قیمت پلی استیشن 5 [پست اول حتما خوانده شود]

BUY-min.png

همونطور که از اسم تاپیک مشخصه اینجا در مورد قیمت بروز کنسول PS5 صحبت میشه
اگر پستی برخلاف قوانین در این تاپیک مشاهده کردید سریعاً گزارش کنید تا رسیدگی بشه
"از نقل قول کردن این پست ها خودداری کنید"

قبل از ارسال پست، حتماً موارد زیر را رعایت کنید:
در صورت مشاهده تخلف مستقیماً بدون اخطار برخورد خواهد شد
  • از دلالی کردن، تبلیغ فروشگاه ها ( آدرس، تلفن، لینک سایت، اسم فروشگاه، فرد خاص و .. ) جداً خودداری کنید.
  • باز هم تاکید می کنم، تبلیغ ممنوع ( من می‌خوام PS5 وارد کنم کی می خواد ؟!،این سایته برای پیش فروش گذاشته قیمتش خوبه حتما یه سری بزنید !!، انصافاً این فروشگاه X فیمت خوبی می ده ! و .. )
  • صحبت های سیاسی ( چرا تحریم شدیم و .. ) ممنوع می‌باشد.
  • بقیه مواد خلاف قوانین سایت هم که مشخصه ( فحاشی به یکدیگر، فرستادن پست های بی ارتباط با تاپیک و .. )
  • تاپیک برای دادن هرجور نظری درباره شرایط بازار و قیمت کاملاً آزاد هست و به هیچ عنوان حق حمله کردن به کسی که نظرش مخالف هست رو ندارین و در صورت مشاهده بدونه بخشش و تذکر قبلی دسترسیتون به تاپیک قطع میشه .
  • تصویر قرار ندید . قیمت پیش فروش رو اعلام نکنید . اگر جایی کالا رو موجود داره و قیمت اعلام کرده قیمت رو بنویسید و بگید فروش آنلاین یا فلان شهر و فلان محدوده
از این به بعد هم کسی اینجا نگه شماره و آدرس بدید یا پ.خ کنید، شدید برخورد میشه.

شما اگه قیمت به مزاجتون خوش اومد تشریف می برید پروفایل کاربری که قیمت داده ( توصیه نمیشه ! ) و سمت راست از "ارسال پیغام خصوصی" استفاده می کنید نه اینکه وسط تاپیک بگید شماره و آدرس رو پ.خ کن !

در صورت رعایت نکردن موارد بالا مستقیماً با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
باز هم تاکید میشه که با هر پستی مشکل دارید فقط گزارش کنید و خودتون تو تاپیک به کسی تهمت نزنید و با هم درگیر نشید .
پس سعی کنید با همکاریتون تاپیک رو جلو ببریم، باز هم تاکید می کنم این تاپیک به این راحتی ها باز نشده، اجازه ندید کاربرهایی که مشخصه هدفشون چیه، باعث قفل شدن و پاک شدن این تاپیک بشن.
بدیهی می‌باشد که ممکن است این قوانین به اقتضای زمان دستخوش تغییر گردند.

*تشکر از @.Amirone بابت کار گرافیکی

( آخرین ویرایش مدیریت : 1399/10/13 )

Last edited by a moderator:

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,911
بلا به دور....داداش،چی،بردن.؟؟؟؟
عزیزی ...دزد هرچی دستش برسه میبره دیگه منم خیلی خسارت دیدم ...پولمم واقعا با زحمتکشی بوده ... حال خودم خرابه واقعا ... درب ضد سرقت فلزی رو با دستگاه در عرض 2 دقیقه مثل پنیر بریده اومده داخل
خیلی مراقب خودتون و مال تون باشید خیلی بد وضعی شده خدایی نکرده خسارت ببینید با این وضع فعلی دیگه قابل جبران نیست

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,213
عزیزی ...دزد هرچی دستش برسه میبره دیگه منم خیلی خسارت دیدم ...پولمم واقعا با زحمتکشی بوده ... حال خودم خرابه واقعا ... درب ضد سرقت فلزی رو با دستگاه در عرض 2 دقیقه مثل پنیر بریده اومده داخل
خیلی مراقب خودتون و مال تون باشید خیلی بد وضعی شده خدایی نکرده خسارت ببینید با این وضع فعلی دیگه قابل جبران نیست
دوست عزیز دوباره بهترشو میخری.خودتو اصلا ناراحت نکن.کنسول و کلا صوتی تصویری رو که نبردن؟؟؟

xbox0ne

کاربر سایت
Jul 29, 2014
491
نام
علی
دلار امروز بازار آزاد 33200 تومان هستش
نمیدونم چقدر صحت داره ولی یکی دو نفر از آشناهامون که تا امروز پیشبینی هاشون درست از آب در اومده، میگن دلار جاش اینجا نیست و بالای 40 هزار تومان هستش
از طرفی تیتر امروز چند تا از خبرگزاری ها این بوده که دلار کاهش پیدا میکنه
تحلیل خاصی نمیشه داشت و هیچ کس نمیتونه ادعا کنه میدونه قراره چی بشه
ولی تجربه ثابت کرده چیزی پایین نخواهد آمد.
من خودم یکی از اونهایی بودم که روز اول استاندارد رو رو حوالی 18 بر نداشتم و فکر کردم پایین میاد، همین باعث شد 1 سال و نیم طول بکشه تا بتونم بخرم و قبل از عید که مثلا تو ارزونی هاش بود بلاخره رو 19500 خریدم، الان دارم شکر میکنم که دوباره معطل نکردم
نظر شخصیم اینه که نهایتا میخواد 2-3 میلیون تفاوت کنه و این رقم الان نمیصرفه آدم بخواد به خاطرش معطل کنه

• Like
Reactions: Dead2021

Dead2021

کاربر سایت
Jul 20, 2021
1,006
دلار امروز بازار آزاد 33200 تومان هستش
نمیدونم چقدر صحت داره ولی یکی دو نفر از آشناهامون که تا امروز پیشبینی هاشون درست از آب در اومده، میگن دلار جاش اینجا نیست و بالای 40 هزار تومان هستش
کاملن درست گفتن
این گرونی اخیر تا 35 پیش میره، یه مدتی فنر افزایش قیمت رو پیرامون 35 نگه می‌دارن، بعد که جا باز کرد ، رها میشه و 40 هم رد می‌کنه، شک نداشته باش همین میشه

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

KAKAROTO

کاربر سایت
Dec 17, 2011
20

قیمت کنسول بازی سونی پلی استیشن 5 سونی - Sony PLAYSTATION 5 | ساعدنیوز

پلی استیشن 5 استاندارد- PS5 STANDARD- سری 11

22,800,000 تومان

پلی استیشن 5 استاندارد- PS5 STANDARD- سری 10

22,000,000 تومان

پلی استیشن 5 استاندارد - PS5 DIGITAL - سری 11

21,990,000 تومان

*** نکته: بزودی مجدداً قیمت ها افزایشی خواهد شد و توصیه به خرید برای آندسته از دوستانی که هنوز نخریدن دارم. ***

UP

قیمت ها کمی کاهشی خواهد شد ...

• Like
Reactions: eeeeee

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,911
دوست عزیز دوباره بهترشو میخری.خودتو اصلا ناراحت نکن.کنسول و کلا صوتی تصویری رو که نبردن؟؟؟
ممنون ازت . کنسول رو پاییش با چسب دو طرفه به میز چسبیده بوده اگر می خواسته ببره باید با میزش میبرده که نتونسته تلویزیون هم نبرده اما بقیه چیزها رو خدمتش رسیده

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,827
کاملن درست گفتن
این گرونی اخیر تا 35 پیش میره، یه مدتی فنر افزایش قیمت رو پیرامون 35 نگه می‌دارن، بعد که جا باز کرد ، رها میشه و 40 هم رد می‌کنه، شک نداشته باش همین میشه

35 و 40 چه تحلیله دقیقی که دوباره اومد پایین .

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Jack cooper

Dead2021

کاربر سایت
Jul 20, 2021
1,006
35 و 40 چه تحلیله دقیقی که دوباره اومد روی 22 تومن .

یعنی بعد از این همه مدت و تجربه دل‌خوش به نوسان های سطحی و مقطعی هستی؟! تا قبل از پایان سال همین اتفاق می‌افته
پ‌ن: همین الآنش هم آب از سر گذشته، چون خیلی ها به قیمت زیر 19 تومن در این روزها دل خوش بودن، موج های ابر تورمی کاملن حافظه‌ی تاریخی رو نابود کرده.
‌پ‌ن۲: این رو کلی می‌گم منظورم شما نیستی؛ بنده همونم که سال پیش گفتم حذف ارز 4200 باعث افزایش قیمت ارز و در نتیجه تمام محصولات این مدلی و تورم کلی خواهد شد و در همین تاپیک اومدن بنده رو تمسخر کردن که مگه کنسول با ارز 4200 وارد می‌شده که حذفش بخواد تأثیری بذاره ! و نیازی به توضیح نیست سطح این تأثیرات حتی فراتر از پیش‌بینی های من بود که باز کردن بیشتر مطلب خارج از موضوع و قوانین تاپیک است.

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,827
یعنی بعد از این همه مدت و تجربه دل‌خوش به نوسان های سطحی و مقطعی هستی؟! تا قبل از پایان سال همین اتفاق می‌افته
پ‌ن: همین الآنش هم آب از سر گذشته، چون خیلی ها به قیمت زیر 19 تومن در این روزها دل خوش بودن، موج های ابر تورمی کاملن حافظه‌ی تاریخی رو نابود کرده.
‌پ‌ن۲: این رو کلی می‌گم منظورم شما نیستی؛ بنده همونم که سال پیش گفتم حذف ارز 4200 باعث افزایش قیمت ارز و در نتیجه تمام محصولات این مدلی و تورم کلی خواهد شد و در همین تاپیک اومدن بنده رو تمسخر کردن که مگه کنسول با ارز 4200 وارد می‌شده که حذفش بخواد تأثیری بذاره ! و نیازی به توضیح نیست سطح این تأثیرات حتی فراتر از پیش‌بینی های من بود که باز کردن بیشتر مطلب خارج از موضوع و قوانین تاپیک است.

اینکه وضع خرابه و مشکلات زیاده حذف دلار ۴ تومنی تاثیر گذاره که بحثی توش نیست ولی دلیل این گرونی چیزی هست که ۹۰ درصد مردم از واقعیته اون بی خبرند.

میشه گفت دلایله این گرونیها بی نهایت هست . فقط این رو بگم که این وضعیت از داخل و خارج کشور سازمان دهی میشه .

• Wow
Reactions: Dead2021

bigbang0661

کاربر سایت
Jan 19, 2013
261
یادمه زمانی یه کانال تلگرامی بود (بووووق) نیوز اسمش بود. دلار شد 8 تومن گفت تا 30 تومن میره. خیلیا خندیدن به این حرف. هیشکی فک نمیکرد دلار تا 30 بالا بره. ولی خیلی خوشگل بعد 1سال و نیم رفت 30 بعد روی 25 ثابت موند. الانم که دیگه میبینید وضعو. پس اگه 2 سال دیگه 45 شد تعجب نکنید.
یا باید برجامو درست کنن که ثابت نگهش دارن یا باید از مواضعشون پایین بیان که اصلا حرفشم نزن!!!!

• Like
Reactions: Thanos and Dead2021

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,120
نام
محمد علی
یادمه زمانی یه کانال تلگرامی بود (بووووق) نیوز اسمش بود. دلار شد 8 تومن گفت تا 30 تومن میره. خیلیا خندیدن به این حرف. هیشکی فک نمیکرد دلار تا 30 بالا بره. ولی خیلی خوشگل بعد 1سال و نیم رفت 30 بعد روی 25 ثابت موند. الانم که دیگه میبینید وضعو. پس اگه 2 سال دیگه 45 شد تعجب نکنید.
یا باید برجامو درست کنن که ثابت نگهش دارن یا باید از مواضعشون پایین بیان که اصلا حرفشم نزن!!!!
پیش‌بینی قیمت دلار در ایران مصداق ماجرای «از کرامات شیخ ما این است، شیره را خورد و گفت شیرین است»ـه. منم از الان بهتون میگم دلار میشه ۱۰۰ هزار تومن.
۶ ماه دیگه یا ۴ سال دیگه یا هر وقتی که رسید هم میام میگم دیدی گفتم.

اونی تحلیلش ارزش داره که هدف قیمتی رو با بازه زمانی اعلام کنه.

کلا نه فقط دلار. هر چیزی این طوره. الان شما میری ملک بخری، طرف میگه قیمتش میاد بالا. درسته اینجا همه چی میره بالا. اما کی؟
اینم همینه. یه بابایی دفعه اولی که دلار شد ۲۰ تومن رفت خرید. بعد نشیمن‌گاه همه رو پاره کرد که دلار میره بالا ولی رفت پایین تا ۱۲. سه سال و نیم گذشته و دلار شده ۳۳. حالا میگه دید گفتم میره بالا و رفت بالا.
آره رفت بالا. اما اونی که روی ۱۲ گرفته یه طور بهره برده و این یه طور دیگه.

Dead2021

کاربر سایت
Jul 20, 2021
1,006
پیش‌بینی قیمت دلار در ایران مصداق ماجرای «از کرامات شیخ ما این است، شیره را خورد و گفت شیرین است»ـه..

مشکل اینجاست که بعضی از شیوخ ما شیره رو می‌خورن و می‌گن تلخه !

Sir Daniel

کاربر سایت
Mar 22, 2017
1,106
جدیدا ps5 دست دوم خیلی زیاد شده
اکثرا هم بالای ۲۰ ۲۲ تومن!!
عرف بر اینه که کالای دست دوم ۵ دقیقه هم کارکنه حدود ۳۰درصد از قیمتش بیوفته
اما کنسول چون اصلا چیزی به اسم آک نداره و راهیم نیست که شما بفهمی کنسول چقد کارکرده این وضع پیش میاد!! و همه فروشنده ها هم کنسولشون فقط چند ساعت بیشتر کار نکرده!
البته شاید با زیاد شدن کنسول های دست دوم اوضاع قیمتی دست دوم بهتر بشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر