كدام مجله بازي ...؟

كدام مجله ي بازي

• رايانه خبر

رای‌ها: 12 50.0%
  • نو اور

رای‌ها: 4 16.7%
  • كاربر

رای‌ها: 8 33.3%

• مجموع رای دهنده‌ها
    24

mg42

کاربر سایت
Oct 17, 2005
52
سلام

اين تاپيك رو زدم تا شما در مورد مجله هايي كه در مورد بازي ها مينويسند صحبت كنيد . به جز مجلات تخصصي مانند بازي رايانه و بازينما . به نظر شما كدوم مجله ( غير تخصصي بازي ) داره خوب كار ميكنه . خلاصه در اين تاپيك نظرات خودتون رو در مورد مجلاتي كه به نوعي با بازي در ارتباط هستند بنويسيد در اخر راي ها رو بررسي ميكنيم . ببينيم كدوم بهترن. ممنون.

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین
منظور شما به جزء غیر تخصصی ها مجله هایی مثل کلیک هست
چون من به جز تخصصی مجله ای رو نمیشناسم که در مورد بازی بنویسه
1 کلیک هست و بس!!

alprh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
690
نام
Alprh The Drawranger
نوشته شده توسط حامد:
اصلا متوجه ی منظور یارو نمی شوم !
به نظر من هم کلیک بهتر است.
یاور منظورم 2 تا مجله هست .
1- رایانه خبر.
2- نوآور.

آخرین ویرایش:

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
PCGamer

مگه مجله ایرانی هم ارزش خواندن داره ؟
بازPCGamer
حداقل میشه به مطالبش استناد کرد

alprh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
690
نام
Alprh The Drawranger
یه جله نما هم میشناسم که هر وقت نامه هستش . که اسمش بازی ای رایانه ای ه البته با بازی رایانه فرق میکنه .

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
منو باش که فکر میکردم شما همه کهنه کارهای دنیای بازی هستید و همه مجله ها رو میشناسید.واقعا ناامید شدم
یعنی فقط دلم میخواد بشنوم هیچکدومتون مجله پیشوا و کهن نرم افزاررونمیشناسین.واقعا خجالت داره.اونموقع که هیچکس به بازی اهمیت نمیداد این مجله اخبار همیشه به روز رو میداد و هنوز هم این کار رو میکنه.
واقعا ناامید شدم.
اولین بار این مجله بود که واژه رهیافت و واژه ترفند رو در بازی کامپیوتری به کار برد.
با اینکه ماهنامه ایست بحرانی که هر دو ماه یکبار منتشر میشه اما اخبار و رهیافت هاش همیشه حتی از مجله ی تخصصی بازینما هم به روز تره.
برای مثال خبری راجع به کرک پی اس پی که هیچکدوم از مجلات هنز هم چاپ نکردن.در حالی که دوماه پیش مجله چاپ.
رهیافت اون مربوط به بازی دارک واچ بود در حالی که توی بازینما تازه خبرشو داده بودند.
هرچی بگم کم گفتم.
اون خبر هک رو توی تاپیک پی اس پی میزنم.
با تشکر.....

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
به نظر من که کلیک از همه ی مجله های تخصصی بهتره. چون هر هفته داره میاد بدون هیچ دردسری قسمت بازی هاش هم هر دفته یه نقد داره. اما مجله های مثلا تخصصی یه قرن منتشر نمیشه وقتی هم منتشر میشه هیچی مطلب درست و حسابی نداره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر