قیمت پلی استیشن 5 [پست اول حتما خوانده شود]

BUY-min.png

همونطور که از اسم تاپیک مشخصه اینجا در مورد قیمت بروز کنسول PS5 صحبت میشه
اگر پستی برخلاف قوانین در این تاپیک مشاهده کردید سریعاً گزارش کنید تا رسیدگی بشه
"از نقل قول کردن این پست ها خودداری کنید"

قبل از ارسال پست، حتماً موارد زیر را رعایت کنید:
در صورت مشاهده تخلف مستقیماً بدون اخطار برخورد خواهد شد
  • از دلالی کردن، تبلیغ فروشگاه ها ( آدرس، تلفن، لینک سایت، اسم فروشگاه، فرد خاص و .. ) جداً خودداری کنید.
  • باز هم تاکید می کنم، تبلیغ ممنوع ( من می‌خوام PS5 وارد کنم کی می خواد ؟!،این سایته برای پیش فروش گذاشته قیمتش خوبه حتما یه سری بزنید !!، انصافاً این فروشگاه X فیمت خوبی می ده ! و .. )
  • صحبت های سیاسی ( چرا تحریم شدیم و .. ) ممنوع می‌باشد.
  • بقیه مواد خلاف قوانین سایت هم که مشخصه ( فحاشی به یکدیگر، فرستادن پست های بی ارتباط با تاپیک و .. )
  • تاپیک برای دادن هرجور نظری درباره شرایط بازار و قیمت کاملاً آزاد هست و به هیچ عنوان حق حمله کردن به کسی که نظرش مخالف هست رو ندارین و در صورت مشاهده بدونه بخشش و تذکر قبلی دسترسیتون به تاپیک قطع میشه .
  • تصویر قرار ندید . قیمت پیش فروش رو اعلام نکنید . اگر جایی کالا رو موجود داره و قیمت اعلام کرده قیمت رو بنویسید و بگید فروش آنلاین یا فلان شهر و فلان محدوده
از این به بعد هم کسی اینجا نگه شماره و آدرس بدید یا پ.خ کنید، شدید برخورد میشه.

شما اگه قیمت به مزاجتون خوش اومد تشریف می برید پروفایل کاربری که قیمت داده ( توصیه نمیشه ! ) و سمت راست از "ارسال پیغام خصوصی" استفاده می کنید نه اینکه وسط تاپیک بگید شماره و آدرس رو پ.خ کن !

در صورت رعایت نکردن موارد بالا مستقیماً با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
باز هم تاکید میشه که با هر پستی مشکل دارید فقط گزارش کنید و خودتون تو تاپیک به کسی تهمت نزنید و با هم درگیر نشید .
پس سعی کنید با همکاریتون تاپیک رو جلو ببریم، باز هم تاکید می کنم این تاپیک به این راحتی ها باز نشده، اجازه ندید کاربرهایی که مشخصه هدفشون چیه، باعث قفل شدن و پاک شدن این تاپیک بشن.
بدیهی می‌باشد که ممکن است این قوانین به اقتضای زمان دستخوش تغییر گردند.

*تشکر از @.Amirone بابت کار گرافیکی

( آخرین ویرایش مدیریت : 1399/10/13 )

Last edited by a moderator:

انجمن 1000

Sam Fisher
کاربر سایت
Jun 5, 2008
737
نام
Sam Fisher
این قضیه دست دوم فروشی کاملا طبیعی هست مربوط به الانم نیست از قدیم بوده ... الان تقریبا تمام ps4 های بازار که به اسم نو و آکبند فروخته میشه همه دسته دو هستن
یکی از دلایل مهمی که خیلی ها کنسول رو همون سری اول خریدن همین بود که تجربه نشون داده بعد یک سال بازار ایران که دزدی و تقلب توش بی داد میکنه میشه وحیات خلوت کشورهای همسایه هست توی اینجور چیزا پر از کنسول دسته دوم و ریفر و کنسول هایی که یک قطعه از روش برداشتن یا حتی جعبه اش عوض شده ( خود جعبه خالی کنسول 1 تا 1.5 قیمت داره طبق گفته فروشنده ها )
هر چقدر هم جلوتر بریم این رویه بدتر میشه اصلا هم فکر نکنید حضوری برید همه چی عالیه !! اونی که کنسول کارکرده و معیوب و ریفر آورده برای فروش بلده چجوری به خریدار ها بندازه وگرنه تا الان باید مغازه اش رو جمع میکرد
در همه جنس ها هم این داستان هست مثلا کار یک سری مغازه توی طبقه آخر پاساژ علائدین آک کردن گوشی های کارکرده بود که برای افراد معمولی هم قابل تشخیص نباشه ...
شکایت هم درسته میشه کرد اما اگر نماد نداشته باشه که عملا هیچی ... اگر هم داشته باشه هم باز دوندگی داره و اعصاب خوردی زیادی داره تازه بتونی ثابت کنی یا نه !!!
لطف کنید یک فروشگاه معتبر که هم به لحاظ قیمت و هم کیفیت جهت خرید معرفی کنید که دوستان با اطمینان کامل خرید کنند.

• Like
Reactions: Sega_genesis

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,911
لطف کنید یک فروشگاه معتبر که هم به لحاظ قیمت و هم کیفیت جهت خرید معرفی کنید که دوستان با اطمینان کامل خرید کنند.
عزیز وظیفه من که معرفی کردن فروشگاه و مغازه دار نیست ... ولی واقعیت ها رو باید گفت بر عکس نظر شما بر اساس تجربه خرید خودم از زمان خرید میکرو و سگا و کمودور 64 از پشت شهرداری باید بگم آدم درست و قابل اعتماد توی این صنف بسیار کمه وضعیت حتی از صنف فروشنده های موبایل هم به مراتب بدتره
تنها راه همونی هست که توی پست قبلیم گفتم

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Jack cooper

SixBox

کاربر سایت
Mar 24, 2022
409
توی یکی از سایت های معروف مرجع موبایل یک تایپک بود که کاربرها تجربه خرید خودشون رو اگر به مشکل خورده بودن بیان میکردن و عکس و مدرک خودشون رو اونجا میزاشتن و بعد اسم اون فروشگاه یا مغازه به عنوان مشکل دار و کلاه بردار در پست اول اون تاپیک قرار میگرفت
این کار به شدت در کمک به خرید تاثیر داره و جلوگیری از کلاه برداری میکنه عینا اینجا هم باید همچین تاپیکی درست بشه. تجربه در اونجا بسیار مثبت بود و خیلی ها رو نجات داد که کلاه مشابه از همون مغازه یا با شیوه های مشابه سرشون نره
تاپیک و هشتگ و... فایده نداره . داستان از بیخ دچار اشکال هست .یکی بیاد بدون دوز و کلک کنسول بفروشه براش گرون در میاد و خوده ما بهش میگیم گرون فروش! قیمت رو کاهش دادن یعنی از جایی زدن بعد کسی که قیمت رو کاهش داده خودمون بهش میگیم منصف !!!

اصلا فلان فروشگاه رو لو بدید. میره با اسم دیگه با محتوا دیگه . بعد همه اصناف از کارای همدیگه باخبرن و دستشون تو یک کاسه ست. خوده قوانین هم فروشنده هارو به حرکت زدن تشویق میکنه . همه ایران میدونن در نانوایی جوش نزدن به نون شدنی نیست و همه میزنن . اما در قانون خلافه. خلافی که همه درش خلاف میکنن چون لازمه و قانون مشکل داره .بهداشت میگه جوش نزن . اتحادیه میگه بزن حالا طوری نیست:D بعد کنسول چجور کالا قاچاقه که پشت ویترین ها هست و همه میخرن . اینجا هم قانون داره میگه درسته که قاچاقه ولی بیار و بفروش بالاخره پول رد و بدل میکنه قاچاق که این حرفارو نداره

شما برو بازار قطعات خودرو . به راننده اتوبوس با 30سال تجربه جنس کارکرده چینی میندازن .هر صنفی یه دنگ و فنگی داره

وقتی ساختار دچار ایراده فروشگاه معتبر و... اینا معنا نداره .

من از دهه 70 شاهد فروختن جنس کارکرده به اسم نو هستم . بسیار دیدم بین اقوام در صنف قطعات pc. تلوزیون . لوازم خانگی و.... همین تجربه های میدانی خودم نبود الان پیش خودم خیال میکردم که کنسول های نو خریدم و اصلا هم کارکرده نیستن و راضی هم بودم تازه

درسته فروشنده هارو کلاهبردار خطاب میکنیم ولی پای حرف اوناهم بشینی خودشون کلی داستان دارن . مشکل اماکن دارن. با چند جا باید باج بدن . جلو هزار جو شکم گنده بایدکمر خم کنن . اصلا کلاهبرداری در ایران علتش اینه که اگه نباشه نمیصرفه. بزرگترین مال در خاورمیانه رو تو چیتگر ساختن با کلاهبرداری ! مورچه هم توش پر نمیزنه

کشور ما اگر روی اصول اقتصادی گام برمیداشت که تا الان بارها ورشکسته بودیم :D

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,875
نام
مهراد
a111_yyxf.jpg
b111_kkyz.jpg

دیروز یکی از دوستان فروشنده تماس گرفت که یک جایی رد زدن توی تهران ریجن اروپا دیسک خور میده 20 تومن و ... رفته بود برای خرید کلی، بهش گفتم بیشتر میخوره انبار مخفیگاه مواد مخدر باشه تا فروشگاه کنسول!

mohsenjyubi201

کاربر سایت
Jun 17, 2011
560
تاپیک و هشتگ و... فایده نداره . داستان از بیخ دچار اشکال هست .یکی بیاد بدون دوز و کلک کنسول بفروشه براش گرون در میاد و خوده ما بهش میگیم گرون فروش! قیمت رو کاهش دادن یعنی از جایی زدن بعد کسی که قیمت رو کاهش داده خودمون بهش میگیم منصف !!!

اتفاقا برای سایتایی مثل همین pspro گرون تموم میشه چون حسابی برای برندینگش کار کرده و بخواد با یه اسم دیگه دوباره بیاد رو کار هزینه داره براش.

قضیه گرون فروشی هم باید منطقی باشه الان یکی تو امارات بخره حدود 14 تومن تموم میشه حالا واسه فروشنده های داخلی ما حساب اینکه اینا عمده بخرن هزینه پستش حمالیش اینا تا برسه دستش شده 15/500-15 (سقفشو گفتم شاید خیلی کمتر دربیاد) دیگه قیمت منطقیش همون 16/500 همین حدوداس دیگه نیاد واسه من 18 تومن بزار 20 تومن بزاره.

هر چی جنس گرونتر میشه درصد سود هم باید بیاد پایینتر حتما نباید 15 20 درصد بکشه روش.

SixBox

کاربر سایت
Mar 24, 2022
409
*مجده* *مجده* نسل 9 کپی خور شد:D

Untitled.jpg 53.jpg

فقط کافیه شما از واژه *کپی خور* استفاده کنی همین باعث میشه 500 بره بالا . میگن بابا این کپی خوره . از اونا نیستن این بهتره :-?? به 4تا انگولک کردن اکانت هم میگن کپی . هیچ درکی ندارن شاید یکی بخواد قانونی بازی بخره .تروفی بگیره و... قشنگ همون آدمایی هستن که بازی در بلک فرایدی و تخفیف ها میخرن 20دلار میفروشن 50دلار . اصن این حرکتا یک شغل شده تو ایران. مشتری ها هم مهندس خطابشون میکنن:)) دیدید شغل داریم که یک مهندسی نشسته برای فلش مموری های رانندگی تاکسی موزیک میریزه اینم از اون نوع شغل های سخت و مهندسی هست

فقط اکانت های اکراینی و روسی و... نباشه بازار اینا کساده . واقعا ببین از چیا پول در میارن

اتفاقا برای سایتایی مثل همین pspro گرون تموم میشه چون حسابی برای برندینگش کار کرده و بخواد با یه اسم دیگه دوباره بیاد رو کار هزینه داره براش.
این سایت ها . سایت همون مغازه دارهای توپخونه و جمهوری و مال ملل ن . یکی دوتا سایت هم ندارن زیاد ن . همه شون این پاراگراف رو کپی پیست میکنن میزنن اون زیر. ستاره صنعت و معدن!!! انگار یوونتوسه کلی ستاره داره

فروشگاه ایستگاه بازی حرفه‌ای‌ها دارای نماد اعتماد الکترونیک دو ستاره از وزارت صنعت و معدن تجارت و مجوز رسمی بنیاد ملی بازی های رایانه‌ای از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است. همچنین تمامی فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

همه شون هم لینک ثبت شکایت دارن ولی روی لینک کلیک میکنی یدونه شماره تماس هست . یکسری خانم پاسخگو میشن معمولا که عین خانم های مخابرات از هیچی سر در نمیارن

ثبت شکایت ختم میشه به تلفن گویا اینم از معجزاته. همه شون زدن ضمانت بازگشت پول عکس فرمت png از پول هم گذاشتن ولی هیچ توضیحی در موردش نیست که آقا مثلا چجوری پول رو پس میدیم در چه شرایطی . پایین سایت نوشته

ضمانت
بازگشت 100% پول

شما اگه توضیحی چیزی دیدی به ما بگو .یک تابلو تبلیغاتی گذاشته به نام بازگشت پول !

شما شرایط گارانتی ها رو بخون. میگه بروز هرگونه مشکل ظاهری میشه ابطال گارانتی . حالا بیا ثابت کن خودت دسته مزین به سس قرمز بیژن ارسال کردی ! یک چیزی هم یاد گرفتن به نام*تیم حرفه ای ما * 4تا پایرت خور ریختن اونجا سایت زدن فکر میکنن تیم دولوپر سونی هستن

90% قوانین ش برای کنسول های اکانتی نسل قبل هست . اصلا قوانین اکانت های اشتراکیه :D 4پاراگراف گارانتی شرح داده که 90% متن تکراری و کپی پیست شده ست

پ ن : همیشه هم پیج اینستاگرامی شون هر آیین و ولادت و شهادت مذهبی رو تبریک یا تسلیت میگن . بالاخره این حرکت ها هم کار سازه دیگه . مغازه دار دیدم که نسخه فیزیکی کاترین و گاد آو وار رو با پرچم مذهبی پوشونده بود . اگر عکسی از راهپیمایی 22بهمن یا روز قدس هم داشته باشی اونم کارسازه . محتوا پیج هم 4تا عکس و میم هم از کانال های خارجی میگیرن. همه شون هم زدن بزرگترین مرکز تخصصی گیم در ایران

SixBox

کاربر سایت
Mar 24, 2022
409
بنیاد بازیهای رایانه یی کلا یک مجوز میده برای نشر بازی ! اونم بازیهایی که امثال *منادیان بصیرت * میسازن

بعد امثال این سایت ها زدن مجوز از بنیاد بازیهای رایانه یی ! اکانت فروختن و کنسول فروختن چه ارتباطی به این داره آخه

کلا بنیاد مجوز میده به کسایی که بازی ایرانی بسازن(با ترویج عقایدخاص) هیچ ربطی به فروشگاه و بنیاد نیست . چاخان که هیچ این سواستفاده از نام بنیاد هم هست. جالب اینجاست. میگه مجوز بنیاد رو دارم از وزارت فرهنگ و ارشاد !!!! دو تا ارگان از بیخ متفاوت

بنیاد هیچ ارتباطی با مجوز این فروشگاه ها نداره
دستورالعمل صدور پروانه انتشار بازی | بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای

دستورالعمل صدور پروانه فعالیت مؤسسات فرهنگی و نظارت بر آن‌ها | بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای

از مغازه دار تا چند سایت دیگه شما بپرس ببین اصلا مجوز بنیاد بازیهای رایانه یی داری آیا. همه میگن نه . برای تمجید خودشون میذارن از این جملات دیگه کی به کیه

• Like
Reactions: Jack cooper

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,911
دیگه بالاترین جنس پس بگیر ایران دیجی کالا بود که اومده بود ادای آمازون و بقیه سایت های معروف رو در بیاره که جنس رو تا 7 روز پس میگیریم که اونم اخیرا خیلی از کالاهاش از جمله لوازم برقی و کنسول اش رو نوشته از جعبه در بیاد دیگه پس نمیگیریم الان کنسول یکی خرید فروشنده براش آجر فرستاد نمیتونه آجر ها رو پس بده پولش رو بگیره !!!تازه قبلا که از این قوانین من درآوردی نداشت فروشنده ها کنسول جعبه پاره و ریجن 3 به قیمت ریجن 2 میفرستادن الان که دیگه بماند ... با این شرایط چرا فروشنده باید جنس آک و تمیز بفرسته !!! وقتی میتونه جای 5 میلیون سود 10 میلیون سود کنه
یک سر برید سایت دیوار ببیید چقدر تبلیغ هست که نوشته کنسول کارکرده شما رو حتی بدون جعبه خریداریم !! اینا همه قراره آکبند بشه و پست بشه برای یک بدبختی به اسم نو و دسته اول

تعویض جنس اصلی کنسول - فروش جنس دسته دوم - فروش کنسول ایراد دار - پول زور گرفتن به عنوان های مختلف بعد از فروش کنسول ( سر خودم اومد ) - همه اینا کلاه برداری هست و دزدی و ربطی به سود کم کاسب و کمبود قوانین هم نداره طرف خودش حروم خور و دارای تعدد پدر هست که این کار ها رو میکنه وگرنه ما برای هر هزارتومنی این پول زحمت کشیدیم

آخرین ویرایش:

SixBox

کاربر سایت
Mar 24, 2022
409
این قانون از جعبه در بیاری . یا بزنی تو برق دیگه تمام از کجا اومده؟ من منشاء اینو پیدا نمیکنم . حتی تو قوانین تجارت عراق هم پیدا نکردم . یک نگاهی به سایت فاکس گیم عراق و قوانین ش بندازید (البته خیلی ها هم از همین فاکس گیم کنسول میارن ایران)

کارتن رو باز کردی . کنسول و دسته کارکرده گذاشتی . دوباره کارتن رو به صورت چسب حرارتی پلمب کردی . خوب من اینو باز نکنم از کجا بفهمم کار کرده ست .7 میلیون هدفون به اسم نو فروختن باز میکنی میبینی 90% بدنه ش خش داره . انگار بنده خدا هدفونه زیر دستگاه مستعان لهه شده

این حجم از کنسول کارکرده تو اوایل نسل جدید در بازار ایران عجیبه . یکسری از گیم نت ها میاد اون هیچ. یکسری هم گویا با قیمت خوبی کنسول کارکرده مردم رو میخرن و به اسم نو میفروشن و یک چیزی این وسط بهشون بماسه . شما برو بازار ببین این پدر مادر های دهه60یی و دهه50یی میان برای بچه 10ساله شون کنسول میخرن در کنار GTA !! خوب با وجود همچین مشتری هایی اوناهم تا جای ممکن سواستفاده میکنن دیگه . چه نسل قبل چه الان خیلی ها کارکرده نصیب شون شده ولی پول نو دادن

الان تنها خوبی خرید حضوری اینه که خودت فروشنده رو میبینی و میتونی تاجای ممکن باهاش حرف بزنی تا کنار بیاد برای پس گرفتن . ولی خرید از سایت مکافات داره اللخصوص برای کسایی شهرستانی هستن

تجربه میگه خرید حضوری ها اگه بندازن دو تا داد و بیداد کنی باهات راه میان . ولی آنلاین این خبرا نیست دیگه میره تو بحث شانس و اقبال همین امثال از لبتاب و تا هدفون و ups کارکرده فرستادن به اسم نو هم برای من هم برای فرد دیگر . از آبان پارسال که شروع کردیم شکایت تا امروز موفق نبودیم . اسفند ماه که پرونده هدفون و لبتاب بسته شد . هدفون و لبتاب کارکرده داغون رو هیچ کسی گردن نگرفت ! مونده ups که میره بعد عید . برو بیا کردن ها و کاغذ بازی ها و هزینه ها و کم سوادی دستگاه قضایی و...اینا همه عامل سر درد و کلافگی ن

هر صنفی تو ایران دست یک گروه خاصه . مثلا لوازم خانگی دست یک خانواده ست کلا. این گروه ها و افراد همه جا و اللخصوص دستگاه های قضایی بگیر تا اماکن آدم و آشنا دارن .پس تا جای ممکن با خرید حضوری میشه پیشگیری کرد از این مکافات. حداقل میبینی چی میخری

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,911
بنظرم از این به بعد اگر مغازه ای رو میشناختید که کلاه برداری کرده بود یا میکنه . یا دوستی داشتید که سرش کلاه رفته اسم فروشگاه رو بگید حداقل سر افراد کمتری کلاه میره
اینجا تبلیغات ممنوعه اما این تبلیغ نیست قطعا مدیرهای اینجا هم دوست دارن بچه های بازی سنتر سرشون کلاه نره
یکم از تجربیاتم میگم براتون :
خود من لوازم جانبی از PSPRO گرفتم که مشکلی نداشت یک دسته الایت XBOX یکی از دوستانم خریداری کرده بود که دریفت داشت و شعبه مرکزیشون بعد تست براش تعویض کرده بود
از فروشگاه تکسیرو هم یک ایکس باکس سری ایکس گرفتم که مشکلی نداشت یکی دو وسیله جانبی هم ازشون گرفتم که مشکلی نداشت اما یک مورد بود که جنسی رو به عنوان جنس اصلی بهم فروختن که جنس فیک بود و با تماسی که باهاشون داشتم جنس رو پس فرستادم و پول رو پس گرفتم ( البته بنظرم اومد خودشونم نمیدونستن جنس اصلی نیست )
از دراگون شاپ و EXO و وست گیم و تیلنو و برتر دیجیتال هم خرید داشتم اون هم به مشکلی نخوردم چند تا دیگم هستن مثل حاجی گیم و CROCOGAME و اینا که من ازشون خرید نداشتم نمیدونم چجوری هستن ولی کلا معروف هاشون همینا هستن
در کل تا جایی که فهمیدم لوازم جانبی چون پلمپ داره کم پیش میاد توش کلاه برداری اتفاق بیفته اما کنسول PS5 چون پلمپ کارخونه ای نداره به هرحال دستشون باز تره

دوست داشتم تجربیات خودم رو باهاتون در میون بزارم من چون لوازم جانبی PS5 و ایکس باکس و یک سری چیزای فانتری تهیه کردم تجربه خرید از این فروشگاه ها رو داشتم که باهاتون به اشتراک گزاشتم شاید به درد کسی بخوره

آخرین ویرایش:

SixBox

کاربر سایت
Mar 24, 2022
409
قوانین اینجا میگه اسم نبرید خوب . ولی در این چند صفحه یکی دو مورد هم اینجا دوستان تجربه کلاهبرداری رو گفتن که اسم pspro هم درش بود .

تاپیک ایکس باکس هم یکی دو موردی کنسول کارکرده فرستاده شده و اونجا هم اسمی نیست .

منم بخوام بگم 3کنسول از ps pro اومد . دوتا کارکرده . یکی هم آک بود ولی دسته کارکرده

حالا هدفون و لبتاب هم از جای دیگه اومد بود که لازم نی اینجا اسم ش

در مورد کنسول مشکل اینه که فقط این یدونه سایت نیست . همه کسایی که تخفیف ویژه 30% میزنن و بعد با گارانتی اجباری جبران ش میکنن مشکوک خطاب میشن چون با این روش یکسری کنسول کارکرده فرستاد شده . حتی ایکس باکسی که تخفیف نخرده بود هم کارکرده بود

حالا مشخص نیست که چند درصد مشتری ها کارکرده دریافت کردن و از این تعداد چند درصدشون متوجه شدن

کلام آخر من: حضوری بخرید حداقل میبینید چی میخرید . اگه کمی قیمت بالاتر هم باشه میارزه به دنگ و فنگ شکایت بازی و برو بیا و........

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,832
بهتره یه تایپیک کلاه برداری ایجاد بشه برای همین که دوستان کنسول یا لوازم جانبی میخرن و سرشون کلاه میره
اونجا اسم مغازه یا سایت رو قرار بدن

البته با عکسه جنس که اون عکس نشون بده جنس واقعا تقلبی هست

روی هوا نگن این مغازه کلاه برداره

بنظرم هر کی مخالف ایجاد همچین تایپیکی هست خودش فروشندس

آخرین ویرایش:

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,088
سلام
تو شهرمون یه فروشگاه هست گارانتی هاش خیلی معتبره،خیلی
Ps5 رو گارانتی تعویض میده همه چی نوسان برق و....بجز شکستگی میگه یک تومن میارزه انجام بدم؟
از نظر من هیچ گارانتی تو ایران ارزش نداره مگر اینکه مجانی یا زیر صد تومن باشه
این هزینه ای که برای گارانتی میدید تنها کاربردش نوسان برقه اونم هیچ تضمینی نیس که بعدش نزنن زیرش یا پولی ازتون نگیرن
کنسول به ندرت پیش میاد صدمه ببینه اگه فقط نگران نوسان برق هستید همون هزینه رو بذارید محافظ برق بخرید بهتره گارانتی یک سال هست ولی اون محافظ چندین سال کار میکنه براتون

• Like

jose-mourinho

کاربر سایت
Sep 15, 2010
605
از نظر من هیچ گارانتی تو ایران ارزش نداره مگر اینکه مجانی یا زیر صد تومن باشه
این هزینه ای که برای گارانتی میدید تنها کاربردش نوسان برقه اونم هیچ تضمینی نیس که بعدش نزنن زیرش یا پولی ازتون نگیرن
کنسول به ندرت پیش میاد صدمه ببینه اگه فقط نگران نوسان برق هستید همون هزینه رو بذارید محافظ برق بخرید بهتره گارانتی یک سال هست ولی اون محافظ چندین سال کار میکنه براتون
طرف میگه هر چی پیش بیاد تعویض میکنم غیر شکستگی گارانتی فروشگاش خیلی معتبره تو شهرمون
خرابی های ps5 نمیدونم چطوریه؟

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر