لوازم جانبی PS5

معرفی لوازم جانبی های PS5

DualSense Charging Station
182281
قیمت: 30 دلار
ویژگی ها: اگر از کابل های بهم ریخته شارژر در اتاقتان خسته شده اید یا نمیخواهید فقط برای شارژ کردن دسته ها کنسول را روشن بگذارید، می توانید از از ایستگاه شارژ رسمی پلی استیشن استفاده کنید.

PS5 Media Remote
182282
قیمت: 30 دلار
ویژگی ها: مشاهده آسان تر فیلم ها و برنامه های تلوزیونی با مدیا ریموت. دارای دکمه های جداگانه برای برنامه هایی همچون نت فلیکس، دیزنی پلاس، یوتیوب و اسپاتیفای

PS5 HD Camera
182283
قیمت: 60 دلار
ویژگی ها: مخصوص استریم کردن، با PS VR سازگاری ندارد.

Pulse 3D Wireless Headset
182284
قیمت: 100 دلار
ویژگی ها: هدست بی سیم PULSE 3D به طور خاص تنظیم شده تا صدای 3D که توسط کنسول PS5 فراهم شده است را ارائه دهد.با پشتیبانی از Tempest 3D AudioTech، کنسول PS5 می‌تواند شما را در مرکز صحنه‌های صوتی فوق العاده غوطه ور کند، به طوری که احساس می‌کنید صدا از هر جهت می‌آید.دارای آداپتور USB و جک 3.5 میلی متر و دو عدد میکروفون مخفی

سایر لوازم جانبی ها از برند های دیگر:
هدست استیل سریز مخصوص PS5 مدل SteelSeries Arctis 7P Wireless
قیمت: 179 دلار
مشخصات و تصاویر در سایت سازنده

آخرین ویرایش:

amirfakhrian

کاربر سایت
Feb 19, 2011
198
سلام
آیا کسی از دوستان فرمان بازی برای ps5 تهیه کرده؟ من قصد خرید دارم ولی نمی دونم واقعا کابردی هست یا نه و چه مدلی بگیرم؟

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,361
نام
بابک
سلام
آیا کسی از دوستان فرمان بازی برای ps5 تهیه کرده؟ من قصد خرید دارم ولی نمی دونم واقعا کابردی هست یا نه و چه مدلی بگیرم؟
فکر کنم بهترین مدلی که تو ایران پیدا بشه Logitech G923 باشه

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk

• Like
Reactions: amirfakhrian

amirfakhrian

کاربر سایت
Feb 19, 2011
198
فکر کنم بهترین مدلی که تو ایران پیدا بشه Logitech G923 باشه

ممنون. نمی دونم فرمان بگیرم کجا نصبش کنم. میزم کنار تلویزیون هست و قاعدتا جای مناسبی نیست و صندلی های گیمینگ هم گرونه. فکر کنم باید یک استند بسازم.

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,361
نام
بابک
ممنون. نمی دونم فرمان بگیرم کجا نصبش کنم. میزم کنار تلویزیون هست و قاعدتا جای مناسبی نیست و صندلی های گیمینگ هم گرونه. فکر کنم باید یک استند بسازم.
آره قبل خرید حتما جاشو تعیین کن باز اگر با مانیتور بازی میکردی کارت راحت تر بود

• Like
Reactions: amirfakhrian

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,948
نام
امین پاشاپور
راستش من اینو نمیدونم دقیق. متاسفانه هدست های قبلی Sony رو نداشتم و نمیتونم مقایسه کنم!
من گلد و پلاتینیوم دارم که هر دو عالی هستند و مخصوصا پلاتینیوم فوق العاده عالیه، البته کیفیت ساخت بدنه و متریال چرم دور گوش ها خوب نیست،
3D plus هم میگن عین اوناست

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

• Like
Reactions: EL-BARTO

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,351
نام
مهدی
دوستان کسی pulse 3d رو روی ps4 استفاده کرده؟ من گرفتم وصل کردم احساس میکنم صداش خیلی کمه! تو تنظیمات و اینا هم زیاد کردم تاثیر خاصی نداره!
نمیدونم قسمت اکولایزر کنسول رو هم تغییر دادی یا نه (از منو بار پایین دشبورد) من ی کاستوم درست کردم و همه رو گذاشتم روی درجه آخر صداش قویتر شد
به غیر از کاستوم دو حالت استاندارد و شوتر هم داره
فقط روی حالت بی سیم جواب میده این تنظمیات

• Like
Reactions: EL-BARTO

EL-BARTO

کاربر سایت
Nov 30, 2017
666
نمیدونم قسمت اکولایزر کنسول رو هم تغییر دادی یا نه (از منو بار پایین دشبورد) من ی کاستوم درست کردم و همه رو گذاشتم روی درجه آخر صداش قویتر شد
به غیر از کاستوم دو حالت استاندارد و شوتر هم داره
فقط روی حالت بی سیم جواب میده این تنظمیات
من روی ps4 استفاده میکنم فعلا. داره همچین تنظیماتی؟

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
من گلد و پلاتینیوم دارم که هر دو عالی هستند و مخصوصا پلاتینیوم فوق العاده عالیه، البته کیفیت ساخت بدنه و متریال چرم دور گوش ها خوب نیست،
3D plus هم میگن عین اوناست

من تقریبا 5 6 ساله هدست گلد دارم..به خاطر استفاده بسیار زیاد و جنس بدنه پلاستیکیش از وسط شکسته اما همچنان بدون مشکل کیفیت صدا خوبه...تو هدست پلاتینیوم برای حل این مشکل امدن فلزیش کردن که مشکل شکستگی نداشته باشه اما بعضی ها میگن بعد یه مدت که رو سر باشه مثلا 2 ساعت احساس سنگینی میکنی به خاطر وزن زیادش...سونی تو Pulse 3D امده دوباره بدنه پلاستیکی زده روی هدست هاش...میترسم بخرم بعد از استفاده مداوم دوباره مثل گلد بشکنه که اینجوری واقعا بده...رو PS4 هم یکی گفت صداش کمه..حالا نمی دونم درست گفته یا نه..در کل میخوام پلاتینیوم بگیرم...به نظرت ارزش داره ؟ تفاوت صداش با گلد چقدره ؟ به لحاظ 3D بودن و کلا کیفیت صدا...الانم قیمت پلاتینیوم حدودا یک ملیون بیشتره.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Rezaenslaved

EL-BARTO

کاربر سایت
Nov 30, 2017
666
من تقریبا 5 6 ساله هدست گلد دارم..به خاطر استفاده بسیار زیاد و جنس بدنه پلاستیکیش از وسط شکسته اما همچنان بدون مشکل کیفیت صدا خوبه...تو هدست پلاتینیوم برای حل این مشکل امدن فلزیش کردن که مشکل شکستگی نداشته باشه اما بعضی ها میگن بعد یه مدت که رو سر باشه مثلا 2 ساعت احساس سنگینی میکنی به خاطر وزن زیادش...سونی تو Pulse 3D امده دوباره بدنه پلاستیکی زده روی هدست هاش...میترسم بخرم بعد از استفاده مداوم دوباره مثل گلد بشکنه که اینجوری واقعا بده...رو PS4 هم یکی گفت صداش کمه..حالا نمی دونم درست گفته یا نه..در کل میخوام PULSE 3D بگیرم...به نظرت ارزش داره ؟ تفاوت صداش با گلد چقدره ؟ به لحاظ 3D بودن و کلا کیفیت صدا...الانم قیمت پلاتینیوم حدودا یک ملیون بیشتره.
مشکل کم بودن صداش روی ps4 رو حل کردم

• Like
Reactions: Black Roz

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,948
نام
امین پاشاپور
سلام
دسته های ps5 تو بازار اصلین همشون یا فیک هم اومده،ممنون میشم راهنمایی کنین
سلام
همشون اصل هستن و اورجینال
البته کیفیتشون زیاد تعریفی نداره این نسل

• Like
Reactions: cheguevara.

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,948
نام
امین پاشاپور
هنوز تقلبیش نیومده گرچه کیفیت اصلش مثل تقلبی هستش و با این کیفیت آنالوگ متاسف میشه آدم
واقعا جای تاسف داره، من تو ماه دوم، انالوگ یکی از دسته هام رو مجبور شدم عوض کنم،

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر