قیمت PS4 [ پست اول تاپیک خوانده شود ]

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,841
نام
علی متالیکا
کاملا حق با شما هستش دوست عزیز ولی بشرطی که از اونور بخری نه از اینجا.دوستان حتی اگر قیمت دوبی هم بشه به پول ما 1.400 تا 1.500،مطمئن باشید وقتی که اینجا بیاد دیگه زیر 2.200 تا 2.000 به شما نمیدن.
من اصرار شما رو بر اینکه قیمت از 2000-2200 پایین تر نمیاد نمی‌فهمم
چرا وقتی دوبی عرضه شد با قیمت خام 1400 ، تو بازار تعداد زیاد شد، عطش مشتری ها هم فروکش کرد چرا نباید قیمت فروکش کنه !؟

PS4 چه فرقی با شونصد لوازم الکترونیکی دیگه داره که بعد از چند ماه تو بازار ایران به قیمت معقول نسبت به قیمت جهانی فروش میرن !؟

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,980
نام
رضا
یعنی می فرمایید تمام این پیش فروش ها با قیمت 1600-1700 دروغه:-/
چی بگم والا!!:-/
من اصرار شما رو بر اینکه قیمت از 2000-2200 پایین تر نمیاد نمی‌فهمم
چرا وقتی دوبی عرضه شد با قیمت خام 1400 ، تو بازار تعداد زیاد شد، عطش مشتری ها هم فروکش کرد چرا نباید قیمت فروکش کنه !؟

PS4 چه فرقی با شونصد لوازم الکترونیکی دیگه داره که بعد از چند ماه تو بازار ایران به قیمت معقول نسبت به قیمت جهانی فروش میرن !؟
ببین عزیز من منکه برام فرقی نمیکنه قیمت کنسول چقدر کاهش پیدا کنه اصلا بشه 1.000!!ولی خوب دوستانی که میان میگن قیمت کنسول تا 2 ماه دیگه میشه زیر 2.000 خوب این امر کمی غیر منطقی هستش.من خودم وقتی که داشتم کنسول رو میخریدم از فروشنده پرسیدم نهایتا تا چقدر میادش پایین اونم برگشت گفت تا 2.000.
ببین الان من این حرف رو برنم دوستان شاکی میشن.در حال حاضر PS3 Slim 320 Giga Copy قیمتش 1.600 هستش توی توپخونه بعد دوستان چطوری توقع دارن قیمت PS4 با PS3 یکی بشه!!اصلا ربطی هم به کپی یا اورج بودن نداره.

taker-sos

کاربر سایت
Jun 4, 2010
1,253
نام
وحید
قیمت دقیق امروز 2700 برای دستگاه ریجن 1 و تا 10 روز دیگه هم ریجن 2 هم وارد ایران میشه

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
کاملا حق با شما هستش دوست عزیز ولی بشرطی که از اونور بخری نه از اینجا.دوستان حتی اگر قیمت دوبی هم بشه به پول ما 1.400 تا 1.500،مطمئن باشید وقتی که اینجا بیاد دیگه زیر 2.200 تا 2.000 به شما نمیدن.

نارحت نشی ها ، ولی یه پلی 4 خریدی ما رو سرویس کردی !

طرف میلیاردی ملک و ماشین و ... میخره ، اینجوری سر افت قیمت دعوا نمیکنه ! هر صفحه داری 4 تا پست میدی برا پایین نیومدن قیمت !

شما هم خیلی نگران پایین اومدن قیمت دستگاهت هستی ، میخواستی نخری ×!!

دی ماه گرون ترین قیمت ها 1600 - 1700 هستن ...

آخرین ویرایش:

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,980
نام
رضا
نارحت نشی ها ، ولی یه پلی 4 خریدی ما رو سرویس کردی !

طرف میلیاردی ملک و ماشین و ... میخره ، اینجوری سر افت قیمت دعوا نمیکنه ! هر صفحه داری 4 تا پست میدی برا پایین نیومدن قیمت !

شما هم خیلی نگران پایین اومدن قیمت دستگاهت هستی ، میخواستی نخری ×!!

دی ماه گرون ترین قیمت ها 1600 - 1700 هستن ...
نه عزیز من،اصلا هم سرویس نکردم.:d
نگران هم نیستم و حتی اگر قیمت کنسول هم بشه 1.000 من پیشمون نمیشم.;)
بعدم مگه پایین یا بالا رفتن قیمت دست من هستش!!:-/:d
منتظر هستیم ببینم توی دی ماه قیمت چقدر میشه!!

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,997
نام
Mohammad

ببین عزیز من منکه برام فرقی نمیکنه قیمت کنسول چقدر کاهش پیدا کنه اصلا بشه 1.000!!ولی خوب دوستانی که میان میگن قیمت کنسول تا 2 ماه دیگه میشه زیر 2.000 خوب این امر کمی غیر منطقی هستش.من خودم وقتی که داشتم کنسول رو میخریدم از فروشنده پرسیدم نهایتا تا چقدر میادش پایین اونم برگشت گفت تا 2.000.
ببین الان من این حرف رو برنم دوستان شاکی میشن.در حال حاضر PS3 Slim 320 Giga Copy قیمتش 1.600 هستش توی توپخونه بعد دوستان چطوری توقع دارن قیمت PS4 با PS3 یکی بشه!!اصلا ربطی هم به کپی یا اورج بودن نداره.
داداش اتفاقا مسئله مهم کپی خور نشدن PS4 هستش.
به نظرت چند درصد از اونایی که الان PS3 کپی خور دارن میان PS4 اوریج خور میخرن؟ولا به خدا خیلیا سمت PS4 اوریج خور نمیرن.
مطمئن باش یکم جو گیمران فروکش کنه فروشندگان قیمت PS4 رو مثل یه وسیله الکترونیکی معمولی خواهند دید.

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق

ببین عزیز من منکه برام فرقی نمیکنه قیمت کنسول چقدر کاهش پیدا کنه اصلا بشه 1.000!!ولی خوب دوستانی که میان میگن قیمت کنسول تا 2 ماه دیگه میشه زیر 2.000 خوب این امر کمی غیر منطقی هستش.

خب جواب خودتو دادی داری میگی فروشنده گفته فروشنده هیچوقت نمیاد نون خودشو اجر کنه از همچین لقمه چربو نرمی بگذره و بگه صبر کن اقا نع از این خبرا نیست
:arrowd:
من خودم وقتی که داشتم کنسول رو میخریدم از فروشنده پرسیدم نهایتا تا چقدر میادش پایین اونم برگشت گفت تا 2.000.

مورد بعدی
نه دقیقا ربطی به کپی خور داره چرا؟
چون ps4 یه کنسول اریج هست هرکسی نمیتونه واسش بازی 250 تومنی بگیره بنابراین هرننه قمری که از باباش قهر کرد نمیتونه بخره مشتریش کم هست و خیلی زود قیمتش واقعی میشه
اون کنسول کپی خور هرکسی میتونه بخره فروشنده 3 تومنم بده طرف میگیره چرا؟چون بازیهاش مفتن ولی ps4 باید با کنسول اریج مقایسه بشه نه کپی خور

mohsen7337

کاربر سایت
May 21, 2010
661
نام
mohsen
امروز با یه فروشنده توو اهواز صحبت میکردم هر چند که اونم خورده شیشه داره ولی حرفش اینه

بهم گفت الان به هیچ وجه نخرید قیمت کنسول که من بخوام بخرم از دبی وقتی اونجا ریلیز بشه 1200 پام در میاد , بعد هم یه 20 دقیقه ای کیلزون بازی کردم و به اطمینان میگم هیچی رو از دست نمیدید
تازه به نظر من شکل شک ها دسته واسه من اصلا راضی کننده نبود این پد روی دسته ps3 رو شاید کندم زدم رووش اگه خریدم :d والا به خدا :d

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
اصلا در حال حاضر دلیل اصلی گرون بودن کپی خور های پلی استیشن 3 ، فقط و فقط تعداد محدودش هست !

مگر نه اونور ایکس باکس 360 کپی خور ، کاملا به قیمت واقعی فروش میره .

همین پلی استیشن 3 ، دستگاه 160 اورج خور ، قیمت 800 تومن مثل پ*گل ریخته تو بازار !
320 هم 100 تومن گرونتر !!

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,070
نام
AmiR
امروز با یه فروشنده توو اهواز صحبت میکردم هر چند که اونم خورده شیشه داره ولی حرفش اینه

بهم گفت الان به هیچ وجه نخرید قیمت کنسول که من بخوام بخرم از دبی وقتی اونجا ریلیز بشه 1200 پام در میاد , بعد هم یه 20 دقیقه ای کیلزون بازی کردم و به اطمینان میگم هیچی رو از دست نمیدید
تازه به نظر من شکل شک ها دسته واسه من اصلا راضی کننده نبود این پد روی دسته ps3 رو شاید کندم زدم رووش اگه خریدم :d والا به خدا :d

همه از DS4 تعریف کردند و تغییر شکلش هم به خاطر سر خوردن بوده و برطرف شده . اسمش هم آنالوگه نه شوک (جایی نگی دیگه/:))
با باقی پستت مشکل ندارم:d

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,980
نام
رضا
دوستان من دیگه کاری ندارم!!:d
فقط امیدوارم همراه با پایین اومدن قیمت کنسول قیمت بازی ها هم کمی تغییر کنه.چوا اگر به همین منوال پیش بره باید مولتی ها رو روی نسل هفتم بازی کنیم و فقط بازی های انحصاری رو روی این نسل بازی کنیم.:|
مصطفی جان منم گفتم نهایتا قمیت کنسول تا 2.000 یا 2.200 اینور سال کاهش پیدا میکنه چون دوستان و شما میگی میادش زیر 2.000 و اونم فقط و فقط بخاطر قیمت دلار هستش.اگر دلار بیاد پایین مطمئن باشید که هم کنسول خیلی خیلی ارزون میشه و هم بازی.

mohsen7337

کاربر سایت
May 21, 2010
661
نام
mohsen
همه از DS4 تعریف کردند و تغییر شکلش هم به خاطر سر خوردن بوده و برطرف شده . اسمش هم آنالوگه نه شوک (جایی نگی دیگه/:))
با باقی پستت مشکل ندارم:d

خو هم تعریف کنن :d پ اگه خوشم نیاد باید بگم عالیه ؟ چون بقیه تعریف کردن یه چیزایی میبینه آدم :d اصن میخوام بگم شوک , :d
تازه همه میدنن من فقط ps3 داشتم همش هم طرف سونی بوودم ولی از چیزی خوشم نیاد میگم

دلار هم سر راه پرسیدم 2950 بود ساعت 11/45

farvaha_boy

کاربر سایت
Nov 15, 2013
121
نام
محمد
دوستان من دیگه کاری ندارم!!:d
فقط ایمدوترم همراه با پایین اومدن قیمت کنسول قیمت بازی ها هم کمی تغییر کنه.چوا اگر به همین منوال پیش بره باید مولتی ها رو روی نسل هفتم بازی کنیم و فقط بازی های انحصاری رو روی این نسل بازی کنیم.:|
مصطفی جان منم گفتم نهایتا قمیت کنسول تا 2.000 یا 2.200 اینور سال کاهش پیدا میکنه چون دوستان و شما میگی میادش زیر 2.000 و اونم فقط و فقط بخاطر قیمت دلار هستش.اگر دلار بیاد پایین مطمئن باشید که هم کنسول خیلی خیلی ارزون میشه و هم بازی.

دوست عزيز من حاظرم سر يه ps4 شرط ببندم باهات من خودم تو بازارم عزيزم وقتي ميگم مياد يعني مياد اصلا اواخر دي يا اولسط بهمن بيا زير 2 تومن هرچي بخواي بهت بدم من خودم تو بازار موبايلم خيلي هم رابط دارم شما خيالت راحت زير ٢ مياد شك داري بيا همين الان من خودم برات پيش فروش ميكنم

Sent from my iPhone using Tapatalk

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,070
نام
AmiR
خو هم تعریف کنن :d پ اگه خوشم نیاد باید بگم عالیه ؟ چون بقیه تعریف کردن یه چیزایی میبینه آدم :d اصن میخوام بگم شوک , :d
تازه همه میدنن من فقط ps3 داشتم همش هم طرف سونی بوودم ولی از چیزی خوشم نیاد میگم

دلار هم سر راه پرسیدم 2950 بود ساعت 11/45

بگو شوک:| به من چه:d
در مورد ادامش هم ،
با 20 دقیقه کیلزون فهمیدی که DS4 خوب نیست؟ عجب/:)

mohsen7337

کاربر سایت
May 21, 2010
661
نام
mohsen
بگو شوک:| به من چه:d
در مورد ادامش هم ،
با 20 دقیقه کیلزون فهمیدی که DS4 خوب نیست؟ عجب/:)

چرا حرفمو تحریف میکنی امیر :d نگفتم DS4 خوب نیست :d گفتم شوکش (شوک (شوک)) :d خوب نیست من مشکلم با دسته 360 هم روو همین قسمتش بود که برعکس بقیه خوششون میومد :d

شرمنده بچه ها این تاپیک دیگه جای بحث این نیست اگه خواستی ادامه بدی پستمو تاپیک اونور نقل قول کن که مزاحمی کسی نشویم نقطه شوک :d

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر