قیمت پلی استیشن 5 [پست اول حتما خوانده شود]

BUY-min.png

همونطور که از اسم تاپیک مشخصه اینجا در مورد قیمت بروز کنسول PS5 صحبت میشه
اگر پستی برخلاف قوانین در این تاپیک مشاهده کردید سریعاً گزارش کنید تا رسیدگی بشه
"از نقل قول کردن این پست ها خودداری کنید"

قبل از ارسال پست، حتماً موارد زیر را رعایت کنید:
در صورت مشاهده تخلف مستقیماً بدون اخطار برخورد خواهد شد
  • از دلالی کردن، تبلیغ فروشگاه ها ( آدرس، تلفن، لینک سایت، اسم فروشگاه، فرد خاص و .. ) جداً خودداری کنید.
  • باز هم تاکید می کنم، تبلیغ ممنوع ( من می‌خوام PS5 وارد کنم کی می خواد ؟!،این سایته برای پیش فروش گذاشته قیمتش خوبه حتما یه سری بزنید !!، انصافاً این فروشگاه X فیمت خوبی می ده ! و .. )
  • صحبت های سیاسی ( چرا تحریم شدیم و .. ) ممنوع می‌باشد.
  • بقیه مواد خلاف قوانین سایت هم که مشخصه ( فحاشی به یکدیگر، فرستادن پست های بی ارتباط با تاپیک و .. )
  • تاپیک برای دادن هرجور نظری درباره شرایط بازار و قیمت کاملاً آزاد هست و به هیچ عنوان حق حمله کردن به کسی که نظرش مخالف هست رو ندارین و در صورت مشاهده بدونه بخشش و تذکر قبلی دسترسیتون به تاپیک قطع میشه .
  • تصویر قرار ندید . قیمت پیش فروش رو اعلام نکنید . اگر جایی کالا رو موجود داره و قیمت اعلام کرده قیمت رو بنویسید و بگید فروش آنلاین یا فلان شهر و فلان محدوده
از این به بعد هم کسی اینجا نگه شماره و آدرس بدید یا پ.خ کنید، شدید برخورد میشه.

شما اگه قیمت به مزاجتون خوش اومد تشریف می برید پروفایل کاربری که قیمت داده ( توصیه نمیشه ! ) و سمت راست از "ارسال پیغام خصوصی" استفاده می کنید نه اینکه وسط تاپیک بگید شماره و آدرس رو پ.خ کن !

در صورت رعایت نکردن موارد بالا مستقیماً با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
باز هم تاکید میشه که با هر پستی مشکل دارید فقط گزارش کنید و خودتون تو تاپیک به کسی تهمت نزنید و با هم درگیر نشید .
پس سعی کنید با همکاریتون تاپیک رو جلو ببریم، باز هم تاکید می کنم این تاپیک به این راحتی ها باز نشده، اجازه ندید کاربرهایی که مشخصه هدفشون چیه، باعث قفل شدن و پاک شدن این تاپیک بشن.
بدیهی می‌باشد که ممکن است این قوانین به اقتضای زمان دستخوش تغییر گردند.

*تشکر از @.Amirone بابت کار گرافیکی

( آخرین ویرایش مدیریت : 1399/10/13 )

Last edited by a moderator:

Dead2021

کاربر سایت
Jul 20, 2021
1,004
یک فکت، کنسول فقط بدرد کسی میخوره که اسیر یک آیپی باشه که فقط روی کنسول میاد، و گرنه با این اوضاع افتضاح اقتصادی کجاش منطقیه آدم ۲ میلیون تومن بده واسه یه گیم رو کنسول!!!

بقیه رو نمی‌دونم، ولی من از وقتی که ps4 رو خریدم، اصلن دوست ندارم برگردم به اون روزهایی که برای هر بازی استرس بگیرم که حالا رو سیستم من بهینه هست یا نه ..رم میخوره، گرافیک کافی هست، از همه بدتر cpu می‌کشه،ویندوز سنگین شده کارایی افت کرده.،،،
بازی ها رو هم در طول سال می‌تونی حساب psn رو شارژ کنی و تو تخفیفات خرید کنی،قبول دارم که مثل گذشته راحت نمیشه بازی هایی رو که دوست داری day one بخری

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,806
معذرت میخوام داداش ولی این جمله ای که شما گفتی واسه کشور ما قفله
اینا مال کشورای جهان اوله
یا شایدم شما ایران زندگی نمیکنی!
من اول فکر کردم شما به شوخی اینو گفتی
ایشالا که زندگی کردن آسونتر بشه
ولی این شرایطی که من میبینم با شرایطی که شما گفتی مال دوتا کشور کاملا متفاوته
عزیزم شما سرچ بزنی حداقل یه چیزی بهتون ثابت میشه اونم اینه که فروش نفت بیشتر شده . فروش بیشتر نفت هم یعنی کسری بودجه کمتر ، کسری بودجه کمتر یعنی تورم کمتر .

ClaP TraP

کاربر سایت
Oct 5, 2014
459
نام
علی
عزیزم شما سرچ بزنی حداقل یه چیزی بهتون ثابت میشه اونم اینه که فروش نفت بیشتر شده . فروش بیشتر نفت هم یعنی کسری بودجه کمتر ، کسری بودجه کمتر یعنی تورم کمتر .
با این کامنت مطمئن شدم یا صد در صد ایران زندگی نمیکنی یا خبر نداری پول نفت میره جیب کیا
اگه 1 ریالش به مردم ما کمک کرد من عکس آواتارمو به هرچی شما بگی عوض میکنم
مطمئن باش افزایش فروش نفت نه تنها به درد مردم نمی خوره ، فقط یکسری افراد خاص رو پولدار میکنه و هیچ نفعی واسه ما نداره حالا خدا کنه از این بدتر نشه خوب شدن وضع پیش کش
البته من از خدامه ایشالا اینقدر وضع کشور خوب بشه که همه بتونیم با یه برج حقوقمون یه PS5 و هرچی دلمون میخواد بخریم فکر گرون شدن تخم مرغ فردامون نباشیم
پ ن : تو این فاصله که ما هم صحبت میکردیم یورو 300 تومن گرون شد >:D<

آخرین ویرایش:

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,806
با این کامنت مطمئن شدم یا صد در صد ایران زندگی نمیکنی یا خبر نداری پول نفت میره جیب کیا
اگه 1 ریالش به مردم ما کمک کرد من عکس آواتارمو به هرچی شما بگی عوض میکنم
مطمئن باش افزایش فروش نفت نه تنها به درد مردم نمی خوره ، فقط یکسری افراد خاص رو پولدار میکنه و هیچ نفعی واسه ما نداره حالا خدا کنه از این بدتر نشه خوب شدن وضع پیش کش
البته من از خدامه ایشالا اینقدر وضع کشور خوب بشه که همه بتونیم با یه برج حقوقمون یه PS5 و هرچی دلمون میخواد بخریم فکر گرون شدن تخم مرغ فردامون نباشیم
نمیدونم چند سالته البته از این اواتارت حدودی میشه فهمید چند سالته ولی نه دقیقا حالا اگر دوران قبل از دور دوم روحانی رو یادت بیاد قدرت خرید ملت خیلی بیشتر از حالا بود . انقدر الکی و مسخره نیست که پول نفت بره تو جیب یه نفر .

من 20 ساله گیمرم جز این دو سال اخیر قدرت خرید مردم خیلی بیشتر از این دو سال اخر بود . نمیگم خوب بود ولی اگر سنت قد بده جز این دوسال بقیه سال ها اینقدر افتضاح نبود یعنی همه این سال ها پول نفت میرفته جیب یه نفر ؟ پس چجوری دو سه سال قبل قدرت خرید مردم 10 برابر امروز بود

Dead2021

کاربر سایت
Jul 20, 2021
1,004

داداش همین فروش بیشتر رو هم دارن بخاطر مذاکرات زیر سیبیلی رد می‌کنن، یعنی مذاکرات شکست بخوره باز همون آشه و همون کاسه ! تازه یه شوک جدید تورمی هم اضافه میشه
بخشی از این خبر ها هم مانور تبلیغاتی هست! یعنی لازم نیست حتی معجزه‌ای رخ می‌داد ! بخاطر کرونا در سال 2020 قیمت و میزان فروش نفت و انرژی در جهان ، کاهش بسیاری داشته در یک مقطعی
به همین دلیل الآن که دیگه اوضاع بهتر شده، طبیعیه که عرضه و تقاضا به دوران پیش از کرونا نزدیک بشه ، یعنی در هر حالتی، بصورت ظاهری درآمد نفتی و انرژی بیشتر می‌شد نسبت یکی-دوسال اخیر! اما در واقعیت هیچ چیز عجیب یا گشایش خاصی صورت نگرفته !

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

• Like
Reactions: tokio_hotel

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,476
شما که میگی سن بالا هستی چرا ؟ قوانین رو مطالعه کردی ؟

قبل از ارسال پست، حتماً موارد زیر را رعایت کنید:
در صورت مشاهده تخلف مستقیماً بدون اخطار برخورد خواهد شد
  • صحبت های سیاسی ( چرا تحریم شدیم و .. ) ممنوع می‌باشد.
  • تاپیک برای دادن هرجور نظری درباره شرایط بازار و قیمت کاملاً آزاد هست و به هیچ عنوان حق حمله کردن به کسی که نظرش مخالف هست رو ندارین و در صورت مشاهده بدونه بخشش و تذکر قبلی دسترسیتون به تاپیک قطع میشه .

ClaP TraP

کاربر سایت
Oct 5, 2014
459
نام
علی
نمیدونم چند سالته البته از این اواتارت حدودی میشه فهمید چند سالته ولی نه دقیقا حالا اگر دوران قبل از دور دوم روحانی رو یادت بیاد قدرت خرید ملت خیلی بیشتر از حالا بود . انقدر الکی و مسخره نیست که پول نفت بره تو جیب یه نفر .

من 20 ساله گیمرم جز این دو سال اخیر قدرت خرید مردم خیلی بیشتر از این دو سال اخر بود . نمیگم خوب بود ولی اگر سنت قد بده جز این دوسال بقیه سال ها اینقدر افتضاح نبود یعنی همه این سال ها پول نفت میرفته جیب یه نفر ؟ پس چجوری دو سه سال قبل قدرت خرید مردم 10 برابر امروز بود
یعنی آواتار یه آدم 29 ساله نمیتونه اینجوری باشه ؟؟؟؟؟؟؟ :D
در کل ایشالا وضعیت کشور اینقدرخوب بشه که من با ماهی 5 تومن هم بتونم مثل زمانی که PS4 رو خریدم 1.100 بتونم PS5 رو با دلار 5 هزارتومنی بخرم دو میلیون تومن
پ . ن : جدی من PS4 خودمو خریدم 1.100 با یه دستگیره ی اضافی در حالی که هم 4 و هم 5 قیمتشون 399 دلار بودن در سال اول عرضه
یادش بخیر

Homi-Fatal

کاربر سایت
Jun 18, 2009
679
شما می دونی که تورم کمتر یعنی اجناس کمتر گرون میشن نه اینکه قراره ارزون بشن؟!
مثلاً تورم اگه سال دیگه بشه 20% (که تو خواب هم همچین اتفاقی نمیوفته) یعنی اغلب اجناس حداقل 20% در طول سال آینده گرون میشه.

آخرین ویرایش:

challengeeverything

کاربر سایت
Sep 25, 2005
3,581
نام
محمدرضا
حس میکنم یه سری اینجا معنای واژه ی تورم رو نمیدونن :D
تورم به صورت خلاصه یعنی افزایش قیمتا

حالا وقتی میگن میزان تورم افزایش پیدا کرده یعنی مثلا اگه در سال گذشته یه کالایی 30% گرون شده، امسال روی قیمت سال قبلی که 30% گرون شده بوده باز هم مثلا 40% رشد قیمت داریم. طبق این مثال اگه جنسی دو سال پیش 100 تومن بوده، امسال قیمت اون کالا شده 182 تومن.
وقتی میگن میزان تورم کاهش پیدا کرده به این معنی نیست گه جنس ارزون شده بلکه به این معنیه که مثلا کالایی که پارسال 30% گرون شده، امسال 25% گرون شده. به این %5 تورمی که کم شده میگن کاهش تورم، کاهش تورم به معنای کاهش قیمت نیست! بلکه به معنای درصد افزایش قیمت کمتر نسبت به مدت مشابه سال گذشتس. رو همین مثالی که گفتم، اگه جنسی دو سال پیش 100 تومن بوده باشه، پارسال با تورم 30% به 130 تومن رسیده و امسال با تورم 25% ( این میزان یعنی 5% از تورم کاهش پیدا کرده) قیمت جنس به 162.5 تومن رسیده.

ایشالا که کامل و جامع توضیح داده باشم که وقتی یه نفر میگه سال دیگه امکان کاهش تورم هست بیخودی بهش حمله نکنید. منظورش کاهش قیمتا نیست، منظورش اینه که اگه یه جنسی امسال 50% گرون شده باشه، سال آینده هر میزانی که کمتر از این درصد باشه ( از 1% تا 49%) به معنای کاهش تورمه.

اگرم که کسی از عبارت کاهش تورم برای کاهش قیمتها استفاده کنه داره اشتباه میکنه.

arthur97

کاربر سایت
Oct 21, 2017
292
حس میکنم یه سری اینجا معنای واژه ی تورم رو نمیدونن :D
تورم به صورت خلاصه یعنی افزایش قیمتا

حالا وقتی میگن میزان تورم افزایش پیدا کرده یعنی مثلا اگه در سال گذشته یه کالایی 30% گرون شده، امسال روی قیمت سال قبلی که 30% گرون شده بوده باز هم مثلا 40% رشد قیمت داریم. طبق این مثال اگه جنسی دو سال پیش 100 تومن بوده، امسال قیمت اون کالا شده 182 تومن.
وقتی میگن میزان تورم کاهش پیدا کرده به این معنی نیست گه جنس ارزون شده بلکه به این معنیه که مثلا کالایی که پارسال 30% گرون شده، امسال 25% گرون شده. به این %5 تورمی که کم شده میگن کاهش تورم، کاهش تورم به معنای کاهش قیمت نیست! بلکه به معنای درصد افزایش قیمت کمتر نسبت به مدت مشابه سال گذشتس. رو همین مثالی که گفتم، اگه جنسی دو سال پیش 100 تومن بوده باشه، پارسال با تورم 30% به 130 تومن رسیده و امسال با تورم 25% ( این میزان یعنی 5% از تورم کاهش پیدا کرده) قیمت جنس به 162.5 تومن رسیده.

ایشالا که کامل و جامع توضیح داده باشم که وقتی یه نفر میگه سال دیگه امکان کاهش تورم هست بیخودی بهش حمله نکنید. منظورش کاهش قیمتا نیست، منظورش اینه که اگه یه جنسی امسال 50% گرون شده باشه، سال آینده هر میزانی که کمتر از این درصد باشه ( از 1% تا 49%) به معنای کاهش تورمه.

اگرم که کسی از عبارت کاهش تورم برای کاهش قیمتها استفاده کنه داره اشتباه میکنه.
به قول حسن کلید تورم معنی ش ارزونی نیست یعنی یواش تر داره گرون میشه :D

S0lid Snake

کاربر سایت
Sep 26, 2012
2,114
نام
آرمان
حالا ما هرچی اینجا بگیم میشیم مزدور و سایبری پاساژ لباف ولی تنها اتفاقی که میتونه بیوفته تا دلار ارزون بشه اختراع ماشین زمانه و تنها چیزی که مستقیم روی قیمت جهانی ps5 تاثیر میذاره میزان تقاضا و تولید هست. ebay و بقیه فروشگاه هارو ببینید فعلا هیچ جای دنیا زیر 800-700 دلار پیدا نمیشه (همون قیمتی که اینجا میفروشن). ربطی هم به بی شرف بودن فروشنده ها نداره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر