قیمت پلی استیشن 5 [پست اول حتما خوانده شود]

BUY-min.png

همونطور که از اسم تاپیک مشخصه اینجا در مورد قیمت بروز کنسول PS5 صحبت میشه
اگر پستی برخلاف قوانین در این تاپیک مشاهده کردید سریعاً گزارش کنید تا رسیدگی بشه
"از نقل قول کردن این پست ها خودداری کنید"

قبل از ارسال پست، حتماً موارد زیر را رعایت کنید:
در صورت مشاهده تخلف مستقیماً بدون اخطار برخورد خواهد شد
  • از دلالی کردن، تبلیغ فروشگاه ها ( آدرس، تلفن، لینک سایت، اسم فروشگاه، فرد خاص و .. ) جداً خودداری کنید.
  • باز هم تاکید می کنم، تبلیغ ممنوع ( من می‌خوام PS5 وارد کنم کی می خواد ؟!،این سایته برای پیش فروش گذاشته قیمتش خوبه حتما یه سری بزنید !!، انصافاً این فروشگاه X فیمت خوبی می ده ! و .. )
  • صحبت های سیاسی ( چرا تحریم شدیم و .. ) ممنوع می‌باشد.
  • بقیه مواد خلاف قوانین سایت هم که مشخصه ( فحاشی به یکدیگر، فرستادن پست های بی ارتباط با تاپیک و .. )
  • تاپیک برای دادن هرجور نظری درباره شرایط بازار و قیمت کاملاً آزاد هست و به هیچ عنوان حق حمله کردن به کسی که نظرش مخالف هست رو ندارین و در صورت مشاهده بدونه بخشش و تذکر قبلی دسترسیتون به تاپیک قطع میشه .
  • تصویر قرار ندید . قیمت پیش فروش رو اعلام نکنید . اگر جایی کالا رو موجود داره و قیمت اعلام کرده قیمت رو بنویسید و بگید فروش آنلاین یا فلان شهر و فلان محدوده
از این به بعد هم کسی اینجا نگه شماره و آدرس بدید یا پ.خ کنید، شدید برخورد میشه.

شما اگه قیمت به مزاجتون خوش اومد تشریف می برید پروفایل کاربری که قیمت داده ( توصیه نمیشه ! ) و سمت راست از "ارسال پیغام خصوصی" استفاده می کنید نه اینکه وسط تاپیک بگید شماره و آدرس رو پ.خ کن !

در صورت رعایت نکردن موارد بالا مستقیماً با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
باز هم تاکید میشه که با هر پستی مشکل دارید فقط گزارش کنید و خودتون تو تاپیک به کسی تهمت نزنید و با هم درگیر نشید .
پس سعی کنید با همکاریتون تاپیک رو جلو ببریم، باز هم تاکید می کنم این تاپیک به این راحتی ها باز نشده، اجازه ندید کاربرهایی که مشخصه هدفشون چیه، باعث قفل شدن و پاک شدن این تاپیک بشن.
بدیهی می‌باشد که ممکن است این قوانین به اقتضای زمان دستخوش تغییر گردند.

*تشکر از @.Amirone بابت کار گرافیکی

( آخرین ویرایش مدیریت : 1399/10/13 )

Last edited by a moderator:

vahid1400

کاربر سایت
Sep 24, 2005
799
نام
وحید
کنسول گیم مجاری ورودش به کشور از بازار امارات است و صد در صد بصورت قاچاق توسط لنج های باری به بندرهای جنوب ایران حمل میشه و اغلب با شرایط و حمل ونقل بد به دست من و شما میرسه و وارده کننده به تعداد نیاز خرده فروشان براشون ارسال میکند و به محض دریافت بار (کنسول گیم) کاسبان حتماً و حتماً بارشون رو چک میکنند و تنها راهش باز کردن کارتن و چک کردن محتویات داخل کارتن از صحت و سلامت کنسول و با گارانتی و لیبل شرکتی پلم میشه و دیگه نیاز به روشن کردن کنسول نیست ، تست داخل فروشگاه و گارانتی و مهلت تست 10 روزه برای این موضوع در نظر گرفته میشه.

سلام دوست عزیز فکر میکنم کلا ps5 چیزی به اسم پلمپ نداره، من اینجا (استرالیا) ۲ تا کنسول ps5 گرفتم از ۲ تا از استورهای رسمی اینجا و هر دو جعبه seal نبود اما سریز ایکس چسب داشت.
کلا تفاوت کیفیت بسته بندی بین کنسول ماکروسافت و سونی بسیار مشهود هست.

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
سلام
مگه کلا چقد کنسول کارکرده موجوده ک همه بخوان بندازن ب مشتری؟:D
چ خبرتونه:D:D:D:D:D
خیلی هاشون اصلا از ایران نمیان.
از همون ور دست دو می خرن اینجا به اسم نو می فروشن.

یک پاساژی بود کنار لباف که بنده اسمش رو یادم رفته پله می خورد می رفت پایین یک مغازه ای بود این بابا به "آک کن" معروف بود.
کنسول و دسته می دادن بهش با اسپری تمیز کننده و بلوور و ... میفتاد به جونش کنسول رو "آک بند" می کرد بسته بندی می کرد تحویل می داد :D داستان مال زمان نسل ۷ اه.

• Like
Reactions: Inanc

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,600
خیلی هاشون اصلا از ایران نمیان.
از همون ور دست دو می خرن اینجا به اسم نو می فروشن.

یک پاساژی بود کنار لباف که بنده اسمش رو یادم رفته پله می خورد می رفت پایین یک مغازه ای بود این بابا به "آک کن" معروف بود.
کنسول و دسته می دادن بهش با اسپری تمیز کننده و بلوور و ... میفتاد به جونش کنسول رو "آک بند" می کرد بسته بندی می کرد تحویل می داد :D داستان مال زمان نسل ۷ اه.
نکنه اون پاساژ درازرو میگی بعد وسطش پله میخوره مستقیم میره پایین شبیه حموم نمره میشه
به نظر من اگه خیلی رو این مورد حساسید صبر کنید سری جدید اومد همون اول کار بخرید که احتمال دست دوش اون اوایل کمه

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
پروسه هم آخه پروسه نیست . وسطش میگن ول کن بابا .اوناهم نگن خودت میگی ولش کن بابا خسته شدیم

3ماه طول میکشه تا فقط بری به طرف بگی آقا کارکرده انداختی به اسم نو . اونم که گردن نمیگیره و قانون هم کاره خاصی برات نمیکنه کلا تو قوانین ما استاد ماسمال هستن و به طرفین میخوان بگن بوس کنید همدیگه رو صلوات بفرستید

سایت ها یدونه شماره تماس دارن اسمش هم گذاشتن ثبت شکایت :)) کدوم شکایت کدوم ثبت کدوم کشک. یدونه عکس png دارن با عنوان تضمین بازگشت پول اصلا تَب نیست که شما باز کنی ببینی چی هست قوانین بازگشت پول چون اصلا همچین چیزی واقعیت نداره . 68 روز گذشته و ما هنوز نتونستیم به فلان سایت بگیم داداش کارکرده انداختی ها. خوده قانون پروسه رو طولانی و مستهلک میکنه و خوده قانون بهت میگه بعد 3ماه اومدی ! بعد 3ماه نیومدم 3ماه تو صف و برو بیا بودم به لطف مجری قوانین

چاخان بزرگ هم همون ثبت شکایت هست . ثبت شکایت اونم تلفنی اونم خطی که برای خوده سایت هست خنده داره . ثبت شکایت در سایتهای عراقی مثل فاکس گیم هم شکایت فرد در یک ارگان قانونی واسطه ثبت میشه و میان پدر سایت رو در میارن ولی اینجا از این خبرا نیست خوده سایت برای خودش میزنه ثبت شکایت . تضمین بازگشت پول شما پیدا کن باقالی فروش را

حالا شهرستانی ها که باید بیان تهران برو بیا کنن و رسما مسافرخونه بگیرن اگه از این سایتها خرید میکنن

کارکرده فروشی به اسم نو مغازه دارها هم اخیرا از سایت ها آموختن . مغازه دار نمیدونم چیکار میکنه ولی سایتها میزنن تخفیف ویژه تا همین امشب آی بدو بیا کارکرده بندازم به اسم نو .قیمت شون هم زیر نرخ بازار هست برخی هم فکر میکنن این قیمت یعنی کنسول ارزون شده ازش اسکرین شات میگیرن میذارن اینجا میگن بهه بهه
من منظورم پروسه شکایت تعزیرات بود قبلا حضوری بود و شکایت ها هم خودم چند بار شکایت کردم پست طرف کندن حتی یکبار کلا از صفحه روزگار محوش کردن
اما الان پروسه انلاین شده و خیلی زمان بر در نهایت به حقتون می رسید اما خیلی دیر 1 سال بعد

• Like
Reactions: dooste.man83

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
کنسول دست دوم سری ۱۱ استاندارد ادیشن تا چقیمتی ارزش خریدن داره بنظرتون؟
خوب بستگی به تمیزی و میزان کارکرد داره اما عرف جنس دست دوم بین 25 تا 30 درصد زیر قیمت نو هست اما فعلا که بعضی ها دست دوم رو نزدیک قیمت نو میفروشن که اصلا ارزش نداره

Saeedrz70

کاربر سایت
Oct 9, 2014
282
خوب بستگی به تمیزی و میزان کارکرد داره اما عرف جنس دست دوم بین 25 تا 30 درصد زیر قیمت نو هست اما فعلا که بعضی ها دست دوم رو نزدیک قیمت نو میفروشن که اصلا ارزش نداره
اره خب صدرصد بستگی به تمیزی و ... کنسول داره، ولی کنسول یه روز بعد از اینکه طرف بخرش دست دومه دیگه یه حداقل قیمتی باید کم بشه ازش، الان مشکلم اینکه دنبال کنسول دست دوم تو شهر خودم میگردم همه قیمت نو میدن یا یه تومن زیر اون، فقط یه مغازه دار 17 تومن بهم گفت که دست دوم موجود نداشت،
دلیل سوال کردنم این بود که ببینم بقیه شهرها هم همینطورن که انگار وضعیت همه جا مسخره ست و کنسول دست دوم الان ارزش خرید نداره و دوستان تو قیمت های بالا خریدن،

• Like
Reactions: dooste.man83

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
اره خب صدرصد بستگی به تمیزی و ... کنسول داره، ولی کنسول یه روز بعد از اینکه طرف بخرش دست دومه دیگه یه حداقل قیمتی باید کم بشه ازش، الان مشکلم اینکه دنبال کنسول دست دوم تو شهر خودم میگردم همه قیمت نو میدن یا یه تومن زیر اون، فقط یه مغازه دار 17 تومن بهم گفت که دست دوم موجود نداشت،
دلیل سوال کردنم این بود که ببینم بقیه شهرها هم همینطورن که انگار وضعیت همه جا مسخره ست و کنسول دست دوم الان ارزش خرید نداره و دوستان تو قیمت های بالا خریدن،
چون کسی نمیفروشه تعداد کسایی که میخوان کنسولشونو بفروشن کمه برای همین قیمت خاصی وجود نداره و اکثرا نزدیک آک قیمت میدن یه دلیل دیگش هم اینه زمانی که خریدن گرونتر بوده و اکثرا حاضر نیستن خیلی کمتر از قیمت فعلی آک قیمت بدن
اگه دو سه تومن زیر قیمت آک پیدا کردید ارزش خرید داره به شرط تمیز و سالم بودن ولی خیلی سخت پیدا میشه که قیمتش هم منصفانه باشه من خیلی وقته دنبال دست دو با قیمت خوب میگردم پیدا نمیکنم تو کل این مدت فقط دو بار تو پرشین تولز دیدم که اونم چون قیمتشون مناسب بود همون لحظه خریده بودن (مثلا اون موقغ نو کنسول 24 بود 20 گذاشته بود برای فروش)
کلا خیلی باید بگردید دنبال دست دو که قیمتش خوب باشه

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
ریسک خرید دست دوم خیلی بالا هست ممکنه اصلا مشکلات سخت افزاری داشته که طرف ردش کرده کسی که می خواد 18 میلیون هزینه کنه خوب 2 میلیونم میزاره روش نو میخره حداقل خیالش راحته
دست دوم وقتی ارزش خرید داره که همون قیمت عرف جنس دست دوم باشه مثل قیمتی که الان ps4 دست دوم میفروشن

amin1

کاربر سایت
Aug 7, 2009
432
نام
امین
سلام عزیزان
من یه ps5 قصد دارم بخرم به نظرتون قیمتا طی یکی دو هفته کاهشیه یا افزایشی؟
هرچند نمیشه به چیزی تو مملکت استناد کرد ولی باز خوشحال میشم نظرتون رو بدونم

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,797
نام
حامد
سلام عزیزان
من یه ps5 قصد دارم بخرم به نظرتون قیمتا طی یکی دو هفته کاهشیه یا افزایشی؟
هرچند نمیشه به چیزی تو مملکت استناد کرد ولی باز خوشحال میشم نظرتون رو بدونم
متغیر دلار رو نمیتونم بگم. ولی موجودی کارت گرافیک ها داره بیشتر میشه. خبراش هم تو تاپیک کناری زیاد میذارن. چیزی که داره نشون میده اینه که کمبود تراشه داره رفع میشه. اگر کنسول هم به همین روال باشه در آینده اوضاع قیمتش بهتر میشه. البته این قضیه فکر نمیکنم بتونه در یکی دو هفته تاثیر خودش رو نشون بده.

Cyruss

کاربر سایت
Apr 11, 2022
47
زیادم دل خوش نکنین
A year ago, Intel's CEO Pat Gelsinger said the chip shortage wouldn't be over until 2023
Now make that 2024. "We expect the industry will continue to see challenges until at least
2024 in areas like foundry capacity and tool availability," he told a conference call
خوششون اومده از کمبود موجودی کارت گرافیکم به خاطر اینه ک ماینرا کمتر دارن میخرن بازارشون خوابیده
منظور اینه که الکی امیدوار نشین بگین صبر کنم بهتر میشه از 2020 دارن میگن رفع میشه پولشو دارین بخرین حساب کتاب نداره اینجا فردا پا میشی دلار میشه 40 تومن از دلار بگیر تا نون باگت

آخرین ویرایش:

challengeeverything

کاربر سایت
Sep 25, 2005
3,594
نام
محمدرضا
یه چیزیم در نظر بگیرین که الان چند وقتیه که خیلی از چینیا تو قرنطینن، ممکنه دوباره باعث کمبود تراشه بشه این موضوع (امیدوارم نشه البته)

SixBox

کاربر سایت
Mar 24, 2022
409
در مورد کمبود تراشه و تیراژ تولید و...

پارسال که سریز ایکس تازه اومده بود و کمبود تیراژ داشت 17تومن بود . الان هم 17ست

در ایران با یک سری برند ها پول زور از ملت میگیرن . برند هایی مثل سونی . مثلا در مورد موتورسیکلت همین هم هست چون کاوازاکیه از مابقی رقباش گرونتره ! بهت هم میگن این سونی و کاوازکی ـه داداش ! جاپونه ها ! یه جور میگن کاوازاکی انگار z1000 میشه خرید تو ایران . حالا بیا بگو موتورهای 150 سی سی کاوازاکی رو که هند میزنه و اون کنسول هم جاپون درش نقش خاصی نداره . تو برندهایی مثل سونی اسم ژاپن مونده کنارش در ایران پول برند میدیم در واقع وعلا ایکس باکس 500 دلاری 17 تومنه و 5 دیجتال 400 دلاری 19-20

کلی جنسی چینی داره به اسم آمریکایی فروخته میشه تو بازار و همین *آمریکایی* کافیه که گرونتر بفروشن :D تو ایران توضیح برای فروشنده ها فایده نداره هر چیزی که کوچک ترین ربطی به ژاپن و آمریکا داشته باشه باید پول ش رو بدی

kiiyan

کاربر سایت
May 2, 2022
5
سلام دوستان وقت بخیر
دوستان لطف میکنید یه جای معتبر برای خرید حضوری یا غیر حضوری تو تهران به بنده معرفی کنید. حالا اگر شد اینجا یا نه تو پی وی. خیلی خیلی ممنونم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر