قیمت پلی استیشن 5 [پست اول حتما خوانده شود]

BUY-min.png

همونطور که از اسم تاپیک مشخصه اینجا در مورد قیمت بروز کنسول PS5 صحبت میشه
اگر پستی برخلاف قوانین در این تاپیک مشاهده کردید سریعاً گزارش کنید تا رسیدگی بشه
"از نقل قول کردن این پست ها خودداری کنید"

قبل از ارسال پست، حتماً موارد زیر را رعایت کنید:
در صورت مشاهده تخلف مستقیماً بدون اخطار برخورد خواهد شد
  • از دلالی کردن، تبلیغ فروشگاه ها ( آدرس، تلفن، لینک سایت، اسم فروشگاه، فرد خاص و .. ) جداً خودداری کنید.
  • باز هم تاکید می کنم، تبلیغ ممنوع ( من می‌خوام PS5 وارد کنم کی می خواد ؟!،این سایته برای پیش فروش گذاشته قیمتش خوبه حتما یه سری بزنید !!، انصافاً این فروشگاه X فیمت خوبی می ده ! و .. )
  • صحبت های سیاسی ( چرا تحریم شدیم و .. ) ممنوع می‌باشد.
  • بقیه مواد خلاف قوانین سایت هم که مشخصه ( فحاشی به یکدیگر، فرستادن پست های بی ارتباط با تاپیک و .. )
  • تاپیک برای دادن هرجور نظری درباره شرایط بازار و قیمت کاملاً آزاد هست و به هیچ عنوان حق حمله کردن به کسی که نظرش مخالف هست رو ندارین و در صورت مشاهده بدونه بخشش و تذکر قبلی دسترسیتون به تاپیک قطع میشه .
  • تصویر قرار ندید . قیمت پیش فروش رو اعلام نکنید . اگر جایی کالا رو موجود داره و قیمت اعلام کرده قیمت رو بنویسید و بگید فروش آنلاین یا فلان شهر و فلان محدوده
از این به بعد هم کسی اینجا نگه شماره و آدرس بدید یا پ.خ کنید، شدید برخورد میشه.

شما اگه قیمت به مزاجتون خوش اومد تشریف می برید پروفایل کاربری که قیمت داده ( توصیه نمیشه ! ) و سمت راست از "ارسال پیغام خصوصی" استفاده می کنید نه اینکه وسط تاپیک بگید شماره و آدرس رو پ.خ کن !

در صورت رعایت نکردن موارد بالا مستقیماً با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
باز هم تاکید میشه که با هر پستی مشکل دارید فقط گزارش کنید و خودتون تو تاپیک به کسی تهمت نزنید و با هم درگیر نشید .
پس سعی کنید با همکاریتون تاپیک رو جلو ببریم، باز هم تاکید می کنم این تاپیک به این راحتی ها باز نشده، اجازه ندید کاربرهایی که مشخصه هدفشون چیه، باعث قفل شدن و پاک شدن این تاپیک بشن.
بدیهی می‌باشد که ممکن است این قوانین به اقتضای زمان دستخوش تغییر گردند.

*تشکر از @.Amirone بابت کار گرافیکی

( آخرین ویرایش مدیریت : 1399/10/13 )

Last edited by a moderator:

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
همین الان استاندارد ۱۹۹۰۰
بدو بدو دو روز دیگه با التماس میفروشن خخخخ
ps5 هنوزم ارزش خرید نداره حتی اگر بشه ده تومن
دلایل
رفع ایرادات کنسول لانچ
قیمت فوق گران
نداشتن بازی تاپ
حالا خوبه باز میشه بازی های ps4 رو روش بازی کرد والا اصلا ارزش خرید نداره
خدایی سر demon souls فقط !
بازی های دیگه اش روی ps4 هست

Yasin_azh

کاربر سایت
Aug 11, 2020
133
شیراز، دیسک خور، 20
پ.ن:دوستان نه وزیر و نه رئیس سازمان بورس هیچکدوم استعفا ندادن و تکذیب شده.
این تلاش برای بالا بردن مجدد قیمت هم نوعی شگرد تبلیغاتی برای جذب مشتریه که آخ بدوویین که داره گرون میشه، ولی در حقیقت هنوز هم هیچ خریداری نداره، حداقل در دوستان و اطرافیانی که من میشناسم.

jjhha

کاربر سایت
Oct 18, 2010
966
با درود
امروز رفتم توپخانه برای اینکه اسکلت دسته ps4 بگیرم پسرم نگه دارنده های L1 و R1 زده شکسته
حدودا ساعت 4 بود این رفیقم کارشون بیشتر بازی (اکانت هکی) کنسول خیلی کم کار میکنن
خلاصه یه دست هم به دسته PS5 زدیم و ناکام نباشیم
گفتم از قیمت ها چه خبر گفت دیروز شده بود 19500 ولی امروز از بعد ظهر همه پاشونو کردن تو کفش 21 کمتر نمیدن
برای من جالب بود

aidin0000

کاربر سایت
May 19, 2008
726
امیدوارم این بحث کاهش ارز رو هر روز ادامه دار نکنید واقعا نمیدونم چی بگم دلیل بالا بودن قیمت فقط و فقط به خاطر تولید محدود و تقاضای زیاد هست قسمت بزرگش دلیلش این هست اون باید اول حل شه
قیمت نسخه دیجیتال ۱۷۸۰۰

Imaginative

logician
کاربر سایت
Jul 25, 2013
1,452
علت کاهش قیمت چند روز اخیر رو نمیتونم در موردش نظر کارشناسی بدم، اما این توقف کاهش قیمت فکر میکنم بخاطر مساله ورود قیمت کنسول به طبقه خرید نسبتا بزرگ مخاطبینی بود که از یکی دو ماه قبل سقف 20 رو درنظر گرفته بودن برای خرید کنسول و حالا خیلی هاشون این یکی دو روزه خریدشون رو دارن انجام میدن. (خود من هم اگه تا 2، 3 روز دیگه کاهش قیمت از سر گرفته نشه خریداری میکنم احتمالا)

یه کامنت درمیون اینو میبینم که "PS5 هنوز هیچی نداره، چرا میخواید بخرید؟!" دوستان، قطعا خود شخص آگاهه به هزینه اضافه ای که داره پرداخت میکنه، اما به این نتیجه رسیده که هیچ چیز از "بلاتکلیفی" آزاردهنده تر نیست! واقعا لازم نیست یک خط درمیون یادآوری بشه که یه "دیمن سولز هست فقط"!

NightKing

کاربر سایت
May 22, 2016
334
از این جهت می پرسم که خارج ترین جایی که پامو گذاشتم جزیره کیش بوده اطلاعی ندارم از اونور آب :D
بنده سوالی که دارم اینه که امارات هم مثل اینجا بی در و پیکره؟
یعنی طرف کنسول رو چند برابر قیمت میزاره تو ویترین فروشگاه و میفروشه ؟
میدونم قیمت الان کنسول همه جا گرون تره ولی فکر نمیکنم اینطوری باشه که تو فروشگاه این قیمت باشه. این قیمت بیشتر برا کسیه که خریده و انلاین حالا داره چند برابر میفروشه.
یا من اشتباه میکنم ؟

• Like
Reactions: dortyyy

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
علت کاهش قیمت چند روز اخیر رو نمیتونم در موردش نظر کارشناسی بدم، اما این توقف کاهش قیمت فکر میکنم بخاطر مساله ورود قیمت کنسول به طبقه خرید نسبتا بزرگ مخاطبینی بود که از یکی دو ماه قبل سقف 20 رو درنظر گرفته بودن برای خرید کنسول و حالا خیلی هاشون این یکی دو روزه خریدشون رو دارن انجام میدن. (خود من هم اگه تا 2، 3 روز دیگه کاهش قیمت از سر گرفته نشه خریداری میکنم احتمالا)

یه کامنت درمیون اینو میبینم که "PS5 هنوز هیچی نداره، چرا میخواید بخرید؟!" دوستان، قطعا خود شخص آگاهه به هزینه اضافه ای که داره پرداخت میکنه، اما به این نتیجه رسیده که هیچ چیز از "بلاتکلیفی" آزاردهنده تر نیست! واقعا لازم نیست یک خط درمیون یادآوری بشه که یه "دیمن سولز هست فقط"!
یکی از دلایلش اینه که بعضی ها صبح تا شب میان توی این تاپیک و تلگرام و اینستا دنبال قیمت ها ( خود من هم جزوشونم )
در نتیجه بعد یکی دو ماه دیگه تحملشون تموم میشه می خوان برن کنسول بخرن
اگر سعی کنید هفته ای یک بار اینجا بیایید یا قیمت ها رو چک کنید هم اعصابتون راحت میشه هم تحریک نمیشید کنسول 10 تومنی رو 20 تومن بخرید !!!

میتونید بجای خرید ps5 الان چند ماه دیگه یک ps5 + xbox بخرید و تقریبا 6 سال از بازی های انحصاری سونی و گیم پس ایکس باکس لذت ببرید
تازه پول اضافه هم ندادید هر وقت هم بخواید میتونید بفروشید پولتون برگرده

challengeeverything

کاربر سایت
Sep 25, 2005
3,580
نام
محمدرضا
از این جهت می پرسم که خارج ترین جایی که پامو گذاشتم جزیره کیش بوده اطلاعی ندارم از اونور آب :D
میدونم قیمت الان کنسول همه جا گرون تره ولی فکر نمیکنم اینطوری باشه که تو فروشگاه این قیمت باشه. این قیمت بیشتر برا کسیه که خریده و انلاین حالا داره چند برابر میفروشه.
یا من اشتباه میکنم ؟
علنا پشت ویترین که نمیذارن ولی میرن از اتاق پشتی برات میارن :D این اتفاق برام افتاده چند جا از جمله در فروشگاه های بزرگ زنجیره ای.

---------
برا چی هی میاید میگید چرا میخواین کنسول بخرین؟ طرف که میاد اینجا رو چک میکنه قطعا آگاهی داره که داره تقریبا دو برابر پول میده، با ثانیه به ثانیه چرا چرا گفتن بهش نظرش عوض نمیشه، اصلا دوست داره بره پولشو آتیش بزنه، به من و شمای نوعی چه مربوط؟ بهتره تو کار دیگران دخالت نکنید. اون حرفیم که میگید اگه نخرن زودتر ارزون میشه و بقیه هم میتونن بخرن با عرض معذرت به نظرم حرف چرتیه، بازار قیمتشو نمیاد با چهار نفر که اینجا ممکنه از خرید پشیمون بشن تعیین کنه. پس بهتره هی پست نذارید چرا چرا چرا، جوابش مشخصه، چون دوست داره!

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,236
نام
یونس
یا من اشتباه میکنم ؟
کشورای اروپایی و امریکا برای فروشگاه های بزرگ نظارت زیادی میشه اونا چنین کاری نمی کنن، ولی طبق قانون کسی که کالایی رو میخره حق داره هر قیمتی که می خواد بفروشه کسی هم نمی تونه شاکی بشه
امارات چندان فرقی با پشت شهرداری خودمون نداره :D مخصوصا در مورد کالاهای دیجیتال فقط یکم ظاهرشونو حفظ می کنن
ببینید الان قیمتی که سونی اعلام کرده با مالیات امارات دیسکی 2099 درهم و دیجیتال هم 1679 درهم ولی هیچ جایی این قیمت گیر نمیاد، هرچی موجود میشه سریع دلالا می خرن و تو سایت هایی مثل dubizzle.com که نمونه اماراتی دیوار خودمون هست آگهی می کنن 3/4 هزار درهم
مشکل قیمت ps5 کمبودش هست که کم کم داره بر طرف میشه
دلار و و این داستان ها تاثیر خاصی نمیزاره در کوتاه مدت
کاهش قیمت کنسول فقط بخاطر زیاد شدنش و کمتر شدن قیمت دلال هاست خلاص.

آخرین ویرایش:

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
یکی از دلایلش اینه که بعضی ها صبح تا شب میان توی این تاپیک و تلگرام و اینستا دنبال قیمت ها ( خود من هم جزوشونم )
در نتیجه بعد یکی دو ماه دیگه تحملشون تموم میشه می خوان برن کنسول بخرن
اگر سعی کنید هفته ای یک بار اینجا بیایید یا قیمت ها رو چک کنید هم اعصابتون راحت میشه هم تحریک نمیشید کنسول 10 تومنی رو 20 تومن بخرید !!!

میتونید بجای خرید ps5 الان چند ماه دیگه یک ps5 + xbox بخرید و تقریبا 6 سال از بازی های انحصاری سونی و گیم پس ایکس باکس لذت ببرید
تازه پول اضافه هم ندادید هر وقت هم بخواید میتونید بفروشید پولتون برگرده
به قول شما کنسول 10 میلیونی با دلار 30 یا 27 هزار تومان :Dحالا حساب کن 20 میلیون و 25 میلیون و 22 میلیون رو از کجاشون درمیارن این فروشنده ها:Dواقعا الان هیچ ضرورتی نمیبینم برای خرید PS5 مخصوصا که هیچ انحصاری درست درمونی نداره فعلا(بجز ریمیک)خیلی راحت قیمتش به 11 میلیون و 12 میلیون میرسه اونوقت هم باید صبر کرد تازه براش بازی بیاد..!!!!فعلا کلی بازی نا تمام دارم روی PS4

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر