قیمت پلی استیشن 5 [پست اول حتما خوانده شود]

BUY-min.png

همونطور که از اسم تاپیک مشخصه اینجا در مورد قیمت بروز کنسول PS5 صحبت میشه
اگر پستی برخلاف قوانین در این تاپیک مشاهده کردید سریعاً گزارش کنید تا رسیدگی بشه
"از نقل قول کردن این پست ها خودداری کنید"

قبل از ارسال پست، حتماً موارد زیر را رعایت کنید:
در صورت مشاهده تخلف مستقیماً بدون اخطار برخورد خواهد شد
  • از دلالی کردن، تبلیغ فروشگاه ها ( آدرس، تلفن، لینک سایت، اسم فروشگاه، فرد خاص و .. ) جداً خودداری کنید.
  • باز هم تاکید می کنم، تبلیغ ممنوع ( من می‌خوام PS5 وارد کنم کی می خواد ؟!،این سایته برای پیش فروش گذاشته قیمتش خوبه حتما یه سری بزنید !!، انصافاً این فروشگاه X فیمت خوبی می ده ! و .. )
  • صحبت های سیاسی ( چرا تحریم شدیم و .. ) ممنوع می‌باشد.
  • بقیه مواد خلاف قوانین سایت هم که مشخصه ( فحاشی به یکدیگر، فرستادن پست های بی ارتباط با تاپیک و .. )
  • تاپیک برای دادن هرجور نظری درباره شرایط بازار و قیمت کاملاً آزاد هست و به هیچ عنوان حق حمله کردن به کسی که نظرش مخالف هست رو ندارین و در صورت مشاهده بدونه بخشش و تذکر قبلی دسترسیتون به تاپیک قطع میشه .
  • تصویر قرار ندید . قیمت پیش فروش رو اعلام نکنید . اگر جایی کالا رو موجود داره و قیمت اعلام کرده قیمت رو بنویسید و بگید فروش آنلاین یا فلان شهر و فلان محدوده
از این به بعد هم کسی اینجا نگه شماره و آدرس بدید یا پ.خ کنید، شدید برخورد میشه.

شما اگه قیمت به مزاجتون خوش اومد تشریف می برید پروفایل کاربری که قیمت داده ( توصیه نمیشه ! ) و سمت راست از "ارسال پیغام خصوصی" استفاده می کنید نه اینکه وسط تاپیک بگید شماره و آدرس رو پ.خ کن !

در صورت رعایت نکردن موارد بالا مستقیماً با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
باز هم تاکید میشه که با هر پستی مشکل دارید فقط گزارش کنید و خودتون تو تاپیک به کسی تهمت نزنید و با هم درگیر نشید .
پس سعی کنید با همکاریتون تاپیک رو جلو ببریم، باز هم تاکید می کنم این تاپیک به این راحتی ها باز نشده، اجازه ندید کاربرهایی که مشخصه هدفشون چیه، باعث قفل شدن و پاک شدن این تاپیک بشن.
بدیهی می‌باشد که ممکن است این قوانین به اقتضای زمان دستخوش تغییر گردند.

*تشکر از @.Amirone بابت کار گرافیکی

( آخرین ویرایش مدیریت : 1399/10/13 )

Last edited by a moderator:

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
خدا رو شکر فعلا بازی های مهمی مثل sackboy و horizon برا ps4 هم میاد و این موضوع یه مجالی میده فعلا کنسول نخریم :D

moj1370

کاربر سایت
Jun 3, 2010
941
نسل پیش بلایی که سر لانچ PS4 توی امارات اومد این بود که زورکی باندل بهت می فروختن. کنسول خالی نمی دادن. بازی و دسته و دوربین و ... باهاش باندل می کردن می فروختن.
من پیش خرید کرده بودم اما با این وجود جامبو به من زورکی کیلزون و ۱ سال گارانتی اضافه فروخت.
این نسل هم به نظر همینه. کنسول ها رو دارن باندل می کنن می فروشن.
Jumbo تازه نمایندگی فروش رسمی سونی هست در امارات?
البته این سری برای pre-order همه ی سایت ها قیمت رسمی را دادن و احتمالا این بازی ها رو برای فروش به صورت فیزیکی و بعد از لانچ در بیارن و بگن کل ps5 و accessories و گارانتی رو باید باهم بخرین
نکته ای که هست که خود ps5 گارانتی سونی را داره بعد اینا میگن ما خودمون هم گارانتی میکنیم!

Hamed_nx

کاربر سایت
Dec 13, 2015
165
دوستان دیدین گفتم کنسول به اندازه کافی هست ! همین امروز آمار موثق گرفتم و کنسول قابل سفارشه و موجوده (فروشگاهش مورد اعتمادترین فروشگاه موجود تو شهرمونه و پخش عمده‌ی کنسول رو انجام میدن ) ولیییییی قیمت به شدتتتتتتت شخمی و به دور از انسانیت و شرفه
(یه عده نیان بگن دروغه ! شماره تماس فروشگاه و آدرس فروشگاه هست ، از این لحاظ میگم قابل اعتمادن که پیش خرید و این مسخره بازیا رو ندارن طرف گفت پول کنسول رو حضوری پرداخت میکنی کنسول رو تحویل می گیری اینجوری نیست که تکلیف خریدت نامعلوم باشه )
و دقیقا همونی که گفتم کنسول به صورت عمده از چین و امارات میاد
به هیچ وجه نیت به خرید نکنین ، به هیچ وجه هم قصد جو دادن ندارم
فقط و فقط و فقط خواستم ثابت کنم که جریان از چه قراره
فقط یه بار دیگه ثابت شد که خیلییییییییییی بیشرفن
متاسفم واسه جایی که داریم زندگی میکنیم
بخدا قسم دارن نون میزنن تو خون مردم و میخورن

آخرین ویرایش:

Darklord2020

کاربر سایت
Oct 6, 2020
95
دوستان دیدین گفتم کنسول به اندازه کافی هست ! همین امروز آمار موثق گرفتم و کنسول قابل سفارشه و موجوده (فروشگاهش مورد اعتمادترین فروشگاه موجود تو شهرمونه و پخش عمده‌ی کنسول رو انجام میدن ) ولیییییی قیمت به شدتتتتتتت شخمی و به دور از انسانیت و شرفه
(یه عده نیان بگن دروغه ! شماره تماس فروشگاه و آدرس فروشگاه هست ، از این لحاظ میگم قابل اعتمادن که پیش خرید و این مسخره بازیا رو ندارن طرف گفت پول کنسول رو حضوری پرداخت میکنی کنسول رو تحویل می گیری اینجوری نیست که تکلیف خریدت نامعلوم باشه )
دیگه با این وضعیتی که دلار ترمز بریده و دلیلش هم میدونیم چیه، محاله بتونیم اصلا رنگ PS5 رو ببینیم. فقط باید یه معجزه اتفاق بیفته و بس که این وضعیت کلا تغییر کنه.

پ.ن: کارمون به جایی رسیده که دست به دامن معجزه و افتادنِ یه اتفاق خوب شدیم، (امیدِ واهی)

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,662
نام
milad
کنسول اونقدری تولید میشه که حتی واسه هر کدوم اگه بخوایم 30 40 تا داشته باشیم منابع زیاده واسه تولید اینا فقط تو کشوری زندگی می کنیم که حالت راز بقا پیدا کرده
حتی خیلی از سایت ها موجود و زود ناموجود می کنن چه کنسول چه قطعات ای تی ائم از سی پی یو گرافیک و .... قول میدم همش دروغه و فیلم بازیه برای تهییج مردم به زود خریدن
اینجا اتاق فکر ما برای گرون نخریدنه اونا هم اتاق فکر دارن برای گرون فروشی

Hamed_nx

کاربر سایت
Dec 13, 2015
165
دیگه با این وضعیتی که دلار ترمز بریده و دلیلش هم میدونیم چیه، محاله بتونیم اصلا رنگ PS5 رو ببینیم. فقط باید یه معجزه اتفاق بیفته و بس که این وضعیت کلا تغییر کنه.

پ.ن: کارمون به جایی رسیده که دست به دامن معجزه و افتادنِ یه اتفاق خوب شدیم، (امیدِ واهی)
آره واقعا ، نکته ی فوق العاده جالب اینجاست که من ازشون پرسیدم، گفتم واقعا این قیمت به نظر خودتون یه ذره غیر منطقی نیست ؟ ?? گفتن گرونه و ما هم دوس داریم طوری باشه که فروشمون زیاد بشه ( اصن من بی نهایت تحت تاثیر قرار گرفتم ?)
الان ps4 مو بغل کردم و دارم نازش میکنم
دوستان کلا حالا حالاها بیخیال شین و نخرین تا وقتی که قیمتش منطقی بشه

• Like
Reactions: PlayStation5

godofwar3

کاربر سایت
Jul 10, 2008
694
نام
حسین
حالا چقدر بود قیمت اینقدر ترسیدی بگو داداش ببینیم مملکت چه خبره بالای 15 قیمت دادن

• Like
Reactions: milad.ps4

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,662
نام
milad
حالا چقدر بود قیمت اینقدر ترسیدی بگو داداش ببینیم مملکت چه خبره بالای 15 قیمت دادن
بخدا 4 تومن هم واسش با درامدی که ما داریم گرونه
الان نگاه کنین حتی کسی نمیتونه ps4 pro دسته دوم رو هم بخره
من میگم اونایی که دارمده ماهی 20 تومنی دارن شاید کنسول 15 تومنی براشون چیزی نباشه و جمع شدن تو سایتا اما اگه میانگین دارمد جمعیت کشور رو حساب کنیم قیمتش باید کمتر از 3 تومن باشه
یا به عبارتی کسی که میتونه کنسول 15 تومنی رو بگیره حتما سره هر ماه 100 کیلیو هم گوشت گاو مصرف می کنه

• Like
Reactions: Hamed_nx

Hamed_nx

کاربر سایت
Dec 13, 2015
165
بخدا 4 تومن هم واسش با درامدی که ما داریم گرونه
الان نگاه کنین حتی کسی نمیتونه ps4 pro دسته دوم رو هم بخره
من میگم اونایی که دارمده ماهی 20 تومنی دارن شاید کنسول 15 تومنی براشون چیزی نباشه و جمع شدن تو سایتا اما اگه میانگین دارمد جمعیت کشور رو حساب کنیم قیمتش باید کمتر از 3 تومن باشه
یا به عبارتی کسی که میتونه کنسول 15 تومنی رو بگیره حتما سره هر ماه 100 کیلیو هم گوشت گاو مصرف می کنه
دقیقا ، والا ما دیگه چیزی آزمون باقی نمونده و کاملا نابود شدیم

• Like
Reactions: milad.ps4

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر