قیمت پلی استیشن 5 [پست اول حتما خوانده شود]

BUY-min.png

همونطور که از اسم تاپیک مشخصه اینجا در مورد قیمت بروز کنسول PS5 صحبت میشه
اگر پستی برخلاف قوانین در این تاپیک مشاهده کردید سریعاً گزارش کنید تا رسیدگی بشه
"از نقل قول کردن این پست ها خودداری کنید"

قبل از ارسال پست، حتماً موارد زیر را رعایت کنید:
در صورت مشاهده تخلف مستقیماً بدون اخطار برخورد خواهد شد
  • از دلالی کردن، تبلیغ فروشگاه ها ( آدرس، تلفن، لینک سایت، اسم فروشگاه، فرد خاص و .. ) جداً خودداری کنید.
  • باز هم تاکید می کنم، تبلیغ ممنوع ( من می‌خوام PS5 وارد کنم کی می خواد ؟!،این سایته برای پیش فروش گذاشته قیمتش خوبه حتما یه سری بزنید !!، انصافاً این فروشگاه X فیمت خوبی می ده ! و .. )
  • صحبت های سیاسی ( چرا تحریم شدیم و .. ) ممنوع می‌باشد.
  • بقیه مواد خلاف قوانین سایت هم که مشخصه ( فحاشی به یکدیگر، فرستادن پست های بی ارتباط با تاپیک و .. )
  • تاپیک برای دادن هرجور نظری درباره شرایط بازار و قیمت کاملاً آزاد هست و به هیچ عنوان حق حمله کردن به کسی که نظرش مخالف هست رو ندارین و در صورت مشاهده بدونه بخشش و تذکر قبلی دسترسیتون به تاپیک قطع میشه .
  • تصویر قرار ندید . قیمت پیش فروش رو اعلام نکنید . اگر جایی کالا رو موجود داره و قیمت اعلام کرده قیمت رو بنویسید و بگید فروش آنلاین یا فلان شهر و فلان محدوده
از این به بعد هم کسی اینجا نگه شماره و آدرس بدید یا پ.خ کنید، شدید برخورد میشه.

شما اگه قیمت به مزاجتون خوش اومد تشریف می برید پروفایل کاربری که قیمت داده ( توصیه نمیشه ! ) و سمت راست از "ارسال پیغام خصوصی" استفاده می کنید نه اینکه وسط تاپیک بگید شماره و آدرس رو پ.خ کن !

در صورت رعایت نکردن موارد بالا مستقیماً با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
باز هم تاکید میشه که با هر پستی مشکل دارید فقط گزارش کنید و خودتون تو تاپیک به کسی تهمت نزنید و با هم درگیر نشید .
پس سعی کنید با همکاریتون تاپیک رو جلو ببریم، باز هم تاکید می کنم این تاپیک به این راحتی ها باز نشده، اجازه ندید کاربرهایی که مشخصه هدفشون چیه، باعث قفل شدن و پاک شدن این تاپیک بشن.
بدیهی می‌باشد که ممکن است این قوانین به اقتضای زمان دستخوش تغییر گردند.

*تشکر از @.Amirone بابت کار گرافیکی

( آخرین ویرایش مدیریت : 1399/10/13 )

Last edited by a moderator:

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,911
احتمال داره تو شوکیس آینده ps5 slim یا چیزی مثلا رونمایی بشه.شاید قیمتش معقول تر باشه برای ما
توی یکی از سایت های خارجی خوندم درایو بلوری برای سونی 50 دلار تموم میشه و روی کنسول 100 دلار میکشه
اگر دقت کرده بودید هم در دوران کمبود کنسول اگر جایی هم کنسول پیدا میشد همین نسخه استاندارد بود و در ظاهر بنظر میومد سونی بیشتر نسخه استاندارد تولید میکنه تا دیجیتال
(( طبق اطلاعات منتشر شده توسط Famitsu، این کنسول تا تاریخ ۲۳ اکتبر ۲۰۲۲ (اول آبان) تعداد ۲,۰۲۷,۷۸۳ دستگاه در ژاپن فروخته است. میزان فروش به ۱،۷۴۹،۷۳۷ کنسول استاندارد PS5 و ۲۷۸،۰۴۶ نسخه دیجیتال تقسیم شده است. ))

اینکه حالا بیاد عملا نسخه دیجیتال تولید کنه و درایو رو جدا بفروشه اگر اسمش رو اسلیم بزاره پس سخت افزاری نباید تغییری کنه و قیمت هم باید بین 400 تا 450 دلار باشه . پس از سود سونی عملا کم میشه که براشون معقول نیست . حالا نمیدونم چه برنامه ای براش دارن . نظرم اینه حالا خیلی مونده تا به عرضه ی اسلیم برسیم و ارزش صبر کردن نداره چون نسخه های فعلی خوب داره میفروشه

آخرین ویرایش:

cheofox

کاربر سایت
Feb 24, 2023
230
خداخیرت بده یه جور میگی ارزون میده انگار ssd چهار تومن بوده...از همون اول گرون وارد ایران شد یادمه روزای اول تا 20 تومنم بعضیا میفروختن تازه مدلای بدون هیتسینگ وای به حالا اون جدیدای نسل چهار پنچ فرکانس بالا... پس فکت قبول کنیم کلا گرونن ارزونی در کار نیست دوست عزیز
بله حق باش شماست ، من کلا فراموش کرده بودم خیلی ها باسه ps4 اس اس دی میگیرن .
همش تو این فکر بودم این مقاله ها در مورد تعویض اس اس دی پی اس فایو که مینویسن منظورشون چیه .

• Like
Reactions: ALI PUNKER

ALI PUNKER

کاربر سایت
Nov 5, 2017
192
نام
علی
بله حق باش شماست ، من کلا فراموش کرده بودم خیلی ها باسه ps4 اس اس دی میگیرن .
همش تو این فکر بودم این مقاله ها در مورد تعویض اس اس دی پی اس فایو که مینویسن منظورشون چیه .
متوجه نشدم پی اس فور که ssd نمیخوره هارد اکسترنال میخوره

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,657
دقیقا سونی فاصله گرفته از دوران طلاییش نسبت به نسلای قبلیش متاسفانه بازی هاش هم که کم شدن انحصاریم که دیگه مثل قدیم تاابد مال فایو نیست سال بعد یا دوسال بعد نهایت میان رو پیسی تو فکرم بعداز دوسه بازی خوبش مث مرد عنکبوتی 2 و سایلنت هیل آبش کنم....
مسئله اینه که سونی با عرضه بازیاش روی pc عملا میخواد به بازار xbox ضربه بزنه
عملا کاری میخواد کنه که xbox بشه گزینه آخر خرید
از یه سمت فروش بیشتر با کمک pc و افزایش فروش خارج از پلتفرم ps
1- ps5
2- pc
3- xbox
کسی که بخواد xbox بخره با کمی فکر تمایلش به سمته pc که عملا همون بازیای xbox داره + ps5 میره
یا نه همون ps5

• Smile

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,911
1- ps5
2- pc
3- xbox
کسی که بخواد xbox بخره با کمی فکر تمایلش به سمته pc که عملا همون بازیای xbox داره + ps5 میره
یا نه همون ps5
بنظر من سونی اگر رفته سمت عرضه بازی ها روی pc یا استریم یا ... برای اینه که سودش بیشتر میشه و با اون فرمون قبلی به بیراه میرفت و کم کم از دور خارج میشد
فروش کنسول و بازی های انحصاری سونی قابل مقایسه با ماکروسافت نیست دلیلی نداره دنبال رقابت باشه ولی ماکروسافت با همون چند تا بازی انحصاریش داشت به بهترین شکل فروش میکرد و خیلی ها رو جذب میکرد

در اصل سونی از ابتدا اشتباه کرد که بازی رو آورد توی زمین انحصاری کردن و تازه این اشتباه رو متوجه شده ... با مولتی پلتفرم بودن باعث میشه هم سودش بیشتر شه هم بیشتر بازیهاش دیده بشه هم اسپانسر های بیشتر و قویتری برای بازی ها پیدا کنه و هم بتونه تعداد بازی هاش رو افزایش بده
سیاست فعلی سونی بنظرم درسته و اینکه ما بگیم چون ps داریم حقمونه اینارو بازی کنیم و بقیه نتونن تقکر اشتباهی هست تو جهان آزاد کم کم تمام انحصار ها میشکنه

ALI PUNKER

کاربر سایت
Nov 5, 2017
192
نام
علی
1- ps5
2- pc
3- xbox
یا نه همون ps5
جک سال میفهمی چی میگی بازار پیسی دست ماکروسافته چون ویندوز مال ماکرو اونوقت میگی ضربه به xbox :-j

• Smile
Reactions: Vice City FM

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,657
جک سال میفهمی چی میگی بازار پیسی دست ماکروسافته چون ویندوز مال ماکرو اونوقت میگی ضربه به xbox :-j
منظور فروش کنسول xbox
دقیقا یه فرد چه دلیلی باید داشته باشه xbox بخره
ps5 کاملا مجزاست
از نظر گیمینگ هم pc هم عناوین xbox رو داره و هم ناوین مختل
تنها دلیل خرید xbox ، میشه گفت عدم توان در خرید سیستم و داشتن کنسول هست
منطقی نگاه کن وقتی میتونی بازیای xbox رو روی pc بازی کنی ، ارزششو داره هزینه بیشتری کنی
اصلا بحث ویندوز اینچیزا نیست بخوای اینطوری فکر کنی که هر سیستم رایانه ای به سیستم عاملی مثله ویندوز نیاز داره
بحث گیمینگه
فروش بیشتر در مارکت pc ، جذب مخاطب بیشتر و سوق دادن خریدار ها به pc جای xbox

• Wow

ALI PUNKER

کاربر سایت
Nov 5, 2017
192
نام
علی
منظور فروش کنسول xbox
ps5 کاملا مجزاست
منطقی نگاه کن وقتی میتونی بازیای xbox رو روی pc بازی کنی ، ارزششو داره هزینه بیشتری کنی
اصلا بحث ویندوز اینچیزا نیست بخوای اینطوری فکر کنی که هر سیستم رایانه ای به سیستم عاملی مثله ویندوز نیاز داره
بحث گیمینگه
تو چیکار جهان داری داری مث اینکه تو این خراب شده زندگی نمیکنی؟! با این قیمتا کی میتونه پیسی مخصوص گیمری بخره بنابراین بهترین گزینه باز میشه xbox

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,657
تو چیکار جهان داری داری مث اینکه تو این خراب شده زندگی نمیکنی؟! با این قیمتا کی میتونه پیسی مخصوص گیمری بخره بنابراین بهترین گزینه باز میشه xbox
giphy (2).gif
باشه من به سونی میگم سیاست گذاریشو بر مبنای این خراب شده بذاره
همون pc ش هم اونور گرون به حساب میاد
pc در حد کنسول بخوای ببندی چیزی حدود 700$ آب میخوره
کلی دلیل زیادی برای خرید xbox نسبت به اون 2 تای دیگه هست

آخرین ویرایش:
  • Smile

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,247
نام
یونس
منظور فروش کنسول xbox
ps5 کاملا مجزاست
بحث گیمینگه
قیمت داداش قیمت، دلیل خرید ایکس باکس به پیسی قیمتشه شما به خودت نگاه نکن خیلی ها پیسی مناسب بازی ندارن و تنها راهی که بتونن با قیمت مناسب به بازی ها دسترسی داشته باشن کنسوله
شما الان یک پیسی میان رده بخوای ببندی راحت 40 تومن هزینه باید کنی ولی از اون طرف با یک سری اس 14/15 تومنی می تونی به کلی بازی دسترسی داشته باشی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر