قیمت پلی استیشن 5 [پست اول حتما خوانده شود]

BUY-min.png

همونطور که از اسم تاپیک مشخصه اینجا در مورد قیمت بروز کنسول PS5 صحبت میشه
اگر پستی برخلاف قوانین در این تاپیک مشاهده کردید سریعاً گزارش کنید تا رسیدگی بشه
"از نقل قول کردن این پست ها خودداری کنید"

قبل از ارسال پست، حتماً موارد زیر را رعایت کنید:
در صورت مشاهده تخلف مستقیماً بدون اخطار برخورد خواهد شد
  • از دلالی کردن، تبلیغ فروشگاه ها ( آدرس، تلفن، لینک سایت، اسم فروشگاه، فرد خاص و .. ) جداً خودداری کنید.
  • باز هم تاکید می کنم، تبلیغ ممنوع ( من می‌خوام PS5 وارد کنم کی می خواد ؟!،این سایته برای پیش فروش گذاشته قیمتش خوبه حتما یه سری بزنید !!، انصافاً این فروشگاه X فیمت خوبی می ده ! و .. )
  • صحبت های سیاسی ( چرا تحریم شدیم و .. ) ممنوع می‌باشد.
  • بقیه مواد خلاف قوانین سایت هم که مشخصه ( فحاشی به یکدیگر، فرستادن پست های بی ارتباط با تاپیک و .. )
  • تاپیک برای دادن هرجور نظری درباره شرایط بازار و قیمت کاملاً آزاد هست و به هیچ عنوان حق حمله کردن به کسی که نظرش مخالف هست رو ندارین و در صورت مشاهده بدونه بخشش و تذکر قبلی دسترسیتون به تاپیک قطع میشه .
  • تصویر قرار ندید . قیمت پیش فروش رو اعلام نکنید . اگر جایی کالا رو موجود داره و قیمت اعلام کرده قیمت رو بنویسید و بگید فروش آنلاین یا فلان شهر و فلان محدوده
از این به بعد هم کسی اینجا نگه شماره و آدرس بدید یا پ.خ کنید، شدید برخورد میشه.

شما اگه قیمت به مزاجتون خوش اومد تشریف می برید پروفایل کاربری که قیمت داده ( توصیه نمیشه ! ) و سمت راست از "ارسال پیغام خصوصی" استفاده می کنید نه اینکه وسط تاپیک بگید شماره و آدرس رو پ.خ کن !

در صورت رعایت نکردن موارد بالا مستقیماً با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
باز هم تاکید میشه که با هر پستی مشکل دارید فقط گزارش کنید و خودتون تو تاپیک به کسی تهمت نزنید و با هم درگیر نشید .
پس سعی کنید با همکاریتون تاپیک رو جلو ببریم، باز هم تاکید می کنم این تاپیک به این راحتی ها باز نشده، اجازه ندید کاربرهایی که مشخصه هدفشون چیه، باعث قفل شدن و پاک شدن این تاپیک بشن.
بدیهی می‌باشد که ممکن است این قوانین به اقتضای زمان دستخوش تغییر گردند.

*تشکر از @.Amirone بابت کار گرافیکی

( آخرین ویرایش مدیریت : 1399/10/13 )

Last edited by a moderator:

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,911
خدایی شرکت متا خیلی در رشد بازار VR تلاش کرده و بنظرم بزرگترین بازار رو در اختیار داره
ولی متاسفانه یک شرکت کافی نیست
به عنوان کسی که خیلی از عنوان vr رو داشتم باید بگم بازی های مرحله ای و ورزشی و جنگی و ... هیچ کدوم به درد vr نمی خوره و vr برای من فقط بازی های ساده مثل beat saber یا بازی هایی که توی محیط فقط لازمه گشت و گزار کنی و از محیط لذت ببری معنی داره مثل زیر دریا و محیط جنگل و اینجور محیط ها بدرد بخور هست
یعنی صحبتم اینه نمیتونی هر محتوایی رو به زور vr کنی و همین محدودیت که وجود داره باعث میشه شرکت های دیگه سمتش نرن
توی این vr2 هم مطمئن باشید محتوایی که در میاد بازم مثل vr قبلی هست و چیز جدیدی که تحول ایجاد کنه نخواهد بود

آخرین ویرایش:

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,911
دوستانی که پیش بینی استاندارد ۲۱ الی ۲۲ تومنی که میکردن ماه قبل برا امروز کجا رفتن چرا دیگه خبری ازشون نیست ؟
دیگه کنسول زیر 30 تومن خواب و رویا شد مگر اینکه اتفاق خاصی بیفته
امیدوارم همه دوستانی که حداقل اینجا بودن و قصد خرید داشتن خریدشون رو کرده باشن

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,911
یه دست PS4 من 1 ماه خورده ای پیش خریدم 2050..دیشب دیدم زده 2650..الان دیدم زده 3150...خدا بده برکت سید.
من دیدم همون فروشگاه 3 شعبه ای دسته ps5 سفید رو زده 4500 چه اتفاقی افتاده که قیمت ها اینجوری شده !!! همینم مدتی پیش اینا 2 تومن بود که ... شاید ما 100 سال توی غار بودیم تازه اومدیم بیرون ... دلار 50 تومنی چی میگه !!!
من قبلا میگفتم مشکل از مغازه دار و دلال هست که دنبال گوش بریدن هستن اما الان مغازه دار اصلا مغازه اش رو ببنده و فقط جنس انبار کنه سال بعد باز کنه به نفعش هست هرچی بفرشه واسش ضرره برای همین هر قیمتی بفروشه نمیشه با شرایط فعلی بهش ایراد گرفت

آخرین ویرایش:

tokio_hotel

کاربر سایت
Oct 3, 2010
1,415
دقیقا همینطوره
قیمت 30 تومنی کنسول قیمت هیجانی افزایش دلار بود
وقتی دلار یه مدتی ثابت بشه قیمت 23 کف قیمت خواهد بود
ولی به امید اینکه دوباره به قیمت 20 برسه فکر نکنم در صورتی اینطوری میشه که دلار یه سال تو همین رنج باشه و عرضه کنسول هم افزایش پیدا کنه
ولی زیر 20 امکان پذیر نیست
کسایی که میگن اونایی که میگفتن کنسول 21 تومن میشه کجان و این حرفها
این متن رو وقتی دلار 40 تومن بود نوشتم که از 44 عقب نشینی کرد

https://www.amazon.ae/Sony-Playstat...714-98a7-a87ff0369914&pd_rd_i=B08FC5L3RG&th=1

2134 که با درهم 11 تومنی میشه 23,470 تومن
بازم میاد پایین
نگران نباشین
تازه خیلی از عمده فروشا با درهم 7 تومنی خریدشونو کردن
ایران بازارش هیجانیه از ترس ریزش قیمت جهانی تا 22 تومنم میفروشن

2134 درهم حدود 1 ماه پیش با درهم 11 هزار تومنی
الانم 1947 درهم اگه درهم همون 11 تومن بود میشد 21,5 کنسولو الان راحت خرید
الان رو لینک آمازون کلیک کنین
1947 درهم
از یه ماه پیش هم ارزونتر شده
پس کشور شما مشکل داره ریالش ارزش نداره
من اون زمانم گفتم به شرطی که اتفاق خاصی نیفته دلار توی محدوده 40 الی 43 بمونه
الان شما کنسولو راحت 21 تومن میخریدین
والا دیگه یه سریا یه جور رجز میخونن کجان اون بعضیها که میگفتن کنسول ارزون میشه و این حرفها ... خوب دوست من کی از گرونی خوشش میاد
ما هم میگفتیم کنسول ارزون میشه و به طبع قیمت بازیاش هم پایین میاد
منم رفتم کارت گرافیک دوباره خریدم و دیدم اصلا برام صرفه اقتصادی نداره
بازیاشم پایرت میزنم
الانم میگم خرید کنسول فعلا منطقی نیست 30 تومن پول کنسول بدی از اونطرف برای بازیاش حداقل یه تومن اکانت ظرفیتی بخری دیوانگیه محضه

آخرین ویرایش:

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793

1947 درهم
والا دیگه یه سریا یه جور رجز میخونن کجان اون بعضیها که میگفتن کنسول ارزون میشه و این حرفها ... خوب دوست من کی از گرونی خوشش میاد
بازیاشم پایرت میزنم
الانم میگم خرید کنسول فعلا منطقی نیست 30 تومن پول کنسول بدی از اونطرف برای بازیاش حداقل یه تومن اکانت ظرفیتی بخری دیوانگیه محضه
IMG_2788.gif

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,911

1947 درهم
بازیاشم پایرت میزنم
دوست عزیز کشور شما یعنی چی ؟ یعنی اینجا کشور شما نیست فقط مال بعضی هاست ؟؟
و اینکه کشوری که تورم بالای 50 درصد داره چجوری ممکنه قیمت دلار و جنس توش ثابت بمونه که همچین پیش بینی ای کرده بودید ؟؟
بحث فقط اینه که ما باید اشتباهاتمون رو بپذیریم چه من چه شما ... اونجوری هست که کم کم اوضاع درست میشه و میشه به آینده امیدوار بود
بازم الان یک سری هستن که از فردا میان میگن 550 ضربدر 50 هزار تومن میشه 27500 و نتیجه گیری میکنن که کنسول باید ارزون بشه و فعلا نخرید !!!

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر