قیمت پلی استیشن 5 [پست اول حتما خوانده شود]

BUY-min.png

همونطور که از اسم تاپیک مشخصه اینجا در مورد قیمت بروز کنسول PS5 صحبت میشه
اگر پستی برخلاف قوانین در این تاپیک مشاهده کردید سریعاً گزارش کنید تا رسیدگی بشه
"از نقل قول کردن این پست ها خودداری کنید"

قبل از ارسال پست، حتماً موارد زیر را رعایت کنید:
در صورت مشاهده تخلف مستقیماً بدون اخطار برخورد خواهد شد
  • از دلالی کردن، تبلیغ فروشگاه ها ( آدرس، تلفن، لینک سایت، اسم فروشگاه، فرد خاص و .. ) جداً خودداری کنید.
  • باز هم تاکید می کنم، تبلیغ ممنوع ( من می‌خوام PS5 وارد کنم کی می خواد ؟!،این سایته برای پیش فروش گذاشته قیمتش خوبه حتما یه سری بزنید !!، انصافاً این فروشگاه X فیمت خوبی می ده ! و .. )
  • صحبت های سیاسی ( چرا تحریم شدیم و .. ) ممنوع می‌باشد.
  • بقیه مواد خلاف قوانین سایت هم که مشخصه ( فحاشی به یکدیگر، فرستادن پست های بی ارتباط با تاپیک و .. )
  • تاپیک برای دادن هرجور نظری درباره شرایط بازار و قیمت کاملاً آزاد هست و به هیچ عنوان حق حمله کردن به کسی که نظرش مخالف هست رو ندارین و در صورت مشاهده بدونه بخشش و تذکر قبلی دسترسیتون به تاپیک قطع میشه .
  • تصویر قرار ندید . قیمت پیش فروش رو اعلام نکنید . اگر جایی کالا رو موجود داره و قیمت اعلام کرده قیمت رو بنویسید و بگید فروش آنلاین یا فلان شهر و فلان محدوده
از این به بعد هم کسی اینجا نگه شماره و آدرس بدید یا پ.خ کنید، شدید برخورد میشه.

شما اگه قیمت به مزاجتون خوش اومد تشریف می برید پروفایل کاربری که قیمت داده ( توصیه نمیشه ! ) و سمت راست از "ارسال پیغام خصوصی" استفاده می کنید نه اینکه وسط تاپیک بگید شماره و آدرس رو پ.خ کن !

در صورت رعایت نکردن موارد بالا مستقیماً با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
باز هم تاکید میشه که با هر پستی مشکل دارید فقط گزارش کنید و خودتون تو تاپیک به کسی تهمت نزنید و با هم درگیر نشید .
پس سعی کنید با همکاریتون تاپیک رو جلو ببریم، باز هم تاکید می کنم این تاپیک به این راحتی ها باز نشده، اجازه ندید کاربرهایی که مشخصه هدفشون چیه، باعث قفل شدن و پاک شدن این تاپیک بشن.
بدیهی می‌باشد که ممکن است این قوانین به اقتضای زمان دستخوش تغییر گردند.

*تشکر از @.Amirone بابت کار گرافیکی

( آخرین ویرایش مدیریت : 1399/10/13 )

Last edited by a moderator:

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
هرکی قیمتهای چرت و پرت داد را ریپورت کنید
اینا از طرف فروشنده ها هستن.
نذارید مثل قضیه ۲۰۱۴ بشه که هرچی دلشون خواست قیمت بزنن
دوست من خودش وارد کننده هست قیمت های خیلی خوبی بهم گفت البته بازم صبرکنیم تا ریلیز کنسول
یادمه روز اول ps4 رو میدادن 3500 پشمایه همه ریخته بود . بعدش تا 950 تومن اومد پایین.

Darklord2020

کاربر سایت
Oct 6, 2020
95
شما چرا زدی جاده خاکی؟ من چی میگم شما چی میگی!
شما تو پست قبلیتون غیر مستقیم گفتید که زودتر بخرید بهتره چون بعدا گرون بشه ! من کی گفتم که دلار قراره بیاد پایین !؟ من گفتم که حتی اگه دلار به ۵۰ هزار تومن هم برسه قیمتش اندازه ای نیست که این فروشنده های حروم خور می خوان بفروشنش!
شما دارید می گید که دل خودتون رو خوش نکنید که دلار میاد پایین ! (محض اطلاع جناب عالی دلار همچنان داره میاد پایین) حتی اگه دلار هم بره بالا باز به این قیمتی که اینا این اوایل می خوان بفروشن نمی رسه! اگه گسی بخواهد به این امید که بعدا گرون شه الان با قیمت تخیلی که می خواد بیاد بخره باید به عقلش شک کرد!
عزیز من، منم از خدامه دلار بیاد پایین ولی واقعیت یه چیز دیگه ست شما به سه هزار تومن ارزونتر شدن میگید پایین اومدن؟؟؟!!! دلار 4 هزار تومنی شده 33 هزار تومن بعد الان سه تومن ارزون شده خیلی خوشحال شدید؟! به خدا هر بلایی سرمون بیاد حقمونه.
شما هم منظور منو متوجه نشدی، فروشنده ها نهایتا بتونن 6 تومن بکشن روش، تو پست قبلیم هم گفتم بیشتر از 20 تومن باشه، نمیخرم و بیشتر از این قیمت دیگه پول زور گرفتنه. حالا شما با دلار 50 هزار تومنی حساب کنی صد در صد از قیمتی که میخوان در زمان لانچ بفروشن بیشتر میشه، چون فروشنده جماعت وقتی دلار گرون میشه با قیمت روز دلار حساب میکنه وقتی ارزون میشه میگه خرید قبلیه با دلار فلان خریدم!! پس به قیمت دلار بستگی داره.

mostafawarcraf

کاربر سایت
Aug 26, 2011
2,041
نام
مصطفی
یادمه روز اول ps4 رو میدادن 3500 پشمایه همه ریخته بود . بعدش تا 950 تومن اومد پایین.
البته وضع با زمان لانچ نسل قبل فرق کرده الان رقابت بیشتره اینقدر فروشنده اینترنتی و حضوری و وارد کننده زیاد شده قیمت اولیه خیلی فضایی نیست و این فضای رقابت باعث میشه زودتر قیمت به واقیعتش نیز یک بشه

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,673
نام
milad
باید کلی نگری کنیم تو همه چیز اما چون اینجا تاپیک قیمت ps5 هست میگم
تنها راهی که میشه فروشنده ها رو تسلیم کرد وحدت گیمر هاست برای نخریدن
با شرایط فعلی و گرون یا کم یاب بودن کالای های اساسی و مورد نیاز ضروری و رزوانه مردم نان - کار و.... حتی با دلار 10 تومنی هم 70 80 درصد گیمر ها نمی تونن بخرن اون 20 درصد باقی هم یه تعدادشون از طریق اشنا یا فامیلشون از خارج سفارش میدن بقیه هم کمترین قیمت ممکن رو پیدا می کنن بخرن
خلاصه شرایط فرق کرده و مثل سال های 95 و 96 نیست فروشنده ها نباید زیاد دلشون رو به جیب مردم و حر.ا..م ...خوری هاشون خوش کنن دیگه اهی در بساط نیست

Darklord2020

کاربر سایت
Oct 6, 2020
95
منظور دوستان اینه که مثلا نسخه استاندارد با دلار امروز قیمتش میشه 14 میلیون و اگه شما این کنسول رو دوبرابر قیمت در روز اول بخری (یعنی 28 میلیون) با این فکر که در آینده قیمت دلار دوبرابر میشه! ضرر کردی، چون قیمت بعد از چند ماه با قیمت دلاری برابر میشه، مثلا دلار 28 هست ولی فروشنده با دلار 50 تومنی کنسول رو به شما میفروشه، چندماه بعد دلار مثلا 40هست و همون فروشنده کنسول رو با دلار 40تومنی میفروشه چون هیجان روزهای اول تموم شده و جنس هم تو بازار زیاده و برای رقابت مجبوره قیمت منطقی بزاره، 10 صفحه اول تاپیک قیمت ps4 رو بخونید دقیقا همین شرایط نسل قبل هم بوده

بطور نمونه این قیمتهای امروز:

View attachment 176247
من تو پست قبلیم هم گفتم بشخصه بیشتر از 20 تومن نمیخوام هزینه کنم، یعنی نهایتش رو 20 تومن در نظر گرفتم، اونم با توجه به قیمت روز دلار و در نظر گرفتن دلال بازیا این قیمت رو میگم که به نظر خودم معقول و منطقیه.

PlayStation5

کاربر سایت
Sep 12, 2020
308
من تو پست قبلیم هم گفتم بشخصه بیشتر از 20 تومن نمیخوام هزینه کنم، یعنی نهایتش رو 20 تومن در نظر گرفتم، اونم با توجه به قیمت روز دلار و در نظر گرفتن دلال بازیا این قیمت رو میگم که به نظر خودم معقول و منطقیه.
اشتباه میکنی دوست عزیز، وقتی به 20 راضی بشی زیر 25 گیرت نمیاد، ولی وقتی پاتو کنی تو یه کفش که قیمت اصلی 14تومنه اونوقت جا برای چونه زنی و پرداخت بیشتر هم داری، فروشنده فقط میتونه تبلیغ کنه ولی درآخر این خریداره که تصمیم میگیره پول بده یا نه، قدرت جاییه که پول هست پول هم تو کارت بانکی شماست ;)

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,673
نام
milad
اشتباه میکنی دوست عزیز، وقتی به 20 راضی بشی زیر 25 گیرت نمیاد، ولی وقتی پاتو کنی تو یه کفش که قیمت اصلی 14تومنه اونوقت جا برای چونه زنی و پرداخت بیشتر هم داری، فروشنده فقط میتونه تبلیغ کنه ولی درآخر این خریداره که تصمیم میگیره پول بده یا نه، قدرت جاییه که پول هست پول هم تو کارت بانکی شماست ;)
دقیقا من کلا با دلار فعلی اصلا خرید نمی کنم کنسولی که 2 سال پیش قیمتش تو گرون ترین حالت 2.5 تومن بود الان دوست عزیزمون میگه من به 20 تومن راضیم
احتمالا یه کم پول داره اگه نداشت به 10 تومن هم راضی نمیشد

• Like
Reactions: dargon9090

Darklord2020

کاربر سایت
Oct 6, 2020
95
عزیز من مگه به راضی شدن یا نشدن ما بستگی داره، اصلا من و شما راضی شدیم به 14 تومن، تنها من و شما نیستیم که یه عده که تعدادشون هم کم نیست وقتی راضی به قیمت های نجومی میشن، همونا باعث میشن قیمت بره بالا. ما خودمون رو هم جدا از اونا بدونیم، باز اون یه عده بازار رو خراب میکنن چه ما بخوایم چه نخوایم اینا بازار رو خراب میکنن.

Darklord2020

کاربر سایت
Oct 6, 2020
95
دقیقا من کلا با دلار فعلی اصلا خرید نمی کنم کنسولی که 2 سال پیش قیمتش تو گرون ترین حالت 2.5 تومن بود الان دوست عزیزمون میگه من به 20 تومن راضیم
احتمالا یه کم پول داره اگه نداشت به 10 تومن هم راضی نمیشد
بابا فکر نکنید منم درآمدم زیاده و فلان... منم چندماهه پول جمع کردم گذاشتم کنار و حالا با توجه به شرایط فعلی این هزینه برام قابل هضمه اونم فقط به خاطر اینه که عشق گیمم والا محال بود یه همچین هزینه ای رو متحمل بشم. اگه واقعا عشق گیم باشی میدونی چی میگم!

• Like
Reactions: milad.ps4

Mreza_Dex

کاربر سایت
Sep 23, 2018
203
نام
داریوش
الان اوضاع مثل 7-8 سال پیش نیست که فروشنده ها هر قیمتی عشقشون بکشه بدن.
نمیدونم یادتون هست یا نه، اوایل که PS4 اومده بود دیجی کالا با قیمت فوق العاده فضایی 8 میلیون تومان!!! کنسول رو به فروش می رسوند!
دلیلش هم مشخص بود، اون زمان رقیبی برای دیجی کالا وجود نداشت و خرید اینترنتی بین ملت جا نیفتاده بود. اما الان اوضاع خیلی فرق کرده، کلی فروشگاه فیزیکی و اینترنتی هستند که اینا برای رقابت مجبورند قیمت منصفانه بدن، فقط خریدار باید کمی صبور باشه و کنسول رو 1-2 ماه بعد عرضه بخره.
یادتون هست که وقتی The Last of Us 2 دیسکش اومده بود با چه قیمتی به فروش می رفت؟
ولی چند روز پیش یکی از فروشگاه های اینترنتی تو صفحه اینستاگرامش به قیمت 850 تومن دیسک آک این بازی 60 دلاری رو قیمت زده بود.
پس نتیجه می گیریم تو همین آشفته بازار هم، شما اگر از نظر درآمد دلاری مشکلی نداشته باشی، می تونی این کنسول رو از نظر قیمت جهانی با هزینه خیلی پایین تر از کل دنیا، همینجا خریداری کنید.
خلاصه که این قیمتای بالای 15 تومن حتی برای نسخه دیسک خورش هم فضاییه.
یه دوستی لطف کردن اون جدول رو با توجه به قیمت دلار ارائه دادند، از صاحب تاپیک ممنون میشم قرار بدن تو پست اول تا بین کاربران جا بیفته که قیمت اصلی این کنسول چقدر هست و چقدر باید به فروش برسه.
در پایان آرزو میکنم این وضعیت افتضاح اقتصادی هر چه زودتر به پایان برسه و همه عزیزان به این حضرت عشق برسند و یه کنسول بازی آرزوی یه جوون تو این مملکت نباشه!!!

Yasin_azh

کاربر سایت
Aug 11, 2020
133
خدا رو چه دیدیم، شاید اتفاقاتی افتاد و دلار افت کرد، اگر هم نکنه و حدود همین قیمت باشه، قیمت معقول برای ریجن های آمریکا و اروپا حدود 15 و ریجن های آسیا یکی دو تومن پایین‌تر هست.
لطفا دوستان جماعت فهیم گیمر رو با فاضلاب‌های مجازی که حاضرن به هر قیمتی آیفون بخرن مقایسه نکنند.
در ضمن وضعیت و قیمت دلار الآن هم در حکم یک زنگ خطر هست و احتمالا فکری به حالش خواهد شد، که من به شخصه فکر میکنم موکول هست به نتیجه انتخابات آمریکا.

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,673
نام
milad
بابا فکر نکنید منم درآمدم زیاده و فلان... منم چندماهه پول جمع کردم گذاشتم کنار و حالا با توجه به شرایط فعلی این هزینه برام قابل هضمه اونم فقط به خاطر اینه که عشق گیمم والا محال بود یه همچین هزینه ای رو متحمل بشم. اگه واقعا عشق گیم باشی میدونی چی میگم!
منم خودم عاشق صنعت گیم هستم اما از وقتی دلار پرواز کرد رفت بالا بخدا حسرت 1 ثانیه بازی کردن به دلم مونده
حسرت خرید pc لپتاپ کنسول تبلت و بقیه لوازم که نیاز های اولیم هست و قیمتاشون از خونه و ماشین گرون تر شده
اما این دلیل نمیشه به قیمت 20 تومن ps5 راضی باشیم اگه به این قیمت راضی باشیم فردا پس فردا بخدا حتی دستمون نمیاد از نت هم تماشاشون کنیم
خیلی وقته میرم سایت دیجی کالا یا یکی از سایت های فروش کنسول یا لیون کامپیوتر فقط با حسرت تماشاشون میکنم نزدیک 6 7 ساله حسرت خرید یه pc به دلم مونده بچه های اینجا میدونن
تو یه شرکت کار میکردم بخاطر شرایط بده اقتصاد تعدیل نیرو کردن و منم یکی از اونا بودم یه کار دیگه پیدا کردم حتی درامدش در حده خرجه یه بچه مدرسه ای نبود ...................
خلاصه وضعیه............................

Darklord2020

کاربر سایت
Oct 6, 2020
95
منم خودم عاشق صنعت گیم هستم اما از وقتی دلار پرواز کرد رفت بالا بخدا حسرت 1 ثانیه بازی کردن به دلم مونده
حسرت خرید pc لپتاپ کنسول تبلت و بقیه لوازم که نیاز های اولیم هست و قیمتاشون از خونه و ماشین گرون تر شده
اما این دلیل نمیشه به قیمت 20 تومن ps5 راضی باشیم اگه به این قیمت راضی باشیم فردا پس فردا بخدا حتی دستمون نمیاد از نت هم تماشاشون کنیم
خیلی وقته میرم سایت دیجی کالا یا یکی از سایت های فروش کنسول یا لیون کامپیوتر فقط با حسرت تماشاشون میکنم نزدیک 6 7 ساله حسرت خرید یه pc به دلم مونده بچه های اینجا میدونن
تو یه شرکت کار میکردم بخاطر شرایط بده اقتصاد تعدیل نیرو کردن و منم یکی از اونا بودم یه کار دیگه پیدا کردم حتی درامدش در حده خرجه یه بچه مدرسه ای نبود ...................
خلاصه وضعیه............................
میدونم چی میگی، منم راضی نیستم از این وضعیت. به هر حال امیدوارم شرایط بهتر باشه که همه بتونن این کنسول رو به قیمت مناسب خریداری کنن و حسرتش به دل هیچ کس نمونه.

• Like
Reactions: milad.ps4

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,911
دلار هم کشش قیمتی بالاتر از همون 32 تومن رو نداره اگر داشت که بالاتر میرفت
بحث اینه دلار بالاتر از این مقدار باعث ورشکستگی کل بازار و بازاری میشه و تبعات بعدیش برای همه خواهد بود... در نتیجه همونطور که میبینید داره دلار ارزون میشه
همونطور هم که گفتم رقم عادلانه همون قیمت کنسول + 100 دلار هزینه حمل و نقل و سود هست بالاتر از این بریدن گوش بقیه هست
همونطور هم که گفتم بعضی ها که حرف از قیمت های خیلی بالا میزنن اگر فروشنده نباشن همون هایی هستن که پول بادآورده زیاد دارن و قیمت کنسول اندازه پراید هم بهشون بدن میخرن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر