قیمت پلی استیشن 5 [پست اول حتما خوانده شود]

BUY-min.png

همونطور که از اسم تاپیک مشخصه اینجا در مورد قیمت بروز کنسول PS5 صحبت میشه
اگر پستی برخلاف قوانین در این تاپیک مشاهده کردید سریعاً گزارش کنید تا رسیدگی بشه
"از نقل قول کردن این پست ها خودداری کنید"

قبل از ارسال پست، حتماً موارد زیر را رعایت کنید:
در صورت مشاهده تخلف مستقیماً بدون اخطار برخورد خواهد شد
  • از دلالی کردن، تبلیغ فروشگاه ها ( آدرس، تلفن، لینک سایت، اسم فروشگاه، فرد خاص و .. ) جداً خودداری کنید.
  • باز هم تاکید می کنم، تبلیغ ممنوع ( من می‌خوام PS5 وارد کنم کی می خواد ؟!،این سایته برای پیش فروش گذاشته قیمتش خوبه حتما یه سری بزنید !!، انصافاً این فروشگاه X فیمت خوبی می ده ! و .. )
  • صحبت های سیاسی ( چرا تحریم شدیم و .. ) ممنوع می‌باشد.
  • بقیه مواد خلاف قوانین سایت هم که مشخصه ( فحاشی به یکدیگر، فرستادن پست های بی ارتباط با تاپیک و .. )
  • تاپیک برای دادن هرجور نظری درباره شرایط بازار و قیمت کاملاً آزاد هست و به هیچ عنوان حق حمله کردن به کسی که نظرش مخالف هست رو ندارین و در صورت مشاهده بدونه بخشش و تذکر قبلی دسترسیتون به تاپیک قطع میشه .
  • تصویر قرار ندید . قیمت پیش فروش رو اعلام نکنید . اگر جایی کالا رو موجود داره و قیمت اعلام کرده قیمت رو بنویسید و بگید فروش آنلاین یا فلان شهر و فلان محدوده
از این به بعد هم کسی اینجا نگه شماره و آدرس بدید یا پ.خ کنید، شدید برخورد میشه.

شما اگه قیمت به مزاجتون خوش اومد تشریف می برید پروفایل کاربری که قیمت داده ( توصیه نمیشه ! ) و سمت راست از "ارسال پیغام خصوصی" استفاده می کنید نه اینکه وسط تاپیک بگید شماره و آدرس رو پ.خ کن !

در صورت رعایت نکردن موارد بالا مستقیماً با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
باز هم تاکید میشه که با هر پستی مشکل دارید فقط گزارش کنید و خودتون تو تاپیک به کسی تهمت نزنید و با هم درگیر نشید .
پس سعی کنید با همکاریتون تاپیک رو جلو ببریم، باز هم تاکید می کنم این تاپیک به این راحتی ها باز نشده، اجازه ندید کاربرهایی که مشخصه هدفشون چیه، باعث قفل شدن و پاک شدن این تاپیک بشن.
بدیهی می‌باشد که ممکن است این قوانین به اقتضای زمان دستخوش تغییر گردند.

*تشکر از @.Amirone بابت کار گرافیکی

( آخرین ویرایش مدیریت : 1399/10/13 )

Last edited by a moderator:

eandm

کاربر سایت
Oct 30, 2022
450
اره دادا هیچ کس نمیتونه بگه بی تاثیره ولی فکر نکنم این خاطره ای که میگی اون روزا دلار روزی بین ۷۰۰ تا ۲ تومن بدون توقف رو بالا رفتن بوده باشه
اره دادا ولی بازم ۳۰ تومن زیاده

مثل پارسال نمیشه انتظار زیر ۲۰ تومن رو داشت ولی رو ۲۴ تومن میاد

• Smile
Reactions: BlessThosePagans

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,400
نام
مهدی یوسفی اصیل
به خرید ps5 به چشم خرید دلار و سکه نگاه کنید راهی برای حفظ سرمایه از منظر جهان بینی گیمری هست
داداش خرید کنسول توی این وانفسا برای سرمایه گذاری اشتباهه
در سرمایه گذاری نوسانی باید سرعت تبدیل شدن به پول رو در نظر گرفت
یعنی هر وقت بخوای سریع بتونی نقد کنی
کنسول رو فقط باید برای گیم خرید نه چیز دیگه ای
یادش بخیر سال 97 تیبا خریدم 22 تومن الان کنسول بازی و گوشی موبایل شده 30 تومن
همین 4 سال پیش ...

tokio_hotel

کاربر سایت
Oct 3, 2010
1,437
میگم اینایی که تو دیوار قیمت کارکرده رو از آکبند بالاتر میزارن گوساله ای پیدا میشه اینارو به این قیمت بخره؟
یارو اومده ps5 دست دوم رو با دو دسته ۳۲ تومن گزاشته زیرش هم نوشته یک هفتست خریدم بخاطر نیاز مالی میفروشم
فقط من موندم این بنده خدا نیاز مالی نداشت فکر کنم ۴۰ تومنی برا فروش میزاشت

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,419
نام
بابک
میگم اینایی که تو دیوار قیمت کارکرده رو از آکبند بالاتر میزارن گوساله ای پیدا میشه اینارو به این قیمت بخره؟
یارو اومده ps5 دست دوم رو با دو دسته ۳۲ تومن گزاشته زیرش هم نوشته یک هفتست خریدم بخاطر نیاز مالی میفروشم
فقط من موندم این بنده خدا نیاز مالی نداشت فکر کنم ۴۰ تومنی برا فروش میزاشت
بعضیا میگن سنگ مفت کنجیشک مفت
یسریا هم هستن پیگیر قیمت و اینا نیستن
من چندسال پیش یکی از دوستام توپخونه کار میکرد چندوقت یکبار میرفتم پیشش چند ساعت میموندم
یکبار یه بابا و بچه اومدن فقط برای یه آپدیت 71 مگی این رفیق بی انصاف ما ازشون 300 هزار تومن گرفت که تازه اونم با فلش آپدیت کرد
کلا میخوام بگم همون قدر که امثالی عین ماها که خوره محصولات گیمینگ هستیم و از زیر و بمشون خبر داریم تعداد بسیار زیاد دیگه ای هستن که اصلا نمیدونن ریجن کنسول چیه

آخرین ویرایش:

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,400
نام
مهدی یوسفی اصیل
بعضیا میگن سنگ مفت کنجیشک مفت
یسریا هم هستن پیگیر قیمت و اینا نیستن
من چندسال پیش یکی از دوستام توپخونه کار میکرد چندوقت یکبار میرفتم پیشش چند ساعت میموندم
یکبار یه بابا و بچه اومدن فقط برای یه آپدیت 71 مگی این رفیق بی انصاف ما ازشون 300 هزار تومن گرفت که تازه اونم با فلش آپدیت کرد
کلا میخوام بگم همون قدر که امثالی عین ماها که خوره محصولات گیمینگ هستیم و از زیر و بمشون خبر داریم تعداد بسیار زیاد دیگه ای هستن که اصلا نمیدونن ریجن کنسول چیه
من یادمه سال 92 یک بابایی بود تو محلمون برای کپی خور کردن ps3 حدود 40 تومن میگرفت 40 تومن هم میگرفتن مولتی من نصب میکرد کلا 80 تومن
بعد کپی خورش و مولتی منش چی بود ؟ دو تا فایل میریختی روی فلش میگذاشتی دستگاه آپدیت میشد مولتی من هم میرفتی روی نصب پکیج دو تا ضربدر میزدی
به پول الان راحت یک تومن میگرفته :|

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,982
یاده دوست احمق خودم افتادم دوره ps3 کنسولشو کپی خور کرد تو محلمون یکی بود بازی کپی میریخت ، میگفتم برو پیش اون میگفت نه یارو تو توپ خونه گفته هرکی غیر از من بازی کپی بریزه میپره
حالا هی ما اصرار که بازی کپی کپیه

blak

کاربر سایت
Dec 31, 2010
1,333
یه نکته بگم قصدم توهین وبی احترامی به دوستان نیست منظورم کلیه (من خودم شاید تو موقعیتش بدتر از اینا بشم )
اگه جای طرف باشیو این کارو نکنی مردی من کسای رو میشناختم که جا نماز اب میکشید یا میگفتن فلانی داره در حق این اون ظلم میکنه و..... الان خودش به جای رسیده که از اون نفر بدتر رفتار میکنه تازه هزارو یک دلیل میاره
خلاصه تو موقعیتش باشی انجام ندی ایول داره
یه نکته بگم من خودم تو زمینه گیم کنسول هر کیو دیدم که عوضی بازی دراورد ناحقی کرد یه بلای سرش اومد حالا ضرر مالی کرد یا کلا مغازرو جمع کرد یا..... خلاصه رسم دنیا همینه
تو دیوار هم اینای که قیمت بالا میزارن اکثر بچه سالن یا دلال که قیمت ببرن بالا

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,172
نام
محمد علی
در اقصی نقاط بلاد کفر قیمت کنسول به قیمت‌های رسمی رسیده یا خیلی نزدیک شده.

البته این برای مردمان بلاد کفره و به ما کاری نداره.

• Like
Reactions: beshush

tokio_hotel

کاربر سایت
Oct 3, 2010
1,437
در اقصی نقاط بلاد کفر قیمت کنسول به قیمت‌های رسمی رسیده یا خیلی نزدیک شده.

البته این برای مردمان بلاد کفره و به ما کاری نداره.
اینم قیمتش میریزه بزار یکم دلار ثابت بمونه اینم کف قیمتش ۲۳ تومنه دیگه چند ساله به این بازی دلار عادت کردیم بخاطر هیجانات دلار هستش
توی دلار ۳۲ تومن کف قیمت ۱۸ ۱۹ تومن بود اگه پنج شش ماه دلار رنج ۴۰ الی ۴۲ بزنه کف قیمت ۲۳ یا ۲۴ تومن میشه
هیشکی به یه کنسول ۳۰ تومن پول نمیده
الانم تب خرید کنسول خوابیده چون اکثرا بین قیمت ۱۸ الی ۲۲ خریدشونو کردن

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,932
بنظر من می خواید بگیرید همین وسط بهمن بگیرید که بعد بهمن دوباره قیمت ها صعودی میشه ( مخصوصا دلار ) و تا آخرهای فروردین همین داستان هست طبق روال هر ساله ( اگر واقعا نیاز به خرید دارید )

• Like
Reactions: beshush and blak

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,419
نام
بابک
اینم قیمتش میریزه بزار یکم دلار ثابت بمونه اینم کف قیمتش ۲۳ تومنه دیگه چند ساله به این بازی دلار عادت کردیم بخاطر هیجانات دلار هستش
توی دلار ۳۲ تومن کف قیمت ۱۸ ۱۹ تومن بود اگه پنج شش ماه دلار رنج ۴۰ الی ۴۲ بزنه کف قیمت ۲۳ یا ۲۴ تومن میشه
هیشکی به یه کنسول ۳۰ تومن پول نمیده
الانم تب خرید کنسول خوابیده چون اکثرا بین قیمت ۱۸ الی ۲۲ خریدشونو کردن
همونطور که ما نسل پیش 1 میلیون پای ps4 میدادیم الانم هستن کسایی که 11 میلیون بدن
نمیدونم این فکت هارو از کجا میارید که مُک میگید هیچکس 30 میلیون پول کنسول نمیده
میدن بعضیا خوبشم میدن اما خب کنسولم مثل هرچیز دیگه ای یه کشش قیمت داره
درکل قبلا هم تو همین تاپیک گفتم بنظرم کسی که قصد خرید داره پولش آماده شد باید بخره چون خداروشکر کنسول مثل گوشی نیست هرسال بیاد طرف میخره بازی میکنه لذتشم میبره تازه اواسط یا اواخر نسلم گرون تر شده کنسولش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر