قیمت پلی استیشن 5 [پست اول حتما خوانده شود]

BUY-min.png

همونطور که از اسم تاپیک مشخصه اینجا در مورد قیمت بروز کنسول PS5 صحبت میشه
اگر پستی برخلاف قوانین در این تاپیک مشاهده کردید سریعاً گزارش کنید تا رسیدگی بشه
"از نقل قول کردن این پست ها خودداری کنید"

قبل از ارسال پست، حتماً موارد زیر را رعایت کنید:
در صورت مشاهده تخلف مستقیماً بدون اخطار برخورد خواهد شد
  • از دلالی کردن، تبلیغ فروشگاه ها ( آدرس، تلفن، لینک سایت، اسم فروشگاه، فرد خاص و .. ) جداً خودداری کنید.
  • باز هم تاکید می کنم، تبلیغ ممنوع ( من می‌خوام PS5 وارد کنم کی می خواد ؟!،این سایته برای پیش فروش گذاشته قیمتش خوبه حتما یه سری بزنید !!، انصافاً این فروشگاه X فیمت خوبی می ده ! و .. )
  • صحبت های سیاسی ( چرا تحریم شدیم و .. ) ممنوع می‌باشد.
  • بقیه مواد خلاف قوانین سایت هم که مشخصه ( فحاشی به یکدیگر، فرستادن پست های بی ارتباط با تاپیک و .. )
  • تاپیک برای دادن هرجور نظری درباره شرایط بازار و قیمت کاملاً آزاد هست و به هیچ عنوان حق حمله کردن به کسی که نظرش مخالف هست رو ندارین و در صورت مشاهده بدونه بخشش و تذکر قبلی دسترسیتون به تاپیک قطع میشه .
  • تصویر قرار ندید . قیمت پیش فروش رو اعلام نکنید . اگر جایی کالا رو موجود داره و قیمت اعلام کرده قیمت رو بنویسید و بگید فروش آنلاین یا فلان شهر و فلان محدوده
از این به بعد هم کسی اینجا نگه شماره و آدرس بدید یا پ.خ کنید، شدید برخورد میشه.

شما اگه قیمت به مزاجتون خوش اومد تشریف می برید پروفایل کاربری که قیمت داده ( توصیه نمیشه ! ) و سمت راست از "ارسال پیغام خصوصی" استفاده می کنید نه اینکه وسط تاپیک بگید شماره و آدرس رو پ.خ کن !

در صورت رعایت نکردن موارد بالا مستقیماً با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
باز هم تاکید میشه که با هر پستی مشکل دارید فقط گزارش کنید و خودتون تو تاپیک به کسی تهمت نزنید و با هم درگیر نشید .
پس سعی کنید با همکاریتون تاپیک رو جلو ببریم، باز هم تاکید می کنم این تاپیک به این راحتی ها باز نشده، اجازه ندید کاربرهایی که مشخصه هدفشون چیه، باعث قفل شدن و پاک شدن این تاپیک بشن.
بدیهی می‌باشد که ممکن است این قوانین به اقتضای زمان دستخوش تغییر گردند.

*تشکر از @.Amirone بابت کار گرافیکی

( آخرین ویرایش مدیریت : 1399/10/13 )

Last edited by a moderator:

moj1370

کاربر سایت
Jun 3, 2010
941
دوستانی که اطلاع دارن الان فروشگاهی توی دبی هست که پیش فروش کنسول ps5 تمام نشده باشه؟
هیچ جا موجود نیست
یه تعدادی از افرادی هم که پری اوردر کردن این چند روز با پیام مشکل در تامین کالا سفارششون کنسل شده
نظم و توزیع مایکروسافت خیلی بهتره .... کلا کنسول را در یک تاریخ ریلیز کرد و همه جا پیدا میشه
سونی با این که ۲ تا تاریخ ریلیز با فاصله یک هفته داره هیچ جا پیدا نمیشه

Hamed_nx

کاربر سایت
Dec 13, 2015
170
خب خب خب ، یه مدرک خوشگل براتون رو میکنم که ایمان بیارین قیمت ps5 دست ما گیمراس، فقط تقاضا رو به صفر برسونیم قیمت خیلی زود میاد زیر ۱۵

179353
این قیمت چند روز پیشه و حالا قیمت امروز رو ببینید
179354
آقا اصلا بخاطر اینکه مطمئن بشیم که کنسول ایراد سخت افزاری نداره یه ماه صبر کنیم
179356
اینم حقیقت محض که خود فروشنده گفته ، گفته نخرین تا ارزون شه

PlayStation5

کاربر سایت
Sep 12, 2020
308
خب خب خب ، یه مدرک خوشگل براتون رو میکنم که ایمان بیارین قیمت ps5 دست ما گیمراس، فقط تقاضا رو به صفر برسونیم قیمت خیلی زود میاد زیر ۱۵

View attachment 179353
این قیمت چند روز پیشه و حالا قیمت امروز رو ببینید
View attachment 179354
آقا اصلا بخاطر اینکه مطمئن بشیم که کنسول ایراد سخت افزاری نداره یه ماه صبر کنیم
View attachment 179356
اینم حقیقت محض که خود فروشنده گفته ، گفته نخرین تا ارزون شه
کنسول رو قیمت عمده 20تا30 درصد کمتر از قیمت مصرف کننده میخرن، همین قیمتی که نوشته یعنی بیشتر از 60درصد داره سود میگیره
با درهم حساب کردم، با قیمت دلاری کنسول بیشتر از 80 درصده

moj1370

کاربر سایت
Jun 3, 2010
941
دوستان به نظرم کسانی که قصد خرید ۲ کنسول را دارند اول series X رو بخرند
Ps5 بازار سیاه درست شده و حتی تو امارات هم خیلی از پیش خرید ها رو به بهانه مشکل تامین از طرف سونی عقب میندازن

و به نظرم این نسل خرید ۲ کنسول منطقی هستش چون حافظه ی ps5 خیلی کمه و شما به جای خرید حافظه ۳۰۰$ میتونی کنسول مایکروسافت رو بگیرین و علاوه بر استفاده از ssd ایکس باکس میتونین خیلی از بازیها رو‌هم با گیم پس بازی کنید
من حساب کردن با گیم پس در طولانی مدت کنسول رایگان میافته و فقط پول بازی ها رو دادین?

با فروشی هم که ps5 داره میکنه قطعا سونی برنامه ی ویژه برای درآمدزایی از حافظه کنسول پیدا میکنه?

با این که فن سونی هستم و عشق تروفی این رو‌گفتم??

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,715
نام
Ebrahim
طبق صحبت های که با بعضی از فروشنده ها انجام دادم و اطلاعاتی که شما دوستان اینجا فرستادید، :D نهایتش ۲ هفته طول می کشه که تا این حباب قیمت ها بترکه!:D

یک ساعت پیش داشتم با یکی از فروشنده های اصفهان حرف می زدم، میگفت XSX رو دارم ۲۱.۵۰۰، اما اگر یه هفته صبر کنی و دلار وضعیتش همینطور باشه و بالاتر نره (که خودم به شخصه بعید میدونم بالاتر بره!:D چون جو بایدن هم داره دیگه اوکی میشه!:D)، میتونید کنسول رو با قیمت خوبی بخرید!

راستی یه چیز دیگه داشتم فراموش میکردم، :D با بعضی از فروشنده ها که داشتم صحبت می کردم در مورد قیمت ها، بعضی هاشون قیمت پلی ۵ و لوازم جانبی شون رو گفتن اواخر همین هفته که داره میاد مشخص میشه

مشکل اینه که بعضی از فروشنده ها هم بخاطر محبوبیت برند پلی استیشن تو ایران، به شدت دارن از این نکته سوء استفاده می کنن و بسیار قیمت های پرتی میدن!:|

آخرین ویرایش:

tokio_hotel

کاربر سایت
Oct 3, 2010
1,415
طبق صحبت های که با بعضی از فروشنده ها انجام دادم و اطلاعاتی که شما دوستان اینجا فرستادید، :D نهایتش ۲ هفته طول می کشه که تا این حباب قیمت ها بترکه!:D

یک ساعت پیش داشتم با یکی از فروشنده های اصفهان حرف می زدم، میگفت XSX رو دارم ۲۱.۵۰۰، اما اگر یه هفته صبر کنی و دلار وضعیتش همینطور باشه و بالاتر نره (که خودم به شخصه بعید میدونم بالاتر بره!:D چون جو بایدن هم داره دیگه اوکی میشه!:D)، میتونید کنسول رو با قیمت خوبی بخرید!

راستی یه چیز دیگه داشتم فراموش میکردم، :D با بعضی از فروشنده ها که داشتم صحبت می کردم در مورد قیمت ها، بعضی هاشون قیمت پلی ۵ و لوازم جانبی شون رو گفتن اواخر همین هفته که داره میاد مشخص میشه

مشکل اینه که بعضی از فروشنده ها هم بخاطر محبوبیت برند پلی استیشن تو ایران، به شدت دارن از این نکته سوء استفاده می کنن و بسیار قیمت های پرتی میدن!:|
والا من اینجا از قبل دارم میگم بالای ۱۷ تومن میشه یه سری ناراحت میشن حتی چند صفحه قبل هم گفته بودم بازار دزد ایران با بازار جهانی فرق میکنه اما یه سریا میگفتن کنسول فرق میکنه و از این حرفها
نه دلالی این تاپیکو میبینه نه چیزی اگه قرار بود با نظرات این تاپیک کنسول قیمت گذاری بشه باید در خیلی جاهارو میبستن
الانم میگم دیگه گیمرهای ایرانی باید تنها تفریح سالمشون که گیمه کم کم فراموش کنن
واقعا بی عقلیه یکی بیاد ۲۱.۵ تومن به ایکس باکس پول بده عزیز من بازیاشو چیکار کنیم
من یادمه اوایل اومدن ps4 واقعا قیمت کنسول معقول بود و بازیاش هم حساب میکردین ۶۰ ۷۰ هزار تومن بود اون موقع که دلار ۹۰۰ تومن بود باز واقعا خیلیا نمیتونستن بخرن چون واقعا کپی خور بودن نسلهای قبل ps4 خیلیارو به خریدن بازی اورجینال مشتاق نمیکرد اما الان از اون دوران هم خیلی شرایط خرید سختتر شده باز اون موع میشد با یک بیستم حقوق یه بازی خرید اما الان باید حداقل با نصف حقوق یه بازی خرید

Roozbeh7

کاربر سایت
Mar 20, 2019
2,018
نام
روزبه
والا من اینجا از قبل دارم میگم بالای ۱۷ تومن میشه یه سری ناراحت میشن حتی چند صفحه قبل هم گفته بودم بازار دزد ایران با بازار جهانی فرق میکنه اما یه سریا میگفتن کنسول فرق میکنه و از این حرفها
نه دلالی این تاپیکو میبینه نه چیزی اگه قرار بود با نظرات این تاپیک کنسول قیمت گذاری بشه باید در خیلی جاهارو میبستن
واقعا بی عقلیه یکی بیاد ۲۱.۵ تومن به ایکس باکس پول بده عزیز من بازیاشو چیکار کنیم
من یادمه اوایل اومدن ps4 واقعا قیمت کنسول معقول بود و بازیاش هم حساب میکردین ۶۰ ۷۰ هزار تومن بود اون موقع که دلار ۹۰۰ تومن بود باز واقعا خیلیا نمیتونستن بخرن چون واقعا کپی خور بودن نسلهای قبل ps4 خیلیارو به خریدن بازی اورجینال مشتاق نمیکرد اما الان از اون دوران هم خیلی شرایط خرید سختتر شده باز اون موع میشد با یک بیستم حقوق یه بازی خرید اما الان باید حداقل با نصف حقوق یه بازی خرید
کشش بازار کنسول قیمت بالای 17رو نداره صبر کنیم قیمت تا هفته بعد به قیمت معقول میرسه

همین الان Ps5رو تحویل یین 20تا 4اذر 16تومن میدن

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,715
نام
Ebrahim

نه دوست عزیز، هیچوقت به اینجا نمیرسه:D

بازار گیمینگ مال قشر خاصی از جامعه است که توان دنبال کنندگان این بازار در یه حده و هیچوقت نمی تونن که بیشتر از یه حدی پول در قبالش بدن؛ اینو حتی فروشندهای بی انصاف هم میدونن:D

ما گیمرا ۲ تا شانس آوردیم (منظورم اونایی که تو ایران زندگی می کنن) به نظر من:

۱. بازار کنسول یه بازار رقابتی هست (هر که بهتر قیمت بده، مسلما بیشتر سود میکنه)

۲. کنسول بازی بصورت قاچاق وارد میشه (هر کی اسم گمرک رو آورد، با ۴ تا فحش +۱۸ ازش استقبال کن:D)

کشش بازار کنسول در حد خاصیه و زیاد نمی تون رو یه قیمت وایسن فروشنده ها و مجبور قیمت ها رو بیارن پایین

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر