قیمت پلی استیشن 5 [پست اول حتما خوانده شود]

BUY-min.png

همونطور که از اسم تاپیک مشخصه اینجا در مورد قیمت بروز کنسول PS5 صحبت میشه
اگر پستی برخلاف قوانین در این تاپیک مشاهده کردید سریعاً گزارش کنید تا رسیدگی بشه
"از نقل قول کردن این پست ها خودداری کنید"

قبل از ارسال پست، حتماً موارد زیر را رعایت کنید:
در صورت مشاهده تخلف مستقیماً بدون اخطار برخورد خواهد شد
  • از دلالی کردن، تبلیغ فروشگاه ها ( آدرس، تلفن، لینک سایت، اسم فروشگاه، فرد خاص و .. ) جداً خودداری کنید.
  • باز هم تاکید می کنم، تبلیغ ممنوع ( من می‌خوام PS5 وارد کنم کی می خواد ؟!،این سایته برای پیش فروش گذاشته قیمتش خوبه حتما یه سری بزنید !!، انصافاً این فروشگاه X فیمت خوبی می ده ! و .. )
  • صحبت های سیاسی ( چرا تحریم شدیم و .. ) ممنوع می‌باشد.
  • بقیه مواد خلاف قوانین سایت هم که مشخصه ( فحاشی به یکدیگر، فرستادن پست های بی ارتباط با تاپیک و .. )
  • تاپیک برای دادن هرجور نظری درباره شرایط بازار و قیمت کاملاً آزاد هست و به هیچ عنوان حق حمله کردن به کسی که نظرش مخالف هست رو ندارین و در صورت مشاهده بدونه بخشش و تذکر قبلی دسترسیتون به تاپیک قطع میشه .
  • تصویر قرار ندید . قیمت پیش فروش رو اعلام نکنید . اگر جایی کالا رو موجود داره و قیمت اعلام کرده قیمت رو بنویسید و بگید فروش آنلاین یا فلان شهر و فلان محدوده
از این به بعد هم کسی اینجا نگه شماره و آدرس بدید یا پ.خ کنید، شدید برخورد میشه.

شما اگه قیمت به مزاجتون خوش اومد تشریف می برید پروفایل کاربری که قیمت داده ( توصیه نمیشه ! ) و سمت راست از "ارسال پیغام خصوصی" استفاده می کنید نه اینکه وسط تاپیک بگید شماره و آدرس رو پ.خ کن !

در صورت رعایت نکردن موارد بالا مستقیماً با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
باز هم تاکید میشه که با هر پستی مشکل دارید فقط گزارش کنید و خودتون تو تاپیک به کسی تهمت نزنید و با هم درگیر نشید .
پس سعی کنید با همکاریتون تاپیک رو جلو ببریم، باز هم تاکید می کنم این تاپیک به این راحتی ها باز نشده، اجازه ندید کاربرهایی که مشخصه هدفشون چیه، باعث قفل شدن و پاک شدن این تاپیک بشن.
بدیهی می‌باشد که ممکن است این قوانین به اقتضای زمان دستخوش تغییر گردند.

*تشکر از @.Amirone بابت کار گرافیکی

( آخرین ویرایش مدیریت : 1399/10/13 )

Last edited by a moderator:

Silvio dante

کاربر سایت
Jun 11, 2022
52
اینکه برنامه آینده شما چیه کاملا در اختیار خودته چند بار هم گفتی دیگه بحث نداره :D من نمی دونم اصلا اینجا چیکار می کنی ببند تاپیکو همون موقع که خواستی بخری دوباره بیا ایزی درگیری نداره
کلا اگر تمام صفحه های این تاپیک رو ورق بزنیم
چند تا جمله از این کاربر همیشه حضور فعال دارن
*نخرید ارزون میشه*
*نخرید تا به قیمت دلاری نزدیک بشه*
*نخرید نخرید به ۱۵ ۱۶ تومن میرسه*
*من خریدم بعد مشکل برام پیش اومد فروختم الان میخوام pro بگیرم
فکر کنم این جملات رو کپی از قبل داره فقط پیست میزنه 😂😂😂😂

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,483
خرید کنسول یه تصمیم شخصیه ولی اگه حقیقتا فقط بخاطر انحصاری میخواید بخرید به نظرم صبر کنید کلا 2-3 تا انحصاری بدرد بخور هست از اونور هم یه pc داشته باشید فقط تو 6-7 ماه آینده 3-4 تا انحصاری میاد ( دوتا اسپایدرمن- پرسونا 5 - احتمالا انچارتد کالکشن که خودش دوتا بازی هست سال بعد هم TLOU ) . من که بشخصه منصرف شدم فعلا با این روال سونی ترجیح میدم با تاخیر 2ساله بازی کنم تا هزینه بدم برا کنسول . البته اگه مولتی پلتفرم میزنید رو کنسول یا PC ضعیف دارید بحث یه چیز دیگس .

Vice City FM

کاربر سایت
Aug 2, 2021
2,597
خرید کنسول یه تصمیم شخصیه ولی اگه حقیقتا فقط بخاطر انحصاری میخواید بخرید به نظرم صبر کنید کلا 2-3 تا انحصاری بدرد بخور هست از اونور هم یه pc داشته باشید فقط تو 6-7 ماه آینده 3-4 تا انحصاری میاد ( دوتا اسپایدرمن- پرسونا 5 - احتمالا انچارتد کالکشن که خودش دوتا بازی هست سال بعد هم TLOU ) . من که بشخصه منصرف شدم فعلا با این روال سونی ترجیح میدم با تاخیر 2ساله بازی کنم تا هزینه بدم برا کنسول . البته اگه مولتی پلتفرم میزنید رو کنسول یا PC ضعیف دارید بحث یه چیز دیگس .
این بازیا که گفتی که همه مال پنج شیش سال پیش هست. یه دونه GOW Ragnarok کافیه برای خرید کنسول

a101010

کاربر سایت
Oct 24, 2017
13
نام
Sam Fisher

UP 🔻

قیمت کنسول بازی سونی پلی استیشن 5 سونی - Sony PLAYSTATION 5 | ساعدنیوز

پلی استیشن 5 استاندارد- PS5 STANDARD- سری 11

🔻

20,555,000 تومان

پلی استیشن 5 استاندارد- PS5 STANDARD- سری 10

🔻

20,300,000 تومان

پلی استیشن 5 دیجیتال - PS5 DIGITAL - سری 11

🔻

20,269,000 تومان

پلی استیشن 5 دیجیتال - PS5 DIGITAL - سری 10

🔻

20,250,000 تومان

⚠️⚠️⚠️هشدار : بزودی منتظر قیمت های زیر 20 میلیون باشید ...!!!⚠️⚠️⚠️

آخرین ویرایش:

MHDGHZ7075

کاربر سایت
Aug 20, 2020
18
یکی مثل من که قصد خرید توی یک هفته اینده داره اومدنش توی این تاپیک صرفا دیدن قیمت روزه ولی سه صفحه باید بخونم تا اخرش هیچی به هیچی 😐 به خدا کسی که قصدش صبر کردن باشه به مدت طولانی وارد این تاپیک نمیشه لطفا بحثای دیگه نکنید اینجا 🙏🏻
اگه کسی قیمت روز داره ممنون میشم اطلاع روزانه بفرسته

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,483
این بازیا که گفتی که همه مال پنج شیش سال پیش هست. یه دونه GOW Ragnarok کافیه برای خرید کنسول
miles morales مال ۶ سال پیشه ? هنوز یکسال خورده ای نشده بازی اومده ریمیک لست هم که گفتن با کمی تاخیر سونی الکی nixxes نخریده بله همه بازی ها قرار نیست سریع بیاد ولی مطمعن باش روندش خیلی سریع تر میشه .

• Like
Reactions: Silvio dante

MHDGHZ7075

کاربر سایت
Aug 20, 2020
18

UP 🔻

🔻

20,895,000 تومان

🔻

20,300,000 تومان

🔻

20,735,000 تومان

🔻

20,350,000 تومان

دیجیتال سری ۱۰ گرونتر‌ از استانداردش؟

MHDGHZ7075

کاربر سایت
Aug 20, 2020
18

UP 🔻

🔻

20,555,000 تومان

🔻

20,300,000 تومان

🔻

20,269,000 تومان

🔻

20,250,000 تومان

من پایین ترین قیمتی که پیدا کردم 21.500 بوده مدل استاندارد سری ۱۱ ادرس جایی که قیمت گذاشتین رو برام بفرستید ممنون میشم 🙏🏻

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,149
نام
حسین

UP 🔻

🔻

20,555,000 تومان

🔻

20,300,000 تومان

🔻

20,269,000 تومان

🔻

20,250,000 تومان

ای خداااااا. ای عن به شانست حسین 8-|
یه ماه پیش استاندارد ۱۱ گرفتم ۲۴. با یه مغازه دار صحبت کردم گفت سریع بگیر چون به ۳۰ میرسه. حالا شده ۲۰ !!! یعنی ۴ تومن تو یه ماه ضرر کردم.
مملکت سوپر تخمی :))

• Smile
Reactions: GameMasterr

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,149
نام
حسین
سونی درسته الان تولیدش کمه ولی این شکلی نمیمونه .
مدل جدید یا اسلیم هم شاید به شکلی باشه که مشکل تولیدش کمتر شده باشه اصلا اسلیم میاد که هزینه های ساخت کمتر کنه .

به شما مربوطه تایپیک ببندم؟ چون کنسول فروختم ؟ دلالها و فروشنده ها اینجا باشن از نظرت اوکیه ؟
احسان پلی فور ۱۵ نوامبر ۲۰۱۳ عرضه شد. پلی فور پرو ۱۰ نوامبر ۲۰۱۶. دقیقا میشه سه سال بعد.
تو بخوای برای پلی ۵ پرو صبر کنی خوشگل باید ۲ سال دیگه حداقل منتظر باشی. تازه پلی ۵ پرو قراره بیاد که 8k ساپورت کنه. حالا اولا کو تلویزیون 8k مون. دوما پرو بیاد ایران فکر کنم باید ماشین بفروشیم تا بخریمش :D
سونی بخاطر کرونا و اینا دهنش سرویس شده تو تولید دستگاه. سال پیش دیگه این بایدن گوزو پا وسط گذاشت که مشکل تولید تراشه های پلی ۵ حل بشه. اوضاع انقدر خیطه. کل دنیا بازار سیاه درست شده. دختر دایی من که رفته بود برام دستگاه بخره، میگفت تمام فروشگاه ها خالی. رفته بوده اسم نوشته بوده تا نوبتش بشه. آخرم ۱۲۰۰ دلار پیاده شد. بعدشم که دستگاه خراب از آب در اومد. حالا با این شرایط، دستگاه دو سال دیگه تازه اگه بیاد و مثل سری ده مشکل نداشته باشه، قیمتش تو ایران سر به فلک میکشه.

به نظرم از همین الان پولاتو جمع کن و چند ماه دیگه بخر و خودتو الکی دو سه سال از لذتش محروم نکن زیرا؛
در این مملکت تخمی فقط دَم را غنیمت است و کلا برنامه ریزی نمیشه کرد. سه سال دیگه به خودت میای میبینی کنسول شده صد تومن و میگی ای کاش همون موقع خریده بودم.

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,853
احسان پلی فور ۱۵ نوامبر ۲۰۱۳ عرضه شد. پلی فور پرو ۱۰ نوامبر ۲۰۱۶. دقیقا میشه سه سال بعد.
تو بخوای برای پلی ۵ پرو صبر کنی خوشگل باید ۲ سال دیگه حداقل منتظر باشی. تازه پلی ۵ پرو قراره بیاد که 8k ساپورت کنه. حالا اولا کو تلویزیون 8k مون. دوما پرو بیاد ایران فکر کنم باید ماشین بفروشیم تا بخریمش :D
سونی بخاطر کرونا و اینا دهنش سرویس شده تو تولید دستگاه. سال پیش دیگه این بایدن گوزو پا وسط گذاشت که مشکل تولید تراشه های پلی ۵ حل بشه. اوضاع انقدر خیطه. کل دنیا بازار سیاه درست شده. دختر دایی من که رفته بود برام دستگاه بخره، میگفت تمام فروشگاه ها خالی. رفته بوده اسم نوشته بوده تا نوبتش بشه. آخرم ۱۲۰۰ دلار پیاده شد. بعدشم که دستگاه خراب از آب در اومد. حالا با این شرایط، دستگاه دو سال دیگه تازه اگه بیاد و مثل سری ده مشکل نداشته باشه، قیمتش تو ایران سر به فلک میکشه.

به نظرم از همین الان پولاتو جمع کن و چند ماه دیگه بخر و خودتو الکی دو سه سال از لذتش محروم نکن زیرا؛
در این مملکت تخمی فقط دَم را غنیمت است و کلا برنامه ریزی نمیشه کرد. سه سال دیگه به خودت میای میبینی کنسول شده صد تومن و میگی ای کاش همون موقع خریده بودم.
پرو بخواد 8k باشه که مفت نمی ارزه همین الانش 4k کامل جا نیوفتاده

وقتی کنسول قوی تر بیاد نمیشه در خریدش مقاومت کرد . از اون سمت اینهمه برای خرید کنسول استادندارد هزینه بکنی . بعد دوباره کلی هزینه پرو کنی این رو مخه .

بی کنسولی هم سخت میگذره

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,149
نام
حسین
پرو بخواد 8k باشه که مفت نمی ارزه همین الانش 4k کامل جا نیوفتاده

وقتی کنسول قوی تر بیاد نمیشه در خریدش مقاومت کرد . از اون سمت اینهمه برای خرید کنسول استادندارد هزینه بکنی . بعد دوباره کلی هزینه پرو کنی این رو مخه .

بی کنسولی هم سخت میگذره
خب 8k هست دیگه.

بابا کنسول پرو اصن چیز چرتیه و تو تمام دنیا مال قشر خیلی خیلی مرفه هست. چون خود سونی نمیاد تفاوت فاحشی بین بازیهای دو دستگاه بندازه که باعث دلزده گی گیمرهای نسخه استاندارد بشه.

LES BLEUS

کاربر سایت
Jan 3, 2010
2,324
نام
Amin
من فکر نمیکنم کسی با نخریدن کنسول پرو چیزی رو از دست بده ، همین الانشم از این سخت افزار موجود استفاده بهینه نمیکنن چه برسه به پرو .
قیمت امروز ps5 دیجیتال یکی از فروشگاها = ۲۰۵۸۰

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر