لوازم جانبی PS4

Léon

کاربر سایت
Feb 13, 2014
454
نام
علی
دوستان این پایه ای که زیر کنسول میذارن برای این که کنسول در حالت عمودی وایسه و بهتر گردش هوا انجام بشه پیدا میشه تو تهران؟ چنده؟ :D

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
دوستان استند گرفتم تازه کنسول رو اومد دی:
پیشنهاد میکنم بگیرید

Gesendet von meinem GT-I9505 mit Tapatalk
مهندس اگه بدون استند کنسول رو عمودی بزاری دمای کنسول خیلی میره بالا و احتمالا اگه استند نمیگرفتی 2-3 ماه دیگه کنسولت مرخص میشد:D

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
مشکیش از 215 قیمت دارم تا 250!
رنگیاشم از 250 به بالا
متاسفانه جنس آنالوگا خوب نیست و برای همه دیر یا زود رویش میره! سعی کنید نرم تر بازی کنید که دیرتر خراب شه:D
اين كنترلر ها شانسيه انگار:d الان من دارم با PS3 و PS4 بازي ميكنم سالمه:d
فكر كنم يك سري از توليد كنترلر ها اينجوري بودن.

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
سلام
این دسته های ps4 که به صورت جدا میفروشن قیمتش الان چنده و اینکه بعضی از دوستان از اینکه روکش انالوگهاش از بین رفته شکایت داشتن . میشه بپرسم ایا این دسته ها اصله یا قلابی؟
نه اصلی هست جنس خوبی نداره انالوگا همون طور که دوستمون گفت و دکمه های r1 l1 هم گیر میکنه گاهی وقتها امیدوارم این مشکلاتش را تو سری های بعدی برطرف بکنن

rznrz06

کاربر سایت
Sep 14, 2012
726
نام
REZA
یه سوال دارم این دستگاهه بیاد باهاش چه بازی هایی میشه انجام داد ؟

درود
تو همون سايت بعضى موارد استفاده اش رو نوشته مثال : حالت واقعيت مجازى راه رفتن روى كره مريخ .
اينطور كه معلومه انقلابى در صنعت بازى ايجاد ميكنه. كارهايى ميشه انجام داد كه حتى به ذهنمون هم خطور نميكنه.

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

hamid84104

کاربر سایت
Apr 11, 2014
4
سلام من يه استند هاب 4gammer گرفتم
كه هم هاب هست هم پايه
فقط ميخوام بدونم خوب اين پايه ها چه تاثيري دارند روي دما وقتي خودشون حفره اي براي خروج هوا تدارن ؟

Royal_Star

کاربر سایت
Nov 19, 2012
461
نام
Saeed Star
دوستان عزیز و گل بازی سنتر راهنمایی کنید که کدوم هدست به غیر از هدست خود شرکت سونی با کنسول PS4 سازگاری داره ؟؟
البته به گفته بعضی دوستان مدل RAZER Kraken 7.1 بهترین مدل موجود برای PS4‌ هست !!
راهنمایی کنید آیا کسی از این هدست تا حالا استفاده کرده و اطمینان داره با PS4 سازگاری کامل داره ؟؟

Sherytto

کاربر سایت
Jul 26, 2011
1,906
نام
شروین
دوستان من بین این دوتا هدست گیر کردم!!gold
بگیرم یا pulse؟؟؟؟

پست های این تاپیک رو بخون بعد نتیجه گیری کن رفیق.
من خودم به فکر گلد هستم ولی برسی هاش رو تو صفحه های قبل دوستان قرار دادن
راحت بگم کیفیت صدای میکروفون و امکانات جک 3.5 برای pulse هست ولی نمیشه از زیبای و طراحی گلد مخصوصا در کنار ps4 به راحتی رد شو

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

Rampage

کاربر سایت
Feb 5, 2014
43
هدست وایرلس 99 دلار ، اینجا میدن 600 تومن . من نمیدونم اینا دلاری 6000 تومن حساب میکنن ؟ چرا یه نهادی نیست روشون نظارت کنه ؟ واقعا باید بگم حرومشون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر