قیمت پلی استیشن 5 [پست اول حتما خوانده شود]

BUY-min.png

همونطور که از اسم تاپیک مشخصه اینجا در مورد قیمت بروز کنسول PS5 صحبت میشه
اگر پستی برخلاف قوانین در این تاپیک مشاهده کردید سریعاً گزارش کنید تا رسیدگی بشه
"از نقل قول کردن این پست ها خودداری کنید"

قبل از ارسال پست، حتماً موارد زیر را رعایت کنید:
در صورت مشاهده تخلف مستقیماً بدون اخطار برخورد خواهد شد
  • از دلالی کردن، تبلیغ فروشگاه ها ( آدرس، تلفن، لینک سایت، اسم فروشگاه، فرد خاص و .. ) جداً خودداری کنید.
  • باز هم تاکید می کنم، تبلیغ ممنوع ( من می‌خوام PS5 وارد کنم کی می خواد ؟!،این سایته برای پیش فروش گذاشته قیمتش خوبه حتما یه سری بزنید !!، انصافاً این فروشگاه X فیمت خوبی می ده ! و .. )
  • صحبت های سیاسی ( چرا تحریم شدیم و .. ) ممنوع می‌باشد.
  • بقیه مواد خلاف قوانین سایت هم که مشخصه ( فحاشی به یکدیگر، فرستادن پست های بی ارتباط با تاپیک و .. )
  • تاپیک برای دادن هرجور نظری درباره شرایط بازار و قیمت کاملاً آزاد هست و به هیچ عنوان حق حمله کردن به کسی که نظرش مخالف هست رو ندارین و در صورت مشاهده بدونه بخشش و تذکر قبلی دسترسیتون به تاپیک قطع میشه .
  • تصویر قرار ندید . قیمت پیش فروش رو اعلام نکنید . اگر جایی کالا رو موجود داره و قیمت اعلام کرده قیمت رو بنویسید و بگید فروش آنلاین یا فلان شهر و فلان محدوده
از این به بعد هم کسی اینجا نگه شماره و آدرس بدید یا پ.خ کنید، شدید برخورد میشه.

شما اگه قیمت به مزاجتون خوش اومد تشریف می برید پروفایل کاربری که قیمت داده ( توصیه نمیشه ! ) و سمت راست از "ارسال پیغام خصوصی" استفاده می کنید نه اینکه وسط تاپیک بگید شماره و آدرس رو پ.خ کن !

در صورت رعایت نکردن موارد بالا مستقیماً با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
باز هم تاکید میشه که با هر پستی مشکل دارید فقط گزارش کنید و خودتون تو تاپیک به کسی تهمت نزنید و با هم درگیر نشید .
پس سعی کنید با همکاریتون تاپیک رو جلو ببریم، باز هم تاکید می کنم این تاپیک به این راحتی ها باز نشده، اجازه ندید کاربرهایی که مشخصه هدفشون چیه، باعث قفل شدن و پاک شدن این تاپیک بشن.
بدیهی می‌باشد که ممکن است این قوانین به اقتضای زمان دستخوش تغییر گردند.

*تشکر از @.Amirone بابت کار گرافیکی

( آخرین ویرایش مدیریت : 1399/10/13 )

Last edited by a moderator:

darksider666

کاربر سایت
Mar 8, 2016
1,049
نام
رضا قاسمی
5 , SERIES X هردو 12 باید بشن بیشتر از این اشتباههه این کنسول ها 500 دلار هم که حساب کنید دلار گرون ترین شرایط قیمت بدی میشن 15 تا . غیر از اینکه این فروشگاه ها ذره ای رحم و مروت ندارن تازه من خوزستانم خیلی ها از کشور های حاشیه میارن از دبی و عمارات و ... با واحد پولی این کشورها میخرن میارن بعد طرف میاد نه بازار ارز هم شلمشلوا است میگین اههههه دلار گرونه اره کاریش نمیشه کرد !! به قول ال پاچینو در فیلم And Justice for All بیچاره مردم که فقط خدا رو دارند !LOL اینجا خدا رو هم ندارند!!~X(:((:((

Maziar6363

کاربر سایت
Sep 25, 2019
29
من صبح بازار بودم اگه بدونید چه حرفای خنده داری میزدن بعضی فروشنده ها.یکی میگفت دو نمونه دارم یه مدل با قیمت ۱۹۵۰۰ که زود خراب میشه چون تو امارات برقشو دستکاری کردن گفت اینو تا ۱۹۲۰۰ هم بهت میدم.یه نفر دیگه میگفت اصلا ریجن آمریکا تو بازار ایران نیومده.خلاصه داستانای عجیب غریبی میگفتن

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,169
نام
سبحان
بوشهر فروشگاه معتبر نسخه دیجیتال ۱۸ تومن

5 , SERIES X هردو 12 باید بشن بیشتر از این اشتباههه این کنسول ها 500 دلار هم که حساب کنید دلار گرون ترین شرایط قیمت بدی میشن 15 تا . غیر از اینکه این فروشگاه ها ذره ای رحم و مروت ندارن تازه من خوزستانم خیلی ها از کشور های حاشیه میارن از دبی و عمارات و ... با واحد پولی این کشورها میخرن میارن بعد طرف میاد نه بازار ارز هم شلمشلوا است میگین اههههه دلار گرونه اره کاریش نمیشه کرد !! به قول ال پاچینو در فیلم And Justice for All بیچاره مردم که فقط خدا رو دارند !LOL اینجا خدا رو هم ندارند!!~X(:((:((
دوست عزیز قیمت ۵۰۰ دلار برای آمریکا هست
قیمت فروشنده های رسمی امارات ۲۱۰۰ درهم هست که میشه معادل ۵۷۰ دلار
البته اگه توی بازار زیاد بشه رقابت زیاد میشه و قیمت کنسولهم تا ۱۳ اینا شاید بیاد(بر فرض ثابت بودن دلار)

• Like
Reactions: beshush

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,481
دوست ندارم بار منفی بدم به تاپیک ولی ویدیو اخر LINUS ببنید توضیح میده در مورد کمبود چیپ حالا حالا ها قابل حل نیست ظاهرا تنها راه خلاصی اینکه که این باتا دلالا بیخیال انبار کردن بشن

hp3in_pro

کاربر سایت
Mar 16, 2010
311
نام
حسین
دوست ندارم بار منفی بدم به تاپیک ولی ویدیو اخر LINUS ببنید توضیح میده در مورد کمبود چیپ حالا حالا ها قابل حل نیست ظاهرا
الان دلیل پایین اومدن قیمت اینه که تقاضایی نیست دیگه با این قیمتا حالا چیپ میخواد باشه میخواد نباشه
الان چ تو دبی چه ایران کنسول تا دلت بخواد هست ولی دیگه رو اون قیمتای قبلی تقاضایی نیست حالا این وسط اگه قیمت ارز تغییر نکنه یا احیانا رو به پایین هم بیاد ممکنه قیمت باز کمی کمتر شه
کاهش قیمت این سری یه تفاوتی که داره اینه که بخاطر تقاضای کم قیمت پایین اومد پس احتمالا موندگارتر باشه سری قبلی تو جو کاهش ارز قیمتا پایین اومد که با بالا رفتنش دوباره کنسول بالا کشید

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
استاندارد ۱۹,۹۹۹,۰۰۰
دیجیتال ۱۹,۲۸۰,۰۰۰
دسته ۱,۶۲۰,۰۰۰
قیمتا به شدت ریزشی شده . کنسول استاندارد به همراه پایه شارژر دسته ۲۰ میلیون گذاشتن برای فروش ! که خبر از ریزش های بیشتر هم‌میده . گویا موجودی دبی هم رو به افزایش با قیمتای پایین تر و نزدیک به ۲۴۰۰ درهم در دبی موجود شده برای نسخه استاندارد . به پول ما میشه چیزی حدود ۱۶ میلیون تومن

Michael Sykes

کاربر سایت
Mar 2, 2009
628
نام
صالح
واقعیت هارو بگیم...
ما که داریم بازار دبی و اماراتو چک‌ میکنیم هنوز همون قیمتان متاسفانه.
اینا پس لرزه بار جدیده و قیمت ۱۰۰٪ خواهد شکست
حس میکنم چندتا از اون سلاطینی که تو‌ دیوار قیمت ۱۱ تومن میزارن با شماره مخفی میخوان با یه اگهی کمر استکبار قیمت ps5 بشکونن تو‌‌ تاپیکن ناقلاها ?
استاندارد ۲۰۵۰۰
دیجیتال ۱۹۵۰۰

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,911
آقا باور کنید هیچ کمبود کنسول ps5 استانداردی در بازار ایران نیست اگر در مورد ps5 دیجیتال و xbox صحبت میکردید قابل قبول بود اما الان اینقدر کنسول ps5 وارد شده و مغازه ها موجود دارن که میتونن طرح تعویض ps4 های اسقاطی با ps5 راه بندازن
الان یکی بره پاساژ لباف 100 تا کنسول هم میتونه بخره بنده کل مغازه های اونجا رو گشتم روز به روز هم به تعداد کنسول های PS5 شون اضافه میشه اما مشتری نیست

تنها بحث اینه که دلال ها در تمام جهان بخصوص ایران از تقاضای مشتری ها و تمایل به خرید ps5 دارن سوء استفاده میکنن و گرون تر میفروشن
دلیل افت قیمت ها هم همونی هست که دوستان گفتن اونایی که به هر قیمتی خریدار کنسول بودن دیگه تموم شدن و الان فقط اونایی موندن که تا قیمت منطقی نشه خرید نمیکنن و قیمت دلار هم یا پایین میاد یا ثابت میمونه ( حداقل تا انتخابات )

قیمت توی بازار دبی هم از 2400 تا 2800 وجود داره

Maziar6363

کاربر سایت
Sep 25, 2019
29
امروز تا دلتون بخواد ps5 دیدم تو مغازه ها جوری که زده شدم از دیدنش حتی یکی دو تا فروشنده میگفتن هر قیمتی گرفتی بیا من کمتر میدم بهت بر خلاف چند ماه قبل که خیلی ناز میکردن .استاندارد ۱۹۵۰۰ تا۲۰۵۰۰

angel of grief

کاربر سایت
Sep 12, 2010
202
آقا باور کنید هیچ کمبود کنسول ps5 استانداردی در بازار ایران نیست اگر در مورد ps5 دیجیتال و xbox صحبت میکردید قابل قبول بود اما الان اینقدر کنسول ps5 وارد شده و مغازه ها موجود دارن که میتونن طرح تعویض ps4 های اسقاطی با ps5 راه بندازن
الان یکی بره پاساژ لباف 100 تا کنسول هم میتونه بخره بنده کل مغازه های اونجا رو گشتم روز به روز هم به تعداد کنسول های PS5 شون اضافه میشه اما مشتری نیست

تنها بحث اینه که دلال ها در تمام جهان بخصوص ایران از تقاضای مشتری ها و تمایل به خرید ps5 دارن سوء استفاده میکنن و گرون تر میفروشن
دلیل افت قیمت ها هم همونی هست که دوستان گفتن اونایی که به هر قیمتی خریدار کنسول بودن دیگه تموم شدن و الان فقط اونایی موندن که تا قیمت منطقی نشه خرید نمیکنن و قیمت دلار هم یا پایین میاد یا ثابت میمونه ( حداقل تا انتخابات )

قیمت توی بازار دبی هم از 2400 تا 2800 وجود داره

کمبود که نیست ولی مهم اینه که با جه قیمت از همون دبی خریده باشن
بعید می دونم همین فروشنده‌هایی که بازار رو پر کردن PS5 رو کمتر از 600 700 دلار خریده باشن
هر وقت به 400 500 رسید بازار درست شده

• Like
Reactions: reza51

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
واقعیت هارو بگیم...
ما که داریم بازار دبی و اماراتو چک‌ میکنیم هنوز همون قیمتان متاسفانه.
اینا پس لرزه بار جدیده و قیمت ۱۰۰٪ خواهد شکست
حس میکنم چندتا از اون سلاطینی که تو‌ دیوار قیمت ۱۱ تومن میزارن با شماره مخفی میخوان با یه اگهی کمر استکبار قیمت ps5 بشکونن تو‌‌ تاپیکن ناقلاها ?
استاندارد ۲۰۵۰۰
دیجیتال ۱۹۵۰۰
واقعیت دقیقا همینی هست که خدمتتون عرض کردم و با قیمت 2400 درهم کنسول استاندارد در دبی قابل تهیه هست . شما بگو واقعیتی که برای شمای کنسول فروش در ایران سود داره رو بگیم ما هم همونو بگیم :)

استاندارد 19800
دیجیتال 19200

سایت اینترنتی

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر