قیمت PS VITA اعلام شد

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
تا ١٠ ساعت اينده من ويتا رو با uncharted وninja gaiden ميخرم عكسهاش رو ميزارم . Graphics در حده ps3 نيست اما براي كنسول دستي عالي و يه جوري داري با كنسول match ميشه ... احتمالا من rayman هم ميخرم *

این تازه لانچشه که این گرافیک رو دارن مثل زمان لانچ ps3 بازیها چنان گرافیکی نسبت به الان نداشتن ویتا هم به مرور زمان بازهایی براش می سازن که آدم از هوش بره :d

راستی چرا انقدر برا ما اروپایی ها (اکانت) اینقدر تبعیض قائل می شن fifa تو استور آمریکا 40 دلاره تو استور اروپا 45 پوند !!!
خیلی قیمت های آمریکا مناسبه اگه کسی می خواد بازی بخره حتما اکانت آمریکایی استفاده کنه .

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
خب ! من Vita رو گرفتم ! فعلا داره غذا میخوره تا بعد یه حالبی بهش بدیم !

اینم یه عکس سر سری ازش بقل بازیا
یک کد هم داخل بسته بود که اجازه دانلود چند بازی مجانی رو که برای دوربین طراحی شدن میده
بعدا باید اپدیتش کنم و کار رو باهش شروع کنم !!!
73263411247229152718.jpg

:xمبارکه:d
ببین ریمن ویتا تک نفره ست من تو سایت psn uk دیدم که زده 1 player ... ولی خیلی باحاله به نظرم اینجور بازی ها تو کنسول دستی حالش بیشتره
تشکر ----- من متاسفانه فقدر uncharted و ninja giaden رو فعلا برداشتم ! پول برا Rayman نموند .. البته میگیرم بعدا ! این ممور کارد 16 برام 64 دلار اب خورد
این تازه لانچشه که این گرافیک رو دارن مثل زمان لانچ ps3 بازیها چنان گرافیکی نسبت به الان نداشتن ویتا هم به مرور زمان بازهایی براش می سازن که آدم از هوش بره :d

راستی چرا انقدر برا ما اروپایی ها (اکانت) اینقدر تبعیض قائل می شن fifa تو استور آمریکا 40 دلاره تو استور اروپا 45 پوند !!!
خیلی قیمت های آمریکا مناسبه اگه کسی می خواد بازی بخره حتما اکانت آمریکایی استفاده کنه .
اره ... من فعلا Ninja Gaiden رو باهاش رفتم ... فریم ثابتی هم داشت و حتی انالوگها هم بسیار راحت کار میکردند و نسبت به PSP به نظره من 10 ها برابر راحتر و کیفت تصویر و شفافیتش عالی هست
وقتی Uncharted رو گذاشتم دیگه کف کردم !!! گرافیکش برای یک کنسول دستی واقعا محشر بود !!! حتی نورپردازی و مدل سازی شخصیت ها عالی بود و طراحی اب هم من تا به حال به این کیفت تو دستم ندیده بودم ....نو توی محیط پویا هستش و حتی درختها و برگها همه تکون میخورن ! واقعا دمه سونی گرم !
عکسهای بیشتر پس از کار میزارم .

baba shah

کاربر سایت
Nov 6, 2010
886
نام
یاشار

یک کد هم داخل بسته بود که اجازه دانلود چند بازی مجانی رو که برای دوربین طراحی شدن میده
73263411247229152718.jpg

تشکر ----- من متاسفانه فقدر uncharted و ninja giaden رو فعلا برداشتم ! پول برا Rayman نموند .. البته میگیرم بعدا ! این ممور کارد 16 برام 64 دلار اب خورد

اره ... من فعلا Ninja Gaiden رو باهاش رفتم ... فریم ثابتی هم داشت و حتی انالوگها هم بسیار راحت کار میکردند و نسبت به PSP به نظره من 10 ها برابر راحتر و کیفت تصویر و شفافیتش عالی هست
وقتی Uncharted رو گذاشتم دیگه کف کردم !!! گرافیکش برای یک کنسول دستی واقعا محشر بود !!! حتی نورپردازی و مدل سازی شخصیت ها عالی بود و طراحی اب هم من تا به حال به این کیفت تو دستم ندیده بودم ....نو توی محیط پویا هستش و حتی درختها و برگها همه تکون میخورن ! واقعا دمه سونی گرم !
مبارک باشه ایشالا 100 سال واست عمر کنه فقط یه سوال چند ساعت باید بزنیمش به شارِز(چند ساعت باید غذا بخوره)؟:d

saeid_h

کاربر سایت
Oct 11, 2009
182
نام
سعید
SLM داداش ......

خوش به حالت برو حالشو ببر ...

مدلش 3G یا نه ؟

رزولشن چنده ؟ اگر تونستی یه فیلم در حین بازی کردن باهاش بزار فیض ببریم

یه سوال دیگه ! بازی هاشون چند گیگه ؟

mohammad.abbas

کاربر سایت
Feb 17, 2012
97
نام
محمد

73263411247229152718.jpg

مبارکت باشه به پایه هم پیر شید

moj1370

کاربر سایت
Jun 3, 2010
941
مدل وای فای 675 مناسبه؟ریجن امریکا
آره خوبه..:d
یکم بالا هست نه اونقدر

---------- نوشته در 03:21 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:17 PM ارسال شده بود ----------

.
ببین صفحه اش نیازی به محافظ داره یا نه ضد خش هستش؟;;);;)
فعلا همین 2 دوتا رو بازی کن خوبه دیگه:d

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
خوش بحالت یه دعایی کن که ماهم هرچه زودتر بگیریم .فقط اگه میشه یک عکس از بازی نینجا در حال بازی کردن هستی بذار
درود !!! دست شما هم میرسه نگران نباش !!! فردا میزارم حتما عکس ... فعلا دوستمم هم Vita گرفته و ظاهرا صفحه تاچش مشکل داره - حتی 1,61 هم اپدیت کردیم مشکل حل نشد ... یا کیبورد کار نمیکنه و یا ایکنها یکی در میان کار میکنن ....
مبارک باشه ایشالا 100 سال واست عمر کنه فقط یه سوال چند ساعت باید بزنیمش به شارِز(چند ساعت باید غذا بخوره)؟:d
من یک 4ساعتی گذاشتم ... توی دفرچه هم چیزی ننوشته .... اما کلا سریع پر شده بود قبلا ...
مثل اینکه gps فقط تو مدل 3g هستش:|
البته برنامه ی Google map رو هم در نسخه WIFI هستش !
SLM داداش ......

خوش به حالت برو حالشو ببر ...

مدلش 3G یا نه ؟

رزولشن چنده ؟ اگر تونستی یه فیلم در حین بازی کردن باهاش بزار فیض ببریم

یه سوال دیگه ! بازی هاشون چند گیگه ؟
3G نگرفتم چون هر ماه باید بابتش پول بدم .... همین IPAD 2 3G کافیمه ! vita کاره ادم رو با همون wifi راه میندازه
Ninja Gaiden رو نمیدونم اما Uncharted ظاهرا نزدیکهای 3.5 گیگ هستش ...
آره خوبه..:d
یکم بالا هست نه اونقدر

---------- نوشته در 03:21 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:17 PM ارسال شده بود ----------

ببین صفحه اش نیازی به محافظ داره یا نه ضد خش هستش؟;;);;)
فعلا همین 2 دوتا رو بازی کن خوبه دیگه:d
محافظ که لازمه ! تو دفترچه هم نوشته کلا در صورت برخورد با جسم نیز یا سنگین احتمال شکستن با ترک خوردنش هست ... به براش گرفتم به هر حال ! .
خوبه اره !!! خوده Uncharted ظاهرا 10 ساعتی gameplay داره ... Ninja Gaiden Sigma هم که سالها پیش با PS3 رفتم خیلی طولانی بود

--------------
من فردا عکس از بازی Uncharted - Ninja Gaiden میزارم

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر