قیمت پلی استیشن 5 [پست اول حتما خوانده شود]

BUY-min.png

همونطور که از اسم تاپیک مشخصه اینجا در مورد قیمت بروز کنسول PS5 صحبت میشه
اگر پستی برخلاف قوانین در این تاپیک مشاهده کردید سریعاً گزارش کنید تا رسیدگی بشه
"از نقل قول کردن این پست ها خودداری کنید"

قبل از ارسال پست، حتماً موارد زیر را رعایت کنید:
در صورت مشاهده تخلف مستقیماً بدون اخطار برخورد خواهد شد
  • از دلالی کردن، تبلیغ فروشگاه ها ( آدرس، تلفن، لینک سایت، اسم فروشگاه، فرد خاص و .. ) جداً خودداری کنید.
  • باز هم تاکید می کنم، تبلیغ ممنوع ( من می‌خوام PS5 وارد کنم کی می خواد ؟!،این سایته برای پیش فروش گذاشته قیمتش خوبه حتما یه سری بزنید !!، انصافاً این فروشگاه X فیمت خوبی می ده ! و .. )
  • صحبت های سیاسی ( چرا تحریم شدیم و .. ) ممنوع می‌باشد.
  • بقیه مواد خلاف قوانین سایت هم که مشخصه ( فحاشی به یکدیگر، فرستادن پست های بی ارتباط با تاپیک و .. )
  • تاپیک برای دادن هرجور نظری درباره شرایط بازار و قیمت کاملاً آزاد هست و به هیچ عنوان حق حمله کردن به کسی که نظرش مخالف هست رو ندارین و در صورت مشاهده بدونه بخشش و تذکر قبلی دسترسیتون به تاپیک قطع میشه .
  • تصویر قرار ندید . قیمت پیش فروش رو اعلام نکنید . اگر جایی کالا رو موجود داره و قیمت اعلام کرده قیمت رو بنویسید و بگید فروش آنلاین یا فلان شهر و فلان محدوده
از این به بعد هم کسی اینجا نگه شماره و آدرس بدید یا پ.خ کنید، شدید برخورد میشه.

شما اگه قیمت به مزاجتون خوش اومد تشریف می برید پروفایل کاربری که قیمت داده ( توصیه نمیشه ! ) و سمت راست از "ارسال پیغام خصوصی" استفاده می کنید نه اینکه وسط تاپیک بگید شماره و آدرس رو پ.خ کن !

در صورت رعایت نکردن موارد بالا مستقیماً با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
باز هم تاکید میشه که با هر پستی مشکل دارید فقط گزارش کنید و خودتون تو تاپیک به کسی تهمت نزنید و با هم درگیر نشید .
پس سعی کنید با همکاریتون تاپیک رو جلو ببریم، باز هم تاکید می کنم این تاپیک به این راحتی ها باز نشده، اجازه ندید کاربرهایی که مشخصه هدفشون چیه، باعث قفل شدن و پاک شدن این تاپیک بشن.
بدیهی می‌باشد که ممکن است این قوانین به اقتضای زمان دستخوش تغییر گردند.

*تشکر از @.Amirone بابت کار گرافیکی

( آخرین ویرایش مدیریت : 1399/10/13 )

Last edited by a moderator:

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,525
توی سایت دیوار یکی آگهی زده 4 تا کنسول PS5 استاندارد ریجن 2 به قیمت 16

با توجه به ماه رمضان و تعطیلی کرونا احتمالا فروش مغازه دار ها واقعا کم شده و افت قیمت ها در پیش باشه
بقالی سر کوچه اگه بگه PS5 آورده، از دیوار معتبرتره، تو دیوار خیلی کلاهبردار زیاده، یکی از دوستان میخواست از دیوار کنسول بخره، گفت امیر قیمت عالیه، گفتم خو چکار کنم بخر، زنگ زد طرف گفت چون قیمتمو هیچ جا نمی دن اگه می خوای بیعانه بده چون زنگ خور زیاده و کنسول رو می خوان بگم بهشون فروختمش، به من گفت، گفتم یه قرون نزن آدرسشو بگیر بگو 20 دقیقه دیگه اونجام کاریت نباشه من می رسونمت، دوباره که زنگ زد گوشیش خاموش شد! تا شب و فرداش، هر چی زنگ زد خاموش بود، به همین روش خیلیا رو تیغ می زنن، توی اون لحظه که شما قیمتو می بینی فقط به رنج پایین با اختلاف تقریبا فاحش نگاه می کنی و در موردش فکر نمی کنی توی مملکت ما هیچ ارزونی ای بی علت نیست، منظورم این نیست 16 ارزونه، منظورم اینه که وقتی میبینی منابع حضوری مثل توپخونه یا سایت ها رنج قیمتشون 18 با نوسان کمه، حتما به ریزش قیمت اینچنینی شک کن و وقتی حضوری خودتون کنسولو خریدید بهش استناد کنید، وگرنه یه بچه 10 ساله ام می تونه کنسولو 10 تومن قیمت بزنه تو دیوار، به این سایت هیچوقت استناد نکنید

آخرین ویرایش:

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
بقالی سر کوچه اگه بگه PS5 آورده، از دیوار معتبرتره، تو دیوار خیلی کلاهبردار زیاده، یکی از دوستان میخواست از دیوار کنسول بخره، گفت امیر قیمت عالیه، گفتم خو چکار کنم بخر، زنگ زد طرف گفت چون قیمتمو هیچ جا نمی دن اگه می خوای بیعانه بده چون زنگ خور زیاده و کنسول رو می خوان بگم بهشون فروختمش، به من گفت، گفتم یه قرون نزن آدرسشو بگیر بگو 20 دقیقه دیگه اونجام کاریت نباشه من می رسونمت، دوباره که زنگ زد گوشیش خاموش شد! تا شب و فرداش، هر چی زنگ زد خاموش بود، به همین روش خیلیا رو تیغ می زنن، توی اون لحظه که شما قیمتو می بینی فقط به رنج پایین با اختلاف تقریبا فاحش نگاه می کنی و در موردش فکر نمی کنی توی مملکت ما هیچ ارزونی ای بی علت نیست، منظورم این نیست 16 ارزونه، منظورم اینه که وقتی میبینی منابع حضوری مثل توپخونه یا سایت ها رنج قیمتشون 18 با نوسان کمه، حتما به ریزش قیمت اینچنینی شک کن و وقتی حضوری خودتون کنسولو خریدید بهش استناد کنید، وگرنه یه بچه 10 ساله ام می تونه کنسولو 10 تومن قیمت بزنه تو دیوار، به این سایت هیچوقت استناد نکنید
اون که 100 درصد
من خودم همیشه گفتم حتی خرید اینترنتی از سایت های معتبر هم ریسک اش خیلی بالاس دیوار که دیگه حرفشم نزنید
اولا امکان تست حضوری نیست دوما امکان داره جعبه پاره براتون بفرستن ( جعبه خود کنسول کم قیمت نداره )
بعد هم ممکنه پلمپ نباشه و یا سیم HDMI یا چیز دیگه ایش رو عوض کرده باشن و در آخر دسته کنسول مشکلی چیزی داشته باشه
پول هم که داده باشی دیگه امکان نداره بتونی پس بگیری اونم از این جماعت مخصوصا اینکه جنس هم قاچاق هست و پیگیری قضایی هم کار سختیه
اینکه این رو گزاشتم فقط جهت این بود که بگم در آینده و چند ماه دیگه احتمالا شاهد همچین قیمت هایی به طور رسمی باشیم

• Like
Reactions: DAVINCI

z2s sas

Fear Inoculum
کاربر سایت
Jun 15, 2008
1,747
من نمیگم کاسب های خوب یا بدی داریم. خودم هم قرار نیست فعلن کنسول بخرم. سریز ایکس رو احتمالن تا پایان سال و ps5 رو کنسول میان نسلیش رو اگر عمری بود میخرم.
فقط میخام یه نکته ریز رو اشاره کنم که شاید مفید واقع بشه. قصدم هم این نیست که نسخه بپیچم که بخرید گرون میشه یا نخرید که ارزون میشه.
نکته اینه که اگر واقعن ایمان دارید که کمبود کنسول دروغی بیش نیست و کاسب ها هم دارن دولا پهنا قیمت گذاری میکنند، تنها یک راه برای پایین آوردن قیمت وجود داره.
تو بازارهای مالی همیشه این خریداره که قیمت رو بالا میبره نه فروشنده. شاید برای دوستانی که آشنایی نداشته باشن این موضوع عجیب به نظر برسه. ولی زمانی که یک محصول به قیمتی فراتر از ارزش واقعیش برسه، یعنی روی اون قیمت خریدار بوده (هست). به محض اینکه خریداری وجود نداشته باشه، قیمت محصول ریزش پیدا میکنه و به قولی اصلاح میشه.
شما اگر مطمعن هستید که کاسبها ps5 رو 400 - 450 دلار میخرن و به شما 800-850 دلار میفروشن، به راحتی با نخریدن میتونن قیمت هارو بشکونید.
ولی متاسفانه ما ملتی هستیم که تو هیچی اتحاد نداریم. برای مرغ 40 هزار تومنی تو صف وایمیسیم، امروز مرغ 20 تومنی رو کسی نگاشم نمیکنه.
بنزین رو میخان گرون کنن میریم تو صف. بسته اینترنتی رو میخان جمع کنن، سریع میریم میخریم و... نتایج اینکارها هم میشه چیزی که الان هستیم....

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
من نمیگم کاسب های خوب یا بدی داریم. خودم هم قرار نیست فعلن کنسول بخرم. سریز ایکس رو احتمالن تا پایان سال و ps5 رو کنسول میان نسلیش رو اگر عمری بود میخرم.
فقط میخام یه نکته ریز رو اشاره کنم که شاید مفید واقع بشه. قصدم هم این نیست که نسخه بپیچم که بخرید گرون میشه یا نخرید که ارزون میشه.
نکته اینه که اگر واقعن ایمان دارید که کمبود کنسول دروغی بیش نیست و کاسب ها هم دارن دولا پهنا قیمت گذاری میکنند، تنها یک راه برای پایین آوردن قیمت وجود داره.
تو بازارهای مالی همیشه این خریداره که قیمت رو بالا میبره نه فروشنده. شاید برای دوستانی که آشنایی نداشته باشن این موضوع عجیب به نظر برسه. ولی زمانی که یک محصول به قیمتی فراتر از ارزش واقعیش برسه، یعنی روی اون قیمت خریدار بوده (هست). به محض اینکه خریداری وجود نداشته باشه، قیمت محصول ریزش پیدا میکنه و به قولی اصلاح میشه.
شما اگر مطمعن هستید که کاسبها ps5 رو 400 - 450 دلار میخرن و به شما 800-850 دلار میفروشن، به راحتی با نخریدن میتونن قیمت هارو بشکونید.
ولی متاسفانه ما ملتی هستیم که تو هیچی اتحاد نداریم. برای مرغ 40 هزار تومنی تو صف وایمیسیم، امروز مرغ 20 تومنی رو کسی نگاشم نمیکنه.
بنزین رو میخان گرون کنن میریم تو صف. بسته اینترنتی رو میخان جمع کنن، سریع میریم میخریم و... نتایج اینکارها هم میشه چیزی که الان هستیم....
بحث اینه توی دبی کنسول تک رو حدود 16 تا 17 تومن میشه خرید که البته الان ارزون ترم شده ( به استناد صحبت کسانی که همینجا خریدن ) . خوب واردکننده تعداد بالا می خره و قطعا دونه دونه نمی خره و روی تعداد بالا از 14 تا 15 بیشتر پول نمیده و 100 دلار هم بزاریم برای سود و حمل و نقل هرجوری هم حساب کنی باید زیر قیمت 18 تومن کنسول رو اینجا بفروشه اما 3 میلیون اضافه داره میفروشه که این هیچ ربطی به کمبود جهانی کنسول و تقاضای بازار و ... نداره فقط و فقط بحث دلالی و اینکه تنور داغه بزار بیشتر پول به جیب بزنیم هست

شخصا اگر میدونستم این جماعت دارن 100 دلار سود واقعا میگیرن خرید میکردم اما 3 میلیون پول زور اضافه می خوان ازمون بگیرن

آخرین ویرایش:

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
جوری میگی انگار کل جامعه کنسول باز و کنسول buyer ایران میان BC و قبل خرید اینجارو نگاه میکنن والا نسل هفتم BC حرف اول رو میزد توی ایران بعد که نسل هشتم شد یوزرها ریزش کردن این نسل که خیلی خیلی کم شدن کاربرها بعد شما فکر میکنی بچه 13 14 ساله اتحاد میفهمه چیه؟ با نصف روز فشار به پدر و سریع کنسول رو می‌خره، توی ایران هر وقت قیمت یه کنسول به بودجه طرف خورده سریع خریده حالا چه روز اول 40چه الان 18 میلیون چون هیچ قانونی هم نیست فروشنده تا وقتی مشتری هست قیمت رو بالا حذف میکنه بعد ببینه مشتری نباشه بخاطر حسادت شدید به همچراغش قیمت رو قطره چکانی میاره پایین

Arash.RG

کاربر سایت
May 7, 2014
617
نام
آرش
کنسول رو بدون مهلت تست نگیرین همین علی دانته خودمون بنده خدا کنسولش مشکل پیدا کرده و فعلا نتونسته پس بده
چند نفری که تا حالا تو ایران شنیدم مشکل پیدا کرده کنسولشون نتونستن با فروشنده کنار بیان پس بدن یا تعویض و هرچی.. به همین خاطر من خودم ترس برم داشته و شانس هم ندارم تو این زمینه، شاید از اونایی بخرم که دو تومن اضافه میگیرن با گارانتی میفروشن. با اینکه میدونم گارانتی اینجا یعنی کشک و هرجور شده میزنن زیرش ولی باز با این وجود استرس کمتری تحمل میکنم یه سال اول ! :|

نمیدونم کسی تجربه داشته (نسل قبل حتی) که با گارانتی بخره کنسولو و مشکلی تو اون تایم پیش بیاد، گردن میگیرن یا چی

قیمت استاندارد فروشگاه اینترنتی که مغازه هم داره تهران : 20890
دوال سنس : 1499

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
چند نفری که تا حالا تو ایران شنیدم مشکل پیدا کرده کنسولشون نتونستن با فروشنده کنار بیان پس بدن یا تعویض و هرچی.. به همین خاطر من خودم ترس برم داشته و شانس هم ندارم تو این زمینه، شاید از اونایی بخرم که دو تومن اضافه میگیرن با گارانتی میفروشن. با اینکه میدونم گارانتی اینجا یعنی کشک و هرجور شده میزنن زیرش ولی باز با این وجود استرس کمتری تحمل میکنم یه سال اول ! :|

نمیدونم کسی تجربه داشته (نسل قبل حتی) که با گارانتی بخره کنسولو و مشکلی تو اون تایم پیش بیاد، گردن میگیرن یا چی

قیمت استاندارد فروشگاه اینترنتی که مغازه هم داره تهران : 20890
دوال سنس : 1499
کنسول خودش معمولا بر اثر نوسان برق ممکنه مشکلی براش پیش بیاد که شامل گارانتی نمیشه
ممکنه از سری های اول باشه که نرم افزارش مشکل داشت که کنسول به حالت آماده به کار میرفت روشن نمیشد و چند موردی بود که کلا کنسول روشن نشده بود که اینم نرم افزاری بوده و شامل گارانتی نمیشه
دسته کنسول ممکنه اشکال دریفت بعد مدتی پیدا کنه که دسته کنسول هم به احتمال فراوان شامل گارانتی نمیشه
در اثر ضربه شدید هنگام حمل و نقل ممکنه برای کنسول مشکلی پیش بیاد که اینم شامل گارانتی نمیشه
اشکال خاص دیگه ای هم ممکن نیست پیش بیاد در نتیجه گارانتی یعنی کشک و مهلت تست هم یعنی کشک فقط موقع خرید در مغازه طرف هستید یکم وقت بزارید و همه چی کنسول رو چک کنید بعد تحویل بگیرید
از در مغازه اومدید بیرون تمامه ... اینجا آمریکا نیست جنس 20 میلیونی رو براتون تعویض کنن . جنسی هم که دارید می خرید قاچاق هست در نتیجه نمیتونه هیچ گارانتی ثبت شده قابل اعتمادی پشتش باشه
پولتون رو خرج گارانتی های الکی نکنید

mikami.pro

کاربر سایت
Jan 31, 2017
692
کنسول خودش معمولا بر اثر نوسان برق ممکنه مشکلی براش پیش بیاد که شامل گارانتی نمیشه
ممکنه از سری های اول باشه که نرم افزارش مشکل داشت که کنسول به حالت آماده به کار میرفت روشن نمیشد و چند موردی بود که کلا کنسول روشن نشده بود که اینم نرم افزاری بوده و شامل گارانتی نمیشه
دسته کنسول ممکنه اشکال دریفت بعد مدتی پیدا کنه که دسته کنسول هم به احتمال فراوان شامل گارانتی نمیشه
در اثر ضربه شدید هنگام حمل و نقل ممکنه برای کنسول مشکلی پیش بیاد که اینم شامل گارانتی نمیشه
اشکال خاص دیگه ای هم ممکن نیست پیش بیاد در نتیجه گارانتی یعنی کشک و مهلت تست هم یعنی کشک فقط موقع خرید در مغازه طرف هستید یکم وقت بزارید و همه چی کنسول رو چک کنید بعد تحویل بگیرید
از در مغازه اومدید بیرون تمامه ... اینجا آمریکا نیست جنس 20 میلیونی رو براتون تعویض کنن . جنسی هم که دارید می خرید قاچاق هست در نتیجه نمیتونه هیچ گارانتی ثبت شده قابل اعتمادی پشتش باشه
دقیقا گارانتی پول اضافه گرفتنه
من ۹۲ ps4 مو بدون گارانتی گرفتم خداروشکر تا الان آخ نگفته
گارانتی ۳۰۰ اضاف میکرد به قیمت????

• Like
Reactions: dooste.man83

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
بستگی به اون سایت و مغازه داره من زمان لانچ ps4 کنسولم بلوپالس شد برام عوض کردند، کنسول عیوب GPU, SSD, drive داره ممکنه روز اول خودشو نشون نده اگه کسی از جای معتبر بگیره گارانتیش کشک نیست من اون زمان از معتبر ترین سایت ایران گرفتم الان دیگه کمرنگ شده ولی این سایت معتبر جدید که الان اول ایرانه من فکر نکنم گارانتیش کشکی باشه

challengeeverything

کاربر سایت
Sep 25, 2005
3,578
نام
محمدرضا
بحث اینه توی دبی کنسول تک رو حدود 16 تا 17 تومن میشه خرید که البته الان ارزون ترم شده ( به استناد صحبت کسانی که همینجا خریدن ) . خوب واردکننده تعداد بالا می خره و قطعا دونه دونه نمی خره و روی تعداد بالا از 14 تا 15 بیشتر پول نمیده و 100 دلار هم بزاریم برای سود و حمل و نقل هرجوری هم حساب کنی باید زیر قیمت 18 تومن کنسول رو اینجا بفروشه اما 3 میلیون اضافه داره میفروشه که این هیچ ربطی به کمبود جهانی کنسول و تقاضای بازار و ... نداره فقط و فقط بحث دلالی و اینکه تنور داغه بزار بیشتر پول به جیب بزنیم هست

شخصا اگر میدونستم این جماعت دارن 100 دلار سود واقعا میگیرن خرید میکردم اما 3 میلیون پول زور اضافه می خوان ازمون بگیرن

اونی که کنسولو وارد میکنه سود میخواد! هزینه حمل و سود خودشو میکشه روش و میفروشه به مغازه دار به قیمت به قول خودشون همکار! وارد کننده اصلی کم پیش میاد که به یوزر خرده فروشی کنه و اونم چون مشتریای اصلیش مغازه دارا هستن، نمیاد قیمت مغازه دارا رو بشکنه. مغازه دارم سود میخواد و عاشق چشم و ابروی من و شما نیست :D حساب کن ۱۴ میلیون جنس در دبی خریداری شده، وارد کننده با توجه به ریسکایی که کارش داره (قاچاق و...) اصلا براش صرفه ی اقتصادی و توجیه اقتصادی نداره که زیر ۲۵٪ سود بگیره. یعنی وارد کننده حدود ۱۷-۱۸ میده به مغازه دار، مغازه دارم که ۱۵-۲۰٪ میکشه روش . این میشه که قیمت اینجوری میره بالا.

حالا اگه کسی وارد کننده باشه و خرده فروشیم داشته باشه سود اصلیو میبره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر