قیمت پلی استیشن 5 [پست اول حتما خوانده شود]

BUY-min.png

همونطور که از اسم تاپیک مشخصه اینجا در مورد قیمت بروز کنسول PS5 صحبت میشه
اگر پستی برخلاف قوانین در این تاپیک مشاهده کردید سریعاً گزارش کنید تا رسیدگی بشه
"از نقل قول کردن این پست ها خودداری کنید"

قبل از ارسال پست، حتماً موارد زیر را رعایت کنید:
در صورت مشاهده تخلف مستقیماً بدون اخطار برخورد خواهد شد
  • از دلالی کردن، تبلیغ فروشگاه ها ( آدرس، تلفن، لینک سایت، اسم فروشگاه، فرد خاص و .. ) جداً خودداری کنید.
  • باز هم تاکید می کنم، تبلیغ ممنوع ( من می‌خوام PS5 وارد کنم کی می خواد ؟!،این سایته برای پیش فروش گذاشته قیمتش خوبه حتما یه سری بزنید !!، انصافاً این فروشگاه X فیمت خوبی می ده ! و .. )
  • صحبت های سیاسی ( چرا تحریم شدیم و .. ) ممنوع می‌باشد.
  • بقیه مواد خلاف قوانین سایت هم که مشخصه ( فحاشی به یکدیگر، فرستادن پست های بی ارتباط با تاپیک و .. )
  • تاپیک برای دادن هرجور نظری درباره شرایط بازار و قیمت کاملاً آزاد هست و به هیچ عنوان حق حمله کردن به کسی که نظرش مخالف هست رو ندارین و در صورت مشاهده بدونه بخشش و تذکر قبلی دسترسیتون به تاپیک قطع میشه .
  • تصویر قرار ندید . قیمت پیش فروش رو اعلام نکنید . اگر جایی کالا رو موجود داره و قیمت اعلام کرده قیمت رو بنویسید و بگید فروش آنلاین یا فلان شهر و فلان محدوده
از این به بعد هم کسی اینجا نگه شماره و آدرس بدید یا پ.خ کنید، شدید برخورد میشه.

شما اگه قیمت به مزاجتون خوش اومد تشریف می برید پروفایل کاربری که قیمت داده ( توصیه نمیشه ! ) و سمت راست از "ارسال پیغام خصوصی" استفاده می کنید نه اینکه وسط تاپیک بگید شماره و آدرس رو پ.خ کن !

در صورت رعایت نکردن موارد بالا مستقیماً با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
باز هم تاکید میشه که با هر پستی مشکل دارید فقط گزارش کنید و خودتون تو تاپیک به کسی تهمت نزنید و با هم درگیر نشید .
پس سعی کنید با همکاریتون تاپیک رو جلو ببریم، باز هم تاکید می کنم این تاپیک به این راحتی ها باز نشده، اجازه ندید کاربرهایی که مشخصه هدفشون چیه، باعث قفل شدن و پاک شدن این تاپیک بشن.
بدیهی می‌باشد که ممکن است این قوانین به اقتضای زمان دستخوش تغییر گردند.

*تشکر از @.Amirone بابت کار گرافیکی

( آخرین ویرایش مدیریت : 1399/10/13 )

Last edited by a moderator:

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746
به نظرم اینا ترفندشون اینه ، قیمت ها آمد یکم پایین ، بعد یکم بردن بالا ! همینجا توی این چند صفحه چند نفر گفتن میرن بخرن ! اینطوری جو روانی دادن که دیگه پایینتر نمیره و میره بالاتر مشتری هم سریع میره میخره.
در ضمن اینم هست که تا اونجا که همیشه یادمه به غیر نسل 7 در بقیه نسل ها PS ها از Xbox ها همیشه گرونتر بودند توی ایران ، الان XSX توی تاپیک همسایه زده 16.5 پس فکر نمی کنم PS5 زیره 18 بیاد تا وقتی که اون 16.5 هستش !

Imaginative

logician
کاربر سایت
Jul 25, 2013
1,453
۲روز پیش ۱۸بود!!
ای کاش میخریدم...

یه ماه دیگه با قیمت 12 تو دستته کنسول. با بقیه پولتم میتونی مهاجرت کنی کانادا.. هرچند بیشتر از 9، 10 ارزش نداره پول دادن برا PS5. شایدم کمتر.. من حاضرم نهایتا با 4ام طاق بزنم.
هیچ بازی ای هم که نداره. یدونه دیمنز سولزه.. شکم دلال جماعت رو پر نکن..

آخرین ویرایش:

prop

کاربر سایت
Jan 10, 2021
577
اصلا گول این ها رو نخورید. رئیس ماهایی هستیم که پول دستمون هست و تو اکثریت هستیم. اینا مثلا قیمت رو میبرن بالا به خیال اینکه ما میریم میخریم تا گرون تر نشه. یه تعدادی حالا با هر قیمتی دوست دارن و میخرن ولی افراد خیلی کمی هستند نسبت به بقیه.

Bellic

کاربر سایت
May 7, 2013
2,110
من الان تو چندتا گروه واتساپ و تلگرام هستم خیلیا دقیقا همین حرفو میزنن که "خاک بر سرمون نخریدیم گرون شد امروز حتما بریم بخریم اگه نخریم یک ماه بعد دلار 30 تومنه کنسول هم شده 1500 دلار و..."

از یه جهت ناراحت میشم که چرا ملت انقدر ساده هستن و راحت بازیچه دست دلالها میشن ولی از یه طرف هم خوشحالم که موجودی فعلی مغازه ها به همین افراد فروخته میشه و موجودی جدید با قیمت کمتر که شارژ بشه اونوقت زمان ناز کردن افراد صبوره...

برای کسی که میخواد هزار دلار برای کنسول 400و500 دلاری پول بده دلسوزی نکنید، انتخاب خودشون بوده به انتخابشون احترام بزارید :D

درجواب دوستمون که با قیمت سری ایکس مقایسه کرده عرض کنم که تاریخ تکرار میشود... سری ایکس به کمتر از قیمت رسمیش در ایران فروخته خواهد شد و ps5 هم نزدیک به قیمت اصلی خودش میرسه به قول اون یکی دوستمون it's just matter of time

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
همین سایت دوباره قیمت رو آورد رو 22900
بازار یکم آشفته شده
به هر حال باید یجوری استرسی شیم بخریم دیگه :D
اگر عرضه بزرگ تو بهمن ماه واقعیت داشته باشه قیمت ها قرار بد شکسته بشه اگرم این اتفاق نیوفته متاسفانه همینطوری نرخ بالا میمونه

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: Imaginative

satellitedvb

کاربر سایت
Apr 9, 2019
958
مقاومت بعضی از سایت ها در مقابل کاهش قیمت خیلی خنده داره هنوز بعضی هاشون دو رو بر ۲۱ قیمت گذاشتند
قیمت سایت بسیار معتبر اینترنتی:
نسخه دیسک خور: ۱۹۴۰۰ (الان این سایت قیمتش رو به ۱۹۹۵۰ تغییر داد)
نسخه دیجیتال: ۱۸۹۴۰
برعکس شده
ps4 بجای اینکه بیاد پایین
برداشتن دوباره بردن بالا

• Like
Reactions: dortyyy

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
طی صحبت با یکی دوتا از فروشنده های تقریبا منصف که سایت و فروشگاه معتبر دارن که اتفاقا همین الان هم ته مونده های موجودشون را به ترتیب دیجیتال ۱۹۹۰۰ و استاندارد ۲۱۹۰۰ دارند میدند این بود که موجودی کنسول ها دیگه تمومه و اون تعداد کنسول باقی مونده در بازار هم قیمتش افتاده دست دلال ها که از قضا مصادف شد با افزایشی شدن قیمت ارز ولی همه میدونید قیمت فعلی ارز به نسبت به اون سقفی که داشت بازم پایینه (منظورم سقف ۲۵-۲۶ برای دلار و ۷۲۰۰ برای درهم) هست که دو سه ماهی روی این عدد بوده
پس بنظرم الان خریدن کار بسیار اشتباهی هست تا بار بزرگ جدید برسه

Imaginative

logician
کاربر سایت
Jul 25, 2013
1,453
همین سایت دوباره قیمت رو آورد رو 22900
بازار یکم آشفته شده
به هر حال باید یجوری استرسی شیم بخریم دیگه :D
اگر عرضه بزرگ تو بهمن ماه واقعیت داشته باشه قیمت ها قرار بد شکسته بشه اگرم این اتفاق نیوفته متاسفانه همینطوری نرخ بالا میمونه

بنظر میرسه فروشنده ها از رو دست هم دارن نگاه میکنن..
برخلاف نظر بعضی از دوستان، من معتقد نیستم خرد جمعی و متحدی پشت تغییرات قیمت این روزهای کنسول باشه. خود فروشنده های خرده پا هم سردرگمن.. از صبح تا شب 10 بار بالا پایین میکنن قیمت رو و تاثیر جو روانی کاملا مشهوده توی رفتارشون.

آخرین ویرایش:

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
بنظر میرسه فروشنده ها از رو دست هم دارن نگاه میکنن..
برخلاف نظر بعضی از دوستان، من معتقد نیستم خرد جمعی و متحدی پشت تغییرات قیمت این روزهای کنسول باشه. خود فروشنده های خرده پا هم سردرگمن.. از صبح تا شب 10 بار بالا پایین میکنن قیمت رو و تاثیر جو روانی کاملا مشهوده توی رفتارشون.

ببین هر دو این اتفاق میوفته
هم عده ای هستن که با هم تیمن
هم عده ای هم هستن که از رو دست اینا اسکی میرن
راستی هر بار که پست میدیم اینجا این فروشگاهم قیمتش تغییر میکنه :)) 21900 شد

آخرین ویرایش:

B-King

کاربر سایت
Mar 6, 2019
2,135
وضعیت همه صنف ها همینه وقتی ارز ثبات نداره تا قیامت اوضاع همینه . حالا یک کاسبی دلال خطاب میشه یک کاسبی دزد تا ثبات نباشه و نرخ دلار دستوری بمونه مرغ همسایه هم گاو ـه دیگه

بازار کنسول یک هزارم فضاحت بازار قطعات پی سی و قطعات خودرو نیست . قاچاق نبود اوضاع خیلی فرق میکرد

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
وضعیت همه صنف ها همینه وقتی ارز ثبات نداره تا قیامت اوضاع همینه . حالا یک کاسبی دلال خطاب میشه یک کاسبی دزد تا ثبات نباشه و نرخ دلار دستوری بمونه مرغ همسایه هم گاو ـه دیگه

بازار کنسول یک هزارم فضاحت بازار قطعات پی سی و قطعات خودرو نیست . قاچاق نبود اوضاع خیلی فرق میکرد
استاد اینجا کسی توقع زیر قیمت دلار نداره ولی اینا معادل دلاری که نمیفروشن تا ارز بره بالا قیمت رو بدو میبرن بالا دیگه کنسول 400 500 دلاره خودت ببین با ارز چند تومنی حساب میکنن قیمت 21 میدن

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
اقا بخرید
هر‌چی‌زودتر‌این‌بار‌سری اول و موجودیش تموم‌بشه به مایی که دنبال قیمت مناسبیم‌زودتر‌کنسول‌میرسه?
خیلی هایپ ها بی‌مورده،من همه کنسول هامو لانچ‌ میگرفتم‌بدون‌بازی‌میموندم‌۲ سال،۳۶۰ ام‌سوخت ۴ و پرو صدا قارقارک‌میدادن وان که کلا منحل بود پی اس‌تو مشکل درایو داشت،پی اس تری اسلیم گرفتم عالی بود! کنسول های نسل قدیمم کلا دیر میرسید‌ ایران زمان ما.کلا اولین سری بی ایراد نیست،بازی خاصیم که ندارن،نگران گرونی؟ طلا یا دلار بگیر اون وقت اصلا دلار بشه ۱۰۰ تومن?
ار‌کساییم که دیدم گرفتن کمبود دارن و گیمر‌نیستن (نه همه) مثل این سلبریتی داغونای اینستا یا بعضی از دوستام?
در کل لطفا بار سری لانچ‌رو تموم کنین ریویژن جدیدش رو‌میخوایم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر