لیست بازیهای Kinect

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
ای بابا دو تا بازی خریدم ولی قبل از اینکه جواب پستمو ببینم.
یکیش dance paradise فکر کنم بود اون یکیشم zumba fitness که باید بگم اشغال ترین بازی هایی بودن که تو عمرم دیدم. اصلا یکیش که حرکت مارو کاری نداره فقط باید یه سری عکسو مدلشو انجام بدی تا کارکترت یه مدل خاصی رو به خودش بگیره که اصلا ربطی نداره. اون یکیم که تصویرتو به صورت یک توده سبز نشون میده و کلا اصلا انگار تو بازی نیستیم و همینطوری ادا در میاریم .
فکر کنم این بازی طوری طراحی شده که ما وایمیستیم و ادا در میاریم و اونم باسه خودش یه کارایی می کنه بعد چهارتا پرفکت می ده و اچیومنت می گیریم می ریم پی کار و زندگی.
اقا این چه وضعیه ... اینا که انقدر بی خودن بازی های دیگشم همینطورین؟ حیف که بازی سنتر زدن یه سری حرفارو ممنوع کرده وگرنه ...
من بازی می خوام مثل همین adventure که روی خود دستگاه بود تا یکمی ادا اصول دربیاریم اونم تو تصویر یه کارکتر دیگه نشون بده.
اگر هست معرفی کنید ولی فکر نکنم با این وضع بازی باشه.

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
ای بابا دو تا بازی خریدم ولی قبل از اینکه جواب پستمو ببینم.
یکیش dance paradise فکر کنم بود اون یکیشم zumba fitness که باید بگم اشغال ترین بازی هایی بودن که تو عمرم دیدم. اصلا یکیش که حرکت مارو کاری نداره فقط باید یه سری عکسو مدلشو انجام بدی تا کارکترت یه مدل خاصی رو به خودش بگیره که اصلا ربطی نداره. اون یکیم که تصویرتو به صورت یک توده سبز نشون میده و کلا اصلا انگار تو بازی نیستیم و همینطوری ادا در میاریم .
فکر کنم این بازی طوری طراحی شده که ما وایمیستیم و ادا در میاریم و اونم باسه خودش یه کارایی می کنه بعد چهارتا پرفکت می ده و اچیومنت می گیریم می ریم پی کار و زندگی.
اقا این چه وضعیه ... اینا که انقدر بی خودن بازی های دیگشم همینطورین؟ حیف که بازی سنتر زدن یه سری حرفارو ممنوع کرده وگرنه ...
من بازی می خوام مثل همین adventure که روی خود دستگاه بود تا یکمی ادا اصول دربیاریم اونم تو تصویر یه کارکتر دیگه نشون بده.
اگر هست معرفی کنید ولی فکر نکنم با این وضع بازی باشه.
your shape و dance central که هردوتاشون دموش تو کینکت ادونچر هست بازی کن حتما خوشت میاد!
کینکت sports هم بهترین بازیش بعد از adventure هست!
یه ذره صبر کنی forza with kinect میاد!(یه تریلر ازش دید دهنم 10 کیلومتر باز شد!)یارو در ماشینو باز و بسته کرد استارت ماشینو زد بعدش میتونی با راه رفتن در محیط همه چیز ماشینتو ببینی!(ferrari هم بود دیگه دلم رفت براش!)

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
درسته من اشتباه کردم جلو رفقا هم کلی تعریف کردم بعد اومدم دیدم بازیه اینجوریه کلی ضد حال بود .
حالا او دوتا رو میگیرم فردا ... می دونید بیشتر بازی هایی رو می خوام که حرکاتو خوب تقلید کنه

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
امروز خریدمشون خداییش sports خوب بود ولی یه اشکال داره که من اونو تو adventure ندیدم ولی تو این دیدم اونم مکثش و تاخیرشه. البته اینو نمی گم ایراد بگیرم چون همین که اینطوریه خیلی باحاله ولی در اینده باید رو بازیاش کار کنند فضاییییییی یی

tablighbashi

کاربر سایت
May 6, 2009
11
اين مكث و تاخير كينكت ربطي به بازيها نداره.
مربوط به خود سخت افزار كينكت هست
از الان زمزمه هاي كينكت 2 هست.چون اين كينكت عيب وايراد زياد داره

baba shah

کاربر سایت
Nov 6, 2010
886
نام
یاشار

نمیشه گفت واسه دستگاست توی بعضی بازی ها زیاد وتوی بعضی از بازی ها هم کم وتوی بعضی از بازی ها اصلا نداره.;)

کسی بازی yoostar 2 برای کینکت رو داره؟قشنگه؟

Last edited by a moderator:

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
منبع داری واسه حرفت؟
چرا میاین الکی خالی بندی ممیکنین اینجا!!!
(فردا یکی میاد میگه پی اس 5 دارن میسازن که اساسینز کرید 6 روش اجرا بشه:|)
کینکت تازه چند ماهه اومده داره مث بنز میفروشه بعد ماکرو اونقدر احمقه که بیاد اونهمه خرجی که کرده و این همه سودی که داره میکنه رو به باد بده؟
نکنه منظورت کینکت رو کامپیوترهه؟؟؟
-------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------
دوستان من یه دمو از YooStar 2 دیدم خیلی خوشم اومد مثلا باید جای هنر پیشه فیلم ها صحبت کنیم!!
میخواستم ببینم اومده یا نه؟قشنگ هم هستش؟

shahed-x

کاربر سایت
Feb 9, 2011
97
نام
شاهد

یکی از عیبو ایرادهای زیاد کینکتو نام ببر.بازیهای درست و حسابی کینکت تقریبا تاخیر ندارن.اول دستگاه رو امتحان کن بعد نظر بده.

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
کاملا مشخصه که مکث از دستگاه نیست چون تو بازی های مختلف مکث ها متفاوته ولی خوب کینکت با سرعت نور اطلاعاتتونو پردازش میکنه پس نباید مکثی باشه
حرف بعدی اقا گفتین بازی dance central خیلی خوبه خداییش این هر کاری شما میکنید رو که کاراکتره نمی کنه... بازی هایی خوبه که هر کاری ما بکنیم اونم تکرار کنه... مثل همین adventure و sports

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
your shape هم اینجوریه یه تصویر ازت میاره تو تلویزیون(که رنگش دست خودته!)بعد باهاش ورزش میکنی!اونتو هرکاری کنی شکلت هم انجام میده تاخیر هم نداره

shahed-x

کاربر سایت
Feb 9, 2011
97
نام
شاهد
قشنگی DC به اینه که آدمو مجبور می کنه مثل شخصیت بازی برقصه.شما رو نمی دونم اما من که هیچ کدوم از حرکتا رو بلد نبودم.اگر قرار بود هر کاری که می کنیم تو بازی انجام میشه هیجان بازی از بین می رفت و گند می زدیم به آهنگ.فرض کنین توی یه آهنگ رپ بابا کرم برقصیم!!چه افتضاحی می شه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر