قیمت پلی استیشن 5 [پست اول حتما خوانده شود]

BUY-min.png

همونطور که از اسم تاپیک مشخصه اینجا در مورد قیمت بروز کنسول PS5 صحبت میشه
اگر پستی برخلاف قوانین در این تاپیک مشاهده کردید سریعاً گزارش کنید تا رسیدگی بشه
"از نقل قول کردن این پست ها خودداری کنید"

قبل از ارسال پست، حتماً موارد زیر را رعایت کنید:
در صورت مشاهده تخلف مستقیماً بدون اخطار برخورد خواهد شد
  • از دلالی کردن، تبلیغ فروشگاه ها ( آدرس، تلفن، لینک سایت، اسم فروشگاه، فرد خاص و .. ) جداً خودداری کنید.
  • باز هم تاکید می کنم، تبلیغ ممنوع ( من می‌خوام PS5 وارد کنم کی می خواد ؟!،این سایته برای پیش فروش گذاشته قیمتش خوبه حتما یه سری بزنید !!، انصافاً این فروشگاه X فیمت خوبی می ده ! و .. )
  • صحبت های سیاسی ( چرا تحریم شدیم و .. ) ممنوع می‌باشد.
  • بقیه مواد خلاف قوانین سایت هم که مشخصه ( فحاشی به یکدیگر، فرستادن پست های بی ارتباط با تاپیک و .. )
  • تاپیک برای دادن هرجور نظری درباره شرایط بازار و قیمت کاملاً آزاد هست و به هیچ عنوان حق حمله کردن به کسی که نظرش مخالف هست رو ندارین و در صورت مشاهده بدونه بخشش و تذکر قبلی دسترسیتون به تاپیک قطع میشه .
  • تصویر قرار ندید . قیمت پیش فروش رو اعلام نکنید . اگر جایی کالا رو موجود داره و قیمت اعلام کرده قیمت رو بنویسید و بگید فروش آنلاین یا فلان شهر و فلان محدوده
از این به بعد هم کسی اینجا نگه شماره و آدرس بدید یا پ.خ کنید، شدید برخورد میشه.

شما اگه قیمت به مزاجتون خوش اومد تشریف می برید پروفایل کاربری که قیمت داده ( توصیه نمیشه ! ) و سمت راست از "ارسال پیغام خصوصی" استفاده می کنید نه اینکه وسط تاپیک بگید شماره و آدرس رو پ.خ کن !

در صورت رعایت نکردن موارد بالا مستقیماً با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
باز هم تاکید میشه که با هر پستی مشکل دارید فقط گزارش کنید و خودتون تو تاپیک به کسی تهمت نزنید و با هم درگیر نشید .
پس سعی کنید با همکاریتون تاپیک رو جلو ببریم، باز هم تاکید می کنم این تاپیک به این راحتی ها باز نشده، اجازه ندید کاربرهایی که مشخصه هدفشون چیه، باعث قفل شدن و پاک شدن این تاپیک بشن.
بدیهی می‌باشد که ممکن است این قوانین به اقتضای زمان دستخوش تغییر گردند.

*تشکر از @.Amirone بابت کار گرافیکی

( آخرین ویرایش مدیریت : 1399/10/13 )

Last edited by a moderator:

B-King

کاربر سایت
Mar 6, 2019
2,135
دلار هایی که تو بازار کاسب های هر صنفی باهاش سر و کله میزنن و قیمت گذاری میکنن یک مقدار از قیمت صرافی ملی بالاتر هست. بری صرافی ملی بهت دلار 22.900 ی نمیدن باید بری 23.400 بخری

یه دیسک دیمن سولز میخواستیم بخریم اینم شانه مایه x-(

صد و چند رحمت به قیمت و ثبات بازار عراق . سالهاست ارزش پول شون یک هزارم ما تکون نخرده

Imaginative

logician
کاربر سایت
Jul 25, 2013
1,453
۲۴,۵۰۰,۰۰۰ تومان :|

در مکالمه با همین فروشگاه:

+ نمیتونید تخمین بزنید که بار جدید کی میرسه؟
- دوباره موجودی امارات کم شده. ما خودمون هم خسته شدیم از این مدل کالا فروختن. یک روز هست یک روز نیست. فقط باید صبر کرد.

• Like
Reactions: Tommy Vercetty

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY

- دوباره موجودی امارات کم شده. ما خودمون هم خسته شدیم از این مدل کالا فروختن. یک روز هست یک روز نیست. فقط باید صبر کرد.
سریز اکس اصفهان ۱۵۹۰۰
روز به روز داره ارزونتر میشه از اون طرف فایو گرون تر
دلار فکر نکنم دیگه بالا بره اگر اتفاق غیر منتظره رخ نده باید منتظر افزایش موجودی فایو باشیم
دوستانی که به استورهای امارات دسترسی دارن لطفا قیمت های جدید اونجا هم بذارید ببینیم حق با کیه بالاخره

SepehrR

کاربر سایت
May 23, 2006
1,684
نام
Sepehr
سریز اکس اصفهان ۱۵۹۰۰
روز به روز داره ارزونتر میشه از اون طرف فایو گرون تر
دلار فکر نکنم دیگه بالا بره اگر اتفاق غیر منتظره رخ نده باید منتظر افزایش موجودی فایو باشیم
دوستانی که به استورهای امارات دسترسی دارن لطفا قیمت های جدید اونجا هم بذارید ببینیم حق با کیه بالاخره
طبق این سایت اونجاهایی که موجود دارن ۳۰۰۰ درهم به بالا قیمت گذاشتن. قیمت رسمی ۲۱۰۰ درهمه.
Sony PlayStation 5 PS5 price in Dubai, UAE | Compare Prices

rezvideo

کاربر سایت
Oct 3, 2005
1,433
نام
رضا چشمی

من یه دوستی دارم که اون هم وارد کننده است دقیقا حرف بالا رو می زنه
میگه بار تو دوبی خیلی کمه.علت افزایش قیمت تو ایران هم تقاضای وحشتناک بالاست و اینکه چون هفته قبل قیمتها پائین اومده بود ملت ریختن همه رو خریدن و الان موجودی خیلی کم شده.
نکته دیگه اینکه می گفت پلی استیشن ۴ هم تو دوبی خیلی کمه و فقط باندل موجوده که اونم حدودا ۲۵۰ درهم‌ افزایش قیمت داشته.

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,237
نام
یونس
دوستان بر اساس پرس و جویی که کردم از فروشگاه های امارات موجودی کم شده و پارتی که قرار بوده اوایل فوریه به امارات برسه ظاهرا تاخیر خورده به همین علت هم قیمت فروش دلال ها توی امارات بالا رفته که به طبع اون قیمت توی ایران هم بالا رفته
تا چند روز پیش نسخه استاندارد رو با 2800 درهم گیر می اومد ولی این چند روز قیمتا رفته روی 3200 درهم به بالا پارت جدید برسه امارات قیمت می شکنه
این کاهش و افزایش قیمتی که داشتیم ربطی به نرخ ارز نداره موجودی بالا پایین شده

tokio_hotel

کاربر سایت
Oct 3, 2010
1,412
دیسکی 25 :|
من مقامی رسیدم که الان چند روزه قیمتارو چک نمیکنم فرت فرت
منی که دیسکی 18 جلوم بود نخریدم به هوای 15 نمیگنجه همونو 25 بخرم
بزاریم بعد عید خریدو :(
سایت خیلی خیلی معروف ۲۵،۷۹۹
طمع زیاد اینطوریه
قبل گرونی من اینجا گفتم هر کی پول داره بخاطر یه تومن دو تومن صبر نکنه اما یه سری از دوستان کم مونده بود منو اینجا حلق اویز کنن با برچسب دلالی بهترین حالت قیمت کنسول ۱۵ تومنه حالا ۳ تومن چیزی نبود ۱۸.۵ هم توی توپخونه خیلی از دوستان گرفته بودن
الانم وقت خرید نیست حالا اونایی که نخریدن صبر کنن دوباره یه شوک دیگه به بازار زده بشه ایندفه قیمت به ۱۹ تومن رسید هر کی پولشو داشت بره بخره الکی صبر نکنه
من خودم کلا قیدشو زدم
دو سه سال دیگه وقتی بازیاش زیاد شد بازار ps5 کاملا اشباع شد و کامل جای ps4 رو گرفت میخرم ولی به این زودیا منتظر پایین اومدن زیر ۱۸ تومن حتی دیجیتالی رو هم نباشین همین الان ps4 pro کنسول ۴ سال پیشو ۱۲ میدن زیر سنگ هم برداری ps4 pro پیدا میشه چه برسه به ps5 که مخاطباش زیاد موجودی کم

THELASTOFUS_IRAN

کاربر سایت
Jun 16, 2019
178
طمع زیاد اینطوریه
قبل گرونی من اینجا گفتم هر کی پول داره بخاطر یه تومن دو تومن صبر نکنه اما یه سری از دوستان کم مونده بود منو اینجا حلق اویز کنن با برچسب دلالی بهترین حالت قیمت کنسول ۱۵ تومنه حالا ۳ تومن چیزی نبود ۱۸.۵ هم توی توپخونه خیلی از دوستان گرفته بودن
الانم وقت خرید نیست حالا اونایی که نخریدن صبر کنن دوباره یه شوک دیگه به بازار زده بشه ایندفه قیمت به ۱۹ تومن رسید هر کی پولشو داشت بره بخره الکی صبر نکنه
من خودم کلا قیدشو زدم
دو سه سال دیگه وقتی بازیاش زیاد شد بازار ps5 کاملا اشباع شد و کامل جای ps4 رو گرفت میخرم ولی به این زودیا منتظر پایین اومدن زیر ۱۸ تومن حتی دیجیتالی رو هم نباشین همین الان ps4 pro کنسول ۴ سال پیشو ۱۲ میدن زیر سنگ هم برداری ps4 pro پیدا میشه چه برسه به ps5 که مخاطباش زیاد موجودی کم

حالا شمام جو نده چون به سایت قیمت بالا گذاشته قرار نیست بقیه جاها بالا باشه . این سایت همیشه ۳ تا ۴ میلیون بالاتر قیمت هست .
اون زمانی که دیجیتالی ۱۸ شد این سایت ۲۲ قیمت گذاشته بود

بعدم پایین ترین قیمت دیسکی ۲۰ تومن بود هیچ وقت زیر ۲۰ نیومد
دیجیتالی هم زیر ۱۸ نیومد

همین الان هم دیسکی بین ۲۰تا۲۱ ریخته جو الکی ندید لطفا
20210126_230607.jpg

آخرین ویرایش:

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
طمع زیاد اینطوریه
من خودم کلا قیدشو زدم
دلیل گرونی فقط کمبود کنسول هست وقتی کنسول بیاد دوباره قیمت میاد پایین همین چند روزه هم میرسه نگران نباشید
اون 15 تومن هم اردیبهشت میرسه
بعدم اینکه شما خودت حاضر نیستی بری 20 تومن بدی برای کنسول و نخریدی چجوری به بقیه میگید چرا تو اون زمان نخریدن !!!
شما مطمئن باشید چند روز دیگه برجام احیا میشه و دلار یک افت اساسی میکنه و کنسول هم همین روزا یا چند هفته دیگه به بازار تزریق میشه و اونایی که گرون خریدن از دیدن قیمت های جدید خودشون رو سرزنش میکنن که چرا به حرف بچه های اینجا گوش نکردن

tokio_hotel

کاربر سایت
Oct 3, 2010
1,412
دلیل گرونی فقط کمبود کنسول هست وقتی کنسول بیاد دوباره قیمت میاد پایین همین چند روزه هم میرسه نگران نباشید
اون 15 تومن هم اردیبهشت میرسه
بعدم اینکه شما خودت حاضر نیستی بری 20 تومن بدی برای کنسول و نخریدی چجوری به بقیه میگید چرا تو اون زمان نخریدن !!!
شما مطمئن باشید چند روز دیگه برجام احیا میشه و دلار یک افت اساسی میکنه و کنسول هم همین روزا یا چند هفته دیگه به بازار تزریق میشه و اونایی که گرون خریدن از دیدن قیمت های جدید خودشون رو سرزنش میکنن که چرا به حرف بچه های اینجا گوش نکردن
من خودم کارت گرافیک خریدم
اگه نمیخریدم مطمئنا با قیمت ۱۸.۹۰۰ که دو تا از دوستام از توپخونه خریدن میخریدم
بعدشم من اگه واقعا قصد خریدشو داشتم بخاطر دو سه تومن خودمو اسیر دیدن هر روز قیمت سایتها و دیوار و ایمالز و تروب و تروبچه و پیازچه نمیکردم
والا برا تفریح هی منتظر میموندم قیمت بکشه بالا استرس ناراحتی ارزششو نداره
یارو ۱۸ تومن پول جور کرده زورش میاد دو سه تومنم روش بزاره بخره خودشو راحت کنه

• Angry
Reactions: reza51

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,876
نام
malek
بعدشم من اگه واقعا قصد خریدشو داشتم بخاطر دو سه تومن خودمو اسیر دیدن هر روز قیمت سایتها و دیوار و ایمالز و تروب و تروبچه و پیازچه نمیکردم
الان منم که هر روز تو تاپیک قیمت میام نظر میدم؟! :)

erfank96

کاربر سایت
Jan 20, 2015
299
نام
عرفان
چرا اینقدر عجله دارید شماها فعلا کنسول خیلی راه داره کلی بازی جدید قراره از سه چهار ماه دیگه بیان ... یکی دو ماه بعد عید قطعا قیمتا بهتر میشه ... اینقدم نیاز نیست فاز لاکچری بگیرید یک تومن و دو تومن چیزی نیستا فلان ... هر کسی صلاح خودشو بهتر میدونه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر