قیمت پلی استیشن 5 [پست اول حتما خوانده شود]

BUY-min.png

همونطور که از اسم تاپیک مشخصه اینجا در مورد قیمت بروز کنسول PS5 صحبت میشه
اگر پستی برخلاف قوانین در این تاپیک مشاهده کردید سریعاً گزارش کنید تا رسیدگی بشه
"از نقل قول کردن این پست ها خودداری کنید"

قبل از ارسال پست، حتماً موارد زیر را رعایت کنید:
در صورت مشاهده تخلف مستقیماً بدون اخطار برخورد خواهد شد
  • از دلالی کردن، تبلیغ فروشگاه ها ( آدرس، تلفن، لینک سایت، اسم فروشگاه، فرد خاص و .. ) جداً خودداری کنید.
  • باز هم تاکید می کنم، تبلیغ ممنوع ( من می‌خوام PS5 وارد کنم کی می خواد ؟!،این سایته برای پیش فروش گذاشته قیمتش خوبه حتما یه سری بزنید !!، انصافاً این فروشگاه X فیمت خوبی می ده ! و .. )
  • صحبت های سیاسی ( چرا تحریم شدیم و .. ) ممنوع می‌باشد.
  • بقیه مواد خلاف قوانین سایت هم که مشخصه ( فحاشی به یکدیگر، فرستادن پست های بی ارتباط با تاپیک و .. )
  • تاپیک برای دادن هرجور نظری درباره شرایط بازار و قیمت کاملاً آزاد هست و به هیچ عنوان حق حمله کردن به کسی که نظرش مخالف هست رو ندارین و در صورت مشاهده بدونه بخشش و تذکر قبلی دسترسیتون به تاپیک قطع میشه .
  • تصویر قرار ندید . قیمت پیش فروش رو اعلام نکنید . اگر جایی کالا رو موجود داره و قیمت اعلام کرده قیمت رو بنویسید و بگید فروش آنلاین یا فلان شهر و فلان محدوده
از این به بعد هم کسی اینجا نگه شماره و آدرس بدید یا پ.خ کنید، شدید برخورد میشه.

شما اگه قیمت به مزاجتون خوش اومد تشریف می برید پروفایل کاربری که قیمت داده ( توصیه نمیشه ! ) و سمت راست از "ارسال پیغام خصوصی" استفاده می کنید نه اینکه وسط تاپیک بگید شماره و آدرس رو پ.خ کن !

در صورت رعایت نکردن موارد بالا مستقیماً با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
باز هم تاکید میشه که با هر پستی مشکل دارید فقط گزارش کنید و خودتون تو تاپیک به کسی تهمت نزنید و با هم درگیر نشید .
پس سعی کنید با همکاریتون تاپیک رو جلو ببریم، باز هم تاکید می کنم این تاپیک به این راحتی ها باز نشده، اجازه ندید کاربرهایی که مشخصه هدفشون چیه، باعث قفل شدن و پاک شدن این تاپیک بشن.
بدیهی می‌باشد که ممکن است این قوانین به اقتضای زمان دستخوش تغییر گردند.

*تشکر از @.Amirone بابت کار گرافیکی

( آخرین ویرایش مدیریت : 1399/10/13 )

Last edited by a moderator:

aidin0000

کاربر سایت
May 19, 2008
726
دوستان اسم تایپ هرچی دل تنگت میخواهد بگو نیستا
در ضمن کسی که یک هفته ایران زندگی کنه میدونه چه خبر هست و از وضعیت نت اگاه هست
اینجا مگه کسی توریسته که ما بخوایم براش توضیح بدیم ؟!!!!!!!!!!!!!!!!
تایپ مقایسه پی سی و کنسول هم نیست
میام قیمت ببینیم ولی چیزی نمیبینیم رسالت تایپ عوض شده
ممنون از همه

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,910
امروز یک عدد کنسول سری 12 دوستم به قیمت 29 تومن خرید.
دسته 2.550

31.550 کارت کشید!

فروشنده تاکید داشت رو قیمت 23 یک پنجم الان فروش داشتن!
در کل مردم عجیبی هستیم ....
بله اما قیمت عصر رسید به 29500 دوستتون خوب خریدن مبارکش باشه

• Like
  • Smile
Reactions: blak and aidin0000

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
دسته 2.550

31.550 کارت کشید!

یکسال و اندی پیش رو دلار ۳۱-۳۲ سری اول رو گرفتم ۲۲ با یک کنترلر. الان برای اهداف غیر شرعی خیلی وقته باهاش بازی نمی‌کنم.
اهداف غیر شرعی:😁
20221228_100417.jpg

سری ایکس رو هم فکر کنم سمت ۱۹ گرفتم. چون تو بازار نبود ۱ تومن بالا تر از قیمت همون موقع خریدم. اینم البته بازی نمی‌کنم. دست و دل ادم به هیچ کاری نمیره.

تنها سرگرمی ملت شده بازی و کافه. وقتی ماشین و خونه و سفر خارج میشه رویا. مجبوره الان بخره، پسفردا بشه ۵۰ تومن، اینم نمی‌تونه بگیره.

دیروز کار داشتم رفتم سمت توپخونه. تنها کنسولی که دیدم دو نفر خریده بودن تو اون بازه زمانی سری اس بود. قیمت نکردم، ولی اینم یه زمون ۸ تومن بود و الان احتمالا ۱۱-۱۲ تومن شده. اوضاع اقتصادی ترسناکه.

خودم مهر ماه می‌خواستم یه گوشی ۷۰۰-۸۰۰ دلاری بخرم. بیخیال شدم که گوشی های سری جدید بیان.
پولم رو ارز گرفتم و گذاشتم کنار ولی با این تفاسیر احتمال واردات گوشی‌های جدیدتر هم خیلی کم میشه. بره سال بعد اگر گوشی اومد می‌گیرم. نشدم همین خسته رو نگه میدارم😁

ashe

Gold User
Jan 6, 2006
823
نام
سید محمد حسین
جالبه قیمت رسیده به یکی دو هفته بعد لانچ تو ایران .یادمه 3 هفته بعد از لانچش تو ایران که قیمتای 50 60 میلیونیش خوابید رفتم جمهوری 29 تومن کارت کشیدم خریدم رفت تازه یارو اصلا کنسول فروش نبود اگه یادتون باشه اون اولا همه یکی 2 تا تو مغازه هاشون میزاشتن .مملکته عجیبیه

.:HO3IN:.

کاربر سایت
Aug 20, 2011
886
نام
محمد حسین

یکی از دلایل اصلی که هر روز از نظر اقتصادی داریم فقیرتر میشیم دقیقا همین ویژگیه این ملته
که هیچ وقت هم حاضر نیستیم ترکش (یا حتی قبولش) کنیم..

برای اینه که کسی که با زحمت پول جمع کرده و فکر خرید کنسول هست بعد از خرید پشیمون نشه و تازه بفهمه که برای دانلود یک بازی باید دو روز بشینه پای کنسول یا نمیتونه مولتی بخاطر پینگ بالا بازی کنه

نگران نباشید ایرانی جماعت در طول تاریخ نشون داده که در بدترین شرایط هم بالاخره برای رسیدن به هدفش یک راهی پیدا میکنه

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,242
نام
یونس
دسته 2.550

31.550 کارت کشید!

به حرف اون فروشنده گوش نکن بازار گرمیه! بازار خیلی راکدتر از این حرفاست
وقتی می دونی بعد عید باید 35 بدی خوب الان که 29 هست میخری این علتش حرص مردم نیست علتش بی ثباتی اقتصاده!
فرض کن ی کالایی قیمتش ثابت باشه برنامه میریزی پول جمع کنی بخریش و طبق برنامه پیش میری، ولی وقتی میبینی تا 2 تومن جمع می کنی 3 تومن میره رو قیمتش خوب هرجوری شده حاضر میشی از اولویت های دیگه بزنی سریعتر اون جنس رو بخری که دست نیافتی تر نشه!
از مردم نمیشه خرده گرفت... هرکسی می خواد ارزش پولی که به سختی به دست اورده رو حفظ کنه و این حق مسلم اش هست!
اشتباه نزن داداش تقصیر "مردم" نیست

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
یاد یه سری صحبت ها و ... افتادم که این جا و در همین تاپیک طوری از سقوط قیمت ها و ... میگفتن انگاری که در یه دنیای موازی زندگی میکنن و آدم پست هاشون رو وقتی میدید با خودش میگفت یا اینا ایران نیستن و یا منی که در ایران دارم زندگی میکنم به احتمال زیاد ایران نیستم ! یا اینا در یه دنیای موازی هستن یا من !

واقعا وقتی به این وضعیت فلاکت بار اقتصادی و سیاست های داخلی و خارجی این EA نگاه میکردیم و کمی، فقط کمی منطق داشتیم و یه دو دو تا چهار تای ساده میکردیم و حتی از یک هوش نسبی متوسط رو به پایین هم برخوردار بودیم باید حدس می زدیم که دور نمای این سرزمین بخت برگشته به کجا ختم میشه !

یادش بخیر .. یه کاربری در همین بازیسنتر بود که الانم هست یه زمانی میگفت حالا اشکالی نداره، دلار همین 16 تومن بمونه خوبه، بعد که دلار رفت بالا تر اومد گفت حالا اشکال بازم نداره، دلار بره رو 20 تومن بازم خوبه ! برای خودش همین طور در توهماتش بود و شک ندارم تا آخر عمرش هم خواهد موند !

وضعیت فروپاشی اقتصادی ایران خیلی وقته که گذشته و هنوز یک سری از مردم ایران ( قشر خاکستری ) هنوز در خواب و توهمات هستن و فکر میکنن حالا اشکالی نداره ! دلار بره رو 40 بازم خوبه !

این وضعیت به این منوال پیش بره چیز خاصی از این سرزمین در همین سال های نزدیک پیش رو باقی نمیمونه !

فقر و فلاکت به اکثریت قشر های جامعه رسوخ کرده و با این سیستم حاکم هیچ آینده ای نمیشه متصور بود و اگر دیر بجنبیم و کاری نکنیم و کار از کار بگذره ما با یک سرزمین سوخته طرف خواهیم بود. سیستم حاکم به غیر از چند ده هزار شبه نظامی برای کنترل تظاهراتها چیز دیگری برای اداره کشور در اختیار نداره و اگر این پارامتر از دست آنان خارج بشه EA حتی یک هفته نیز توان مقاومت نخواهد داشت. این رو قشر خاکستری هنوز متوجه نشده و روزی پی به اشتباه بزرگشون میبرن که دیگه خیلی دیر شده ! اون کسایی که چیزی برای از دست دادن دارن باید بترسن و روزی اون داشته هاشون رو هم از دست خواهند داد. EA عزیز دم در خونه اونا هم میاد و به زور داشته هاشون رو ازشون میگیره ! این داشته ها میتونه هم مالی باشه،معنوی باشه و هم جانی !!!

مشکلات کم آبی، محیط زیست، آلودگی هوا و نبود آزادی های اجتماعی، محدودیت ها و .... و باقی موارد که اصلا بماند و ما به هر بخشی نگاه می کنیم چیزی جز ویرانی و هرج و مرج نخواهیم دید.

باشد که رستگار شویم.​

آخرین ویرایش:

ALI PUNKER

کاربر سایت
Nov 5, 2017
192
نام
علی
یاد یه سری صحبت ها و ... افتادم که این جا و در همین تاپیک طوری از سقوط قیمت ها و ... میگفتن انگاری که در یه دنیای موازی زندگی میکنن و آدم پست هاشون رو وقتی میدید با خودش میگفت یا اینا ایران نیستن و یا منی که در ایران دارم زندگی میکنم به احتمال زیاد ایران نیستم ! یا اینا در یه دنیای موازی هستن یا من !

واقعا وقتی به این وضعیت فلاکت بار اقتصادی و سیاست های داخلی و خارجی این EA نگاه میکردیم و کمی، فقط کمی منطق داشتیم و یه دو دو تا چهار تای ساده میکردیم و حتی از یک هوش نسبی متوسط رو به پایین هم برخوردار بودیم باید حدس می زدیم که دور نمای این سرزمین بخت برگشته به کجا ختم میشه !

یادش بخیر .. یه کاربری در همین بازیسنتر بود که الانم هست یه زمانی میگفت حالا اشکالی نداره، دلار همین 16 تومن بمونه خوبه، بعد که دلار رفت بالا تر اومد گفت حالا اشکال بازم نداره، دلار بره رو 20 تومن بازم خوبه ! برای خودش همین طور در توهماتش بود و شک ندارم تا آخر عمرش هم خواهد موند !

وضعیت فروپاشی اقتصادی ایران خیلی وقته که گذشته و هنوز یک سری از مردم ایران ( قشر خاکستری ) هنوز در خواب و توهمات هستن و فکر میکنن حالا اشکالی نداره ! دلار بره رو 40 بازم خوبه !

این وضعیت به این منوال پیش بره چیز خاصی از این سرزمین در همین سال های نزدیک پیش رو باقی نمیمونه !

فقر و فلاکت به اکثریت قشر های جامعه رسوخ کرده و با این سیستم حاکم هیچ آینده ای نمیشه متصور بود و اگر دیر بجنبیم و کاری نکنیم و کار از کار بگذره ما با یک سرزمین سوخته طرف خواهیم بود. سیستم حاکم به غیر از چند ده هزار شبه نظامی برای کنترل تظاهراتها چیز دیگری برای اداره کشور در اختیار نداره و اگر این پارامتر از دست آنان خارج بشه EA حتی یک هفته نیز توان مقاومت نخواهد داشت. این رو قشر خاکستری هنوز متوجه نشده و روزی پی به اشتباه بزرگشون میبرن که دیگه خیلی دیر شده ! اون کسایی که چیزی برای از دست دادن دارن باید بترسن و روزی اون داشته هاشون رو هم از دست خواهند داد. EA عزیز دم در خونه اونا هم میاد و به زور داشته هاشون رو ازشون میگیره ! این داشته ها میتونه هم مالی باشه،معنوی باشه و هم جانی !!!

مشکلات کم آبی، محیط زیست، آلودگی هوا و نبود آزادی های اجتماعی، محدودیت ها و .... و باقی موارد که اصلا بماند و ما به هر بخشی نگاه می کنیم چیزی جز ویرانی و هرج و مرج نخواهیم دید.

باشد که رستگار شویم.​
همه چی نوشتی دادا دیگه چرا رمزی نوشتی EAتابلو که یانکنه با شرکت EAخصومت شخصی داری من فن EA هستم :D

eandm

کاربر سایت
Oct 30, 2022
450
فکر کنم یکی دو روز مونده به کریسمس دقیقا یکسال پیش همین موقع همین بحثا توی تایپیک بود . دوستان این افزایش قیمت بیشتر تحت تاثیر کریسمس هست .

میدونم یه عده میریزن سرم ولی مهم نیست من اواسط اسفند این کامنتم رو نشون میدم و میارمش بالا پارسال هم اسفند قیمتها پایین اومد .

MHDGHZ7075

کاربر سایت
Aug 20, 2020
18
فکر کنم یکی دو روز مونده به کریسمس دقیقا یکسال پیش همین موقع همین بحثا توی تایپیک بود . دوستان این افزایش قیمت بیشتر تحت تاثیر کریسمس هست .

میدونم یه عده میریزن سرم ولی مهم نیست من اواسط اسفند این کامنتم رو نشون میدم و میارمش بالا پارسال هم اسفند قیمتها پایین اومد .
اره دادا هیچ کس نمیتونه بگه بی تاثیره ولی فکر نکنم این خاطره ای که میگی اون روزا دلار روزی بین ۷۰۰ تا ۲ تومن بدون توقف رو بالا رفتن بوده باشه

• Like
Reactions: Clarence b

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر