قیمت پلی استیشن 5 [پست اول حتما خوانده شود]

BUY-min.png

همونطور که از اسم تاپیک مشخصه اینجا در مورد قیمت بروز کنسول PS5 صحبت میشه
اگر پستی برخلاف قوانین در این تاپیک مشاهده کردید سریعاً گزارش کنید تا رسیدگی بشه
"از نقل قول کردن این پست ها خودداری کنید"

قبل از ارسال پست، حتماً موارد زیر را رعایت کنید:
در صورت مشاهده تخلف مستقیماً بدون اخطار برخورد خواهد شد
  • از دلالی کردن، تبلیغ فروشگاه ها ( آدرس، تلفن، لینک سایت، اسم فروشگاه، فرد خاص و .. ) جداً خودداری کنید.
  • باز هم تاکید می کنم، تبلیغ ممنوع ( من می‌خوام PS5 وارد کنم کی می خواد ؟!،این سایته برای پیش فروش گذاشته قیمتش خوبه حتما یه سری بزنید !!، انصافاً این فروشگاه X فیمت خوبی می ده ! و .. )
  • صحبت های سیاسی ( چرا تحریم شدیم و .. ) ممنوع می‌باشد.
  • بقیه مواد خلاف قوانین سایت هم که مشخصه ( فحاشی به یکدیگر، فرستادن پست های بی ارتباط با تاپیک و .. )
  • تاپیک برای دادن هرجور نظری درباره شرایط بازار و قیمت کاملاً آزاد هست و به هیچ عنوان حق حمله کردن به کسی که نظرش مخالف هست رو ندارین و در صورت مشاهده بدونه بخشش و تذکر قبلی دسترسیتون به تاپیک قطع میشه .
  • تصویر قرار ندید . قیمت پیش فروش رو اعلام نکنید . اگر جایی کالا رو موجود داره و قیمت اعلام کرده قیمت رو بنویسید و بگید فروش آنلاین یا فلان شهر و فلان محدوده
از این به بعد هم کسی اینجا نگه شماره و آدرس بدید یا پ.خ کنید، شدید برخورد میشه.

شما اگه قیمت به مزاجتون خوش اومد تشریف می برید پروفایل کاربری که قیمت داده ( توصیه نمیشه ! ) و سمت راست از "ارسال پیغام خصوصی" استفاده می کنید نه اینکه وسط تاپیک بگید شماره و آدرس رو پ.خ کن !

در صورت رعایت نکردن موارد بالا مستقیماً با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
باز هم تاکید میشه که با هر پستی مشکل دارید فقط گزارش کنید و خودتون تو تاپیک به کسی تهمت نزنید و با هم درگیر نشید .
پس سعی کنید با همکاریتون تاپیک رو جلو ببریم، باز هم تاکید می کنم این تاپیک به این راحتی ها باز نشده، اجازه ندید کاربرهایی که مشخصه هدفشون چیه، باعث قفل شدن و پاک شدن این تاپیک بشن.
بدیهی می‌باشد که ممکن است این قوانین به اقتضای زمان دستخوش تغییر گردند.

*تشکر از @.Amirone بابت کار گرافیکی

( آخرین ویرایش مدیریت : 1399/10/13 )

Last edited by a moderator:

PlayStation5

کاربر سایت
Sep 12, 2020
308
کنسول های فعلی تو ایران خریدشون زمان دلار 20تومن ـه
خدایی تا حالا یک فروشنده دیدی که جنس با قیمت خرید یک هفته قبلش بفروشه؟! همه به نرخ دلار روز هستن

اگه به فرض محال محال همچین کاری کنن باید 30% بزاره رو پول فروش کنسول تا بتونه دوباره جنس بیاره. 2بار اینکارو کنه ورشکست میشه

B-King

کاربر سایت
Mar 6, 2019
2,135
کلا درگیر اقتصاد تو ایران نباشید تا بوده همینجوری خر اندر چمن بوده :D اینجا کلا از هرنوع منطق اقتصادی به دور ـه

وقتی در وسعت کلان فهم اقتصادی در حد سرکیسه کردن و سودبازی و رانت و... ست از خرده فروش ها و کاسب ها انتظار رفتار کردار منطقی نداشته باشید اوناهم به نوعی مجبورند

بارش شهاب سنگ یا باران اسیدی فقط چاره ماست:D

( Layken )

عضو تحریریه
Nov 29, 2009
3,175
نام
حامد
ولی حس می کنم خرید نسخه 500 دلاری به صرفه تر باشه، حالا نه از لحاظ حجم بالایی که بازی ها در آینده خواهند داشت، یه مزیتی که کنسول دیسک خور داره اینه که میشه بازی رو دست به دست کرد، چون با توجه به وضعیت موجود خیلی باید هوای همو داشته باشیم و بتونیم بازی هارو بین هم دس به دس کنیم یا یهو یه حا میتونی بازی رو با قیمت مناسب کرایه کرد یا خرید، تا بلکه بتونیم از این طریق گذران عمر کنیم

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,026
نام
آریا
در مورد دیسک که بچه‌ها اشاره می‌کنن، من خودم یه زمانی لقب «پدر بازی‌های دیسکی ایران» رو داشتم و تا همین چند وقت پیش فقط و فقط دیسک می‌گرفتم و به ملت هم پیشنهاد می‌کردم سراغ دیسک برن! :D ولی سر TLoU2 دیدم واقعاً جواب نمیده و دیگه زدم تو خط دیجیتال و ظرفیتی. یعنی واقعاً دیگه نمیشه به دیسک فکر کرد و توی ایران فاصله زیادی تا نابودی نداره.
یه زمانی می‌رفتم دو تا بازی آکبند با همدیگه می‌خریدم ۴۰۰ و خورده‌ای و تموم می‌کردم و با یه ذره کاهش قیمت می‌فروختم. ولی الآن برای بازی آکبند اگه فروشنده بخواد خیریه هم راه بندازه و سود نکنه، حدود ۲ میلیون تومن درمیاد که برسونه دست مشتری. حتی بازی‌های دست دوم هم دیگه منهدم شدن. فکر کنین یه چیزی مثل Sekiro که ۱.۵ سال پیش اومده رو الآن دست دوم دارن می‌فروشن ۷۰۰ هزار تومن! :|
از نظر تنوع هم خیلی کم شده و توی دیوار نمیشه خیلی چیزها رو پیدا کرد. حالا یا فروشنده و خریدار نیست، یا تبلیغ‌ها رو ثبت نمی‌کنه. ولی مثلاً الآن رفتم ببینم آخرین تبلیغ‌ها چی هستن، طرف Rage 2 رو گذاشته ۴۵۰ هزار تومن یا اون یکی Crash Team Racing رو گذاشته ۸۵۰ هزار تومن!!!
ولی بازی دیجیتالی رو اگه بشه مثل این نسل ظرفیتی خرید، خیلی از مشکلات حل میشه. البته همین ظرفیتی هم نسبت مستقیم با دلار داره و گرون شده، ولی باز خیلی قابل تحمل‌تره. از نظر اینترنت هم یه بسته شبانه ۴،۵ تومنی کار رو راه میندازه. مگر اینکه به وضعیتی برسیم که اینترنت ایران کلاً قطع بشه که دیگه هیچی، باید کنسول رو به عنوان دکور بذاریم اون گوشه! :D ولی با دیسک هم فرق زیادی با دکور نداره و نهایتش سالی چند تا دونه بازی میشه گرفت.

آخرین ویرایش:

Darklord2020

کاربر سایت
Oct 6, 2020
95
2 میلیون بیشترم زوره.کنسول 2 میلیون بود درآمدا چند بود و الان که 20 شده درآمدا چقدر اومده روش؟کلا چند دهه هستش به زور داریم به زور عادت داده میشیم
البته منظور من قیمت های بیشتر از عُرف بازار بود. معمولا هر چیزی تو بازار یه قیمت عرف داره یه قیمت پرت و نجومی. وقتی کسی بالاتر از عرف، قیمت میگه یعنی همون پول زور.

challengeeverything

کاربر سایت
Sep 25, 2005
3,615
نام
محمدرضا
اینکه میگید وارد کننده کنسولو با قیمت کمتر میخره درسته ولی این در شرایط عادی صادقه نه شرایطی که کنسول در سطح جهانی با کمبود مواجهه. با توجه به شرایطی که توش هستیم، حتی اگه دلار خریدین گذاشتین کنار برای کنسول، بازم باید بیخیال خرید کنسول تا چند ماه باشید چون قیمتا مطمئنا خیلی با قیمت جهانی تفاوت داره. کنسولم رسمی و از طریق گمرک نمیاد و کسی گمرکی نمیده برا کنسولا ولی قاچاقچیای محترم از صد تا گمرک بدترن، برای دل خوشی من و شما که جنس قاچاق نمیکنن، پول تپل سنگین و میگیرن. با بوس راضی نمیشن :D
به نظرم برنامه ریزی کنید برای خرید کنسول بعد از عید، اون موقع شاید اوضاع بهتر شد و بشه کنسول رو نزدیک قیمت جهانیش خرید.

• Wow
Reactions: Arashmalkian

Arashmalkian

کاربر سایت
Sep 23, 2020
221
اینکه میگید وارد کننده کنسولو با قیمت کمتر میخره درسته ولی این در شرایط عادی صادقه نه شرایطی که کنسول در سطح جهانی با کمبود مواجهه. با توجه به شرایطی که توش هستیم، حتی اگه دلار خریدین گذاشتین کنار برای کنسول، بازم باید بیخیال خرید کنسول تا چند ماه باشید چون قیمتا مطمئنا خیلی با قیمت جهانی تفاوت داره. کنسولم رسمی و از طریق گمرک نمیاد و کسی گمرکی نمیده برا کنسولا ولی قاچاقچیای محترم از صد تا گمرک بدترن، برای دل خوشی من و شما که جنس قاچاق نمیکنن، پول تپل سنگین و میگیرن. با بوس راضی نمیشن :D
به نظرم برنامه ریزی کنید برای خرید کنسول بعد از عید، اون موقع شاید اوضاع بهتر شد و بشه کنسول رو نزدیک قیمت جهانیش خرید.
تجربه نشون داده که بعد عبد بدترین موقعس برای خرید همیشه اوایل پاییز یا زمستان زمان خوبیه بعد عبد دوباره همه چی می‌ره بالا من تجربه اش دارم که میگم

• Like
Reactions: Darklord2020

B-King

کاربر سایت
Mar 6, 2019
2,135
کارت ملی:D

همون که خیلی کوله خازناش جمع و جوره دیگه:D البته زمون دلار 25تومنی 57تومن بود زمانی که اومد ایران 40بود حتی . تو بازارهای جهانی همینجوری داره هر هفته آف میخوره اینجا هر هفته آپ میخوره:D

الان یکی مثلا کنسول رو بیاره 20تومن برای فروش. وقتی کنسول میمونه پشت ویترین و همزمان باهاش دلار افزایش ـه کنسولی که 20تموم شده هفته بعدش میشه 25 . مثل قالی کرمون اینجا هرچی بیشتر خاک بخورن گرونتر میشن. فروشنده نمیاد چیزی رو که بادلار 32تومنی براش تموم شده با همون نرخ بفروشه . فقط با نرخ دلار روز که قطعا تا آینده افزایشی ست .

کلا به قیمت های جهانی و 500 ضربدر 32 مساوی ست با فلان افکارتون رو خسته نکنید . اینجا شرایط ش فرق داره اصن یه جای دیگه ست:D همونطور که مرغ گرون شده . هزینه های قاچاق هندل شدن کنسول به کشور هم گرون و چند برابر شده . فرق نداره دیگه مبدا امارات باشه چه عراق چه پاکستان

کلا داریم به آمار ارقام فروش همسایه ها اضافه میکنیم

ولی خوب پیدا نمیکنی جایی که برای ریال زحمت بکشن و دستمزد ریال بگیرن ولی بالا دلار 30برابری خرید کنن . اینجاست که دیگه نمیشه چیزی رو توجیه کرد

PlayStation5

کاربر سایت
Sep 12, 2020
308
کارت ملی:D

همون که خیلی کوله خازناش جمع و جوره دیگه:D البته زمون دلار 25تومنی 57تومن بود زمانی که اومد ایران 40بود حتی . تو بازارهای جهانی همینجوری داره هر هفته آف میخوره اینجا هر هفته آپ میخوره:D

الان یکی مثلا کنسول رو بیاره 20تومن برای فروش. وقتی کنسول میمونه پشت ویترین و همزمان باهاش دلار افزایش ـه کنسولی که 20تموم شده هفته بعدش میشه 25 . مثل قالی کرمون اینجا هرچی بیشتر خاک بخورن گرونتر میشن. فروشنده نمیاد چیزی رو که بادلار 32تومنی براش تموم شده با همون نرخ بفروشه . فقط با نرخ دلار روز که قطعا تا آینده افزایشی ست .

کلا به قیمت های جهانی و 500 ضربدر 32 مساوی ست با فلان افکارتون رو خسته نکنید . اینجا شرایط ش فرق داره اصن یه جای دیگه ست:D همونطور که مرغ گرون شده . هزینه های قاچاق هندل شدن کنسول به کشور هم گرون و چند برابر شده . فرق نداره دیگه مبدا امارات باشه چه عراق چه پاکستان

کلا داریم به آمار ارقام فروش همسایه ها اضافه میکنیم

ولی خوب پیدا نمیکنی جایی که برای ریال زحمت بکشن و دستمزد ریال بگیرن ولی بالا دلار 30برابری خرید کنن . اینجاست که دیگه نمیشه چیزی رو توجیه کرد
عزیزم مدل کارت رو بگو تا هم قیمت جهانیش رو واست بزارم هم لیست قیمت فروشگاه های داخلی

اگه منظورت این فروشگاهه :
1602761519201.png

1602761747402.png

که اشتباه متوجه شدی، چون این فروشگاه مستقیم از آمازون خرید میکنه و جنس رو اینجا تحویل میده بین 30تا50% گرونتر از قیمت آمازون جنس رو به مصرف کننده تو ایران میرسونه

همین کارت تو سایت آمازون قیمتش اینه:
1602761931494.png
1949$ * 32000 = 62.000.000 تومن

B-King

کاربر سایت
Mar 6, 2019
2,135
برادر نمیگیریها . من دارم از قانون جدید کالا ممتاز میگم:D شنبه هم تمام کمال ابلاغیه ش میاد و احتمالا شاهد اعتراض های انفجاری مجازی خواهیم بود . اللخصوص کسبه محترم علا الدین:D

کش ندهید معروف:D

پ ن : چرا نمیشه بدون فیلترشکن اومد:/ فیلترشکن مونم مصدوم شده آخه

PlayStation5

کاربر سایت
Sep 12, 2020
308
اعتراف میکنم که اصلا نمیگریم چی میگی :D
گفتی کارت 500 دلاری رو دارن میدن 85 میلیون! باعث شدی بریم کارتهای 85 میلیونی و 500 دلاری رو سرچ کنیم آخرش رسیدیم به کارت 2000 دلاری

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر