قیمت Xbox One و Xbox One X ( پست اول تاپیک حتما خوانده شود 93/01/16 )

ارزون ترین راه برای خرید x1 چیه ؟

صبر کنیم قیمتای ایران بیاد پایین یا pre order کنیم ؟

بعد اگر pre order کردیم کنسول رو آورن مشکل داشت اونوقت ما باید چی کار کنیم ؟ از ایران مرجوع قبول می کنن ؟

یه چیزی که من باهاش خیلی مشکل دارم اینه که بازی ها قرتر شده بر روی دیسک های بلور ای وارد بازار بشه میدونید یعنی چی یعنی اینکه اگه بر فرض مثال کپی خور هم بشه هر دیسک خام در حدود 30 تا 40 هزار تومن قیمت داره

By Tapatalk

نهایت اگه هکم بشه روی دیسک میشه نهایتا50 تومن.
به نظرت 50تومن بهتره یا 250 تومن؟

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

نهایت اگه هکم بشه روی دیسک میشه نهایتا50 تومن.
به نظرت 50تومن بهتره یا 250 تومن؟

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
قیمت بلوری هست 10 تومن!با توجه به انصاف فروشنده میشه حداکثر 20 تومن!
بگزارین کپی خور بشه بعد غصه قیمت بازی کپی خور رو بخرید!
XONE تو ایران اومده؟قیمت چنده؟

جالبه فروشگاه دی.......... برا قیمت فورزا قبلش نوشته که به ما میگن دزد کلاهبردار دست پیش گرفته پس نیوفته کلا فروشگاه مشکل داری هستش و سود وحشتناک هنگفتی کرده

!!!!!!

[h=1]XBOX ONE - Region 2 PAL - تحویل دی ماه[/h]
قیمت: 2,199,000 تومان

نکته : در صورت ثبت سفارش از پرداخت هرگونه وجه به ما اجتناب کرده و در زمان اعلام شده با شما تماس گرفته خواهد شد و در صورت تمایل شما به صورت حضوری و یا غیر حضوری کالای خود را تحویل گرفته و مبلغ را پرداخت خواهید کرد !
توجه داشته باشید موجودی قابل تهیه توسط ما در تاریخ مذکور محدود میباشد و اولویت ارسال با دوستانی میباشد که زود تر سفارش خود را ثبت کرده اند !
مشخصات محصول :

• ریجن : اروپا
  • تاریخ تحویل : هفته سوم دی ماه
  • مناسب برای: گروه سنی +17
    [*=right]تاریخ انتشار: 2013/10/10
    [*=right]شرکت سازنده: Microsoft
  • شامل کنسول تمامی محتویات ذکر شده بر روی بسته بندی

قیمت بلوری هست 10 تومن!با توجه به انصاف فروشنده میشه حداکثر 20 تومن!

بلوری خام توشهر ما 25 گیگ 3500 تومن و 50 گیگ 6000 تومن هست , البته جدیدا قیمت نکردم

- - -ویرایش - - -

ارزون ترین راه برای خرید x1 چیه ؟

صبر کنیم قیمتای ایران بیاد پایین یا pre order کنیم ؟

بعد اگر pre order کردیم کنسول رو آورن مشکل داشت اونوقت ما باید چی کار کنیم ؟ از ایران مرجوع قبول می کنن ؟

ارزانترین راه اینه که یه مسافری پیدا کنی برات از اونور بیاره

اگه هم مشکل داشته باشه از ایران که قبول نمیکنند و باید زحمت بکشی بری امارات نمایندگی حوزه Middle East

فقط من میترسم این همه پولشو بدیم یهو بترکه یعنی مشکل دار باشه ! wtf
قیمت 2.5 الی 2.6 خوبه

خوب در این حد هم نمیتونه باشه که شما میگی ولی ورژن اولی ها همیشه مشکل داشته هیچکس چراغ های قرمز xbox 360 رو در ابتدا از یاد نبرده
در مورد قیمت بلور ای باید بگم که احتمالا جریان برنر مکس xbox 360 برای one هم اتفاق بیفته

By Tapatalk

والا فعلا که قیمتها نجومیه من فعلا صبر میکنم در ضمن دوستان الکی گول این رو نخورید که مثلا میگن 10% یا فلان درصد بریز حساب تا توی اولویت قرار بگیری مواظب باشید به جای اینکه(خدای نکرده) از سر زرنگ بازی چلمو از آب در بیاید:dمن تا کنسول ندن دستم آکبند پول نمیدم

دوستان شنیدم بازی کال اف هک شده برایه ایکس باکس وان صحت داره

خیر صحت نداره

من نمی دونم آدم هر چیزی رو می خونه وقتی ازش اطلاع نداره چرا باید برداشت شخصی خودش رو بیاد به N نفر دیگه بگه که نتیجش بشه این
کل نت رو پخش کردن که xbox one کپی خور شده بازی cod ghosts روش اجرا شده

خیر صحت نداره

من نمی دونم آدم هر چیزی رو می خونه وقتی ازش اطلاع نداره چرا باید برداشت شخصی خودش رو بیاد به N نفر دیگه بگه که نتیجش بشه این
کل نت رو پخش کردن که xbox one کپی خور شده بازی cod ghosts روش اجرا شده

دوست عزیز بازی که هک شده ولی xbox one هنوز هک نشده

این دوستمون م پرسیدن بازی هک شده نه xbox one

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or