قیمت پلی استیشن 5 [پست اول حتما خوانده شود]

BUY-min.png

همونطور که از اسم تاپیک مشخصه اینجا در مورد قیمت بروز کنسول PS5 صحبت میشه
اگر پستی برخلاف قوانین در این تاپیک مشاهده کردید سریعاً گزارش کنید تا رسیدگی بشه
"از نقل قول کردن این پست ها خودداری کنید"

قبل از ارسال پست، حتماً موارد زیر را رعایت کنید:
در صورت مشاهده تخلف مستقیماً بدون اخطار برخورد خواهد شد
  • از دلالی کردن، تبلیغ فروشگاه ها ( آدرس، تلفن، لینک سایت، اسم فروشگاه، فرد خاص و .. ) جداً خودداری کنید.
  • باز هم تاکید می کنم، تبلیغ ممنوع ( من می‌خوام PS5 وارد کنم کی می خواد ؟!،این سایته برای پیش فروش گذاشته قیمتش خوبه حتما یه سری بزنید !!، انصافاً این فروشگاه X فیمت خوبی می ده ! و .. )
  • صحبت های سیاسی ( چرا تحریم شدیم و .. ) ممنوع می‌باشد.
  • بقیه مواد خلاف قوانین سایت هم که مشخصه ( فحاشی به یکدیگر، فرستادن پست های بی ارتباط با تاپیک و .. )
  • تاپیک برای دادن هرجور نظری درباره شرایط بازار و قیمت کاملاً آزاد هست و به هیچ عنوان حق حمله کردن به کسی که نظرش مخالف هست رو ندارین و در صورت مشاهده بدونه بخشش و تذکر قبلی دسترسیتون به تاپیک قطع میشه .
  • تصویر قرار ندید . قیمت پیش فروش رو اعلام نکنید . اگر جایی کالا رو موجود داره و قیمت اعلام کرده قیمت رو بنویسید و بگید فروش آنلاین یا فلان شهر و فلان محدوده
از این به بعد هم کسی اینجا نگه شماره و آدرس بدید یا پ.خ کنید، شدید برخورد میشه.

شما اگه قیمت به مزاجتون خوش اومد تشریف می برید پروفایل کاربری که قیمت داده ( توصیه نمیشه ! ) و سمت راست از "ارسال پیغام خصوصی" استفاده می کنید نه اینکه وسط تاپیک بگید شماره و آدرس رو پ.خ کن !

در صورت رعایت نکردن موارد بالا مستقیماً با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
باز هم تاکید میشه که با هر پستی مشکل دارید فقط گزارش کنید و خودتون تو تاپیک به کسی تهمت نزنید و با هم درگیر نشید .
پس سعی کنید با همکاریتون تاپیک رو جلو ببریم، باز هم تاکید می کنم این تاپیک به این راحتی ها باز نشده، اجازه ندید کاربرهایی که مشخصه هدفشون چیه، باعث قفل شدن و پاک شدن این تاپیک بشن.
بدیهی می‌باشد که ممکن است این قوانین به اقتضای زمان دستخوش تغییر گردند.

*تشکر از @.Amirone بابت کار گرافیکی

( آخرین ویرایش مدیریت : 1399/10/13 )

Last edited by a moderator:

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,896
کلا فارغ از بحث های قیمت توصیه میکنم کنسول سری دوم رو خرید کنید که از هر لحاظ خیالتون بابت سلامت کنسول راحت باشه
همیشه سری های اولیه کنسول مشکلات خاص خودشون رو داشتن که در سری های بعدی کاملا برطرف شدن
بهترین وقت خرید هم همون اردیبهشت هست هم سری دوم تولید شده هم کنسول بیشتر وارد شده و هم قیمت متعادل شده هم بازی های جدید مناسب PS5 کم کم از اون تاریخ شروع به عرضه میکنن
به قیمت های فعلی و این بالا پایین ها هم توجه نکنید یک روزهایی هم بود که در زمان عرضه کنسول رو مغازه دار 40 تومن به بالا قیمت میداد !!! این قیمت ها همه میاد و میره تا بزودی به قیمت واقعیش برسه

آخرین ویرایش:

flesh & blood

کاربر سایت
Sep 27, 2012
321
نام
amir
من انقدر امیدوار بودم که میگفتم کنسول تا قبل از عید میرسه به ۱۵ دیگه تو این چند وقتم بهمون ثابت شد که همه ی فروشنده ها همشون عین هم هستند و اونایی هم که ادعای طرفداریشون میشه عین بقیه هستن و فقط علکی جو میدن که یه عده رو خر کنن (اینا یه سری تکنیکه برا مشتری جمع کردنه که واقعا بعضیاشون خیلی واردن)
همونطور که بعضی از بچه های با سابقه فروم گفتن توی اردیبهشت بهترین زمانه

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,234
نام
Mohammad
دوستان، لطفا آخرین قیمت هدست رو بکوبید تو تایپک!:D

==========================================
دوال سنس:

۱.۸۰۰ چوق:D

تو سایت ها و فروشگاهای معتبر از ۳۹۰۰ به بالا قیمت دادن
ولی بری بازار ممکنه با قیمت پایینتر هم پیدا کنی

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
خدایی خیلی با حال شده
من هم که شاغلم و دستم توی جیب خودمه توی این شرایط زورم میاد بالای 16 میلیون بدم بابت کنسول

یه مثال باحال بزنم براتون (البته تجربه شخصی هستش)
چند وقتی بود دنبال خرید یه یخچال برای خونه بودم
توی شیراز و گچساران و گناوه و .......... خیلی جاها دنبال یه مدل خاص بودم
از 30 میلیون تومان بابت یه یخچال بالا و پایین بهم قیمت دادند تا 17.800 تومان
جالبه همه یکی بودند
برای PS5 هم شده همین حکایت ولی این بازه یکم کوچکتره و بین 20-25 هستش
کلاً معلوم نیست کی به کیه
فقط از هرجا میخواهید خرید کنید خیلی دقت کنید که اخیراً متوجه شدم برچسب کنسول ها رو باز میکنند
کسانی که قصد خرید دارند روی این قضیه خیلی دقت کنند
حقیقتاً برای من هم PS5 با اینکه خیلی دوست دارم بخرم ولی بالا 17-18 معنی هم نداره
کما اینکه همین الانم بازی PS5 رو دیجیتالی خریدم و منتظر خرید خود کنسول هستم
چاره ای نیست x-(x-(x-(x-(

godofwar3

کاربر سایت
Jul 10, 2008
694
نام
حسین
خدایی خیلی با حال شده
من هم که شاغلم و دستم توی جیب خودمه توی این شرایط زورم میاد بالای 16 میلیون بدم بابت کنسول

یه مثال باحال بزنم براتون (البته تجربه شخصی هستش)
چند وقتی بود دنبال خرید یه یخچال برای خونه بودم
توی شیراز و گچساران و گناوه و .......... خیلی جاها دنبال یه مدل خاص بودم
از 30 میلیون تومان بابت یه یخچال بالا و پایین بهم قیمت دادند تا 17.800 تومان
جالبه همه یکی بودند
برای PS5 هم شده همین حکایت ولی این بازه یکم کوچکتره و بین 20-25 هستش
کلاً معلوم نیست کی به کیه
فقط از هرجا میخواهید خرید کنید خیلی دقت کنید که اخیراً متوجه شدم برچسب کنسول ها رو باز میکنند
کسانی که قصد خرید دارند روی این قضیه خیلی دقت کنند
حقیقتاً برای من هم PS5 با اینکه خیلی دوست دارم بخرم ولی بالا 17-18 معنی هم نداره
کما اینکه همین الانم بازی PS5 رو دیجیتالی خریدم و منتظر خرید خود کنسول هستم
چاره ای نیست x-(x-(x-(x-(
شما که 2 میلیون پول یه بازی دادید که اصلا وجود خارجی نداره نه جسم هست نه فیزیک داره نه چیزی فقط یه چیزی توی ابرها هست چطور برای کنسول پول دادن معنی نداره شما میتونید بخرید اینقدر خودتون را عذاب ندید بقیه همینجور سالها توی انتظار میمونن مثل خودم

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
شما که 2 میلیون پول یه بازی دادید که اصلا وجود خارجی نداره نه جسم هست نه فیزیک داره نه چیزی فقط یه چیزی توی ابرها هست چطور برای کنسول پول دادن معنی نداره شما میتونید بخرید اینقدر خودتون را عذاب ندید بقیه همینجور سالها توی انتظار میمونن مثل خودم
با کمال احترام برای نظر شما، دوست عزیز
مثل اینکه شما منو نمیشناسید :-??
کاربرهای قدیمی منو خوب میشناسند :)
خیلی از تایپک آموزش های PS3 و PS Vita و PS4 رو بنده نوشتم و از اونجایی که اکثر بازی ها مولتی روی PS4و PS5 هستند روی PS4 و PS5 بصورت دیجیتالی میخرم
اونم نه به قیمت 2 میلیون تومان
برادرم خارج از کشوره و تقریباً برام مجانی در میاد، چون برادرم اونجا میخره و روی دوتا کنسول همیشه بازی میکنیم (اینو گفتم زیاد برای بازی مشکلی ندارم و حساب کاربری من چه در پلی استیشن چه در XBOX بالای 600 عنوان بازی رو شامل میشند و تقریباً کل بازی های نسل 7 و 8 توی اکانت بنده هستش )

در کل شکایت بنده از وضع موجود بودش
وگرنه قصد نداشتم به دوستی بی احترامی کنم :((=((

AminMoradiX

کاربر سایت
Nov 24, 2017
846
اين جدول رو هم گيم اسپات به نقل از verge منتشر كرده

ببينيد قيمتهاي عرضه شده با قيمت رسمي چقدر فاصله داره

View attachment 193213
من ادای احترام میکنم به این عرضه
رسما مسخره مون کردن

Maron5

کاربر سایت
Jan 25, 2021
8
اين جدول رو هم گيم اسپات به نقل از verge منتشر كرده

ببينيد قيمتهاي عرضه شده با قيمت رسمي چقدر فاصله داره

View attachment 193213

البته اين نكته رو هم بگم كه هيچ مغازه داري با اين قيمت هزار دلار نميخره كنسولو و فيمت خيلي خيلي پايين تر هست
اما مساله اينه با عرضه كم كنسول باعث شدن بازار سياه بوجود بياد و تنها راه برطرف شدنش هم اينه كه ميزان توليد سوني و ماكرو بالاتر بره و نياز بازار رو رفع كنه الان مشخثا توليد از ميزان نياز و تقاضا خيلي پايين تره .

Imaginative

logician
کاربر سایت
Jul 25, 2013
1,445
الان تو هر شهرو مغازه ای بری کلی کنسول برای فروش ریخته اینکه بازار سیاه تو کل دنیا راه افتاده درسته اما اینکه کنسول کمه حداقل چیزی که ما تو ایران میبینیم اینطور نیست

دوست عزیز اونایی که شما میبینی جعبه خالی هست، نه کنسول! سالهاست که انجام میشه اینکار و جا افتاده یکجورایی به عنوان نوعی شیوه تبلیغات. گهگداری آگهی فروش جعبه خالی عمده تو دیوار میاد. برای اطمینان ازین موضوع هم میتونی بری به فروشنده بگی لطفا یکی از همین کنسولها که جلو در هست بهم بدید! خواهی دید که میگه وایسا برم از انبار بیارم! منظور، انبار مشترک همه فروشگاه ها تو اون ناحیه ست (که از قضا الان هم خالین تقریبا)

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
دوست عزیز اونایی که شما میبینی جعبه خالی هست، نه کنسول! سالهاست که انجام میشه اینکار و جا افتاده یکجورایی به عنوان نوعی شیوه تبلیغات. گهگداری آگهی فروش جعبه خالی عمده تو دیوار میاد. برای اطمینان ازین موضوع هم میتونی بری به فروشنده بگی لطفا یکی از همین کنسولها که جلو در هست بهم بدید! خواهی دید که میگه وایسا برم از انبار بیارم! منظور، انبار مشترک همه فروشگاه ها تو اون ناحیه ست (که از قضا الان هم خالین تقریبا)

اینکه جعبه خالی هست یا نه تفاوتی در این ایجاد نمیکنه که شما الان اراده کنی میتونی کنسول بخری
این اسمش کمبود کنسول نیست
این موضوع هم که میگی میره از انبار میاره یه رویه مرسوم در سنفهای دیگه هم هست گوشی موبایل یا لوازم خانگی هم بخای ممکنه فروشنده از همکارش برات تهیه کنه
این موضوع شایعه ی کمبود کنسول بیشتر بنظر میاد زیر سر همونایی هست که این بازار سیاه رو نه تنها تو ایران بلکه جاهای دیگه هم راه انداختن چون شما هرجایی که باشی همین الان اراده کنی بدون درنظر گرفتن قیمت غیررسمی و غیرمنطقی که داره میتونی کنسول تهیه کنی

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر