قیمت پلی استیشن 5 [پست اول حتما خوانده شود]

BUY-min.png

همونطور که از اسم تاپیک مشخصه اینجا در مورد قیمت بروز کنسول PS5 صحبت میشه
اگر پستی برخلاف قوانین در این تاپیک مشاهده کردید سریعاً گزارش کنید تا رسیدگی بشه
"از نقل قول کردن این پست ها خودداری کنید"

قبل از ارسال پست، حتماً موارد زیر را رعایت کنید:
در صورت مشاهده تخلف مستقیماً بدون اخطار برخورد خواهد شد
  • از دلالی کردن، تبلیغ فروشگاه ها ( آدرس، تلفن، لینک سایت، اسم فروشگاه، فرد خاص و .. ) جداً خودداری کنید.
  • باز هم تاکید می کنم، تبلیغ ممنوع ( من می‌خوام PS5 وارد کنم کی می خواد ؟!،این سایته برای پیش فروش گذاشته قیمتش خوبه حتما یه سری بزنید !!، انصافاً این فروشگاه X فیمت خوبی می ده ! و .. )
  • صحبت های سیاسی ( چرا تحریم شدیم و .. ) ممنوع می‌باشد.
  • بقیه مواد خلاف قوانین سایت هم که مشخصه ( فحاشی به یکدیگر، فرستادن پست های بی ارتباط با تاپیک و .. )
  • تاپیک برای دادن هرجور نظری درباره شرایط بازار و قیمت کاملاً آزاد هست و به هیچ عنوان حق حمله کردن به کسی که نظرش مخالف هست رو ندارین و در صورت مشاهده بدونه بخشش و تذکر قبلی دسترسیتون به تاپیک قطع میشه .
  • تصویر قرار ندید . قیمت پیش فروش رو اعلام نکنید . اگر جایی کالا رو موجود داره و قیمت اعلام کرده قیمت رو بنویسید و بگید فروش آنلاین یا فلان شهر و فلان محدوده
از این به بعد هم کسی اینجا نگه شماره و آدرس بدید یا پ.خ کنید، شدید برخورد میشه.

شما اگه قیمت به مزاجتون خوش اومد تشریف می برید پروفایل کاربری که قیمت داده ( توصیه نمیشه ! ) و سمت راست از "ارسال پیغام خصوصی" استفاده می کنید نه اینکه وسط تاپیک بگید شماره و آدرس رو پ.خ کن !

در صورت رعایت نکردن موارد بالا مستقیماً با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
باز هم تاکید میشه که با هر پستی مشکل دارید فقط گزارش کنید و خودتون تو تاپیک به کسی تهمت نزنید و با هم درگیر نشید .
پس سعی کنید با همکاریتون تاپیک رو جلو ببریم، باز هم تاکید می کنم این تاپیک به این راحتی ها باز نشده، اجازه ندید کاربرهایی که مشخصه هدفشون چیه، باعث قفل شدن و پاک شدن این تاپیک بشن.
بدیهی می‌باشد که ممکن است این قوانین به اقتضای زمان دستخوش تغییر گردند.

*تشکر از @.Amirone بابت کار گرافیکی

( آخرین ویرایش مدیریت : 1399/10/13 )

Last edited by a moderator:

SNIPER II

Gold User
Dec 9, 2011
1,243
نام
Mansour
بحث درد دل نیست،حداقل برای شخص بنده اصلا دردی نیست خریدش همین الانم و شدنیه راحت،ولی نکته اینه روش چی بازی‌کنم؟ سولز باز نیستم و چرا اصلا جیب دلال رو پر کنم؟کننرل احساسات چی‌پس?(اگه‌اصلا حسی‌مونده باشه)
نکته بعدی اینه که کنسول های لانچ کم و بیش ایراد دار توشون زیاده،مثل صدای کویل فن یه سری از پی اس‌فایو ها یا خرد شدن تریگر های دوال سنس،منی که کنسولای قبلیم رو لانچ خریدم ۲ سال بی بازی موندم پی اس ۴ دسته هاش انالوگاش ساییده میشد یاد گرفتم صبر کنم! یا پرو سری اول‌دارم صدا فنش جت بود خودم‌رفتم‌ ترمال پیست ۴۰۰ تومنی گرفتم عوضش کردم تا اروم گرفت! قدیم بحث ۵۰۰،۱ تومن اضافه بود الان بحث‌بحث ۱۰ تومنه!
نکته اخرم اینه الان فروشنده های ماهم گرون خریدن تا گرون نفروشن سری بار بعدی رو ارزونتر‌نمیدن! به همین سادگی معادله،وقتی از ۳۵ اینا رسیده به ۲۰،فکر‌میکنین به ۱۵ یا کمتر‌نمیرسه؟
حالا یکی میتونه تو‌این شرایط پول سنگین و ایزی در‌بیاره یا داره نوش‌جونش میره میخره فقط واسه کلاسش (که خیلی به نظر‌من احمقانست ۵۰۰-۱۰۰۰ دلارم شد کلاس؟ ) یا یکی کارشه استریمره‌ویو‌میگیره ازش پول در‌میاره،یکیم مایه داره نمیتونه جلو خودشو بگیره نوش جونش! ولی اکثرا که با زحمت پول‌بدست میارن ۵ تومن ۱۰ تومد اختلاف‌کمه؟!!!!(خرج کردنش نه ها به دست اوردنش) والا ۸۰ درصد ملت بازیاش‌رو‌نمیتونن تهیه کنن حتی!
نگرانی دلار گرون بشه کنسول بشه ۴۰ تومن؟ نگران‌نباش اگه اوضاع انقدر وخیم که هست وخیم تر‌بشه بازیشو که نمیتونی بخری‌هیچ،غذا هم نداری بخوری فکر کنسولی اون‌وقت؟
مطمعن باشید تا ماه مارس و بعدش که دستگاه زیاد بشه و هایپ ها بخوابه قیمتش افت زیادی میکنه.
پس بازم تشویق میکنم که بخرید? چون ریویژن بعدیش رو باقی میتونن ارزونتر تهیه کنن.
راستی خیلیها هی میگن پول گمرک فلان،اقا جنس قاچاقه پول راهبریم رو تعداده اونقدر‌نمیشه اگر‌میشد چجوریه اکس باکس نسل قبل از قیمت دلاریم کمتر بود!
لعنت به کرونا قشری که گیمر نبودن هم اضافه شدن به این‌بازی?
خیلی خوب گفتی منم همیشه لانچ میخریدم ولی نسل پیش که لانچ خرید گرفتار شدم بعد چند مدت 1 تراش اومد
حالا خدا رو شکر کنسول من خراب نشد ولی چون کنسول لانچ 500 گیگ بود تا آخر نسل جا کم می آوردم
این بار درس گرفتم صبر کنم هم دلال ها گنده تر از این نشن هم خرابی ها مشکلات کنسول لانچ رفع بشه هم حجم دار ترش بیاد :D

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,031
نام
نیما
قیمت توی ایبی هم شده 700 دلار :/ نمیدونم اینا چشونه :/

ارزون ترین تحویل فوری 21400
اینقدری که تو ایران PS5 هست تو امریکا نیست !! تا شارژ میشه نهایتا 5 دقیقه Sold Out میشه ...

flesh & blood

کاربر سایت
Sep 27, 2012
322
نام
amir
جریان این ۲۰۰۰ تا کنسول که دلالا گرفتن چیه ؟
چرا بیخیال بازار نمیشن اینا
من فکر میکردم فقط توی کشور خودمونه اینچیزا
اما بازم فک کنم اینا همه هموطنای دلاور خودمونن
همه جا تو همه عرصه ها پای یه ایرانی در میونه?

tokio_hotel

کاربر سایت
Oct 3, 2010
1,412
اونایی که پولشو دارن میل خودشونه اگه میتونن برن بخرن باز یه بامبول جدید درست شد وزیر اقتصاد و مدیر بورس استعفا دادن یکم قیمت دلار افزایشی شده
این فروشنده های خائن شاید قیمتو ثابت نگه دارن یا بالا ببرن
البته نظر شخصیه منه باز دوستای دیگه تجربشو میتونن بیان کنن
دقیقا از موقعی که این کامنتو گذاشتم قیمت صعودی شد و بخاطر این کامنتم چند نفری بهم برچسب دلالی زدنو و نمیخاستم دیگه چیزی تو این تاپیک بنویسم
ولی خواهشا به اجبار یا به اطلاع غلط و کارشناسیهای اشتباه یه عده باعث میشین اونایی که توان خریدشو دارن نتونن تو قیمت مناسب بخرن
بازار ایران بازار روانپریش و مریضیه هیشکی از فردا اطلاع نداره احتمالش زیاده یه مدت قیمت کنسول تو همین مدار بمونه
یه سری چون خودشون دوس دارن کنسولو ارزون بخرن نمیخان کسای دیگه هم تو اون قیمت بخره
متاسفانه دو تا از دوستای خودم به خاطر راهنماییهای غلط یه سری تو اون رنج قیمت دیسکی ۱۹ تومن نخریدن الانم پشیمون شدن همان کسایی که الان میگن کنسولو نخرین و فلان همونن که قبل عرضه کنسول تو ایران میگفتن قیمتش عمرا بالای ۱۵ تومن بشه و همینطورم قیمتش بالای ۳۰ تومن استارت خورد
برای همین دوس داشتم اینجا فقط قیمتها درج بشه نه اینکه یه سری بیان کارشناسیای اقتصادی بکنن و یه عده رو گمراه کنن

• Smile
  • Angry
Reactions: IMANOKA and reza51

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
اینقدری که تو ایران PS5 هست تو امریکا نیست !! تا شارژ میشه نهایتا 5 دقیقه Sold Out میشه ...

آمریکا که خوبه توی آلمان هم به جز پیش فروش ها تا به امروز کنسول جدیدی عرضه نشده.
کلا اوضاع توی امارات خیلی بهتر از غربه.
خیلی برای من جالبه که سونی مارکت های اصلی اش رو ول کرده بعد می ره توی یک جاهایی کنسول تزریق می کنه که آدم در عجب می مونه :D

البته واقعا بازی ای هم براش نیست که بخوای با این قیمت ها کنسول رو خریداری کنی.
به نظرم راحت می شه تا آخر 2021 از خرید کنسول صرف نظر کرد.

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,795
نام
حامد
دقیقا از موقعی که این کامنتو گذاشتم قیمت صعودی شد و بخاطر این کامنتم چند نفری بهم برچسب دلالی زدنو و نمیخاستم دیگه چیزی تو این تاپیک بنویسم
ولی خواهشا به اجبار یا به اطلاع غلط و کارشناسیهای اشتباه یه عده باعث میشین اونایی که توان خریدشو دارن نتونن تو قیمت مناسب بخرن
بازار ایران بازار روانپریش و مریضیه هیشکی از فردا اطلاع نداره احتمالش زیاده یه مدت قیمت کنسول تو همین مدار بمونه
یه سری چون خودشون دوس دارن کنسولو ارزون بخرن نمیخان کسای دیگه هم تو اون قیمت بخره
متاسفانه دو تا از دوستای خودم به خاطر راهنماییهای غلط یه سری تو اون رنج قیمت دیسکی ۱۹ تومن نخریدن الانم پشیمون شدن همان کسایی که الان میگن کنسولو نخرین و فلان همونن که قبل عرضه کنسول تو ایران میگفتن قیمتش عمرا بالای ۱۵ تومن بشه و همینطورم قیمتش بالای ۳۰ تومن استارت خورد
برای همین دوس داشتم اینجا فقط قیمتها درج بشه نه اینکه یه سری بیان کارشناسیای اقتصادی بکنن و یه عده رو گمراه کنن
بعد افتی که داشت و بالارفتن دلار بهونه شد که قیمتو بالا ببرن تا گرون تر بفروشن و یه عده هم fomo بشن برن بخرن.
اونی هم که الان میگه کاش 19 20 میخریدم دید خیلی کوتاهی داره. 10 روز الی 2 هفته بعد همین پست منو ریپلای کنید قیمت رو ببینید.
اصلا قیمت دلار رو هم که در نظر نگیریم قراره فبریه بازار کنسول عادی بشه و کمبود کنسول توی دنیا رفع بشه. الان به قیمت 1000 دلار میفروشن کمتر از یه ماه دیگه کنسول قیمت دلاریش خیلی کمتر از این حرفا هست. تا اول تابستون هم تقریبا معادل قیمت دلاریش میشه. بعد اولین تخفیف های سال بعد کنسول رو برابر با قیمت دلاریش داخل ایران پیدا میکنید. این رویه دو نسل قبل بوده که من خاطرم هست.

tokio_hotel

کاربر سایت
Oct 3, 2010
1,412
بعد افتی که داشت و بالارفتن دلار بهونه شد که قیمتو بالا ببرن تا گرون تر بفروشن و یه عده هم fomo بشن برن بخرن.
اصلا قیمت دلار رو هم که در نظر نگیریم قراره فبریه بازار کنسول عادی بشه و کمبود کنسول توی دنیا رفع بشه. الان به قیمت 1000 دلار میفروشن کمتر از یه ماه دیگه کنسول قیمت دلاریش خیلی کمتر از این حرفا هست. تا اول تابستون هم تقریبا معادل قیمت دلاریش میشه. بعد اولین تخفیف های سال بعد کنسول رو برابر با قیمت دلاریش داخل ایران پیدا میکنید. این رویه دو نسل قبل بوده که من خاطرم هست.
حرفاتون کاملا درسته
و کاملا معلومه بعد از اشباع بازار قیمت به قیمت جهانی نزدیک میشه اما رویه دو نسل قبل مثل الان نیست اولا اوضاع کرونا از یک طرف که گیمر رو بخاطر موندن تو خونه زیاد کرده از طرف دیگه اوضاع اقتصادی بی سروسامان کشورمونه
بخاطر همین میگم یکی دوس داره ۲ سال منتظر بمونه کنسول نخره یکی هم هرچی داشته فروخته منتظره قیمت مناسب بشه بعد بخره
بزارین هر کی هر زمانی دوس داره بخره
چه با خریدن یا نخریدن اون شخص فرقی تو حال پایین اومدن قیمت کنسول نمیکنه

• Smile
  • Angry

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,795
نام
حامد
حرفاتون کاملا درسته
و کاملا معلومه بعد از اشباع بازار قیمت به قیمت جهانی نزدیک میشه اما رویه دو نسل قبل مثل الان نیست اولا اوضاع کرونا از یک طرف که گیمر رو بخاطر موندن تو خونه زیاد کرده از طرف دیگه اوضاع اقتصادی بی سروسامان کشورمونه
بخاطر همین میگم یکی دوس داره ۲ سال منتظر بمونه کنسول نخره یکی هم هرچی داشته فروخته منتظره قیمت مناسب بشه بعد بخره
بزارین هر کی هر زمانی دوس داره بخره
چه با خریدن یا نخریدن اون شخص فرقی تو حال پایین اومدن قیمت کنسول نمیکنه
اگر مخاطب های تاپیک ما کسایی هستن که امروزشون بشه فردا شاکی میشن دیگه نیازی به صبر نیست. امروز هر قیمتی دیدن بخرن. از وقتی صحبت شده که قراره ارزون بشه همیشه صحبت فبریه بوده. وقتش هم برسه میبینید قیمت ها روزانه مثل همین هفته پیش افت میکنه.

rezvideo

کاربر سایت
Oct 3, 2005
1,433
نام
رضا چشمی
اینکه مردم پول ندارن بخرن دلیل رویت کنسول های زیادی پشت ویترین مغازه هاست وعلا کنسول تو ایران نمیتونه بیشتر از آمریکا باشه نه توان خرید ش اینجا اندازه آمریکا ست نه توان فروش ش
اکثر جعبه های که پشت ویترین می بینید صرفا کارتون خالی چاپ ایران هست و مغازه دارا سفارش دادن که ویترینشون خالی نباشه.اگر دقت کنید رنگ نمادهای پلی استیشن کارتون‌های فیک پررنگه ولی کارتون های ارجینال کم رنگ.
192286 192287

جعبه راست ارجینال چپ فیک​

آخرین ویرایش:

Godofthunder

عضو جدید
Jan 23, 2021
1
من واقعا عجيبه برام اين تحليلها كه يك هفته ديگه ارزون ميشه دو ماه ديگه ارزون ميشه

پلي فور پرو كه ٤ سال از عرضه اش ميگذره تو زمان دلار ١٥ تومني ٨ تومن بود
خيلي وقت هم هست نزديك ١٢ تومنه
حتي با وجود اومدن پلي فايو

بعد يكي ميگه نسخه ديجيتال زير ١٠ تومن!

قيمت اكس باكس هرچي باشه قيمت واقعيه يه ٢٠ تا ٣٠ درصد پلي گرون تره

مشخصه قيمت زمان لانچ واقعي نيست اما انتظار قيمت زير ١٨ تومن منطقي نيست

AminMoradiX

کاربر سایت
Nov 24, 2017
846
امروز رفتم Gamestop یارو رو خفت کردم گفتم واسه من بیار کنسول فک کن خواهر مادر خودته! طرف گفت حتی زمان restock شدن ها هم رندوم ه کسی نمیدونه حتی کارکنان.
داستانی داریم واقعا

• Smile
  • Like

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
اونی هم که الان میگه کاش 19 20 میخریدم دید خیلی کوتاهی داره. 10 روز الی 2 هفته بعد همین پست منو ریپلای کنید قیمت رو ببینید.
میشه بپرسم منبع شما چی هست برای اینکه تو ماه فوریه، قطع به یقین مشکل کمبود کنسول تو دنیا رفع بشه؟ سونی که اطلاعات دقیقی تو این زمینه منتشر نکرده و انتظار میره کمبود کنسول حتی تا پایان سال جاری میلادی هم ادامه داشته باشه. ماکروسافت هم کاری نداریم به این تاپیک ربطی نداره ولی اونا هم مشکل کمبود تا حداقل آپریل رو تایید کرده بودن و خودشونم میدونن رفع کمبود به شکل کامل به این زودی ها خیلی دور از انتظاره. مشکل فعلی کمبود کنسول هم پاندمی موجود هست و امکان فشار بیشتر به خط تولید وجود نداره. اگر وجود داشت nvidia میتونست کارت بیشتری تولید کنه، amd میتونست cpu بیشتری تولید کنه و کمبود تو بازار PC رو جبران کنه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر