قیمت پلی استیشن 5 [پست اول حتما خوانده شود]

BUY-min.png

همونطور که از اسم تاپیک مشخصه اینجا در مورد قیمت بروز کنسول PS5 صحبت میشه
اگر پستی برخلاف قوانین در این تاپیک مشاهده کردید سریعاً گزارش کنید تا رسیدگی بشه
"از نقل قول کردن این پست ها خودداری کنید"

قبل از ارسال پست، حتماً موارد زیر را رعایت کنید:
در صورت مشاهده تخلف مستقیماً بدون اخطار برخورد خواهد شد
  • از دلالی کردن، تبلیغ فروشگاه ها ( آدرس، تلفن، لینک سایت، اسم فروشگاه، فرد خاص و .. ) جداً خودداری کنید.
  • باز هم تاکید می کنم، تبلیغ ممنوع ( من می‌خوام PS5 وارد کنم کی می خواد ؟!،این سایته برای پیش فروش گذاشته قیمتش خوبه حتما یه سری بزنید !!، انصافاً این فروشگاه X فیمت خوبی می ده ! و .. )
  • صحبت های سیاسی ( چرا تحریم شدیم و .. ) ممنوع می‌باشد.
  • بقیه مواد خلاف قوانین سایت هم که مشخصه ( فحاشی به یکدیگر، فرستادن پست های بی ارتباط با تاپیک و .. )
  • تاپیک برای دادن هرجور نظری درباره شرایط بازار و قیمت کاملاً آزاد هست و به هیچ عنوان حق حمله کردن به کسی که نظرش مخالف هست رو ندارین و در صورت مشاهده بدونه بخشش و تذکر قبلی دسترسیتون به تاپیک قطع میشه .
  • تصویر قرار ندید . قیمت پیش فروش رو اعلام نکنید . اگر جایی کالا رو موجود داره و قیمت اعلام کرده قیمت رو بنویسید و بگید فروش آنلاین یا فلان شهر و فلان محدوده
از این به بعد هم کسی اینجا نگه شماره و آدرس بدید یا پ.خ کنید، شدید برخورد میشه.

شما اگه قیمت به مزاجتون خوش اومد تشریف می برید پروفایل کاربری که قیمت داده ( توصیه نمیشه ! ) و سمت راست از "ارسال پیغام خصوصی" استفاده می کنید نه اینکه وسط تاپیک بگید شماره و آدرس رو پ.خ کن !

در صورت رعایت نکردن موارد بالا مستقیماً با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
باز هم تاکید میشه که با هر پستی مشکل دارید فقط گزارش کنید و خودتون تو تاپیک به کسی تهمت نزنید و با هم درگیر نشید .
پس سعی کنید با همکاریتون تاپیک رو جلو ببریم، باز هم تاکید می کنم این تاپیک به این راحتی ها باز نشده، اجازه ندید کاربرهایی که مشخصه هدفشون چیه، باعث قفل شدن و پاک شدن این تاپیک بشن.
بدیهی می‌باشد که ممکن است این قوانین به اقتضای زمان دستخوش تغییر گردند.

*تشکر از @.Amirone بابت کار گرافیکی

( آخرین ویرایش مدیریت : 1399/10/13 )

Last edited by a moderator:

reza11

پنج انگشت مثل هم نیستند. به سلایق هم احترام بزاریم
کاربر سایت
Jun 6, 2013
814
نام
رضا
بعد چند روز قیمت ها رو چک کردم نسخه دیسک خور زیر 23.5 ندیدم تا 25 هم قیمت خورده بود. بهونه شون هم با دونفرشون صحبت کردم کم شدن جنس تو بازار بود . هنوز اون بار دبی پخش نشده . دلیلش رو نمیدونستن یا نمیخواستن بگن. در کل گفتن بار جدید بیاد قیمتا 4 روز میاد زیر 20 تومن. مهم اون بار هست. طبق اون اخباری که 20 روز پیش اومده بود قرار بود یک هفته الی دو هفته بعد اون خبر ( الان چند روز هم که گذشت) بار بسیار بزرگی پخش بشه تو آسیا که مرکز پخشش هم همون دبی هست. فعلا خبری از اون محموله نشده برای همین قیمتا یک دفعه این همه رفته بالا. اگه به اون 20 تومنی که اومده بود تا چند روز پیش 20 درصد 30 درصد ارزش خرید داشت الان دیگه با این 24 25 تومن الان اصلا ارزش خرید نداره. واقعا ارزش نداره برای یک کنسول این مقدار هزینه کرد. اگه نخرید باز مجبورن بیارن پایین مثل دفعه قبل که تا 19.5 20 تومن هم اورده بودن بازم میارن. بخدا خودم میتونم الان راحت بخرم ولی واقعا زور داره. زور داره که کنسول رو سر چند روز راحت 4 5 تومن میارن پایین راحت هم 4 5 تومن میبرن بالا . شما حساب کنید چند برای خودشون تموم شده. هر چقدر هم خریده باشن حتی به قیمت رسمی هم میگیم نخریده باشن ولی انقدر داره براشون که سر یک هفته 4 5 تومن پایین بالا میکنن. در آخر دوست دارید بخرید دوست ندارید نخرید

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,592
یه جوری آیه یاس میخونید که انگار دنیا به آخر رسیده
آقا به پیر به پیغمبر کمبود عرضه فقط مربوط به نمیشه
خودتون میدونید آیا این وضعه عرضه و اوضاع جهان و دور کاریو روند کند ساخت بازی و بی بازی بودن ارزششو داره کنسول 500 دلاریو 800 الی 900 دلار بخرین
اینا تا بار جدید نیاد قیمتو ارزون نمیکنن
من خودم رفیقم ps5 داره مدام apex میزنه یا با ما warzone میزنه
پایین ترین قیمت استاندارد 23 تومنه (اینترنتی)
شما خودت حساب کن
500x30=15000+20%=18000 تازه با دلار 30 تومنی
با دلار 23 هم با سود 20% میشه 14
اگه 15-20 تومن براتون پولی نیست و پول تو جیبی 1 ماهتونه بگیرین

B-King

کاربر سایت
Mar 6, 2019
2,135
کنسول که هیچ .

خدانکنه شما بخوای یک دسته + یک هدستی بخری

7868768 جور توجیه و بهونه میارن برای گرونفرشی .

بذار یک زنگ بزنم قیمت بگیرم . بذار لیست بگیرم . رفته بالا دلار بذار قیمت جدید بگیرم

آدم واقعا دلش به درد میاد که این صنف ها مثل صنف موبایل فروش و پی سی فروش از بی اطلاعی مردم چقدر راحت خالی میبندن . جلو اونیی م که میدونه داستان چیه خالی میبندن

ولمون کنید بابا

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
من خیلی هم به این بار جدید خوش بین نیستم که بخواد زیر 20 تومن بیاد به دو دلیل
اولا خیلی از مغازه دار ها نصف کنسول هاشون رو انبار میکنن تا وقتی کمبود کنسول شد در بازار و افزایش قیمت پیدا کرد بفروشن
دوم اینکه الان یک سری چشمشون ترسیده و بار جدید که برسه و قیمت ها تا 20 بیاد پایین هجوم میبرن به بازار و در مدت کوتاهی ته بازار رو در میارن و دوباره کمبود کنسول و دلالی و قیمت فضایی شروع میشه

این داستان کمبود کنسول هم بنظر تا پاییز سال آینده ادامه خواهد داشت من با اینکه خیلی امیدوار بودم به اردیبهشت اما شواهد و اخبار نشون میده این کمبود کنسول در سطح جهانی تا همون پاییز طول میکشه
کنسول ps4 pro رو من 3 سال پیش 1700 خریدم حالا باید 15 برابرش هزینه کنم که ps5 بخرم
بازی دست دومی که دونه ای 50 تا 80 میخریدم الان باید همون رو 10 برابرش هزینه کنی !!! با کدوم منطق آخه جور در میاد !!!
با این قیمت واقعا ظلم هست و بعد از خریدش هم چون حس میکنید سرتون کلاه رفته و کنسول 500 دلاری رو 1000 دلار گرفتید از بازی با کنسول حس خوبی نخواهید داشت
بنظرم اگر ps4 دارید اصلا حالا حالا ها بفکر خرید ps5 نباشید و فکر کنید اصلا یک سال دیرتر عرضه شده

آخرین ویرایش:

tokio_hotel

کاربر سایت
Oct 3, 2010
1,412
دوستان دور از شوخیهایی که چند وقته پیش کردم جدا این توصیه هارو برادرانه میگم
اونایی که ps4 pro یا ps4 دارن به هیچ وجه کنسولشونو نفروشن وضعیت بازار جهان به علت پاندمی خرابه از اون خرابتر وضعیت بازار ایرانه بچسبین به کنسولتون به والله بازی درستو حسابی نیومده برای ps5 چرا خودتونو اذیت میکنین من خودم یه مدت کلیپهای آنباکسینگه یوتیوب رو میدیدم شدیدا هایپ میشدم از نزدیک کنسول یکی از دوستامو دیدم دیگه از ذوق و شوق درومدم
به خدا پولاتونو همینجوری بیرون نریزین هم بازیاش گرونه هم خودش
بزارین یه مدت بگذره اون خرپولا بخرن ضررشم متقبل بشن برا اونا فرقی نمیکنه کنسولو ۱۰۰ میلیون بخرن یا ۱۰ میلیون یه مدت دیگه بازار دست دومی پر میشه یه سال دیگه دیوار پر میشه از بازار دست دومی
اوناییم که فروختن شدیدا مشتاق برای خریدن کنسول هستن اونا هم تا اوایل انتخابات منتظر بمونن قیمتش یکم معقولانه بشه بعد بخرن

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
نگفتن این بار جدید کی میاد ؟
بازار سیاه بدی شده
تا الان باید میرسید که نرسیده همین نشون میده سونی از برنامه اش عقب افتاده و نمی تونه بخاطر کرونا تولید کنسول رو افزایش بده
تازه در دبی بخواد پخش بشه و برسه به اینجا خودش 10 روز طول میکشه

آخرین ویرایش:

B-King

کاربر سایت
Mar 6, 2019
2,135
منی که با جفت چشم م علننا احتکار رو دیدم تو کتم نمیره کمبود و .....

میترسم واضح بگم با قوانین فروم داستان پیش بیاد ولی در مورد لوازم خانگی و قطعات ماشین هم بارها احتکار دیدم ولی تو بازار سخن از کمبود و تولید کم و... بوده

خرده فروش ها میدونن چی میگم. شما الان بری یک کنسول بگیری با قیمت فعلی اگه واقعا قصد خرید داشته باشی درحالی که تو مغازه هیچی ندارن یهو میرن برات از اون احتکار دونی میارن

tokio_hotel

کاربر سایت
Oct 3, 2010
1,412
منی که با جفت چشم م علننا احتکار رو دیدم تو کتم نمیره کمبود و .....

میترسم واضح بگم با قوانین فروم داستان پیش بیاد ولی در مورد لوازم خانگی و قطعات ماشین هم بارها احتکار دیدم ولی تو بازار سخن از کمبود و تولید کم و... بوده

خرده فروش ها میدونن چی میگم. شما الان بری یک کنسول بگیری با قیمت فعلی اگه واقعا قصد خرید داشته باشی درحالی که تو مغازه هیچی ندارن یهو میرن برات از اون احتکار دونی میارن
ببین برادر موجودی فعلی بازار کمه قرار نیست شما بری کنسول بخری بهت بگن نداریم تموم شده
وقتی پشتوانه تولید زیاد میشه یه چیزی پشتبندش هی تولید بشه هی تولید بشه دیگه قیمتهای من دراوردی و نجومی تموم میشه الان درسته کنسول زیاده اما تولیدش کمه این زیاد بودن کنسول به خاطر احتکار تولید اولیه کنسوله که عرضه جهانی شده هستش
دلالها همون اول مثل همیشه کنسولهارو کانتینری خریدن و احتکار کردن چون میدونن این کنسول تقاضاش نسبت به تولیدش زیاده تولید کنسول هم مصادف شده با اپیدمی پس نتیجه میگیریم این روال قیمتهای پرت و نجومی احتمالا یه سال طول بکشه ممکنه تو این یه سال بار جدید برسه باز قیمتو برسونن ۲۰ ۱۹ باز کمبود بشه دوباره برگرده به ۲۴ ۲۵ یا حتی ۳۰ چون تقاضای زیاد یه چیزی همیشه مشکل ایجاد میکنه
ولی به خدا یه سریها اشتباه میکنن الان به تعداد انگشتهای دست برا ps5 بازی نیومده تازه اکثرشون هم برا ps4 هم اومده من نمیدونم چرا بعضیها اینقدر مشتاقن زود به مالشون آتیش بزنن به قول یکی از وزیرا ما خودمون انتخاب کردیم تو این بدبختی زندگی کنیم دیگه کم کم سرگرمی هم برامون ارزو میشه تو کل دنیا کمبود موجودی کنسوله اما پولشو دارن نهایت پول ۱۰ روز کارشونو به کنسول میدن اما تو ایران هم کمبود موجودیه هم دلالهای بیرحم هم قیمتی برابر با ۸ ماهه یه کارمند ساده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر