قیمت پلی استیشن 5 [پست اول حتما خوانده شود]

BUY-min.png

همونطور که از اسم تاپیک مشخصه اینجا در مورد قیمت بروز کنسول PS5 صحبت میشه
اگر پستی برخلاف قوانین در این تاپیک مشاهده کردید سریعاً گزارش کنید تا رسیدگی بشه
"از نقل قول کردن این پست ها خودداری کنید"

قبل از ارسال پست، حتماً موارد زیر را رعایت کنید:
در صورت مشاهده تخلف مستقیماً بدون اخطار برخورد خواهد شد
  • از دلالی کردن، تبلیغ فروشگاه ها ( آدرس، تلفن، لینک سایت، اسم فروشگاه، فرد خاص و .. ) جداً خودداری کنید.
  • باز هم تاکید می کنم، تبلیغ ممنوع ( من می‌خوام PS5 وارد کنم کی می خواد ؟!،این سایته برای پیش فروش گذاشته قیمتش خوبه حتما یه سری بزنید !!، انصافاً این فروشگاه X فیمت خوبی می ده ! و .. )
  • صحبت های سیاسی ( چرا تحریم شدیم و .. ) ممنوع می‌باشد.
  • بقیه مواد خلاف قوانین سایت هم که مشخصه ( فحاشی به یکدیگر، فرستادن پست های بی ارتباط با تاپیک و .. )
  • تاپیک برای دادن هرجور نظری درباره شرایط بازار و قیمت کاملاً آزاد هست و به هیچ عنوان حق حمله کردن به کسی که نظرش مخالف هست رو ندارین و در صورت مشاهده بدونه بخشش و تذکر قبلی دسترسیتون به تاپیک قطع میشه .
  • تصویر قرار ندید . قیمت پیش فروش رو اعلام نکنید . اگر جایی کالا رو موجود داره و قیمت اعلام کرده قیمت رو بنویسید و بگید فروش آنلاین یا فلان شهر و فلان محدوده
از این به بعد هم کسی اینجا نگه شماره و آدرس بدید یا پ.خ کنید، شدید برخورد میشه.

شما اگه قیمت به مزاجتون خوش اومد تشریف می برید پروفایل کاربری که قیمت داده ( توصیه نمیشه ! ) و سمت راست از "ارسال پیغام خصوصی" استفاده می کنید نه اینکه وسط تاپیک بگید شماره و آدرس رو پ.خ کن !

در صورت رعایت نکردن موارد بالا مستقیماً با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
باز هم تاکید میشه که با هر پستی مشکل دارید فقط گزارش کنید و خودتون تو تاپیک به کسی تهمت نزنید و با هم درگیر نشید .
پس سعی کنید با همکاریتون تاپیک رو جلو ببریم، باز هم تاکید می کنم این تاپیک به این راحتی ها باز نشده، اجازه ندید کاربرهایی که مشخصه هدفشون چیه، باعث قفل شدن و پاک شدن این تاپیک بشن.
بدیهی می‌باشد که ممکن است این قوانین به اقتضای زمان دستخوش تغییر گردند.

*تشکر از @.Amirone بابت کار گرافیکی

( آخرین ویرایش مدیریت : 1399/10/13 )

Last edited by a moderator:

SixBox

کاربر سایت
Mar 24, 2022
409
a111_yyxf.jpg
b111_kkyz.jpg

دیروز یکی از دوستان فروشنده تماس گرفت که یک جایی رد زدن توی تهران ریجن اروپا دیسک خور میده 20 تومن و ... رفته بود برای خرید کلی، بهش گفتم بیشتر میخوره انبار مخفیگاه مواد مخدر باشه تا فروشگاه کنسول!
این همون مغازه هاست که قیمت عمده میدن دیگه

یه جاهایی تو توپخونه هست در اعماق پاساژ ها . یکی ش هست که قدیم حموم عمومی بوده اونجا دیگه غاری هست برای خودش ولی همونا هستن که قیمت عمده میدن

خوب اگه اینا هم مغازه شون سر نبش باشه و مجبور باشن ماهی 20تومن کرایه بدن این قیمت ها نمیدن

شانس آوردی الان که دلار 500تومن کشید بالا این عمده فروش ها هم افزایش دادن

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,821
a111_yyxf.jpg
b111_kkyz.jpg

دیروز یکی از دوستان فروشنده تماس گرفت که یک جایی رد زدن توی تهران ریجن اروپا دیسک خور میده 20 تومن و ... رفته بود برای خرید کلی، بهش گفتم بیشتر میخوره انبار مخفیگاه مواد مخدر باشه تا فروشگاه کنسول!
عزیز لطفا اگر امکانش هست ادرسش رو خصوصی بفرست

• Like
Reactions: Sega_genesis

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,832
نام
مهراد
عزیز لطفا اگر امکانش هست ادرسش رو خصوصی بفرست
والا من که نمیدونم اینجا کجاست، یکی از دوستام برای فروشگاه خودش رفت خرید که قسطی بفروشه، اینو میتونم بهتون آدرس بدم که قسطی ازش بخرید ولی فقط بهم گفت من معدنشو پیدا کردم که تریلی تریلی پلی استیشن میفروشه طرف!

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
والا من که نمیدونم اینجا کجاست، یکی از دوستام برای فروشگاه خودش رفت خرید که قسطی بفروشه، اینو میتونم بهتون آدرس بدم که قسطی ازش بخرید ولی فقط بهم گفت من معدنشو پیدا کردم که تریلی تریلی پلی استیشن میفروشه طرف!
اینا بعیده به فرد عادی فروش داشته باشن و فروششون به مغازه دار و آشنا هست
چون اینا وارد کننده قاچاق و پخش کننده هستن اگر کسی آمارشون رو بده کل جنس هاشون رو ضبط میکنن چند برابر هم باید جریمه بدن
قضیه اینا با مغازه دار خیلی فرق داره برای همین هست که جنس ها رو 100 تا سوراخ قایم میکنن که کسی بلد نیست...حتی تنها رفتن به اینجور دخمه ها هم اصلا توصیه نمیشه ممکنه باهاتون برخورد ناجور کنن

SixBox

کاربر سایت
Mar 24, 2022
409
موندم فقط چرا کنسول ها در پستو حکم قاچاق میگیرن و ظبط میشن . همین تعداد کنسول در مغازه ها اوکی هست . تعدد ش هم اهمیتی نداره

البته اگه بتونید با این پخش کننده ها آشنا بشید و درواقع باهاتون راه بیاید پایین ترین قیمت بازار رو دارن چون قیمت پخشه. در اکثر مواقع یکی واسطه میشه که بره از اینا بخره ولی خوب واسطه کمی هم سود میگیره از شما ولی باز از بازار پایینتر در میاد(دیسک GOD 3 و کاترین رو اینجوری از غار ها خریدم:D)

در واقع چندصد هزار تا کنسولی که قاچاق میاد ایران اسم قاچاق رو یدک میکشه وعلا شامپو نیست که راحت بشه رد ش کرد. قطعا از نوع قاچاق های مماشاتی هست . گردش مالی کالاهای قاچاق در ایران بیش از 35 میلیارده یک سوم کل تجارت بازار ایرانه این رقم

دیسکهای بازی فراوان در بازار نه تنها قاچاق بلکه مصادیق تهاجم فرهنگی و مغایرت های شرعی و ... هستن به راحتی پشت ویترین مغازه هاست

البته تعداد کنسول در مقابل تعداد قطعات خودرو قاچاق اصلا به چشم نمیاد .کنسول حتی تعداد ش از لوازم خانگی قاچاق هم کمتر هست . کنسول رتبه های آخر کالای قاچاق قرار داره

Sega_genesis

کاربر سایت
Apr 27, 2021
931
نام
آن بزرگوار
اینا بعیده به فرد عادی فروش داشته باشن و فروششون به مغازه دار و آشنا هست
چون اینا وارد کننده قاچاق و پخش کننده هستن اگر کسی آمارشون رو بده کل جنس هاشون رو ضبط میکنن چند برابر هم باید جریمه بدن
قضیه اینا با مغازه دار خیلی فرق داره برای همین هست که جنس ها رو 100 تا سوراخ قایم میکنن که کسی بلد نیست...حتی تنها رفتن به اینجور دخمه ها هم اصلا توصیه نمیشه ممکنه باهاتون برخورد ناجور کنن

این طبیعیه ، طوری نیست
خود لباف هم بری ، غیر طبقه همکفش که بزور نرماله ، برو طبقه پایین پشت پله ها یا طبقه ها بالا
همه همین مدلی هستن
پاساژ شیرازی اینا که از زمان قاجار موندن که بدتر
از این عکس ها که دوستمون فرستادن
دخمه ۵ متری که مغازه و انبار هستن
تازه اینا مراکز اصلی و کل گیم ایران حساب میشن 😁

آخرین ویرایش:

challengeeverything

کاربر سایت
Sep 25, 2005
3,599
نام
محمدرضا
شماها خودتونو نبینید که از نظر رفتاری سالم هستین و فقط در زمینه ی اینکه دستگاه دست دوم یا غیر سالم بهتون داده شده شاکی میشین. یکی از دوستانم فروش اینترنتی تجهیزات الکترونیکی داره، از طریق دیجیکالا هم میفروخت، میگفت یکی از بدترین سیستم های دیجیکالا همین پس گرفتن کالاهاشونه، جنسو نو و آکبند میفرستی، مشتری انگار که ارث باباشو از دستگاه میخواسته، دستگاهو پر از خط و خش میکنه و پس میفرسته. بعدشم ۶-۷ ماه طول میکشه تا پول این دستگاهو که دیگه نمیشه فروختش از دیجیکالا بگیری. به خاطر همین قضیه و مشکلات اینجوری فروششو در دیجیکالا متوقف کرد.

نمیخوام از دیجیکالا دفاع کنم ولی بهتره از اون طرفم به قضیه نگاه بشه که یه سری آدم مریض باعث میشن و تر و خشک با هم بسوزن.

PEDRAMGOLCHIN

کاربر سایت
Jun 11, 2007
4,853
نام
پدرام
شماها خودتونو نبینید که از نظر رفتاری سالم هستین و فقط در زمینه ی اینکه دستگاه دست دوم یا غیر سالم بهتون داده شده شاکی میشین. یکی از دوستانم فروش اینترنتی تجهیزات الکترونیکی داره، از طریق دیجیکالا هم میفروخت، میگفت یکی از بدترین سیستم های دیجیکالا همین پس گرفتن کالاهاشونه، جنسو نو و آکبند میفرستی، مشتری انگار که ارث باباشو از دستگاه میخواسته، دستگاهو پر از خط و خش میکنه و پس میفرسته. بعدشم ۶-۷ ماه طول میکشه تا پول این دستگاهو که دیگه نمیشه فروختش از دیجیکالا بگیری. به خاطر همین قضیه و مشکلات اینجوری فروششو در دیجیکالا متوقف کرد.

نمیخوام از دیجیکالا دفاع کنم ولی بهتره از اون طرفم به قضیه نگاه بشه که یه سری آدم مریض باعث میشن و تر و خشک با هم بسوزن.
کاملا صحیح میفرمایید
من از سال ۹۷ تا به همین الان درگیر گرفتن اجناسمون از دیجی کالا هستیم،نه پولشو میدن نه جنسی که مرجوع کرده مشتری رو پیدا میکنن توی انبارشون، به پول اون موقع حدود ۳ میلیون لوازم جانبی موبایل بود

دوستان به هیچ وجه اینترنتی ps5 نخرید ، حضوری و اطمینان خاطر تهیه کنید

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907

سیستم دیجی کالا کاملا درسته اتفاقا بقیه هم باید اینجوری باشن حتی محدود هم هست و باید خیلی مدت برگشت کالاش بیشتر باشه الان خیلی از سایت های معتبر خارجی هم همین قانونه حتی چند ماه بعدم ببری پس میگیرن بدون حرف
اما مشکل ایرانی ها هستن که بلا نسبت شماها از هرچیزی می خوان سوء استفاده کنن توی ایران کالا رو میگیره از دیجی کالا یک هفته استفاده میکنه پس میده !!! تو خارج هم همین ایرانی میره چند ماه کفش رو میپوشه باز میبره پس میده پولش رو میگیره میره سراغ بعدی
خارجی ها هرچقدر هم توی همه چی از ما پایین تر باشن توی فرهنگ استفاده از این جور چیز ها جلو هستن و هیچ وقت از این کارا نمیکنن اگر اونا هم مثل ایرانی ها بودن الان این قانون اونجام برداشته شده بود

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
سیستم دیجی کالا کاملا درسته اتفاقا بقیه هم باید اینجوری باشن حتی محدود هم هست و باید خیلی مدت برگشت کالاش بیشتر باشه الان خیلی از سایت های معتبر خارجی هم همین قانونه حتی چند ماه بعدم ببری پس میگیرن بدون حرف
اما مشکل ایرانی ها هستن که بلا نسبت شماها از هرچیزی می خوان سوء استفاده کنن توی ایران کالا رو میگیره از دیجی کالا یک هفته استفاده میکنه پس میده !!! تو خارج هم همین ایرانی میره چند ماه کفش رو میپوشه باز میبره پس میده پولش رو میگیره میره سراغ بعدی
خارجی ها هرچقدر هم توی همه چی از ما پایین تر باشن توی فرهنگ استفاده از این جور چیز ها جلو هستن و هیچ وقت از این کارا نمیکنن اگر اونا هم مثل ایرانی ها بودن الان این قانون اونجام برداشته شده بود
یه تایمی شده بود شغل خیلیا از دیجی کالا یه چیزاییو میخریدن و با فیک عوضش میکردن و پس میفرستادن و درخواست برگشت پول میدادن، و فروشنده بدبخت باید ضرر میکرد ..الان نمیدونم هنوز میشه یا نه ولی یه باگ بزرگی بود که حتی یه سری اموزش میدادنش تو اینستاگرام !! با این زرنگ بازیای ملت شریف ایران حق دارن این قانوناشونو عوض کنن

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
یه تایمی شده بود شغل خیلیا از دیجی کالا یه چیزاییو میخریدن و با فیک عوضش میکردن و پس میفرستادن و درخواست برگشت پول میدادن، و فروشنده بدبخت باید ضرر میکرد ..الان نمیدونم هنوز میشه یا نه ولی یه باگ بزرگی بود که حتی یه سری اموزش میدادنش تو اینستاگرام !! با این زرنگ بازیای ملت شریف ایران حق دارن این قانوناشونو عوض کنن
دیجی کالا یک واسطه هست و به نوعی دلال هست اصلا براش سود و ضرر خریدار و فروشنده مهم نیست

SixBox

کاربر سایت
Mar 24, 2022
409
تو سایت دیوار آگهی گذاشتن استاندارد ۱۶ ملیون

آره ولی هیچ کنسولی در کار نیست:D خیلی وقته از این آگهی ها میذارن . خیلی هم ریلکس میگن همین الان از امارات اومده برام اونجا سمت کیشه مگه کالای قانونی هست که بره گمرک و بندر اونجا

نمیدونم فازشون چیه .احتمالا ps4 pro هم میدن 5تومن .رویت شده حتی برای اینا پول ریختن طرف تو واتس اپ عکس نشون داده از ebay

خوشم میاد اینقدر ساده و جذاب به آگهی ها می اندیشی:D بوشهر هم یکجایی هست دیجیتال میده 15.900 ولی باید 50تا بخری به من و شما هم نمیدن که

جالبه که کل دیوار کیش یدونه ps5 نداره

انجمن 1000

Sam Fisher
کاربر سایت
Jun 5, 2008
737
نام
Sam Fisher
تو سایت دیوار آگهی گذاشتن استاندارد ۱۶ ملیون جزیره هندورابی اسکله b9 دارن می‌فروشند .

بچه های اون اطراف بشتابید تا تموم نشده .
بنظر کلاهبرداری هست ...!!!

باتوجه به نزدیک شدن به ماه مبارک رمضان فروشگاه های دبی تخفیفات خوبی میدن یکی از دوستان دو سه روز پیش استاندارد رو ۱۵/۵۰۰ از اونجا خرید
اگر شرایط همینطوری باقی بمونه و دلار هم درجا بزنه باید شاهده قیمت های بهتری باشیم...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر