لیست کامل کاندیداهای VGA 2011

Most Anticipated Game از نظر شما؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    290

LiviNG D3AD

کاربر سایت

Studio of the Year

Bethesda Game Studios
Naughty Dog
Rocksteady Studios
Valve

Best Xbox 360 Game

Batman: Arkham City
Forza Motorsport 4
Gears of War 3
Portal 2

Best PS3 Game

inFamous 2
Killzone 3
LittleBigPlanet 2
Uncharted 3

Best Wii Game

Epic Mickey
Kirby’s Return to Dream Land
Lost in Shadow
The Legend of Zelda: Skyward Sword

Best PC Game

*********** 3
Minecraft
The Witcher 2
Portal 2

Best Handheld/Mobile Game

Ghost Trick: Phantom Detective
Infinity Blade
Super Mario 3D Land
Jetpack Joyride

Best Shooter

*********** 3
Call of Duty: Modern Warfare 3
Gears of War 3
RAGE

Best Action Adventure Game

Assassin’s Creed: Revelations
Uncharted 3: Drake’s Deception

Best RPG

Dark Souls
Deus Ex: Human Revolution
Dragon Age II
The Elder Scrolls V: Skyrim

Best Multiplayer

*********** 3
Call of Duty: Modern Warfare 3
Gears of War 3
Portal 2

Best Individual Sports Game

Fight Night Champion
Tiger Woods PGA Tour 12: The Masters
Top Spin 4
Virtua Tennis 4

Best Team Sports Game

FIFA Soccer 12
NBA 2K12
NHL 12
MLB ’11: The Show

Best Driving Game

DiRT 3
Driver: San Francisco
Forza Motorsport 4
Need for Speed: The Run

Best Fighting Game

The King of Fighters XIII
Marvel vs. Capcom 3
Mortal Kombat
WWE All Stars

Best Motion Game

Child of Eden
Dance Central 2
The Gunstringer

Best Independent Game

Bastion
Minecraft
Superbrothers: Sword and Sworcery EP
The Binding of Isaac

Best Adapted Video Game

Back to the Future: The Game
Captain America: Super Soldier
LEGO Star Wars III: The Clone Wars

Best Original Game

Bastion
Portal 2

Best Graphics

L.A. Noire
RAGE
Uncharted 3: Drake’s Deception

Best Performance By a Human Male

J.K. Simmons as Cave Johnson – Portal 2
Mark Hamill as the Joker – Batman: Arkham City
Nolan North as Nathan Drake – Uncharted 3: Drake’s Deception
Stephen Merchant as Wheatley – Portal 2

Best Downloadable Game

Bastion
Insanely Twisted Shadow Planet
Stacking
Trenched

Best DLC

Fallout: New Vegas – Old World Blues
Mass Effect 2 – Arrival
Mortal Kombat – Freddy Krueger
Portal 2 – Peer Review

GameTrailers.com Trailer of the Year

Assassin’s Creed: Revelations – E3 2011 Trailer
Batman: Arkham City – Hugo Strange Reveal Trailer
Dark Souls – Ignite ’11 Debut Trailer
Dead Island – GDC 11 Cinematic Trailer
Deus Ex: Human Revolution – Purity First Infomercial
The Elder Scrolls V: Skyrim – In-Game Debut Trailoer
Hitman: Absolution – E3 2011 Trailer
Prey 2 – E3 2011 Trailer
Tomb Raider – E3 2011 Trailer
Uncharted 3: Drake’s Deception – E3 2011 Trailer

Best Song In A Game

“Build that Wall (Zia’s Theme)” by Darren Korb – Bastion
“Exile Vilify” by The National – Portal 2
“I’m Not Calling You a Liar” by Florence + the Machine – Dragon Age II
“Setting Sail, Coming Home (End Theme)” by Darren Korb – Bastion

Best Original Score

Bastion
Portal 2

Most Anticipated Game

BioShock: Infinite
Diablo III
Halo 4
Mass Effect 3
The Last Guardian

Game of the Year

The Elder Scrolls V: Skyrim
Portal 2
Uncharted 3: Drake’s Deception​

http://gamingeverything.com/11925/2011-vgas-all-nominees-announced/

بابا این لیست چندین بخش داره شما هنوز مشکلتون سر گرافیکه :d

حالا اگه crysis2 تو لیست بود مشکل حل می شد بابا تا U3 هست کی به اینا نگاه میکنه آخه >:)

من نمیگم که هرکی از جاش پا شد میتونه گرافیک را این شکلی کنه! میگم id و اپیک کلا و ND تو خلق گرافیک بالا و بهینه بهترند میگم وقتی این سازنده ( id و اپیک و..) تونستند روی کنسول بهتر عمل کنن روی pc هم راحت میتونند خیلی خیلی بهتر عمل کنند .
اون تک دمو حتی یبار خودشون گفتن قابله بازی کردنه !:دی اپیک هم گفته نسل بعد این شکلیه یعنی سال بعد متظر باش اون تک دمو را راحت بازی کنی :دی
اصلاً ریل تام و قابل بازی بودنش مهم نیست !! هر وقت اپیک تونست اون تک دمو رو مثل Crysis 2 رو کنسول اجرا کنه (توجه کن یعنی رو سخت افزار محدود کنسول قابل اجرا باشه ) و با اضافه کردن یه رزولوشن و تسلیشن ( باز مثل کرایسیس2 ) کیفیت بازیش رو به سطح اون tech demo برسونه من حرفت قبول میکنم :d

درکل بحث من سره نهایت پتانسیل انجین ها نبود ، چون در این مورد هیچ کس نمی تونه قضاوت درستی کنه ، من فقط خواستم به اون دست دوستانی که بعد دیدن عکس های DX 11 کرایسیس به به چه چه کردن و گفتن این خیلی خوبه ولی ارزش نداره چون رو pc اجرا میشه و هر ننه قمری میتونه این گرافیک ارائه بده بگم که نسخه کنسولی هم در همین سطح بود ، این برتری به روزلوشن و tesseletion برمیگرده ، و مطمئن باشین بازی های دیگه با اضافه کردن تسلیشن و بالابردن رزولوشن به همین سادگی ها به این سطحی که الان Crysis 2 قرار داره نمی رسن مثالم زدم(عکس گیرز 3 )، پس کار Crytek بسیار ارزشمند تر از اون چیزی هست که خیلی ها فکر میکنن :d
وسلام.

بابا این لیست چندین بخش داره شما هنوز مشکلتون سر گرافیکه :d

حالا اگه crysis2 تو لیست بود مشکل حل می شد بابا تا U3 هست کی به اینا نگاه میکنه آخه >:)
این چند پست اخر شما نمیدونم کی میخوای یکم خجالت بکشی و بیخیال بشی:

Best Graphics هم که به سلامتی تابلوه که U3 میشه این از این :d

Best Studio هم ایشالا Naughty Dog میشه b-)

Game of the Year به امضا مراجعه کنید :))

ماشالا ps3 اینقدر بازی با کیفیت داره که اسم...

ولی انصافا حیف شد kz3 تو بخش بهتزین گرافیک نیست :((

ولی خییـــــــــــــــــــــلی حال کردم crysis2 و bf3 تو لیست بهترین گرافیک نیستن آخ چه حالی داد
کجان اونای که میگفتن crysis گرافیکش چند برابر...

والا منم همینو میگم تا u3 هست اینا باید بوق بزنن

Uncharted 3 10/10

بهترین بازی امساله من رقیبی نمیبینم براش واقعا فوقه شاهکاره

ابا این لیست چندین بخش داره شما هنوز مشکلتون سر گرافیکه :d

یکم از دنیات بیا بیرون و به بقیه چیزا هم یه نگاهی بنداز شاید اونقدرا که فکر میکنی بد نباشن.
خسته شدیم از بس وسط هر بحثی میای یه چیزی میندازی میری!

اصلاً ریل تام و قابل بازی بودنش مهم نیست !! هر وقت اپیک تونست اون تک دمو رو مثل Crysis 2 رو کنسول اجرا کنه (توجه کن یعنی رو سخت افزار محدود کنسول قابل اجرا باشه ) و با اضافه کردن یه رزولوشن و تسلیشن ( باز مثل کرایسیس2 ) کیفیت بازیش رو به سطح اون tech demo برسونه من حرفت قبول میکنم :d

درکل بحث من سره نهایت پتانسیل انجین ها نبود ، چون در این مورد هیچ کس نمی تونه قضاوت درستی کنه ، من فقط خواستم به اون دست دوستانی که بعد دیدن عکس های DX 11 کرایسیس به به چه چه کردن و گفتن این خیلی خوبه ولی ارزش نداره چون رو pc اجرا میشه و هر ننه قمری میتونه این گرافیک ارائه بده بگم که نسخه کنسولی هم در همین سطح بود ، این برتری به روزلوشن و tesseletion برمیگرده ، و مطمئن باشین بازی های دیگه با اضافه کردن تسلیشن و بالابردن رزولوشن به همین سادگی ها به این سطحی که الان Crysis 2 قرار داره نمی رسن مثالم زدم(عکس گیرز 3 )، پس کار Crytek بسیار ارزشمند تر از اون چیزی هست که خیلی ها فکر میکنن :d
وسلام.
فقط یک مثال میزنم که خودت هم حرفم را به راحتی قبول کنی !:دی اون بازی AW هست ! فقط رزولیشنش را ببر روی 1080P و یک تسلاشن بده یعنی بدون صحبت C2 را نابود میکنه :دی خودت هم قشنگ میدونی و موافقی باهام :دی

فقط یک مثال میزنم که خودت هم حرفم را به راحتی قبول کنی !:دی اون بازی AW هست ! فقط رزولیشنش را ببر روی 1080P و یک تسلاشن بده یعنی بدون صحبت C2 را نابود میکنه :دی خودت هم قشنگ میدونی و موافقی باهام :دی
دقیقاً :d
حالا بهم بگو چندتا بازی تو این نسل این قابلیت دارن؟:d ببین عناوینی مثل alan wake یا کرایسیس 2 به دو دلیل بنظرمن این ویژگی دارن، اولین و بارزترینش نورپردازی این 2 تا بازی هست (یادمون نره که نورپردازی تاثیر گذارترین المان بین جنبه های مختلف گرافیکی رو دارا هست ) چون هر چقدر هم تسلیشن بکار ببری و رزولوشن بالاببری اگه نورپردازی ضعیف باشه به هیچ عنوان جوابگو نخواهد بود ، دومین دلیلش هم افکت های تصویری بسیار قوی این دوتا بازی هست ولی در عین حال به خاطر یسری مشکلات مثل رزولوشن پایین ، کیفیت پایین سایه ها ، باگ یا پارگی تصویرو ..... کیفیتشون تحت شعاع قرار گرافته:d توجه کن فرخ این نکته خیلی مهمه این ایراداتی که تو بازی هایی مثل alan wake یا Crysis 2 میبینی به خاطر ضعف سخت افزار ایجاد شده نه انجین !یعنی اگه یه سخت افزار قدرت مندتریی داشته باشن(مثل pc ) براحتی میتونن در حد قواره عناوین نسل بعد ظاهر شن (نمونه شـم کرایسیس 2 که رو pc دیدم ) به عنوان مثال تو بازی Cod ایراداتی که میبینی به خاطر ضعف و قدیمی بودن انحنینش هست نه محدویت کنسول حالا رزولوشن هم بالا ببری تسلیشن هم اضافه کنی باز تاثیر نداره.

البته بازی های دیگه ایی هم هستن که نورپردازیشون بنظرم جوابگوی نسل بعد هست مثل u3 یا Geow 3 ولی فرق این دوتا عنوان با کرایسیس 2 و alan wake این هست که نورپردازی تو مراحل مختلف متغییره ، یعنی یه جاهای بهترین میشن(مثل مرحله صحرای u3 یا بعضی مراحل مولتی گیرز 3 ) یه جاهایی هم در حد یه عنوان خوب و حتی ضعیف باقی میمونن البته u3 تو این مورد از گیرز3 خیلی سرتره.

آخرین ویرایش:
اصلا از سختیش حرف نزده میگه بعدا دردسر داره مثلا تو بعضی سیستمها باگ به وجود میاد مجبورن پچ بسازن وگرنه یک میلیون تا هم باشه بازیسازی خیلی راحته براش !

فرخ می پیچونی ها :دی انصافا منو چی فرض کردی ؟ :دی خُ این دردسر ها و اینا سخت میکنه کار رو . و گرنه معلومه بازی ساتن براش راحت هست اما بازی به درستی قابل اجرا ساختن براش راحت نیست . وقتی میگیم بازیسازی منظورمون اون مورد آخر یعنی بازی مثه آدم اجرا شه .

فلاسفه یونان باستان اگه این تاپیک رو میدیدن رسمآ از شدت حیرت یه نعره میزدن و در جا تلف میشدن ! :دی
آریا بجا تیکه انداختن مثل یه مرد بیا بحث کن فیض ببریم :d
قوی باش قوییییییییی :d
آخه بحث زیادی حالت کارشناسی پیدا کرده ! :دی مثلآ فرخ میگه اگه AW با رزولوشن 1080p و Tessellation بیاد دیگه C2 رو میخوره ! :دی من خودم با گرافیک کثیف C2 کلی مشکل دارم ولی تقریبآ در همه زمینه ها از AW جلوتره ! فقط نورپردازی هست که شاید AW بهتر باشه و اون رو هم شک دارم چون کاری که C2 برای نورپردازی نیاز داره به نظرم سخت تره نسبت به محیط ها و شلوغی بازی.
منم قبول دار crysis 2 جلوتره ولی اصلاً بهتر بودن یا نبودن بیخیال شو ( الان که u3 بهترینه ) بحث فقط سره این هست که یسری انجین ها تو همین نسل بدون دست کاری فقط با اضافه کردن tesselation و روزلوشن بالاتر جواب بگوی نسل بعد هستن ، خیلی از انجین ها هم مسلماً نیاز به بازنویسی دارن ، به عنوان نمونه از crysis 2 عکس هم گذاشتم .

قبول داری؟:d

آخرین ویرایش:
آخه بحث زیادی حالت کارشناسی پیدا کرده ! :دی مثلآ فرخ میگه اگه AW با رزولوشن 1080p و Tessellation بیاد دیگه C2 رو میخوره ! :دی من خودم با گرافیک کثیف C2 کلی مشکل دارم ولی تقریبآ در همه زمینه ها از AW جلوتره ! فقط نورپردازی هست که شاید AW بهتر باشه و اون رو هم شک دارم چون کاری که C2 برای نورپردازی نیاز داره به نظرم سخت تره نسبت به محیط ها و شلوغی بازی.

این ایراداتی که تو بازی هایی مثل alan wake یا Crysis 2 میبینی به خاطر ضعف سخت افزار ایجاد شده نه انجین !ی
معذرت میخوام الان این تاپیک سه صفحه هست که با این استدلال ها داره جلو میره!!
میشه یک منبع موثق برای این دلیلتون بیارید!؟متود جدید برای پنهان کردن ضعف کم کاری سازندگان بازی مورد علاقتون!!!!؟

آخه بحث کردن با شماهایی که در خلاف جهت باد فعلا حرف هیچ سایت و مجله و... ای رو قبول ندارید به چه دردی میخوره :دی ؟! تا بود قبله عالمتون DF بود الآن دیگه ... ! الآن بحث نورپردازیه یک چیزایی میگید که آدم کرکو پرش میریزه !
به نقل سایت های دیگه در این مورد کاری ندارم این حرف DF ـی هست که قبولش دارید در مورد نورپردازی U3 :
the lighting has never looked better
معنیش میشه "نورپردازی بهتر از این نمیشه دید یا هرگز ندیدم"
طی تجربه ای هم که خودم داشتم نورپردازی این بازی بهترین چیزی هست که میشه توی یک بازی کنسولی دید .

منم قبول دار crysis 2 جلوتره ولی اصلاً بهتر بودن یا نبودن بیخیال شو ( الان که u3 بهترینه ) بحث فقط سره این هست که یسری انجین ها تو همین نسل بدون دست کاری فقط با اضافه کردن tesselation و روزلوشن بالاتر جواب بگوی نسل بعد هستن ، خیلی از انجین ها هم مسلماً نیاز به بازنویسی دارن ، به عنوان نمونه از crysis 2 عکس هم گذاشتم .

قبول داری؟:d
خب دقیقآ تفاوت سازنده ها توی همچین چیزایی مشخص میشه ! هر سازنده ای میتونه یه انجین بسازه که با سوپرکامپیوترهای ناسا هم اجرا نشه ولی این افتخار نیست ! :دی وقتی یه کنسول با سخت افزار محدود جلوشون هست ، باید مطابق با قدرت اون بسازن تا بیشترین بازدهی رو داشته باشه. مثلآ برای ND هم کاری نداره یه انجینی بسازه که از این هم قوی تر باشه ولی با فریم ریت داغون و رزولوشن sub HD بازیها رو اجرا کنه ، ولی به جاش یه چیزی میسازن که با کنسول همین نسل بهترین جواب و بهترین گرافیک ازش دربیاد ! :دی
الآن انجینی که ND ساخته ، از تکسچرهای باکیفیت عالی پشتیبانی میکنه ، بهترین انیمیشن ها رو داره و بعضی از بهترین افکت های آب و آتیش و دود و ... ، نورپردازی فوق العاده ای داره ، محیط های فوق العاده پر جزییات داره ، فیزیکش خوبه ، توی رزولوشن HD اجرا میشه و افت فریم خاصی هم نداره (به جز یکی دو جا که من دقت کردم) یعنی ND برای این نسل بهترین انجین رو ساخته و اگه دقیقآ همین AW , U3 رو عینآ با هم 1080p کنن هم هنوز U3 به مراتب گرافیک بهتری داره.

آخرین ویرایش:
معذرت میخوام الان این تاپیک سه صفحه هست که با این استدلال ها داره جلو میره!!
میشه یک منبع موثق برای این دلیلتون بیارید!؟متود جدید برای پنهان کردن ضعف کم کاری سازندگان بازی مورد علاقتون!!!!؟
اولاً من منبعی رو که حتی حرف های خودشونم نقض میکنن به عنوان مرجع قبول ندارم این از من ، دوماً منبع بذارم !! ؟؟ بعد سه صفحه بحث میگی منبع بذار؟! 100 عکس از Crysis 2 ردیف کردم ندیدی ؟ منبع از این موثق تر ؟! بنظرت نسخه pc کرایسیس 2 ایرادات نسخه کنسولی داشت ؟ یا مثلاً فک میکنی اگه alan wake رو pc بیاد پارگی تصویر و مشکلات رزولوشن ـم با خودش میاره !!
خب دقیقآ تفاوت سازنده ها توی همچین چیزایی مشخص میشه ! هر سازنده ای میتونه یه انجین بسازه که با سوپرکامپیوترهای ناسا هم اجرا نشه ولی این افتخار نیست ! :دی وقتی یه کنسول با سخت افزار محدود جلوشون هست ، باید مطابق با قدرت اون بسازن تا بیشترین بازدهی رو داشته باشه. مثلآ برای ND هم کاری نداره یه انجینی بسازه که از این هم قوی تر باشه ولی با فریم ریت داغون و رزولوشن sub HD بازیها رو اجرا کنه ، ولی به جاش یه چیزی میسازن که با کنسول همین نسل بهترین جواب و بهترین گرافیک ازش دربیاد ! :دی
این مبحث فرخ مطرح کرد و جواب دادم حرفت در مورد alan wake درسته ولی crysis 2 نه چون رو کنسول به زیبایی داره اجرا میشه و زمانی میشه ازش خرده گرفت که بازی های دیگه در همون سطح نورپردازی ، افکت ، فیزیک ، محیط بزرگ و .... داشته باشه ولی بر عکس کرایسیس 2 فاقد افت فریم باشن .
البته u3 رو خیلی ها (بر عکس من ) قبول دارن که این ویژگی ها رو داره بدون افت فریم:d
آخه بحث کردن با شماهایی که در خلاف جهت باد فعلا حرف هیچ سایت و مجله و... ای رو قبول ندارید به چه دردی میخوره :دی ؟! تا بود قبله عالمتون DF بود الآن دیگه ... ! الآن بحث نورپردازیه یک چیزایی میگید که آدم کرکو پرش میریزه !
به نقل سایت های دیگه در این مورد کاری ندارم این حرف DF ـی هست که قبولش دارید در مورد نورپردازی U3 :
the lighting has never looked better
معنیش میشه "نورپردازی بهتر از این نمیشه دید یا هرگز ندیدم"
طی تجربه ای هم که خودم داشتم نورپردازی این بازی بهترین چیزی هست که میشه توی یک بازی کنسولی دید .
رضا تو چرا همیشه دوزاریت کجه؟:d
اصلاً نورپردازی u3 بهترین عالی ترین به این نسل کاری ندارم ! به نظرت جوابگوی نسل بعدم هست ؟ یعنی نیاز به بازنویسی نداره ؟ یعنی تو تمام مراحل نورپردازی ش بهترین بود؟ اگه بگی آره عکس ردیف میکنم :d

آخرین ویرایش:
ولاً من منبعی رو که حتی حرف های خودشونم نقض میکنن به عنوان مرجع قبول ندارم این از من ، دوماً منبع بذارم !! ؟؟ بعد سه صفحه بحث میگی منبع بذار؟! 100 عکس از Crysis 2 ردیف کردم ندیدی ؟ منبع از این موثق تر ؟! بنظرت نسخه pc کرایسیس 2 ایرادات نسخه کنسولی داشت ؟ یا مثلاً فک میکنی اگه alan wake رو pc بیاد پارگی تصویر و مشکلات رزولوشن ـم با خودش میاره !!
همین حالا میتونم کلی بازی تو این نسل نام ببرم که نه تنها گرافیک بهتری نسبت به alan wake دارند بلکه مشکلاتی مثل ST یا افت فرم و رزولوشن C2 رو هم ندارند!
اماو اگر ها هم دلیل مناسبی برای تفرقه رفتن از مشکلات بازی نیست همونطور که من میتونم استدلال کنم اگر U3 روی PC بود میتونست فراتر از نسل بعد کنسول ها هم ظاهر بشه!!
چیزی که من دارم میبینم وجود چراغ قوه آلن در دست دشمنان ناتان هست.با همون تاثیرگذاری بر محیط و اجسام اون هم نه یکی بلکه چندین چراغ قوه در هر لوکیشن!!!و البته بازی دارای مشکلات بالا هم نیست!!!

پ.ن:البته اگر U3 رو بازی کرده باشی میتونی منظورم رو بفهمی و الا خیلی راحت میتونی تمام حرفهای من رو با استدلال شخصیت رد کنی!!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or