قیمت پلی استیشن 5 [پست اول حتما خوانده شود]

BUY-min.png

همونطور که از اسم تاپیک مشخصه اینجا در مورد قیمت بروز کنسول PS5 صحبت میشه
اگر پستی برخلاف قوانین در این تاپیک مشاهده کردید سریعاً گزارش کنید تا رسیدگی بشه
"از نقل قول کردن این پست ها خودداری کنید"

قبل از ارسال پست، حتماً موارد زیر را رعایت کنید:
در صورت مشاهده تخلف مستقیماً بدون اخطار برخورد خواهد شد
  • از دلالی کردن، تبلیغ فروشگاه ها ( آدرس، تلفن، لینک سایت، اسم فروشگاه، فرد خاص و .. ) جداً خودداری کنید.
  • باز هم تاکید می کنم، تبلیغ ممنوع ( من می‌خوام PS5 وارد کنم کی می خواد ؟!،این سایته برای پیش فروش گذاشته قیمتش خوبه حتما یه سری بزنید !!، انصافاً این فروشگاه X فیمت خوبی می ده ! و .. )
  • صحبت های سیاسی ( چرا تحریم شدیم و .. ) ممنوع می‌باشد.
  • بقیه مواد خلاف قوانین سایت هم که مشخصه ( فحاشی به یکدیگر، فرستادن پست های بی ارتباط با تاپیک و .. )
  • تاپیک برای دادن هرجور نظری درباره شرایط بازار و قیمت کاملاً آزاد هست و به هیچ عنوان حق حمله کردن به کسی که نظرش مخالف هست رو ندارین و در صورت مشاهده بدونه بخشش و تذکر قبلی دسترسیتون به تاپیک قطع میشه .
  • تصویر قرار ندید . قیمت پیش فروش رو اعلام نکنید . اگر جایی کالا رو موجود داره و قیمت اعلام کرده قیمت رو بنویسید و بگید فروش آنلاین یا فلان شهر و فلان محدوده
از این به بعد هم کسی اینجا نگه شماره و آدرس بدید یا پ.خ کنید، شدید برخورد میشه.

شما اگه قیمت به مزاجتون خوش اومد تشریف می برید پروفایل کاربری که قیمت داده ( توصیه نمیشه ! ) و سمت راست از "ارسال پیغام خصوصی" استفاده می کنید نه اینکه وسط تاپیک بگید شماره و آدرس رو پ.خ کن !

در صورت رعایت نکردن موارد بالا مستقیماً با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
باز هم تاکید میشه که با هر پستی مشکل دارید فقط گزارش کنید و خودتون تو تاپیک به کسی تهمت نزنید و با هم درگیر نشید .
پس سعی کنید با همکاریتون تاپیک رو جلو ببریم، باز هم تاکید می کنم این تاپیک به این راحتی ها باز نشده، اجازه ندید کاربرهایی که مشخصه هدفشون چیه، باعث قفل شدن و پاک شدن این تاپیک بشن.
بدیهی می‌باشد که ممکن است این قوانین به اقتضای زمان دستخوش تغییر گردند.

*تشکر از @.Amirone بابت کار گرافیکی

( آخرین ویرایش مدیریت : 1399/10/13 )

Last edited by a moderator:

hoseinlu

کاربر سایت
Jan 28, 2008
478
نام
زهير
منم امروز دلو زدم به دریا 21600 گرفتم. البته شهرستانم و کمتر از اینا اینجا نمیدن. تو این اقتصاد افسارگسیخته هر روزی که نخری ده قدم عقبی. ایشالا اینقدر ارزون بشه همه بخرین حالشو ببرین.

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
دوستانی که خرید کردن مبارکشون باشه کار درستی کردن
از اول هم روی این قیمت 20 میلیون یک خط مقاومتی درست شده بود که هر وقت نسخه استاندارد به این قیمت میرسید خیلی به سختی پایین تر میتونست بیاد و باز بر میگشت بالای این قیمت و یک جوری روی این قیمت تثبیت شده و بقیه هم قبول کردن
پارسال عید همین موقع دقیقا کنسول 20.500 بود و من همون موقع توصیه کردم خرید کنید و الان هم قیمت بعد یک سال همین حدود هست یعنی خیلی از دوستان عزیز بی جهت یکسال خودشون رو عقب انداختن و کنسول رو تهیه نکردن
قیمت کنسول ps4 pro هم نشون میده که کنسول ps5 نمیتونه زیر 17 یا 18 بیاد مگر اینکه قیمت دلار یک افت عجیب غریب بکنه که با شرایط فعلی محال هست و برای 2 میلیون ارزون تر اصلا ارزش نداره بخواید 1 سال دیگه هم معطل بمونید با توجه به اینکه امکان افزایش قیمت ها بیشتر هست

آخرین ویرایش:

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
دیروز بعد از ظهر ps5 استاندارد رجین آمریکا یکی از دوستانم گرفت ۱۹.۳۰۰
سری ایکس هم ۱۶.۴۰۰ قیمتش بود
همشون هم اصرار عجیبی به گارانتی مسخره خودشون دارن ۷۰۰/۸۰۰ اضافی بگیرن اینقدر زبون بازن که اگه وارد نباشی راحت گولت میزنن به بهانه های مختلف
در مورد رجین اروپا میگفت باید حتما با گارانتی بخری! :D زبان قاصره از اختراعات و توهمات ذهنی این فرو شندگان
بازار هم اصلا رونقی نداشت تک و توک می‌اومدن سوال میکردن میرفتن

عامو این داستان گارانتی یه چی تو مایه های بکس علاالدین ـه 10 سال پیش که شما هر گوشی که میخواستی بخری میگفتن گارانتی ما رو موظف کرده برای شما یک پکیج آنتی ویروس و این داستانا رو نصب کنیم و ... :D
الانو اطلاع ندارم چون از 1 کیلومتری اون خراب شده هم رد نمیشم دیگه :D رسما شیک تو چشات زل میزنن دروغ میگن فلان شده ها.
آدم تا خودش اطلاعاتش کامل نباشه اینا به هر شکلی سعی میکنن کلاه سر مشتری بدبخت بذارن. تازه اطلاعاتتم کامل باشه باز یه طور دیگه سرت کلاه میذارن، یعنی این طوری بگم در هر صورت میره تو پاچه ات بخوای نخوای! :D خیلی پدرسوختن این جماعت مخصوصا بچه های پشت شهرداری که شیطون رو درس میدن همشون...

پ.ن: بچه هایی که خریدن به شدت مبارکشون باشه درست ترین کار رو کردن واقعا. بیخودی دست دست کردن فایده نداره تو این شرایط برای یه همچین موردی! والا به خدا مگه عمر آدم چه قدره :D

آخرین ویرایش:

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
گارانتی مغازه دار هزارتومن هم ارزش نداره اول کار که حدود یکی دو تومن ازت بابت این گارانتی پول میگیره و بعد از اون به فرض خدایی نکرده دسته یا کنسول شما خراب بشه میبری میدی مغازه دار میگی مشکل داره از گارانتی می خوام استفاده کنم باز 2 حالت داره یا بهانه میاره که خودت خراب کردی و نوسان برق بوده و ضربه خورده و ...مجبوری ببری خونه ( مخصوصا اگر نیاز به تعویض کنسول باشه ) و اون پولی که اول کار دادی از جیبت رفته یا میگه بده برای گارانتی ( که باز احتمال بسیار بالا یک پولی ته کار قراره ازت به بهانه های مختلف بگیره ) حالا این مغازه داره که خودش تعمیر کار نیست و بعیده تعمیر کارهای کار بلد رو هم بشناسه یا وقت برای پیدا کردنشون بزاره پس قراره کنسول رو بده دست یک تعمیر کاری که با حداقل پول کنسول رو تعمیر میکنه . در نتیجه دست یک تعمیر کار حرفه ای نمیده و از طرف دیگه هم اون تعمیر کار اگر نیاز به تعویض قطعه باشه از ارزون ترین قطعات بازار استفاده میکنه که فقط کارش راه بیفته
حالا اگر خودتون گارانتی نداشتید و میرفتید دنبال یک تعمیر کار حرفه ای و بهش سفارش میکردید اگر قطعه نیاز داره از بهترین قطعات استفاده کنه قطعا خیلی براتون بهتر تعمیر میشد و عمر بیشتری میکرد

jose-mourinho

کاربر سایت
Sep 15, 2010
605
منم امروز دلو زدم به دریا 21600 گرفتم. البته شهرستانم و کمتر از اینا اینجا نمیدن. تو این اقتصاد افسارگسیخته هر روزی که نخری ده قدم عقبی. ایشالا اینقدر ارزون بشه همه بخرین حالشو ببرین.
مبارکه داداش
منم شهرستانم ولی نسبت به سایتی که اکثرا خرید میکنن تو تهران ،۲۰۰ تومن ارزونتر گرفتم
الان دیگه رقابتی شده قیمتا خیلی نزدیک هم
گارانتی مغازه دار هزارتومن هم ارزش نداره اول کار که حدود یکی دو تومن ازت بابت این گارانتی پول میگیره و بعد از اون به فرض خدایی نکرده دسته یا کنسول شما خراب بشه میبری میدی مغازه دار میگی مشکل داره از گارانتی می خوام استفاده کنم باز 2 حالت داره یا بهانه میاره که خودت خراب کردی و نوسان برق بوده و ضربه خورده و ...مجبوری ببری خونه ( مخصوصا اگر نیاز به تعویض کنسول باشه ) و اون پولی که اول کار دادی از جیبت رفته یا میگه بده برای گارانتی ( که باز احتمال بسیار بالا یک پولی ته کار قراره ازت به بهانه های مختلف بگیره ) حالا این مغازه داره که خودش تعمیر کار نیست و بعیده تعمیر کارهای کار بلد رو هم بشناسه یا وقت برای پیدا کردنشون بزاره پس قراره کنسول رو بده دست یک تعمیر کاری که با حداقل پول کنسول رو تعمیر میکنه . در نتیجه دست یک تعمیر کار حرفه ای نمیده و از طرف دیگه هم اون تعمیر کار اگر نیاز به تعویض قطعه باشه از ارزون ترین قطعات بازار استفاده میکنه که فقط کارش راه بیفته
حالا اگر خودتون گارانتی نداشتید و میرفتید دنبال یک تعمیر کار حرفه ای و بهش سفارش میکردید اگر قطعه نیاز داره از بهترین قطعات استفاده کنه قطعا خیلی براتون بهتر تعمیر میشد و عمر بیشتری میکرد
من خودم گارانتی تعویض کردم
ولی تو فاکتور قید کردم هر اتفاقی بیوفته از نوسان برق و هارد و.....بغیر شکستگی درجا تعویض
مدیر فروشگاه نوشت مهرم کرد غیر برچسب گارانتی روی جعبه
البته فروشگاهه گارانتی ش خیلی معتبره یکبار ازش جنس گرفتم مشکل پیدا کرد درجا تعویض کرد
یعنی اگه واسع جنست مشکلی پیش بیاد خودش تعویض میکنه بعد جنس خراب رو میفرسته واسع گارانتی تهران

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,799
تهران تقریبا کنسول دو ملیون ارزونتر گیر میاد ، من جای بچه های شهرستان بودم یه بلیط اوتوبوس میگرفتم میومدم تهران میخریدم و بر میگشتم .
بلیط رفت و برگشت فکر نکنم ۲۰۰ بیشتر بشه . ولی از اون سمت حداقل ۱.۵ ملیون کمتر میدی

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
تهران تقریبا کنسول دو ملیون ارزونتر گیر میاد ، من جای بچه های شهرستان بودم یه بلیط اوتوبوس میگرفتم میومدم تهران میخریدم و بر میگشتم .
بلیط رفت و برگشت فکر نکنم ۲۰۰ بیشتر بشه . ولی از اون سمت حداقل ۱.۵ ملیون کمتر میدی
پول بلیط هیچی اصلا ولی همین تایمی ادم باید بشینه توی اتوبوس بره تا تهران ازون طرف چند ساعت تو ترافیک بمونه و پول اسنپ بده و اونجا هم ی چیزی بخوره صد در صد پولش اگه 1.5 نشه (ک بعید میدونم) دیگه 1 تومن میشه،این 1.5 ارزش این همه دردسر نداره واقعا حالا اگه 4 5 تومن بود میشد یکاریش کرد ولی 1.5 اصلا توجیه نداره، من خودم تقریبا هر هفته باید برم تهران بعضی وقتا بین پرواز ها اصلا دلم نمیخواد از فرودگاه بیام بیرون بس ک از شلوغی و ترافیک متنفرم، بنظر من ی فروشنده قابل اعتماده پیدا کنید(ک همین سخته :D) ک کنسول رو براتون با تیپاکس بفرسته من همین کارو کردم مشکلی ایجاد نشد خداروشکر .

Michael Sykes

کاربر سایت
Mar 2, 2009
628
نام
صالح
دوستان ارزش افزوده دیگه چه سرطانیه؟؟؟؟؟؟؟؟
قیمت گذاشتن 20 تومن
موقع پرداخت زده 22 تومن :|||||
زنگ زدم میگم داستان چیه
میگه ارزش افزودس رو همچی میاد :||||
این که کنسوله به طور مثال گوشی
مگه گوشی گمرکی نمیگیرید؟ مگه پول رجیستری نمیگیرید؟ مگه مالیات نمیگیرید از فروشنده ؟ارزش افزوده چیه دیگه :||||||
چرا من باید از جیب هزینه کسری بودجه شما تو کشورای دیگه رو بدم :|||||||||||
یعنی کارد بزنی خونم درنمیاد

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,799
پول بلیط هیچی اصلا ولی همین تایمی ادم باید بشینه توی اتوبوس بره تا تهران ازون طرف چند ساعت تو ترافیک بمونه و پول اسنپ بده و اونجا هم ی چیزی بخوره صد در صد پولش اگه 1.5 نشه (ک بعید میدونم) دیگه 1 تومن میشه،این 1.5 ارزش این همه دردسر نداره واقعا حالا اگه 4 5 تومن بود میشد یکاریش کرد ولی 1.5 اصلا توجیه نداره، من خودم تقریبا هر هفته باید برم تهران بعضی وقتا بین پرواز ها اصلا دلم نمیخواد از فرودگاه بیام بیرون بس ک از شلوغی و ترافیک متنفرم، بنظر من ی فروشنده قابل اعتماده پیدا کنید(ک همین سخته :D) ک کنسول رو براتون با تیپاکس بفرسته من همین کارو کردم مشکلی ایجاد نشد خداروشکر .
دیگه این سختیه طولانی بودن مسیر رو داره . ولی کسی که سالی یبار میخواد بیاد اوکیه بعدش از ترمینال با مترو میره توپخونه ترافیکم نداره .

بستگی به خود ادم داره که به جیبش نگاه کنه ببینه که ۱.۵ ملیون کمتر ارزش داره یا نه .
خودتم اگر نخریدی بگیر منتظر نمون
خودمم ایشالله اوایل اردیبهشت میتونم بگیرم .

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,092
نام
محمد علی
قیمت گذاشتن 20 تومن
زنگ زدم میگم داستان چیه
مگه گوشی گمرکی نمیگیرید؟ مگه پول رجیستری نمیگیرید؟ مگه مالیات نمیگیرید از فروشنده ؟ارزش افزوده چیه دیگه :||||||
کنسول جنس قاچاقه و تا جایی که من می‌دونم، جنس قاچاق مالیات بر ارزش افزوده نداره.
شاید مقایسه چندان درستی نباشه، اما تصور کن یه معتاد که مجرم نیست و بیماره، بره توی پارک از موتوری تا جنس بخره، بعد موتوریه علاوه بر قیمت محصول، مالیات بر ارزش افزوده هم بگیره.
چندان عاقلانه به نظر نمی‌رسه.

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,233
نام
یونس
قیمت گذاشتن 20 تومن
زنگ زدم میگم داستان چیه
خیلی راحت خرید نکن ازش به همین سادگی! دیجی که معروفه به گرونی داره با گارانتی 2 ساله میده 21400 ! الان توی بازار نهایت 19.5 بدون گارانتی فراوونه

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,799
یه حسی بهم میگه این تشویقها به خرید سریع بدلیل اینه که قیمتها داره پایین میاد و فروشنده نمیخواد بیشتر ضرر کنه .

من فکر نمیکنم تا یکی دو ماه قیمتها بالا بره و احتمالا یه مبلغی ارزونتر هم میشه و تابستون طبیعتا یه مقدار گرون میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر