قیمت پلی استیشن 5 [پست اول حتما خوانده شود]

BUY-min.png

همونطور که از اسم تاپیک مشخصه اینجا در مورد قیمت بروز کنسول PS5 صحبت میشه
اگر پستی برخلاف قوانین در این تاپیک مشاهده کردید سریعاً گزارش کنید تا رسیدگی بشه
"از نقل قول کردن این پست ها خودداری کنید"

قبل از ارسال پست، حتماً موارد زیر را رعایت کنید:
در صورت مشاهده تخلف مستقیماً بدون اخطار برخورد خواهد شد
  • از دلالی کردن، تبلیغ فروشگاه ها ( آدرس، تلفن، لینک سایت، اسم فروشگاه، فرد خاص و .. ) جداً خودداری کنید.
  • باز هم تاکید می کنم، تبلیغ ممنوع ( من می‌خوام PS5 وارد کنم کی می خواد ؟!،این سایته برای پیش فروش گذاشته قیمتش خوبه حتما یه سری بزنید !!، انصافاً این فروشگاه X فیمت خوبی می ده ! و .. )
  • صحبت های سیاسی ( چرا تحریم شدیم و .. ) ممنوع می‌باشد.
  • بقیه مواد خلاف قوانین سایت هم که مشخصه ( فحاشی به یکدیگر، فرستادن پست های بی ارتباط با تاپیک و .. )
  • تاپیک برای دادن هرجور نظری درباره شرایط بازار و قیمت کاملاً آزاد هست و به هیچ عنوان حق حمله کردن به کسی که نظرش مخالف هست رو ندارین و در صورت مشاهده بدونه بخشش و تذکر قبلی دسترسیتون به تاپیک قطع میشه .
  • تصویر قرار ندید . قیمت پیش فروش رو اعلام نکنید . اگر جایی کالا رو موجود داره و قیمت اعلام کرده قیمت رو بنویسید و بگید فروش آنلاین یا فلان شهر و فلان محدوده
از این به بعد هم کسی اینجا نگه شماره و آدرس بدید یا پ.خ کنید، شدید برخورد میشه.

شما اگه قیمت به مزاجتون خوش اومد تشریف می برید پروفایل کاربری که قیمت داده ( توصیه نمیشه ! ) و سمت راست از "ارسال پیغام خصوصی" استفاده می کنید نه اینکه وسط تاپیک بگید شماره و آدرس رو پ.خ کن !

در صورت رعایت نکردن موارد بالا مستقیماً با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
باز هم تاکید میشه که با هر پستی مشکل دارید فقط گزارش کنید و خودتون تو تاپیک به کسی تهمت نزنید و با هم درگیر نشید .
پس سعی کنید با همکاریتون تاپیک رو جلو ببریم، باز هم تاکید می کنم این تاپیک به این راحتی ها باز نشده، اجازه ندید کاربرهایی که مشخصه هدفشون چیه، باعث قفل شدن و پاک شدن این تاپیک بشن.
بدیهی می‌باشد که ممکن است این قوانین به اقتضای زمان دستخوش تغییر گردند.

*تشکر از @.Amirone بابت کار گرافیکی

( آخرین ویرایش مدیریت : 1399/10/13 )

Last edited by a moderator:

hamidrezas

کاربر سایت
Oct 19, 2012
78
توپخونه
نسخه دیسک خور ۱۹۹۵۰
دوستان یه نکته ای که هست اینه که رجین ژاپن رو هیچوقت با این قیمت نخرین چون قیمت خریدش حدود ۱۵۰ دلار با رجین های دیگه متفاوته، باید ارزونتر بدن تو بازار نه اینکه هم قیمت سایر رجین ها داده بشه. پس یادتون باشه رجین ژاپن باید حداقل اختلاف ۴ میلیونی با سایر رجین ها داشته باشه. قیمتا داره میاد پایین بار جدید به زودی منتشر میشه خیلیاشون موجودیشون کم بود. یکی دو هفته صبر کنین حداقل ۲ تومن ارزونتر میتونین تهیه کنین

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,896
دوستان این توافق هسته ای بزودی به سرانجام میرسه و دلار حداقل 3 تا 4 هزار تومن افت میکنه که قطعا فروشنده ها هم از ترس ارزونترنشدن کنسول قیمت 18 میارن پایین
من بسیار به این روند خوش بین هستم و ممکنه کمتر از یک ماه دیگه اتفاق بیفته
اصلا دوستان ذهنتون رو درگیر نکات منفی نکنید همه شواهد نشون میده قیمت ها بزودی سطح مقاومتی 20 رو که بشکنه تا 18 قشنگ جا داره بیاد پایین

Rezaenslaved

کاربر سایت
Aug 25, 2020
857
دوستان این توافق هسته ای بزودی به سرانجام میرسه و دلار حداقل 3 تا 4 هزار تومن افت میکنه که قطعا فروشنده ها هم از ترس ارزونترنشدن کنسول قیمت 18 میارن پایین
من بسیار به این روند خوش بین هستم و ممکنه کمتر از یک ماه دیگه اتفاق بیفته
اصلا دوستان ذهنتون رو درگیر نکات منفی نکنید همه شواهد نشون میده قیمت ها بزودی سطح مقاومتی 20 رو که بشکنه تا 18 قشنگ جا داره بیاد پایین
داداش این مرحله امید ب توافق هسته ای و کاهش قیمتها رو ما ۷،۸سال پیش گذروندیم
همش سره کاریه

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,896
داداش این مرحله امید ب توافق هسته ای و کاهش قیمتها رو ما ۷،۸سال پیش گذروندیم
همش سره کاریه
آقا جای دوری نمیره یک ماه صبر کنید
تهش هیچ اتفاقی هم نیوفته حداقل قیمت ها طبق رویه بازار یکم کمتر میشه
اگر هم دلار افت حسابی کنه که چه بهتر

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
توپخونه
نسخه دیسک خور ۱۹۹۵۰
دوستان یه نکته ای که هست اینه که رجین ژاپن رو هیچوقت با این قیمت نخرین چون قیمت خریدش حدود ۱۵۰ دلار با رجین های دیگه متفاوته، باید ارزونتر بدن تو بازار نه اینکه هم قیمت سایر رجین ها داده بشه. پس یادتون باشه رجین ژاپن باید حداقل اختلاف ۴ میلیونی با سایر رجین ها داشته باشه. قیمتا داره میاد پایین بار جدید به زودی منتشر میشه خیلیاشون موجودیشون کم بود. یکی دو هفته صبر کنین حداقل ۲ تومن ارزونتر میتونین تهیه کنین
قیمت کنسول هیچ ربطی به ریجن نداره البته ، اینا معادل سازی جهانی دارن . کنسول تو امریکا ۵۰۰ دلار امریکا هست . تو ریجن کانادا ۶۰۰ دلارکانادا ، در امارات ۲۱۰۰ درهم و ... البته اینا قیمت های رسمی هست که سونی اعلام کرده و فعلا تو هیچ کشوری این قیمت نیست . ریجن ژاپن هم دلیلی نداره ارزون تر باشه قیمتش . قطعات کمتری استفاده نشده که بخواد ارزون تر باشه !!!!!

نسخه استاندارد : ۲۰
نسخه دیجیتال : ۱۸۵۰۰

فعلا به نظرم برای کاهش بیشتر قیمت ها باید صبر کرد .

• Like
Reactions: SepehrR

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,896
دوستان پیشنهاد میکنم از سایت های اینترنتی واقعا تا حد امکان خرید نکنید
دلیلی نداره وفتی در توپخونه و پشت شهرداری قیمت کنسول زیر 20 هست شما 21 پول کنسول به این ها بدید !!! تازه کرایه حمل و نقل هم ازتون میگیرن و چند تا کامنت از این فروشگاه های اینترنتی هم که خوندم گویا خریدارها میگفتن جعبه پاره پوره براشون فرستادن ( دقت کنید خود جعبه ps5 خودش قیمت داره و از طرفی کسی حضوری بره جعبه پاره نمی خره برای همین اینجور سایت ها اصرار دارن حتما به شما پستی و با پیک بفرستن )

تا حد ممکن حضوری مراجعه کنید البته طبق اخبار بازار ها 2 هفته از روز شنبه تعطیل میشه

AminMoradiX

کاربر سایت
Nov 24, 2017
846
اعصابم شخمی شد رفتم از StockX خریدم. لعنت به retailer های اصلی و لعنت به لانچ سونی
اگه از retailer میخریدم + شیپینگ و مالیات میشد 600 دلار. اینجوری شد حدود 800. 200 دلار نمیارزید انقد چک کردن و انتظار

Attachments

• Capture.JPG
    Capture.JPG
    51.9 KB · مشاهده: 57

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
رفقا نمیخوام کاسه داغ تر از آش بشم، ولی موضوع خیلی پیچیده تر از این حرفاست :D شما یه سر به بازار خودمون بزنین با دو تا کاسب صحبت کنین میفهمین چه اتفاقی داره می افته. نه فقط در ایران، کل دنیا! (جدای از این که فروشنده های بسیار با وجدانی داریم :-" )

و نه فقط کنسول، بازار موبایل و سخت افزار و غیره ظرف 3-4 ماه آینده آروم آروم ضررهاش نمود پیدا میکنه. فعلا تنها چیزی که حس میشه نایاب شدن خیلی از این اجناس تو کل دنیا هست (البته نایاب نه به اون معنا که ااا پس چرا فلان فروشنده 50 تا PS5 پشت ویترین مغازش داره! کلان ماجرا رو نگاه کنین). به زودی از جاهای دیگه جبران میکنن ضرر های این یک سال اخیر رو، فقط صبر داشته باشید تا اون موقع :D

پ.ن: خیلی هم روی پایین اومدن دلار حساب باز نکنین، چنین اتفاقی نخواهد افتاد. دیگه ما مو سفید کردیم در این مرز و بوم ;)

--------------------------------

قیمت امروز جمهوری:

PS5 Standard : 21,450
PS5 Digital : 18,900

8030v2

کاربر سایت
Oct 23, 2019
683
خرید اگه میتونید حضوری برید
حتما با دیسک امتحانش کنید
بزارید بازی نصب بشه و یه 10 دقیقه بازی کنید با کنسول(حتما این کار رو کنید)
دسته رو چک کنید تو بازی انالوگها دریفت نداشته باشن.
رجین ژاپن 100 ولت نوشته زیر کنسول و پلاک برقش دو شاخه کوچک هست.هیچ نگرانی از بابت سازگاری با برق ایران که 220 هست نداشته باشید چون پاورهای کنسول ولتاژ یونیورسال هست و هیچ مشکلی پیش نمیاد.یه ps3 فت رجین ژاپن دارم 12 ساله داره با برق ایران کار میکنه.
ps5 هم رجین ژاپن گرفتم چون دید خوبی نصبت به رجین ژاپن پیدا کردم.دلیلش احتمالا بخاطر ذهن ادمی باشه چون فکر کنم خط تولید اینها همه یکیه یا شاید رجین ژاپن نظارت بهتری رو خط تولیدش هست.
20210407_235422.jpg
عکس پدربزرگ (سلطان) در کنار نوه عزیزش :D

کلا ps5 امار خرابیش کم بوده ،نه اینکه خرابی نداشته ولی شما جانب احتیاط رو رعایت کنید .

B-King

کاربر سایت
Mar 6, 2019
2,135
ببین اوضاع چقدر خرابه که کنسول17-18 تومنی هم مورد پسنده :ziped:

کل بازار ایران ممنون فاکس گیم عراق و امارات و اونورا ن خیلی کمتر از این حرفا میخرن . البته امسال یکم پرداخت شیتیل زیاد شده ولی باز جنس قاچاق قیمت منطقی تری از جنس ورود قانونی داره اونجا دیگه رسما باید کلی هزینه بیاد روش

g - unit

کاربر سایت
Jul 13, 2010
1,342
اخه چه ربطی به دلار داره الان xbox هم قیمتش به دلار بستگی داره ولی قیمتش 17 و 10 تومنه که منطقیه برا 500 و 300 دلار و بحث کمبودم نیست چون تولید و عرضه برای Xbox هم مشکل داره ولی قیمتاش خیلی به قیمت واقعیش نزدیکه چون خواهانش کمه و دلالا نمی تونن زیاد سرش سود کنن ولی ps5 چون خواهان خیلی داره دلالا هر چی سود دلشون خواست گرفتن ولی دیگه بسه مفت خوریشون باید قیمتارو به قیمت واقعیش که فعلا برا استاندارد 17 و دیجیتال 15 هست نزدیک کنن
آخه ربط داره یه جورایی... حرف های شما هم درسته.. اما یه نکته رو در نظر بگیرید سایت های رسمی سونی و مایکروسافت اگر برید کنسول هاشون هنوز که هنوزه out of stock هست و موجودی نیست برا خرید اینترنتی رسمی جهانی !! سایت های دیگه جهانی هم کنسول ها رو دوبرابر میدن ... فقط اونجا با این که دوبرابر میدن باز ارزون تر از اینجا درمیاد

hamidrezas

کاربر سایت
Oct 19, 2012
78
قیمت کنسول هیچ ربطی به ریجن نداره البته ، اینا معادل سازی جهانی دارن . کنسول تو امریکا ۵۰۰ دلار امریکا هست . تو ریجن کانادا ۶۰۰ دلارکانادا ، در امارات ۲۱۰۰ درهم و ... البته اینا قیمت های رسمی هست که سونی اعلام کرده و فعلا تو هیچ کشوری این قیمت نیست . ریجن ژاپن هم دلیلی نداره ارزون تر باشه قیمتش . قطعات کمتری استفاده نشده که بخواد ارزون تر باشه !!!!!

نسخه استاندارد : ۲۰
نسخه دیجیتال : ۱۸۵۰۰

فعلا به نظرم برای کاهش بیشتر قیمت ها باید صبر کرد .
درسته معادل سازی جهانی دارن ولی برای مردم خود اون کشور نه برای ما که میتونیم انتخاب کنیم از کدوم بخریم. تو این حالت قیمت بالا و پایین میشه. در حال حاظر هزینه خرید کنسول از ژاپن پایینتر از مثلا خرید کنسول از امریکا در میاد. بنابراین قیمتی که به فروش میرسه هم باید کم باشه. این اختلاف در حال حاظر تقریبا ۱۵۰ دلار هستش. پس خرید رجین ژاپن یعنی ریختن سود بیشتر و بی جهت در جیب فروشنده. به شخصه ارزون هم که شد رجین های دیگه میگیرم تا سودی که به فروشنده میرسه کمتر باشه (کم ما رو اذیت نکردن این فروشنده های منصف)

اعصابم شخمی شد رفتم از StockX خریدم. لعنت به retailer های اصلی و لعنت به لانچ سونی
اگه از retailer میخریدم + شیپینگ و مالیات میشد 600 دلار. اینجوری شد حدود 800. 200 دلار نمیارزید انقد چک کردن و انتظار
شما که امکان خرید از خارج رو داشتین باید خیلی زودتر وارد عمل میشدین برای خرید تا سود کنین. همچنین میتونین صبر کنین و پیش خرید کنین از گیم استاپ تا به قیمت واقعی در بیاد

AminMoradiX

کاربر سایت
Nov 24, 2017
846
شما که امکان خرید از خارج رو داشتین باید خیلی زودتر وارد عمل میشدین برای خرید تا سود کنین. همچنین میتونین صبر کنین و پیش خرید کنین از گیم استاپ تا به قیمت واقعی در بیاد
پیش خریدی وجود نداره دیگه (حداقل تو آمریکا). بحث زودتر و دیرتر نیست برادر. اصن وضع مسخره ای شده! هفته ای به صورت رندوم یکی دو تا خرده فروش خیلی محدود در یه تایم رندوم باز میکنن سایتو و در عرض جیک ثانیه همه میپره. اصلا تو گزینه اضافه به سبدو نمیبینی. 200 دلار اضافه دادم حداقل مسخره بازی نداره دیگه! فک میکنم گم کردم.

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
درسته معادل سازی جهانی دارن ولی برای مردم خود اون کشور نه برای ما که میتونیم انتخاب کنیم از کدوم بخریم. تو این حالت قیمت بالا و پایین میشه. در حال حاظر هزینه خرید کنسول از ژاپن پایینتر از مثلا خرید کنسول از امریکا در میاد. بنابراین قیمتی که به فروش میرسه هم باید کم باشه. این اختلاف در حال حاظر تقریبا ۱۵۰ دلار هستش. پس خرید رجین ژاپن یعنی ریختن سود بیشتر و بی جهت در جیب فروشنده. به شخصه ارزون هم که شد رجین های دیگه میگیرم تا سودی که به فروشنده میرسه کمتر باشه (کم ما رو اذیت نکردن این فروشنده های منصف)
دوست من اطلاعاتی که میدید کاملا اشتباهه . کنسول در تمام منطق دنیا به یه قیمت همسان ( بر اساس ارزش پولی هر کشور ) فروخته میشه . و خرید از هیچ کشوری برای ما ارزون تر در نمیاد !! کی گفته ریجن ژاپن ۱۵۰ دلار ارزون تره ؟ هیچ تفاوتی ندارن . مبنای ما باید دبی باشه عمده این کنسول ها هم از اونجا میاد . تو دبی تفاوت قیمت ریجن ۲ ژاپن با ریجن ۲ اروپا حتی ۵۰ درهمم نیست . لطف کنید اگر پست بعدی میخواید ارسال کنید در این رابطه حتما با لینک و منبع معتبر اثبات کنید به ما ۱۵۰ دلار ارزون تره !! در غیر این صورت بحث به بیراهه میره و تاپیک هم‌ منخرف میشه .

سایت معروف دوباره افزایش قیمت داد متاسفانه و قیمت کنسول با درایو رو ۲۰۹۰۰ گذاشته !!!

• Like
Reactions: Imaginative

hamidrezas

کاربر سایت
Oct 19, 2012
78
دوست من شما اشتباه متوجه معادل سازی شدین. معادل سازی برای ساکنان اون کشور و واحد پولیش انجام میشه ولی برای ما که حق انتخاب داریم که از چه کشوری بخریم این موضوع فرق میکنه. برای مثال چون ارزش یورو برای ما بیشتر از دلار هستش تمام اجناس رو (چه پوشاک و چه الکترونیکی) نگاه کنین با قیمت بیشتری برای ما درمیاد تا یه جنسی که در امریکا و با دلار فروخته میشه. خیلی واضح توضیح دادم اگر باز هم متوجه نشدین برین سایت اپل و محصولاتش رو تو دوتا کشور اروپایی و امریکایی نگاه کنین و قیمتشون رو به ریال تبدیل کنین. خواهید دید که قیمت امریکاییش ارزونتر برای ما در میاد(این یه مثال بود نیاین بگین هزینه حمل و نقل و ...) برای کنسول هم همینه و اینطور هم نیست که همش از دبی وارد بشه خیر. کالا به صورت قاچاق هست یعنی لا به لای کالاهای دیگه از کشور های مختلف وارد میشه. جالبه شما که ادعا میکنین کاربر هستین (نه فروشنده) چرا تو پذیرش همچین واقعیتی مقاومت میکنین! فکر میکنم خیلی واضح توضیح دادم. دوستانی که خریدار هستن هم میتونن استفاده کنن و وارد بحث اضافه نمیشم تا تاپیک منحرف نشه

در رابطه با اون سایت معروف هم باید بگم این شگردشونه که بیارن پایین و دوباره ببرن بالا تا خریدار بترسه از گرونتر شدن و سریع خرید کنه. عقلانی ترین راه صبر کردنه تا به قیمت واقعی خرید انجام بشه.
دوست من اطلاعاتی که میدید کاملا اشتباهه . کنسول در تمام منطق دنیا به یه قیمت همسان ( بر اساس ارزش پولی هر کشور ) فروخته میشه . و خرید از هیچ کشوری برای ما ارزون تر در نمیاد !! کی گفته ریجن ژاپن ۱۵۰ دلار ارزون تره ؟ هیچ تفاوتی ندارن . مبنای ما باید دبی باشه عمده این کنسول ها هم از اونجا میاد . تو دبی تفاوت قیمت ریجن ۲ ژاپن با ریجن ۲ اروپا حتی ۵۰ درهمم نیست . لطف کنید اگر پست بعدی میخواید ارسال کنید در این رابطه حتما با لینک و منبع معتبر اثبات کنید به ما ۱۵۰ دلار ارزون تره !! در غیر این صورت بحث به بیراهه میره و تاپیک هم‌ منخرف میشه .

سایت معروف دوباره افزایش قیمت داد متاسفانه و قیمت کنسول با درایو رو ۲۰۹۰۰ گذاشته !!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر