قبلی رو هم ریخته بودم کامل.ینی خود اپدیت 14 به تنهایی 13 گیگه؟:frowning:
امروز برا مشتری زدم موردی نداشت

• Like
Reactions: ehsas1

moxA.J

کاربر سایت
Aug 15, 2012
1,271
نام
Morteza
سلام داداش.

منم همین مشکلو داشتم و راه حلش اینه که اگه شیلتر شکن داری، موقع دانلود دیتا فعالش کنی. چون اینجوری سرعت دانلود را مثل قبل خوب میکنه.

برای من که نتیجه داده.
سلام من این روش رو برای اینترنت موبایل استفاده کردم و جواب داد سرعتم خیلی رفت بالا ولی برای اینترنت خونه شیلتر شکن درست حسابی ندارم شما از چی استفاده میکنید؟

• Like
Reactions: THE BEST BOY

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
سلام من این روش رو برای اینترنت موبایل استفاده کردم و جواب داد سرعتم خیلی رفت بالا ولی برای اینترنت خونه شیلتر شکن درست حسابی ندارم شما از چی استفاده میکنید؟
سلامی دوباره بر داداش.

من از همین شیلتر شکن های عادی ( کریو ) که یک ماهش 5 تومن هستش استفاده میکنم. تو گوگل بزنی خرید کریو برات سایت های زیادی میاد.

• Like
Reactions: moxA.J

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
داداش 3تا آپلود سنتر میدم ببین سرعت دانلودت چطوریه ازش
روش ریموت کن لینکو بعد دانلود کن ببنی کارت راه میفته یا نه
برای پارتهای 4گیگی این دوتا
یکی این
ZiiFile File Sharing - Easy way to share your files
و دگیری هم این
Uptobox - Easy way to share your files
برای ریموت پارت زیر 2گیگ هم این اپ سنتر داخلی خوبه
آپلود عکس با لینک مستقیم آپلود فایل با هاست و فضای رایگان uplod.ir
سرعت ریموت هموشنم عالیه از سرور سونی.تست کن خبر بده

• Like
Reactions: bernoos and moxA.J

moxA.J

کاربر سایت
Aug 15, 2012
1,271
نام
Morteza
وقتی دارم دیتا رو میریزم cannot download میاد وقتی هم که میذارم یه قسمتیش رو خودش بگیره هیچ عددی نشون نمیده و نمیگه که چقد دانلود شده دوباره هم که با psx میخوام دوباره بریزم بازم cannot download میاد الان کسی راه حلی داره؟ دوباره پارتشو دانلود کنم؟

trainer

کاربر سایت
Jan 19, 2009
712
نام
میلاد
وقتی دارم دیتا رو میریزم cannot download میاد وقتی هم که میذارم یه قسمتیش رو خودش بگیره هیچ عددی نشون نمیده و نمیگه که چقد دانلود شده دوباره هم که با psx میخوام دوباره بریزم بازم cannot download میاد الان کسی راه حلی داره؟ دوباره پارتشو دانلود کنم؟
درود
بهترین راه دانلود دوباره پارت هست
بعضی بازیها وقتی میزنه ادامه دانلود 5 دقیقه ای طول میکشه تا ادامه بده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر