قیمت پلی استیشن 5 [پست اول حتما خوانده شود]

BUY-min.png

همونطور که از اسم تاپیک مشخصه اینجا در مورد قیمت بروز کنسول PS5 صحبت میشه
اگر پستی برخلاف قوانین در این تاپیک مشاهده کردید سریعاً گزارش کنید تا رسیدگی بشه
"از نقل قول کردن این پست ها خودداری کنید"

قبل از ارسال پست، حتماً موارد زیر را رعایت کنید:
در صورت مشاهده تخلف مستقیماً بدون اخطار برخورد خواهد شد
  • از دلالی کردن، تبلیغ فروشگاه ها ( آدرس، تلفن، لینک سایت، اسم فروشگاه، فرد خاص و .. ) جداً خودداری کنید.
  • باز هم تاکید می کنم، تبلیغ ممنوع ( من می‌خوام PS5 وارد کنم کی می خواد ؟!،این سایته برای پیش فروش گذاشته قیمتش خوبه حتما یه سری بزنید !!، انصافاً این فروشگاه X فیمت خوبی می ده ! و .. )
  • صحبت های سیاسی ( چرا تحریم شدیم و .. ) ممنوع می‌باشد.
  • بقیه مواد خلاف قوانین سایت هم که مشخصه ( فحاشی به یکدیگر، فرستادن پست های بی ارتباط با تاپیک و .. )
  • تاپیک برای دادن هرجور نظری درباره شرایط بازار و قیمت کاملاً آزاد هست و به هیچ عنوان حق حمله کردن به کسی که نظرش مخالف هست رو ندارین و در صورت مشاهده بدونه بخشش و تذکر قبلی دسترسیتون به تاپیک قطع میشه .
  • تصویر قرار ندید . قیمت پیش فروش رو اعلام نکنید . اگر جایی کالا رو موجود داره و قیمت اعلام کرده قیمت رو بنویسید و بگید فروش آنلاین یا فلان شهر و فلان محدوده
از این به بعد هم کسی اینجا نگه شماره و آدرس بدید یا پ.خ کنید، شدید برخورد میشه.

شما اگه قیمت به مزاجتون خوش اومد تشریف می برید پروفایل کاربری که قیمت داده ( توصیه نمیشه ! ) و سمت راست از "ارسال پیغام خصوصی" استفاده می کنید نه اینکه وسط تاپیک بگید شماره و آدرس رو پ.خ کن !

در صورت رعایت نکردن موارد بالا مستقیماً با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
باز هم تاکید میشه که با هر پستی مشکل دارید فقط گزارش کنید و خودتون تو تاپیک به کسی تهمت نزنید و با هم درگیر نشید .
پس سعی کنید با همکاریتون تاپیک رو جلو ببریم، باز هم تاکید می کنم این تاپیک به این راحتی ها باز نشده، اجازه ندید کاربرهایی که مشخصه هدفشون چیه، باعث قفل شدن و پاک شدن این تاپیک بشن.
بدیهی می‌باشد که ممکن است این قوانین به اقتضای زمان دستخوش تغییر گردند.

*تشکر از @.Amirone بابت کار گرافیکی

( آخرین ویرایش مدیریت : 1399/10/13 )

Last edited by a moderator:

Dead2021

کاربر سایت
Jul 20, 2021
1,006
سخت افزار که همه ریجن ها یکیه
مشکل کنسول ریجن چین اینه که فقط اکانت ریجن چین میتونی روش بزنی، خیلی از بازی هام اصلا تو ریجن چین نیستن
با اکانت کشورای دیگه اصلا نمی تونی لاگین کنی روی کنسول

پس اصلن نباید وارد بشه همچین چیزی!
بعد راه حل نرم‌افزاری هم برای حل مشکل وجود نداره؟ {برای اطلاعات عمومی می‌پرسم وگرنه خودم قطعن همچین چیزی رو نمی‌خرم هر چقدر هم ارزون‌تر باشه}

Sent from my iPad using Tapatalk Pro
«ناآمدگان اگر بدانند که ما از دَهْر چه می‌کشیم، نایند دگر»

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,247
نام
یونس
پس اصلن نباید وارد بشه همچین چیزی!
بعد راه حل نرم‌افزاری هم برای حل مشکل وجود نداره؟ {برای اطلاعات عمومی می‌پرسم وگرنه خودم قطعن همچین چیزی رو نمی‌خرم هر چقدر هم ارزون‌تر باشه}

Sent from my iPad using Tapatalk Pro
«ناآمدگان اگر بدانند که ما از دَهْر چه می‌کشیم، نایند دگر»
نه به صورت سخت افزاری قفل هست روی ریجن چین، زیاد نیست تو بازار خود فروشنده هام فکر کنم اون دورانی که نایاب بود اطلاع نداشتن هرچی دستشون می رسیده وارد کردن

• Like
Reactions: Dead2021

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,531
از کجا بفهمم ریجن کنسول کی میخرم چینه؟

دوستمون تو یکی از تاپیک ها سریال هر ریجن رو گذاشته بودن.
اونایی که آخرشون 09 دارن چین هستن مثل CFI-1109 .
البته یه کلیپ دیدم یک برچسب خیلی شیک و تمیز (اصن کیف میکردی نگاش کنی ) جوری ته کنسول چسبونده بودن که به هیچ روشی معلوم نمیشد حتما باید لبه ها ناخن میکشید تا مشخص بشه

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,911
بهترین راهش همینه که جلو فروشنده موقع تست بگی اکانتم رو وارد کن اگه وارد بشه یعنی چین نیست :D
شما برای این کار باید به اینترنت وصل بشید و به اینترنت هم که وصل شه باید آپدیت کنه و بعد اکانت رو وارد کنه
در نتیجه مغازه دار پول چند صد هزار تومنی بابت آپدیت کنسول و وارد کردن اکانت ازتون میگیره

aidin0000

کاربر سایت
May 19, 2008
726
شما برای این کار باید به اینترنت وصل بشید و به اینترنت هم که وصل شه باید آپدیت کنه و بعد اکانت رو وارد کنه
در نتیجه مغازه دار پول چند صد هزار تومنی بابت آپدیت کنسول و وارد کردن اکانت ازتون میگیره
بهتره از اینه چند ده میلیون ضرر کنی
یه جوری میگید چنصد هزار تومن انگار چقدر هست
تازه اگه کنسول اپدیت نباشه
از جایی که میخری وظیفش هست چک کنه کنسول بن نباشه

آخرین ویرایش:

godofwar4

کاربر سایت
Sep 13, 2014
190
نام
Arash
خب شما کارتن دستگاه میبینی و نوشته بعدش شماره سریال کارتن با دستگاه چک میکنه درست باشه بعدم دستگاه روشن میکنی وقتی بار اول که روشن میشه پس همچی اوکی هست نیاز به کار دیگه نداره ..
چه دلیل داره که بخواد اکنات وارد کنه یا اپدیت کنه میاری خونه خودت انجام میدی...

mikami.pro

کاربر سایت
Jan 31, 2017
692
خب شما کارتن دستگاه میبینی و نوشته بعدش شماره سریال کارتن با دستگاه چک میکنه درست باشه بعدم دستگاه روشن میکنی وقتی بار اول که روشن میشه پس همچی اوکی هست نیاز به کار دیگه نداره ..
چه دلیل داره که بخواد اکنات وارد کنه یا اپدیت کنه میاری خونه خودت انجام میدی...
خب الان بهترین سری ۱۲ هستش درسته؟
بعد ریجن هاشونو از کجا میشه فهمید

• Smile
Reactions: godofwar4

godofwar4

کاربر سایت
Sep 13, 2014
190
نام
Arash
خب الان بهترین سری ۱۲ هستش درسته؟
بعد ریجن هاشونو از کجا میشه فهمید
بهترین نه اخرین ورژن هستش ..
من توصیه میکنم بهت یکم سرچ کنی پیدا کنی تو هیمن جا هم هستش ...
ریجن دو 1216 هستش ..
من توصیه میکنم با یکی که وارد تر هست بری خرید اگه برنامه خرید داری
اینجا هم تایپک قیمت هستش .

bazibaz

کاربر سایت
Aug 8, 2006
407
دستگاه رو که برا اولین بار روشن میکنید هنوز کامل بالا نیومده در بخش تنظیمات اولیه ساعت رو پکن نباشه رو توکیو لندن هنگ کنگ یا هرجا غیر پکن باشه ورژن 1218 رو هنگ گنک هستش که اونم اکیه و مشکلی با اکانت دیگه نداره

• Like
Reactions: mikami.pro

godofwar4

کاربر سایت
Sep 13, 2014
190
نام
Arash
دوستان عزیز و ساده ی من
از اول تیر گویا طرح ۳ نرخی شدن اون ماده سیاه بی ارزش( :D ) قراره اجرا بشه
برای یک ابر تورم آماده باشید
اگر ماشینی زمینی کنسولی دلاری چیزی میخواد بخرید الان وقتشه
کجایی ای ماده سیاه تیر داره تموم میشه خبری نشده بیا بازم چنتا نظر بده یکم جو بالا رفتن قیمت کنسول بده:D:D

godofwar4

کاربر سایت
Sep 13, 2014
190
نام
Arash
ژاپن که حرف نداره
متاسفانه خیلی ها مثل شما چون اطلاعات کم دارن چنین دیدگاهی دارن ..
ولی اینو باید بدونی وقتی برند تولید میشه فرقی نداره اسم برند متلا سونی یا اپل فرقی بین تولید چین یا مکزیک یا ژاپن نداره میدونی چرا؟ چون فقط تو اون کشور داره مونتاژ میشه زیر نظر اون برند پس ساخت ژاپن باشه یا چین هیچ فرقی وجود نداره .دیدگاه تون عوض کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر