قیمت پلی استیشن 5 [پست اول حتما خوانده شود]

BUY-min.png

همونطور که از اسم تاپیک مشخصه اینجا در مورد قیمت بروز کنسول PS5 صحبت میشه
اگر پستی برخلاف قوانین در این تاپیک مشاهده کردید سریعاً گزارش کنید تا رسیدگی بشه
"از نقل قول کردن این پست ها خودداری کنید"

قبل از ارسال پست، حتماً موارد زیر را رعایت کنید:
در صورت مشاهده تخلف مستقیماً بدون اخطار برخورد خواهد شد
  • از دلالی کردن، تبلیغ فروشگاه ها ( آدرس، تلفن، لینک سایت، اسم فروشگاه، فرد خاص و .. ) جداً خودداری کنید.
  • باز هم تاکید می کنم، تبلیغ ممنوع ( من می‌خوام PS5 وارد کنم کی می خواد ؟!،این سایته برای پیش فروش گذاشته قیمتش خوبه حتما یه سری بزنید !!، انصافاً این فروشگاه X فیمت خوبی می ده ! و .. )
  • صحبت های سیاسی ( چرا تحریم شدیم و .. ) ممنوع می‌باشد.
  • بقیه مواد خلاف قوانین سایت هم که مشخصه ( فحاشی به یکدیگر، فرستادن پست های بی ارتباط با تاپیک و .. )
  • تاپیک برای دادن هرجور نظری درباره شرایط بازار و قیمت کاملاً آزاد هست و به هیچ عنوان حق حمله کردن به کسی که نظرش مخالف هست رو ندارین و در صورت مشاهده بدونه بخشش و تذکر قبلی دسترسیتون به تاپیک قطع میشه .
  • تصویر قرار ندید . قیمت پیش فروش رو اعلام نکنید . اگر جایی کالا رو موجود داره و قیمت اعلام کرده قیمت رو بنویسید و بگید فروش آنلاین یا فلان شهر و فلان محدوده
از این به بعد هم کسی اینجا نگه شماره و آدرس بدید یا پ.خ کنید، شدید برخورد میشه.

شما اگه قیمت به مزاجتون خوش اومد تشریف می برید پروفایل کاربری که قیمت داده ( توصیه نمیشه ! ) و سمت راست از "ارسال پیغام خصوصی" استفاده می کنید نه اینکه وسط تاپیک بگید شماره و آدرس رو پ.خ کن !

در صورت رعایت نکردن موارد بالا مستقیماً با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
باز هم تاکید میشه که با هر پستی مشکل دارید فقط گزارش کنید و خودتون تو تاپیک به کسی تهمت نزنید و با هم درگیر نشید .
پس سعی کنید با همکاریتون تاپیک رو جلو ببریم، باز هم تاکید می کنم این تاپیک به این راحتی ها باز نشده، اجازه ندید کاربرهایی که مشخصه هدفشون چیه، باعث قفل شدن و پاک شدن این تاپیک بشن.
بدیهی می‌باشد که ممکن است این قوانین به اقتضای زمان دستخوش تغییر گردند.

*تشکر از @.Amirone بابت کار گرافیکی

( آخرین ویرایش مدیریت : 1399/10/13 )

Last edited by a moderator:

darksider666

کاربر سایت
Mar 8, 2016
1,049
نام
رضا قاسمی
بوشهر فروشگاه معتبر نسخه دیجیتال ۱۸ تومن

دوست عزیز قیمت ۵۰۰ دلار برای آمریکا هست
قیمت فروشنده های رسمی امارات ۲۱۰۰ درهم هست که میشه معادل ۵۷۰ دلار
البته اگه توی بازار زیاد بشه رقابت زیاد میشه و قیمت کنسولهم تا ۱۳ اینا شاید بیاد(بر فرض ثابت بودن دلار)
باشه 50 میلیون؟ چهل میلیون؟ 30میلیون؟20میلیون؟؟چه خبره؟؟ بازم این قیمت ها که میزارن منطقی نیست شورتج هم باشه اگر همون قیمت جهانی خریده باشه دیگه پول بیشتر که نداده بخواد گرونتر بفروشه؟! ادای اسکالپر ها رو در میارن تو ایران با این تفاوت که اینا امارت میخرن با قیمت لانچ رسمی و msrpبعد میاد تو ایران ادای اسکالپر ebay رو در میاره میدش 1500 دلار واقعا خنده داره.

من صبح بازار بودم اگه بدونید چه حرفای خنده داری میزدن بعضی فروشنده ها.یکی میگفت دو نمونه دارم یه مدل با قیمت ۱۹۵۰۰ که زود خراب میشه چون تو امارات برقشو دستکاری کردن گفت اینو تا ۱۹۲۰۰ هم بهت میدم.یه نفر دیگه میگفت اصلا ریجن آمریکا تو بازار ایران نیومده.خلاصه داستانای عجیب غریبی میگفتن
اینجور فروشگاها زیاد است تو شهر خودمون زیاده طرف اتو بلد نیست روشن کنه شده گیم فروش کنسول فروش بهش میگم بازیrpgداری منظورم نقش افرینی است میگه اره عمو این بازیه ار پی جی توشه ???بعد من بیام با این جماعت سر قیمت کنسول منطقی بحث کنم؟؟ وجدانا؟ اره ps4 اورده بود ن روز لانچ میگفت از مغازه بغلی نخرید مال من ژاپنی اصله میگفتیم اینم که دقیقا سریال نامبر و مدلش یکیه نوشته چین میگفتن نه اینا برچسب میزنن که کسی نفهمه اوزاکای ژاپن تولید شده????? بخدا نقشه میزاشتی جلو طرف نمیدونست ژاپن کجاست.

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
باشه 50 میلیون؟ چهل میلیون؟ 30میلیون؟20میلیون؟؟چه خبره؟؟ بازم این قیمت ها که میزارن منطقی نیست شورتج هم باشه اگر همون قیمت جهانی خریده باشه دیگه پول بیشتر که نداده بخواد گرونتر بفروشه؟! ادای اسکالپر ها رو در میارن تو ایران با این تفاوت که اینا امارت میخرن با قیمت لانچ رسمی و msrpبعد میاد تو ایران ادای اسکالپر ebay رو در میاره میدش 1500 دلار واقعا خنده داره.
اینا که کلا همه چیز از دبی ارزونتر میخرن . دو تا نکته رو هم فراموش نکنید . اول این که قیمت های اینترنتی دبی هم کلا بالاتر از قیمت های تو کوچه و خیابونشون هست . شما بری اونجا ۲۰ تا دونه ps5 بخری خیلی فرق داره با ۲ تا ، نکته بعدی این که همین الان گیم های ps5 رو تو ایران دارن ۲ برابر قیمت دبی میفروشن . اینو ببین شما
Screenshot_20210327-234834_Chrome.jpg
بازی که با قیمت ۹۰۰ هزار تومان تو دبی قابل خریداری هست اینجا ۱۵۰۰ تا ۱۸۰۰ میفروشن .

قیمت ps5 سایت معروف ۲۰۲۰۰ برای نسخه استاندارد!

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
اینجور فروشگاها زیاد است تو شهر خودمون زیاده طرف اتو بلد نیست روشن کنه شده گیم فروش کنسول فروش بهش میگم بازیrpgداری منظورم نقش افرینی است میگه اره عمو این بازیه ار پی جی توشه ???بعد من بیام با این جماعت سر قیمت کنسول منطقی بحث کنم؟؟ وجدانا؟ اره ps4 اورده بود ن روز لانچ میگفت از مغازه بغلی نخرید مال من ژاپنی اصله میگفتیم اینم که دقیقا سریال نامبر و مدلش یکیه نوشته چین میگفتن نه اینا برچسب میزنن که کسی نفهمه اوزاکای ژاپن تولید شده????? بخدا نقشه میزاشتی جلو طرف نمیدونست ژاپن کجاست.
اتفاقا اون مغازه دار ها خوب میفهمن چی دارن میگن از من و شما هم خیلی بیشتر با کنسول سروکار داشتن و شغلشون هست . امکان نداره یک مشتری یک 1000 تومنی از اینا بتونه چیزی اضافه بگیره
اونا از ناآگاهی و صبر کم مشتری ها می خوان سوء استفاده کنن و به قول خودشون می خوان مشتری رو شکار کنن !!! اگر سواد و شعور این کار رو نداشتن چطور یک کنسول استاندارد رو به قیمت یک کنسول دیجیتال نمیتونید ازشون بخرید اگر واقعا فرقشون رو نمیدونن !!!چطور اگر یک مدل کنسول 1000 تومن تو بازار گرون شه به ثانیه نکشیده گرون میکنن !!! اگر این حرف ها رو از یک مغازه دار شنیدید بدونید یا شما رو ساده و بی تجربه فرض کرده یا آدم ناجور و شارلاتانی هست و بدون اینکه باهاش بحث کنید از مغازه اش بیایید بیرون
معمولا خرید از این افراد تبعات بدی داره براتون مثل یک موردی که اخیرا شنیدم وقتی حس میکنن مشتری رو میشه بازی داد به هوای اینکه کنسول رو قبل خرید چک میکنیم که خراب نباشه کابل HDMI کنسول رو عوض میکردن که بعدا در بازار آزاد بیشتر از 1 میلیون بفروشن
گاهی اینکه از کی میخرید اهمیتش اندازه ی خود جنسی هست که خرید میکنید

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,482
نام
Nightwing
دوستان میخوام بدونم علت خوشبین بودن شما به ماه اردیبهشت چیه؟ مثلا چرا خرداد یا تیر نه؟

پ.ن: پالادیوم
نسخه استاندارد ۲۴ :|

• Angry
Reactions: reza51

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
دبی نسخه استاندارد تو خرده فروشیا رسیده به ۲۵۶۵ که به پول ما میشه ۱۸ تومن
? صبر تا اردیبهشت‌...
شما که میگفتی قیمتا تغییری نداشته و واقیعت هارو بگیم :) الان قبول کردی مقداری ریخته ؟ قیمت در دبی 2400 درهم فروشگاه حضوری منبع موثق . شما چه اصراری داره قیمتای بالاتر دبی رو اعلام کنی ؟
199911
قیمت پیش خرید دبی تحویل ۲۰ روز اتی

آخرین ویرایش:

Michael Sykes

کاربر سایت
Mar 2, 2009
628
نام
صالح
شما که میگفتی قیمتا تغییری نداشته و واقیعت هارو بگیم :) الان قبول کردی مقداری ریخته ؟ قیمت در دبی 2400 درهم فروشگاه حضوری منبع موثق . شما چه اصراری داره قیمتای بالاتر دبی رو اعلام کنی ؟
View attachment 199911
قیمت پیش خرید دبی تحویل ۲۰ روز اتی
دیروز ۲۶۰۰ بود قیمتا کاهشی شده جای تعجبی نیست
اصرار نیست امارون ای بی رو چک کردم صبح اون قیمت بود که الان کاهش دادن خوشبختانه
این قیمت ۲۴۰۰ که میگی لینکشو بده ببینیم

آخرین ویرایش:
  • Angry
Reactions: S0lid Snake

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
دیروز ۲۶۰۰ بود قیمتا کاهشی شده جای تعجبی نیست
اصرار نیست امارون ای بی رو چک کردم صبح اون قیمت بود که الان کاهش دادن خوشبختانه
این قیمت ۲۴۰۰ که میگی لینکشو بده ببینیم
اولا شما باید یه سرچ میکردی بعد میگفتی واقعیت ها رو بگیم :) دوما اگه به زبان فارسی تسلط داشته باشید نوشتم تو بازار دبی حضوری میشه این قیمت خرید . سوما در این که شما فروشنده کنسولی و از کاهش قیمتا ناراحتی شکی نیست . از مضمون کامنتاتون مشخصه کاملا . سری بعدی سرچ کن بعد بنویس واقعیت ها رو بگیم :)

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
دوستان این گرونی قیمت Ps5 در ایران هیچ ربطی به کمبودش در دنیا نداره آلان شما ببینید xsx خیلی وقته روی قیمت 16، 17 هست ولی Ps5 تازه چند روزه شده 20،دیگه هر کی هم حضوری رفته بازار و مغازه های شهرش اینو فهمیده که توی ایران هیچ کمبودی نیست فقط قشر تجار و کسبه هستن از پرطرفدار بودن Ps5 دارند سواستفاده میکنن، بازم میگم شما این سایت که سایت گیم هست و کاربرانش گیم جز تفریح لاینفک اعضاش هست نبینید توی جامعه واقعی چند درصد از مردم میتونن 24 25 میلیون خرج یه کنسول کنن معلومه این در صد بلاخره کنسول می‌گیرند و قیمت سیرنزولی به خودش میگیره چون مشتری نیست وقتی هم نباشه مجبورن اون بازه عظیم قیمتی رو کمتر کنن تا مشتری بخره، لطفا دیگه درمورد این عوامل بحث نکنید بیشتر قیمت اعلام کنید مرسی

farzad_angel

کاربر سایت
Feb 2, 2007
211
دوستان میخوام بدونم علت خوشبین بودن شما به ماه اردیبهشت چیه؟ مثلا چرا خرداد یا تیر نه؟

پ.ن: پالادیوم
نسخه استاندارد ۲۴ :|
اردیبهشت دوباره بازار کامل باز هست از فضای تعطیلات هم گذشته همیشه اردیبهشت بازار کمی افت داشته اگر اتفاق خاصی نیوفته قبل کرونا هم بارهای جدید میرسید حالا را نمیدونم و دیگر اینکه پالادیوم داداش بالاست و اجناس کلا گرونتر هست باید قیمت لباف ببینی چند هست

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,798
نام
حامد
همیشه قیمت کف مطرحه. حالا که قیمت همه جا رنج 20 تومن و کمتر شده برای استاندارد نمیدونم چه منطقی پشت این هست که بگیم مثلا فلان فروشگاه یا پاساژ مثلا میفروشه 24 تومن.

Mo7aMMaD

کاربر سایت
Dec 11, 2007
1,205
نام
محمد
200005

باندل عمان قیمت ۲۳,۳۰۰,۰۰۰
ریز قیمت به ریال عمان
*PlayStation 5 bundle include*
⭕️ PlayStation 5 console 215
⭕️ Extra controller 32.900